Atletiek- en Trimvereniging Atledo Dongen

Beste Lijsten



Mannen - Horden

35 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Glenn Pols JJC  6.74  Tilburg  13-01-13
2 Ruben Bogers JJD 7.31 Tilburg  13-01-13
3 Phill Pols JJD 7.54 Tilburg  13-01-13
4 Scott Pols JJC 7.58 Tilburg  13-01-13
5 Sam van der Pol JJC 7.74 Tilburg  13-01-13
6 Chuck Pols JPA 8.11 Tilburg  13-01-13

40 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders  JJC  6.18  Tilburg  15-01-06 
2 Robin van Sunten  JJB 6.45  Tilburg  15-01-06 
3 Stijn van Opstal  JJC  6.47  Tilburg  15-01-06 
4 Mark Schellekens JJB 6.52 Tilburg  09-01-11
5 Jordy Pfrommer  JJB  6.64  Tilburg  15-01-06 
6 Tim Schellekens  JJC  6.99  Tilburg  09-01-05 
7 Lekan Dalenberg JJD 7.06 Tilburg 09-01-11
8 Chris Jansen  JJC  6.9 h Tilburg  24-01-87 
9 Cas van Eersel JJC 7.25 Tilburg 09-01-11
10 Ruben Bogers JJD 7.36 Tilburg  12-01-14

50 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Tim Geers  JJB  7.5 h Utrecht   23-11-02
2 Robin van Sunten  JJB  7.79  Utrecht   18-12-05
3 Remco Sanders JJB 7.86 Utrecht 10-12-06
4 Niels Brugman  JJA  7.92  Dordrecht   31-01-04
5 Jordy Pfrommer  JJB  8.10  Dordrecht  28-01-06
6 Chris Jansen  JJB  8.7 h Utrecht   09-01-88
7 Willem Heijboer  JJC  8.8 h Utrecht   23-11-02
8 Michiel Jaspers  JJD  10.2 h Utrecht   24-11-01
9 Mathijs van Kuijk  JJD  10.9 h Utrecht   24-11-01

60 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal  JJB  8.52  Gent (B)  26-12-07 
2 Remco Sanders  JJC  8.4 h Enschede  29-10-06 
3 Bram Denissen JJB 8.81 Utrecht 13-12-09
4 Mark Schellekens JJB 8.82 Apeldoorn 30-01-10
5 Geert van't Hullenaar  JJB  8.87  Hoboken (B)  19-02-00 
6 Tim Geers  JJB  8.87  Zuidbroek  26-01-03 
7 Phill Pols JJC 8.98 Apeldoorn 24-01-16
8 Tim Luijkx  JJB  9.08  Den Haag  14-02-99 
9 René Peeters  HSEN  8.9 h Someren  01-02-87 
10 Christiaan Langeveld  HSEN  9.17  Someren  26-11-95 

80 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens  JJD  12.30  Amsterdam  02-09-07 
2 Remco Sanders  JJD  12.33  Vught  04-07-04 
3 Stijn van Opstal  JJD  12.37  Amsterdam  04-09-05 
4 Robin van Sunten  JJD  12.51  Gorinchem  22-06-02 
5 Phill Pols JJD  12.3 Dongen 28-09-14
6 Willem Heijboer  JJD  13.1 h Dongen  06-10-02 
7 Cas Blakenburg JJD 13.25 Gemert 17-06-12
8 Lekan Dalenberg JJD 13.46 Gemert 29-05-11
9 Ruben Bogers JJD 13.5 h Dongen 29-09-13
10 Jorn Sprangers JJD 13.7 h Dongen 30-09-07

100 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal  JJC  13.69 Amsterdam  25-08-07 
2 Phill Pols JJC 14.20 Best 03-07-16
3 Remco Sanders  JJC  14.23  Amsterdam  26-08-06 
4 Mark Schellekens  JJC  14.66 Eindhoven 06-06-09
5 Robin van Sunten  JJC  14.6 h Dordrecht  22-05-04 
6 Lekan Dalenberg JJC 14.86 Amsterdam 24-08-13
7 Tim Luijkx  JJC  15.04  Zwolle  12-09-98 
8 Niels Brugman  JJC  15.10  Terneuzen  17-06-00 
9 Tim Geers  JJC  15.0 h Bergen op Zoom  16-06-01 
10 Bram Denissen JJC 15.0 h Dongen 28-09-08

110 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens JJB 15.52 Oud-Beijerland 22-05-11
2 Bram Denissen JJB 15.58 Best 04-07-10
3 Stijn van Opstal  JJC  15.69  Vught  01-04-07 
4 Geert van't Hullenaar  JJA 15.5 h Dongen  06-10-02 
5 René Peeters  JJA  16.05  Helmond  31-05-86 
6 Tim Geers  JJB  16.09  Veldhoven  16-06-02 
7 Glenn Pols JJB  16.24  Dongen 28-09-14
8 Robin van Sunten  JJB  16.29  Tilburg  05-06-06 
9 Tim Luijkx  JJB  16.2 h  Sittard  20-06-99 
10 Kris Beerens  JJB  16.59  Weert  23-05-99 

150 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Daan van Krevelen JJD 26.01 Mol (B) 21-05-09

200 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ralph Jacobs HSEN 26.87 Delft 12-09-09
2 Tim Schellekens HSEN 29.23 Delft 18-09-10
3 Stijn Rutten HSEN 30.24 Delft 18-09-10
4 Bart Candel JJA 31.44 Delft 12-09-09

300 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal JJC 41.13   Vught  17-05-07 
2 René Peeters JJB  41.3 h Vught 28-08-84 
3 Geert van't Hullenaar  JJC  43.88  Amsterdam  30-08-98 
4 Marco Michielsen  JJC  45.3 h Roosendaal  23-04-86 
5 Ronnie Broeders JJC  45.5 h Breda  25-05-85 
6 Ernest van der Kaaij  JJB  46.0 h Vught  13-08-88 
7 Cas van Eersel JJC 48.15 Amsterdam 28-08-11
8 Ardy van Broekhoven  JJB  48.4 h Lisse 23-08-98 
9 Mark Tresoor  JJC  48.9 h Breda 25-05-85 
10 Rutger van der Kaaij  JJC  50.3 h Vught  13-08-88 

400 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters  HSEN  0.57.6 h Veldhoven  01-05-88 
2 Benno Snepvangers HSEN 0.58.73 Utrecht 15-07-16
3 Geert van't Hullenaar  HSEN  0.58.87  Zierikzee  18-05-03 
4 Ralph Jacobs  HSEN  0.59.45  Aalter (B)  12-08-07 
5 Tim Schellekens JJA 0.59.77 Breda 17-05-09
6 Mark Schellekens JJB 1.00.50 Oosterhout 05-06-11
7 Willem Heijboer  JJA  1.00.66 Breda  20-05-07 
8 Christiaan Langeveld  JJA  1.03.98  Eindhoven  31-05-92 
9 Johan Verschure  HSEN  1.04.4 h Vught  18-08-90 
10 Menno van Eersel JJA 1.04.65 Zevenbergen 20-05-12

1000 meter steeple chase
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Rutger van der Kaaij  JJD  3.24.4  Leiden  12-09-87 
2 Martin de Hoogh  JJD  3.37.6  Steenbergen  08-06-85 
3 Paul Verhulst  JJD  3.52.2  Steenbergen  08-06-85 
4 Daan van Krevelen  JJD  4.17.57  Vlaardingen  06-09-08 

1500 meter steeple chase
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ernest van der Kaaij  JJC  4.58.3  Roosendaal  30-09-86 
2 Ad Peeters  JJB  5.01.6  Roosendaal  14-07-83 
3 Rutger van der Kaaij  JJC  5.18.4  Gemert  20-08-88 
4 Eric Vermeulen  JJC  5.34.9  Roermond  12-06-83 

2000 meter steeple chase
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters  JJA  6.59.8 Vught 31-05-84

3000 meter steeple chase
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ralph Jacobs HSEN 10.45.91 Den Haag 31-07-05
2 Toine van Gils  HSEN  11.16.0 Veldhoven 01-05-88
3 Bart Candel JJA  11.50.66 Delft 13-09-08
4 Stijn Rutten HSEN 13.07.05 Delft 18-09-10
5 Tim Schellekens HSEN 19.30.39 Delft 18-09-10

Terug naar boven

Mannen - Lopen

600 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Paats Datum
1 Benno Snepvangers JJA 1.25.76 Dongen 20-05-15
2 Ralph Jacobs HSEN 1.28.95 Amersfoort 11-04-09
3 Martijn Flipsen JJA 1.31.41 Dongen 21-05-14
4 Wouter Stokkermans JJA 1.33.29 Dongen 20-05-15
5 Menno van Eersel JJB 1.34.31 Baarle-Nassau 08-07-10
6 Thijn Aarden JJC 1.35.5 Oosterhout 02-04-06
7 Davey Danyluk JJC 1.36.0 Zevenbergen 04-09-99
8 Tim Schellekens JJC 1.37.15 Den Haag 31-07-05
9 Mark Schellekens JJC 1.37.23 Papendrecht 28-03-09
10 Scott Pols JJC 1.39.26 Oosterhout 06-09-14

800 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters HSEN 1.56.27 Eindhoven 22-05-88
2 Ad Peeters HSEN 1.56.7 Eindhoven 11-05-88
3 Jelle de Roon JJB 1.58.45 Wageningen 16-09-16
4 Benno Snepvangers JJA 1.59.55 Utrecht 08-05-15
5 Johan Verschure HSEN 2.00.1 Vught 19-04-94
6 Mark Ansems JJB 2.01.8 Helmond 05-06-83
7 Ronnie Broeders JJA 2.02.4 Breda 21-08-88
8 Ralph Jacobs HSEN 2.02.40 Tilburg 09-07-08
9 Geert van 't Hullenaar JJA 2.02.8 Den Bosch 20-10-02
10 Menno van Eersel JJA 2.04.38 Breda 01-06-12

1.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters HSEN 2.33.8 Vught 13-08-88
2 René Peeters HSEN 2.36.4 Eindhoven 02-09-87
3 Johan Verschure HSEN 2.37.9 Tilburg 10-06-94
4 Jelle de Roon JJB 2.40.00 Utrecht 02-09-16
5 Benno Snepvangers JJA 2.43.27 Utrecht 20-06-14
6 Ralph Jacobs HSEN 2.43.5 Heiloo 23-07-04
7 Jeroen Farla HSEN 2.43.9 Waalwijk 27-09-00
8 Stef Brenders HSEN 2.44.4 Eindhoven 03-09-86
9 Wouter Stokkermans JJB 2.46.28 Utrecht 05-07-13
10 Menno van Eersel JJA 2.49.35 Utrecht 15-06-12

1.500 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters HSEN 3.57.0 Terneuzen 26-06-89
2 Christ Chabot HSEN 4.13.6 Veldhoven 26-05-87
3 Wouter Stokkermans HSEN 4.14.11 Wageningen 27-05-16
4 Johan Verschure HSEN 4.15.3 Roosendaal 10-08-93
5 Stef Brenders HSEN 4.20.5 Veldhoven 26-05-87
6 Martijn Flipsen JJA 4.21.26 Apeldoorn 25-01-14
7 Benno Snepvangers JJB 4.21.95 Utrecht 30-08-13
8 Ad Embrechts HSEN 4.22.2 Etten-Leur 10-05-94
9 Jaïr van Winkel JJB 4.24.33 Apeldoorn 27-12-16
10 Ralph Jacobs HSEN 4.25.00 Dongen 24-04-09

1 Engelse mijl
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters HSEN 4.20.9 Eindhoven 25-05-89
2 Wouter Stokkermans JJA 4.45.0 Tilburg 08-03-15
3 Johan Verschure HSEN 4.47.2 Roosendaal 04-04-95
4 Stijn Rutten HSEN 4.55.10 Dongen 06-05-10
5 Jaïr van Winkel JJB 4.56.51 Dongen 11-06-16
6 Ralph Jacobs HSEN 4.57.44 Dongen 19-05-11
7 Martijn Flipsen JJB 5.03.07 Dongen 26-04-12
8 Wesley Danyluk JJB 5.04.0 Zundert 08-06-97
9 Jeroen Farla JJA 5.04.6 Eindhoven 28-04-98
10 Harm Rijswijk HSEN 5.10.0 Roosendaal 04-04-95

2.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Abdillahi Souleiman HSEN 6.00.0 Oosterhout 13-04-97
2 Benno Snepvangers JJA 6.11.97 Leiden 26-08-15
3 Ralph Jacobs HSEN 6.18.42 Beveren (B) 23-07-08
4 Robin van Sunten JJA 6.23.9 Dongen 01-04-07
5 Stijn Rutten HSEN 6.27.70 Baarle-Nassau 08-07-10
6 Bart Candel JJB 6.29.1 Dongen 01-04-07
7 Jeroen Farla HSEN 6.29.1 Oosterhout 01-04-01
8 Gerjan Diepstraten H40+ 6.35.1 Oosterhout 07-04-02
9 Jill Schalken HSEN 6.39.3 Waalwijk 06-04-03
10 Daan de Jong HSEN 6.40.0 Oosterhout 01-04-01

3.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters HSEN 8.50.1 Roosendaal 03-08-88
2 Stef Brenders HSEN 8.58.3 Breda 12-05-86
3 Christ Chabot HSEN 9.08.4 Breda 21-08-88
4 Martijn Flipsen JJA 9.25.93 Apeldoorn 08-02-14
5 Anton van Gils H40+ 9.26.4 Etten-Leur 19-07-88
6 Wouter Stokkermans HSEN 9.27.76 Vught 05-05-16
7 Jaïr van Winkel JJB 9.32.14 Breda 01-07-16
8 Ad Embrechts H35+ 9.33.15 Etten-Leur 30-05-95
9 Jacques Vinken HSEN 9.33.8 Roosendaal 03-08-88
10 René Boudewijns H35+ 9.36.3 Roosendaal 14-06-89

5.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Abdi Said HSEN 15.03.3 Oosterhout 20-05-97
2 Abdillahi Souleiman HSEN 15.32.6 Bergen op Zoom 06-06-95
3 Stef Brenders HSEN 15.33.1 Vught 17-06-86
4 Christ Chabot HSEN 15.41.6 Hilversum 10-07-88
5 Anton van Gils H40+ 16.00.6 Zevenbergen 02-07-89
6 Karel Timmermans HSEN 16.13.8 Dordrecht 08-06-88
7 Toine van Gils HSEN 16.16.0 Oosterhout 09-06-88
8 Jacques Vinken HSEN 16.34.0 Vught 17-06-86
9 Wouter Stokkermans HSEN 16.51.34 Waalwijk 24-04-16
10 Friedy de Jong HSEN 16.53.0 Etten-Leur 21-05-95

3 Engelse mijl
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Johan Verschure HSEN 17.00.43 Dordrecht 06-09-95

10.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Stef Brenders HSEN 32.48.6 Roosendaal 13-08-86
2 Christ Chabot HSEN 33.29.0 ? 27-09-87
3 Jacques Vinken HSEN 34.53.4 Roosendaal 13-08-86
4 Jan Wessels H35+ 36.17.0 Eindhoven 21-05-84
5 Ralph Jacobs HSEN 42.20.93 Delft 13-09-09
6 Bart Candel JJA 42.37.56 Delft 13-09-09
7 Stijn Rutten HSEN 46.08.97 Delft 19-09-10

Terug naar boven

Mannen - Springen

Hoogspringen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Geert van 't Hullenaar HSEN 2.00  Dongen  19-01-03 
2 Ralph Jacobs  HSEN  2.00  Gent (B) 15-03-08 
3 Roger Hamelinck  HSEN 1.95  Dongen  24-09-00 
4 Lekan Dalenberg JJB 1.93 Gent (B) 26-12-14
5 Christiaan Langeveld  HSEN  1.91  Vlijmen  17-12-95 
6 Bram Denissen JJB 1.90 Helmond 13-06-10
7 Mathijs van Gageldonk JJA 1.90 Dongen 26-09-09
8 Hans Prinssen  HSEN  1.90  Breda  12-04-92 
9 Dion Schellekens JJB 1.87 Den Bosch 05-07-08
10 Rene Peeters  HSEN  1.87  Oosterhout  17-09-88 
           
Verspringen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders  HSEN  6.75 Bergen op Zoom  17-05-92 
2 Kris Beerens  JJB  6.63  Dongen  07-10-00 
3 Bram Denissen JJB 6.57 Roosendaal 06-06-10
4 Geert van 't Hullenaar  JJA  6.55  Dongen  05-10-02 
5 Stijn van Opstal  JJC  6.52  Gent (B) 17-02-07 
6 Mark de Weerd  JJA  6.50  Nijmegen  23-06-91 
7 Lekan Dalenberg JJA 6.43 Dordrecht 14-01-17
8 Peter van der Vliet  HSEN  6.41  Dongen  23-09-95 
9 Roger Hamelinck  HSEN  6.30  Dongen  05-10-02 
10 Arne van 't Hullenaar JJA 6.17 Den Bosch 06-07-08
           
Polsstokhoogspringen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Tim Schellekens HSEN 3.60 Vlaardingen 25-05-14
2 Bram Denissen HSEN 3.23 Dongen 27-09-15
3 Niels Verheugd JJB 3.20 Zundert 12-09-15
4 Mark Schellekens JJA 3.20 Dongen 07-10-12
5 Davey Danyluk  JJB  3.10  Weert  10-06-00 
6 Glenn Pols JJB 3.00 Apeldoorn 14-02-15
7 Ronnie Broeders  JJA  3.00  Roosendaal  03-09-88 
8 Robin van Sunten  JJA  3.00  Dongen  30-09-07 
9 Jesse Pfrommer JJA 3.00 Dongen 03-10-10
10 Ralph Jacobs HSEN 3.00 Dongen 27-09-09
           
Hinkstapspringen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg JJB 14.19 Breda 27-06-15
2 Tim Schellekens HSEN 12.82 Dordrecht 25-04-10
3 Roger Hamelinck  HSEN  12.78  Hoboken (B) 04-03-01 
4 Benno Snepvangers HSEN 12.75 Dongen 11-05-16
5 Kris Beerens  JJB  12.74  Uden  18-06-00 
6 Peter van der Vliet JJB 12.53 Den Bosch 24-06-89
7 Ernest van der Kaaij JJA 12.33 Breda 21-05-89
8 Ralph Jacobs HSEN 12.31 Drunen 24-06-08
9 Mathijs van Gageldonk HSEN 12.29 Dongen 08-05-11
10 Stijn van Opstal JJC 12.19 Almelo 02-09-07

Terug naar boven

Mannen - Sprinten

30 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders JJC 4.2 h Dongen 22-01-06
2 Niels Brugman HSEN 4.3 h Dongen 22-01-06
3 Roger Hamelinck HSEN 4.3 h Dongen 22-01-06
4 Tim Schellekens JJB 4.4 h Dongen 22-01-06
5 Ardy van Broekhoven HSEN 4.4 h Dongen 22-01-06
6 Davey Danyluk HSEN 4.4 h Dongen 22-01-06
7 Ralph Jacobs HSEN 4.4 h Dongen 22-01-06
8 Kris Beerens HSEN 4.5 h Dongen 22-01-06
9 Jeroen Farla HSEN 4.5 h Dongen 22-01-06
10 Matthijs van Gageldonk JJC 4.6 h Dongen 22-01-06

35 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens JJB 4.5 h Den Bosch 30-01-00
2 Arne van't Hullenaar JJA 4.5 h Dongen 02-03-08
3 Ralph Jacobs HSEN 4.5 h Dongen 18-01-09
4 Ronnie Broeders JJB 4.6 h Uden 22-11-86
5 Remco Sanders JJB 4.6 h Dongen 21-01-07
6 Ardy van Broekhoven JJA 4.6 h Vlijmen 13-12-98
7 Geert van't Hullenaar JJA 4.6 h Vlijmen 09-12-01
8 Christiaan Langeveld HSEN 4.6 h Eindhoven 08-01-94
9 Davey Danyluk JJA 4.7 h Vlijmen 09-12-01
10 Willem Heijboer JJA 4.7 h Dongen 02-03-08

40 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders HSEN 5.0 h Dongen 26-01-92
2 Geert van't Hullenaar HSEN 5.0 h Dongen 19-01-03
3 Mark Sibering HSEN 5.1 h Tilburg 24-01-87
4 Roger Hamelinck HSEN 5.1 h Dongen 16-01-00
5 Remco Sanders JJC 5.36 Dordrecht 13-01-07
6 Mark de Weerd JJA 5.2 h Dongen 27-01-91
7 Christiaan Langeveld HSEN 5.2 h Eersel 13-11-93
8 John Danyluk H45+ 5.2 h Dongen 19-01-03
9 Benno Snepvanges HSEN 5.47 Zoetermeer 07-01-17
10 Peter van der Vliet JJB 5.3 h Bladel 29-10-89

50 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders HSEN 6.21 Den Haag 15-12-91
2 Ardy van Broekhoven HSEN 6.44 Utrecht 05-02-06
3 Remco Sanders JJC 6.45 Dordrecht 13-01-07
4 Benno Snepvangers HSEN 6.46 Zoetermeer 07-01-17
5 Kris Beerens JJB 6.3 h Utrecht 07-11-98
6 Mark de Weerd JJA 6.3 h Utrecht 09-12-89
7 Peter van der Vliet JJB 6.4 h Utrecht 09-12-89
8 Tim Luijkx JJB 6.4 h Utrecht 07-11-98
9 Jordy Pfrommer JJB 6.65 Utrecht 18-12-05
10 Arne van't Hullenaar JJB 6.73 Utrecht 18-12-05

60 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven JJA 7.0 h Enschede 27-08-99
2 Tim Luijkx JJB 7.26 Den Haag 13-02-99
3 Mark Sibering HSEN 7.1 h Dortmund (D) ??-01-88
4 Kris Beerens JJB 7.37 Gent (B) 12-02-00
5 Willem Heijboer HSEN 7.42 Apeldoorn 28-02-09
6 Benno Snepvangers HSEN 7.47 Gent (B) 05-12-15
7 Remco Sanders JJB 7.48 Utrecht 16-12-06
8 Stijn van Opstal JJC 7.49 Gent (B) 18-03-07
9 Marco Joosen HSEN 7.51 Den Haag 08-12-96
10 Bram Denissen JJB 7.52 Hoboken (B) 14-02-10

75 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens JJC 9.33 Gladbeck (D) 05-09-98

80 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders JJD 10.23 Bergen op Zoom 19-06-04
2 Stijn van Opstal JJD 10.55 Tilburg 25-09-05
3 Kris Beerens JJD 10.61 Amsterdam 15-09-96
4 Robin van Sunten JJD 10.4 h Dongen 24-03-02
5 Roger Snoeren JJD 10.5 h Helmond 05-05-85
6 Willem Heijboer JJD 10.5 h Dongen 24-03-02
7 Mark Schellekens JJD 10.5 h Oosterhout 25-08-07
8 Cas Blakenburg JJD 10.5 h Dongen 06-10-12
9 Phill Pols JJD 10.5 h Dongen 27-09-14
10 Arne van 't Hullenaar JJD 10.80 Terneuzen 14-06-03

100 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Kees van de Nieuwenhuizen HSEN 10.89 Koblenz (D) 02-07-83
2 Mark Sibering HSEN 11.14 Breda 24-05-87
3 Ardy van Broekhoven JJA 11.0 h Waalwijk 15-09-99
4 Kris Beerens JJB 11.32 Tilburg 14-05-00
5 Benno Snepvangers HSEN 11.37 Dongen 11-05-16
6 Ronnie Broeders HSEN 11.2 h ? 1992
7 Willem Heijboer HSEN 11.2 h Dongen 26-09-09
8 Geert van 't Hullenaar HSEN 11.45 Weert 08-06-03
9 Bram Denissen HSEN 11.54 Tilburg 22-08-15
10 Tim Schellekens JJA 11.3 h Dongen 26-09-09

150 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven JJA 17.40 Gorinchem 17-09-99
2 Kris Beerens HSEN 17.3 h Waalwijk 06-04-03
3 Geert van 't Hullenaar HSEN 17.3 h Waalwijk 06-04-03
4 Willem Heijboer JJA 17.63 Breda 16-04-08
5 Tim Schellekens JJB 17.9 h Dongen 01-04-07
6 Daan de Jong HSEN 17.9 h Waalwijk 27-09-00
7 Ralph Jacobs HSEN 18.0 h Dongen 01-04-07
8 Stijn van Opstal JJC 18.28 Vught 01-04-07
9 Benno Snepvangers JJB 18.33 Tilburg 06-04-13
10 Menno van Eersel JJA 18.42 Utrecht 09-08-13

200 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Kees van de Nieuwenhuizen HSEN 22.11 Koblenz (D) 02-07-83
2 Mark Sibering HSEN 22.5 h Hengelo 21-05-88
3 Willem Heijboer HSEN 23.01 Zevenbergen 21-06-09
4 Kris Beerens JJB 23.22 Gent (B) 12-02-00
5 Bram Denissen JJB 23.24 Roosendaal 06-06-10
6 Mark Havermans HSEN 23.4 h Sittard 06-06-90
7 Tim Luijkx JJB 23.74 Gent (B) 12-02-00
8 Ardy van Broekhoven JJA 23.5 h Enschede 27-08-99
9 René Peeters HSEN 23.5 h Veldhoven 17-04-88
10 Stijn van Opstal JJC 23.88 Gent (B) 18-03-07

300 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Willem Heijboer JJA 37.15 Breda 16-04-08
2 Benno Snepvangers HSEN 37.46 Gent (B) 02-01-16
3 Ralph Jacobs HSEN 38.04 Turnhout (B) 07-08-09
4 Mark Schellekens JJC 39.74 Turnhout (B) 07-08-09
5 Niels Verheugd JJB 39.97 Gent (B) 28-12-13
6 Niels Brugman JJA 40.03 Gemert 13-06-04
7 Menno van Eersel JJA 40.07 Utrecht 09-08-13
8 Lekan Dalenberg JJB 40.58 Gent (B) 28-12-13
9 Tim Schellekens JJA 40.79 Breda 16-04-08
10 Wouter Stokkermans JJB 41.77 Utrecht 09-08-13

400 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters HSEN 50.33 Vught 15-05-88
2 Geert van 't Hullenaar JJA 50.58 Steenwijk 15-09-02
3 Willem Heijboer JJA 50.99 Oosterhout 27-04-08
4 Benno Snepvangers JJA 51.44 Tilburg 25-05-15
5 Ralph Jacobs HSEN 52.1 h Dongen 27-09-08
6 Johan Verschure HSEN 52.8 h Valkenswaard 01-07-93
7 Daan de Jong HSEN 53.1 h Dongen 07-10-00
8 Ronnie Broeders HSEN 53.3 h Dongen 19-09-92
9 Mark Havermans HSEN 53.48 Roosendaal 03-08-88
10 Kris Beerens JJA 53.4 h Dongen 12-04-01

Terug naar boven

Mannen - Werpen

Balwerpen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk  JPA  49.60  Dongen  24-09-95 
2 Mark Schellekens  JPA  44.47  Dongen  01-10-05 
3 Kris Beerens  JPA  41.28  Dongen  25-09-94 
4 Daan van Krevelen  JPA  40.13  Heerlen  18-08-07 
5 Phill Pols JPA 39.41 Dongen 07-10-12
6 Chuck Pols JPA 37.31 's Gravenwezel (B) 11-05-14
7 Stijn Rutten  JPA  36.94  Dongen  28-09-97 
8 Bryan Embrechts  JPB  36.31  Tilburg  25-09-05 
9 Bob Rijvers  JPA  36.24  Dongen  24-09-95 
10 Bart Timmermas  JPA  36.08  Dongen  26-09-93 
           
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols JPB 8.23 Ninove (B) 06-05-12
2 Daan van Krevelen  JPC  8.02  Reusel  30-10-04 
3 Sam van der Pol JPB 7.70 Brasschaat (B) 20-09-08
4 Lekan Dalenberg  JPC  7.62  Reusel  28-10-06 
5 Thijn Aarden  JPC  7.45  Reusel  30-10-99 
6 Kris Beerens  JPC  7.43  Reusel  26-10-91 
7 Jorn Sprangers  JPC  7.35  Reusel  26-10-02 
8 Tom Rijvers  JPC  7.24  Reusel  22-10-94 
9 Stijn Rutten  JPC  7.22  Reusel  22-10-94 
10 Jesse Pfrommer  JPC  7.00  Dongen  07-10-00 
           
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols JPA 10.65 Reusel 27-10-12
2 Davey Danyluk  JPA  10.31  Reusel  28-10-95 
3 Cas Blakenburg JPA 9.72 Oosterhout 04-09-10
4 Maurice Snoeren  JPA  9.70  Dongen  26-09-87 
5 Mark Schellekens JPA 9.29 Boxtel 11-09-05
6 Daan van Krevelen  JPA  9.06  Tilburg 19-05-07 
7 Niels Brugman  JPA  8.98  Eindhoven  31-08-96 
8 Sam van der Pol JPA 8.96 Reusel 30-10-10
9 Stijn van Opstal  JPA  8.86  Veldhoven  06-09-03 
10 Chuck Pols JPA  8.83 Hoboken (B) 02-02-14
           
Kogelstoten 3.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cas Blakenburg JJD 12.35 Amsterdam 02-09-12
2 Davey Danyluk  JJD  12.34  Dongen  28-09-97 
3 Phill Pols JJD 12.25 Antwerpen (B) 24-08-14
4 Mark Schellekens  JJD  11.99  Reusel  27-10-07 
5 Roger Snoeren  JJD  11.26  Valkenswaard  12-07-86 
6 Remco Sanders  JJD  11.19  Dongen  26-09-04 
7 Jorn Sprangers  JJD  10.90  Dongen  22-09-07 
8 Bart Liesen  JJD  10.65  Kaatsheuvel  19-02-06 
9 Stijn van Opstal  JJD  10.61  Dongen  02-10-05 
10 Lekan Dalenberg JJD 10.34 Reusel 29-10-11
           
Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols JJC 15.46 Assendelft 15-10-16
2 Tim Schellekens  JJC  14.76  Dongen  01-10-05 
3 Daan van Krevelen JJC 14.10 Dongen 01-10-11
4 Glenn Pols JJC 13.78 Amsterdam 25-08-13
5 Mark Schellekens JJC 13.14 Dongen 26-09-09
6 Remco Sanders  JJC  12.92  Utrecht  04-02-06 
7 Cas van Eersel JJC 12.74 Best 13-06-11
8 Davey Danyluk  JJC  12.49  Eindhoven  05-06-99 
9 Sam van der Pol JJC  12.27 Waalwijk 06-04-14
10 Thijn Aarden  JJC  12.14  Dongen  30-09-06
           
Kogelstoten 5.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Scott Pols JJB  13.72 Best 26-04-16
2 Glenn Pols JJB 13.67 Weert 15-06-14
3 Tim Schellekens JJB 13.52 Gent (B) 17-02-07
4 Sam van der Pol JJB  13.23 Apeldoorn 30-01-16
5 Cas van Eersel JJB  12.98 Gemert 08-06-13
6 Ardy van Broekhoven  JJB  12.93  Hoboken (B)  04-01-98 
7 Phill Pols JJB 12.89 Naaldwijk 08-01-17
8 Daan van Krevelen JJB 12.64 Drunen 20-06-13
9 Thijn Aarden  JJB  12.52  Dongen 29-09-07 
10 Mark Schellekens JJB 12.45 Dongen 10-04-11
           
Kogelstoten 6.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cas van Eersel JJA 12.68 Dongen 19-01-14
2 Tim Schellekens JJA  12.55 Brasschaat (B) 20-09-08
3 Glenn Pols JJA 12.54 Assendelft 15-10-16
4 Davey Danyluk  JJA  12.08  Oosterhout  27-05-03 
5 Scott Pols JJA 12.01 Dongen 15-01-17
6 Ardy van Broekhoven  JJA 11.91  Utrecht  28-05-99 
7 Robin van Sunten JJA 11.69 Brasschaat (B) 20-09-08
8 Jordy Pfrommer JJA  11.56  Dongen 27-09-08
9 Chris Jansen  JJA  11.47  Oosterhout  14-04-91 
10 Geert van't Hullenaar  JJA 11.24  Dongen  05-10-02 
           
Kogelstoten 7.260 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven  HSEN  11.84  Dongen  30-09-06 
2 Tim Schellekens HSEN 11.16 Papendrecht 26-03-11
3 Geert van't Hullenaar  HSEN  11.09  Dongen  23-01-05 
4 Ronnie de Leeuw  HSEN  10.93  Waalwijk  15-05-94 
5 Davey Danyluk  HSEN  10.93  Dongen  22-01-06 
6 Coen Pfrommer  HSEN  10.91  Dordrecht  12-06-88 
7 Jordy Pfrommer HSEN 10.91 Dongen 06-10-12
8 Robin van Sunten HSEN 10.73 Reusel 27-06-09
9 René Peeters  M40 10.66  Lommel (B)  11-08-07 
10 Kris Beerens  HSEN  10.47  Reusel 27-06-09
           
Discuswerpen 600 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols JPA 19.71 Oordegem (B) 09-08-14
2 Phill Pols JPA 18.55 Gentbrugge (B) 20-05-12
3 Daan van Krevelen JPA 17.77 Lebbeke (B) 14-07-07
4 Milan Rozenbrand JPA 14.80 Dongen 05-07-15
5 Sam van der Pol JPA 14.37 Turnhout (B) 05-06-10
6 Finn Lodders JPA 13.54 Dongen 05-07-15
7 Bengt Kramer JPA 13.34 Dongen 05-07-15
8 Boudewijn van der Linden JPA 10.29 Dongen 05-07-15
9 Pepijn Wijnen JPA 9.23 Dongen 05-07-15
10 Scott van IJzendoorn JPA 8.65 Dongen 05-07-15
           
Discuswerpen 750 gram    
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols JJD 33.39 's Gravenwezel (B) 11-05-14
2 Lekan Dalenberg JJD 28.40 Kapellen (B) 18-09-10
3 Glenn Pols JJD 21.13 Lier (B) 30-07-11
4 Scott Pols JJD 20.05 Gentbrugge (B) 20-05-12
5 Pim van der Pol JJD 17.35 Kapellen (B) 18-09-10
6 Niels Verheugd JJD 17.27 Kapellen (B) 18-09-10
7 Sijbren Altena JJD 17.20 Kapellen (B) 18-09-10
           
Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols JJC 52.09 Gladbeck (D) 03-09-16
2 Glenn Pols JJC 47.09 Amsterdam 25-08-13
3 Davey Danyluk  JJC  43.13  Eindhoven  10-07-99 
4 Daan van Krevelen JJC 41.26 Gorinchem 14-05-11
5 Mark Schellekens JJC 40.80 Amsterdam 23-08-09
6 Scott Pols JJC  40.36 Baarle-Nassau 28-06-14
7 Sam van der Pol JJC  39.67 Oosterhout 06-09-14
8 Niels Brugman  JJC  38.32  Dongen  08-10-00 
9 Remco Sanders  JJC  37.90  Dongen  01-01-06 
10 Jesse Pfrommer  JJC  37.73  Apeldoorn  08-09-07 
           
Discuswerpen 1.500 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Scott Pols JJB 45.97 Vught 28-03-16
2 Glenn Pols JJB  41.04 Weert 15-06-14
3 Sam van der Pol JJB 40.94 Breda 03-07-16
4 Davey Danyluk JJB  37.88 Weert 11-06-00
5 Ardy van Broekhoven  JJB  36.39  Roermond  24-10-98 
6 Jesse Pfrommer JJB  36.26 Oss 03-05-09
7 Hans Prinssen  JJB  35.62  Drunen  26-06-88 
8 Niels Brugman  JJB  34.42  Essen (B)  29-09-02 
9 Daan van Krevelen JJB 34.36 Uden 14-04-13
10 Jill Schalken JJB  33.18  Dongen  23-06-96 
           
Discuswerpen 1.750 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Glenn Pols JJA 38.92 Assendelft 15-10-16
2 Jesse Pfrommer JJA 37.39 Amersfoort 02-07-11
3 Mark Sibering JJA  36.26  Veldhoven 11-05-86 
4 Davey Danyluk  JJA  35.08  Dongen  06-10-02 
5 Niels Brugman  JJA  34.68  Dongen  28-09-03 
6 Dion Schellekens JJA 32.66 Dongen 11-04-10
7 Jordy Pfrommer  JJA  32.50  Tilburg  29-06-08 
8 Joost Farla  JJA  32.22  Dongen  07-01-01 
9 Hans Prinssen JJA 32.18 Veldhoven 20-04-89
10 Ardy van Broekhoven  JJA  32.02  Oosterhout  18-05-99 
           
Discuswerpen 2.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Mark Sibering  HSEN  35.10  Zierikzee 11-06-89
2 René Peeters M40 33.94 Stekene (B) 28-08-10
3 Coen Pfrommer  HSEN  33.74  Vught  24-04-84 
4 Ralph Jacobs HSEN  31.76  Papendrecht 28-03-09
5 Ronnie Broeders HSEN 31.62 Kapellen (B) 07-06-92
6 Stijn Rutten HSEN  31.61  Brasschaat (B) 20-09-08
7 Ardy van Broekhoven HSEN 31.44 Baarle-Nassau 27-05-08
8 Davey Danyluk  JJA  31.30  Steenwijk  15-09-02 
9 Jesse Pfrommer HSEN 30.89 Dongen 07-04-13
10 Hans Prinssen HSEN 30.88 ? 05-07-92
           
Speerwerpen 400 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols JJD 47.61 Amsterdam 07-09-14
2 Mark Schellekens  JJD  44.23 Emmeloord 15-09-07
3 Jelle de Roon JJD 39.02 Amsterdam 08-09-13
4 Davey Danyluk  JJD  38.88  Dongen  27-09-97 
5 Daan van Krevelen JJD 38.05 Amsterdam 06-09-09
6 Robin van Sunten  JJD  37.21  Dongen  24-03-02 
7 Joost Farla  JJD  36.88  Dongen  23-09-95 
8 Bart Timmermans  JJD  35.28  Kerkrade  10-06-95 
9 Willem Heijboer  JJD  34.83  Dongen  05-01-02 
10 Bram Denissen  JJD  34.51  Dongen  30-09-06 
           
Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols JJC 51.82 Dongen 25-09-16
2 Mark Schellekens  JJC  51.45  Gladbeck (D) 06-09-08
3 Daan van Krevelen JJC 50.26 Best 10-09-11
4 Joost Farla  JJC  43.84  Alphen aan de Rijn  13-09-97 
5 Glenn Pols JJC 42.32 Rotterdam 14-09-13
6 Cas van Eersel JJC 42.18 Gemert 29-05-11
7 Davey Danyluk  JJC  42.04  Kapellen (B)  25-09-99 
8 Mark de Weerd  JJC  41.80  Helmond  26-09-87 
9 Kris Beerens  JJC  41.54  Dongen  27-09-98 
10 Bram Denissen  JJC  41.31  Dongen  13-04-08 
           
Speerwerpen 700 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens JJB 50.49 Dongen 10-04-11
2 Daan van Krevelen JJB 50.34 Zierikzee 13-05-12
3 Joost Farla  JJB  49.70  Reusel 26-06-99 
4 Ronnie Broeders  JJB  48.80  Vught  13-08-88 
5 Kris Beerens  JJB  46.63  Breda  14-09-99 
6 Glenn Pols JJB 46.45 Dongen 28-09-14
7 Bram Denissen JJB  46.27 Dongen 27-09-99
8 Mark de Weerd JJB 44.98 Dongen 24-09-89
9 Willem Heijboer  JJB  44.97  Den Bosch  02-09-06 
10 Geert van't Hullenaar  JJB  44.31  Dongen  24-09-00 
           
Speerwerpen 800 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders  HSEN  54.82  Weert  06-09-92 
2 Ardy van Broekhoven  HSEN  48.62  Tilburg  05-07-06 
3 Joost Farla  HSEN  47.95  Steenwijk  15-09-02 
4 Roger Hamelinck  HSEN  46.95  Oosterhout  01-04-01 
5 Mark de Weerd  HSEN  45.96  Oosterhout  19-04-92 
6 Robin van Sunten  JJA  45.73  Tilburg  29-06-08 
7 Mark Schellekens JJA 45.61 Dongen 01-04-12
8 Glenn Pols JJA 44.50 Edam 29-10-16
9 Coen Pfrommer  HSEN  44.18  Oosterhout  27-06-85 
10 Jeroen Farla HSEN 43.74 Dongen 01-04-12
           
Kogelslingeren 4.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Sam van der Pol JJD  12.44 Breda 14-10-12
           
Kogelslingeren 5.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven  JJB  43.36  Steenbergen  08-09-98 
2 Piet van Ham  M60 30.27  Steenbergen  12-04-08 
3 Gerard van Broekhoven M60 26.68 Zutphen 29-10-16
3 Geert van't Hullenaar  JJB  24.23  Breda  17-10-99 
4 Jesse Pfrommer JJB 22.62 Breda 18-10-09
5 Glenn Pols JJB 20.61 Rotterdam 18-01-14
           
Kogelslingeren 6.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven  JJA  38.83  Vught  09-04-00 
2 Tim Schellekens JJA 34.68 Vlaardingen 06-09-08
3 Gerard van Broekhoven  M50  28.43  Eeklo (B)  14-10-06 
4 Piet van Ham  M50 26.15  Boskoop  20-06-98 
5 Frits van der Velden M55 22.38 Zutphen 26-10-13
6 Hans Heesbeen jr  JJA  18.88  Boskoop  20-06-98 
7 Ad de Laat  M50 16.35  Eindhoven  11-02-06 
8 Hans Heesbeen sr  M50 15.27  Eindhoven  07-02-04 
9 Bart Candel JJA 14.89 Delft 12-09-09
10 Waldo Prinssen  JJA  13.11  Zevenaar  29-04-90 
           
Kogelslingeren 7.260 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven  HSEN  38.50  Eeklo (B)  14-10-06 
2 René Peeters M45 38.42 Zevenbergen 05-06-16
3 Tim Schellekens HSEN 32.94 Helmond 16-06-11
4 Gerard van Broekhoven  M45 27.45  Eindhoven  25-05-02 
5 Ralph Jacobs HSEN 22.59 Lisse 28-08-11
6 Bernard Oerlemans  M45 18.38  Eindhoven  11-02-06 
7 John Danyluk  M45 18.29  Eindhoven  25-05-02 
8 Alex van Krevelen M35 17.65 Vlaardingen 06-09-08
9 Piet van Ham  M40 16.94  Breda  19-10-97 
10 Richard van Dongen  JJA 16.90  Veldhoven  01-05-88 
           
Gewichtwerpen 9.080 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Gerard van Broekhoven  M60 11.03 Zutphen 29-10-16
           
Gewichtwerpen 11.340 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Gerard van Broekhoven  M50 11.14 Eindhoven 10-02-07
2 Piet van Ham M55 10.68  Eindhoven 10-02-07
3 Frits van der Velden M55 7.85 Breda 09-10-16
4 Ad de Laat  M50 7.25  Eindhoven 24-05-03 
5 Hans Heesbeen sr  M50  6.83 Eindhoven 07-02-04
           
Gewichtwerpen 15.880 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters M45 12.01 Sint-Niklaas (B) 19-06-16
2 Ardy van Broekhoven  HSEN 10.80  Eindhoven  07-02-04
3 Gerard van Broekhoven M45 9.95 Eindhoven 29-05-04
4 Bernard Oerlemans M45 7.25 Eindhoven  10-02-07
5 John Danyluk M45 6.73 Eindhoven  25-05-02
6 Ad de Laat  M40 6.09 Eindhoven  25-05-02

Terug naar boven

Vrouwen - Horden

35 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Anne ter Horst MPA 10.75 Tilburg  13-01-13

40 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJC  6.53  Tilburg  09-01-05 
2 Marit van 't Hullenaar  MJB  6.78  Tilburg  15-01-06 
3 Bieke Merkx  MJB  7.14  Tilburg  15-01-06 
4 Barbara Beekman  MJC  7.3 h Tilburg  24-01-87 
5 Mireille de Wee  MJB  7.3 h Tilburg  24-01-87 
6 Jeske Claassen  MJC  7.70  Tilburg  15-01-06 
7 Bianca Timmermans  MJC  7.6 h Tilburg  24-01-87 
8 Evie Evers  MJB  7.96  Tilburg  15-01-06 
9 Blanca van Heldere  MJB  7.8 h Tilburg  24-01-87 
10 Jaimy de Gussem  MJC  8.22  Tilburg  15-01-06 

50 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJC  8.09  Dordrecht 28-01-06 
2 Esther van Ham  DSEN  8.41  Dordrecht 28-01-06  
3 Linda Rutten  DSEN  8.46  Dordrecht  29-01-05 
4 Rian Peeters  D35+  8.84  Dordrecht  31-01-04 
5 Mireille de Wee  MJB  9.0 h Utrecht  09-01-88 
6 Marit van't Hullenaar  MJD  9.3 h Utrecht  24-11-01 
7 Lindy van Kuijk  MJC  9.4 h Utrecht  23-11-02 
8 Dyanne Verpaalen  DSEN  10.21  Dordrecht 29-01-05 
9 Wytske Roovers  MJD  10.5 h Utrecht  24-11-01 
10 Jeanine Loonen  MJD  10.7 h Utrecht  24-11-01 

60 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJC  9.34  Gent (B)  18-02-06 
2 Marit van't Hullenaar  MJB  9.60  Utrecht  18-12-05 
3 Linda Rutten  DSEN  9.82  Gent (B)  23-12-06 
4 Cathelijn Peeters MJA 10.09 Hoboken (B) 08-12-13
5 Esther van Ham  DSEN  10.09  Dordrecht  28-01-06 
6 Bieke Merkx  MJC  10.0 h Enschede  30-10-05 
7 Rian Peeters  D35+  10.39  Gent (B)  26-02-05 
8 Djenna Gomis  MJD  10.50  Best  28-06-97 
9 Lindy van Kuijk  MJD  10.5 h Dongen  06-10-01 
10 Karin van Ham  MJA  10.92  Hoboken (B)  23-02-97 

80 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJC  12.16  Apeldoorn  24-09-05 
2 Marit van't Hullenaar  MJC  12.66  Apeldoorn  24-09-05 
3 Bieke Merkx  MJC  13.1 h Dongen  01-10-05 
4 Chantal van Ham  MJC  13.60  Breda  20-06-98 
5 Mireille de Wee  MJC  13.5 h Veldhoven  06-07-86 
6 Linda Rutten  MJC  13.77  Apeldoorn  11-09-99 
7 Barbara Beekman  MJC  13.6 h Veldhoven 06-07-86 
8 Fanny Boudewijns  MJC  13.6 h Dongen  07-10-00 
9 Cathelijn Peeters MJC 13.7h Dongen 01-10-11
10 Esther van Ham  MJC  14.03  Vught  09-07-04 

100 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJB  14.99  Bergen op Zoom  02-07-06 
2 Cathelijn Peeters MJB 15.7 h Dongen 28-09-13
3 Linda Rutten  DSEN  16.07  Dordrecht  21-05-06 
3 Cathelijn Peeters MJB 16.35 Gemert 08-06-13
4 Esther van Ham  MJB  16.47  Waalwijk  08-07-95 
5 Marit van't Hullenaar  MJB  16.5 h Den Bosch  03-09-06 
6 Bieke Merkx  MJB  16.97  Amstelveen  04-06-06 
7 Fanny Boudewijns  MJB  16.8 h Oosterhout  25-06-02 
8 Karin van Ham  MJB  17.44  Waalwijk  08-07-95 
9 Nicole Lente  MJB  17.5 h Veldhoven  03-05-86 
10 Jeske Claassen  MJB  18.03  Amstelveen 27-05-07 

150 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters  MJD 25.41 Mol (B) 01-05-08

200 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters MJA 32.06 Turnhout (B) 10-08-14
2 Linda Brugman DSEN 32.35 Lisse 28-08-11
3 Karin van Ham DSEN 36.89 Lisse 28-08-11
4 Robin Flipsen DSEN 37.44 Utrecht 14-08-15

300 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marit van't Hullenaar  MJC  45.6 h Oosterhout  04-09-05 
2 Nadine Broersen  MJC  47.1 h Amsterdam  27-08-05 
3 Cathelijn Peeters MJC 51.30 Amersfoort 25-04-11
4 Linda Rutten  MJC  51.31  Amsterdam  21-08-99 
5 Erica van der Pol  MJB  52.9 h Vught  28-08-84 
6 Nicole Lente  MJC  53.0 h Vught  08-09-84 
7 Marleen Verschure  MJC  53.0 h Steenbergen  05-06-88 
8 Robin Flipsen MJC 53.74 Papendrecht 29-08-09
9 Laura van Broekhoven  MJC  53.7 h Oosterhout  25-06-02 
10 Marieke van de Oord  MJC  53.8 h Zevenbergen  14-06-87 

400 meter horden
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJB  1.06.77  Drunen  22-06-06 
2 Marit van't Hullenaar  MJB  1.07.42  Vught  25-05-06 
3 Linda Rutten  DSEN  1.07.70  Drunen  22-06-06 
4 Cathelijn Peeters  MJA 1.07.99 Vlaardingen 25-05-14
5 Rian Peeters DSEN 1.09.13 Kerkrade 01-07-95
6 Robin Flipsen DSEN 1.19.48 Waalwijk 11-06-15
7 Karin van Ham DSEN 1.21.77 Delft 12-09-09

1.000 meter steeple chase
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters MJD 3.47.70 Amsterdam 06-09-09

3.000 meter steeple chase
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten DSEN 16.07.55 Delft 18-09-10
2 Karin van Ham DSEN 17.20.70 Delft 18-09-10

Terug naar boven

Vrouwen - Lopen

600 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen MJC  1.40.17  Apeldoorn  25-09-05 
2 Marit van't Hullenaar  MJC  1.42.35 Apeldoorn  25-09-05 
3 Nicole de Veer  MJD  1.43.06  Amsterdam  09-06-03 
4 Linda Rutten  MJC  1.44.98  Den Haag  20-02-99 
5 Fanny Boudewijns  MJC  1.46.1  Zevenbergen  04-09-99 
6 Rowan van Dongen DSEN 1.46.66 Dongen 11-05-16
7 Cathelijn Peeters MJC 1.46.75 Best 13-06-11
8 Marian Mahieu D40+ 1.49.29 Vught 03-04-11
9 Esther van Ham  MJC  1.49.3  Oosterhout  10-09-94 
10 Robin Flipsen MJC 1.49.46 Eindhoven 06-06-09

800 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marian Peeters  DSEN  2.17.7  Vught  07-02-92 
2 Rian Peeters  DSEN  2.24.8  Bergen op Zoom  07-05-95
3 Linda Rutten  MJA  2.25.58  Amstelveen  05-06-06 
4 Robin Flipsen MJB 2.26.94 Waalwijk 07-06-11
5 Nicole de Veer  MJD  2.27.68  Tilburg  02-07-03 
6 Nadine Broersen  MJB  2.28.06  Gent  05-02-06 
7 Blanca van Helderen  MJB  2.29.8 Veldhoven  10-05-87 
8 Ceciel van Dongen  DSEN  2.30.4  Breda  12-04-94 
9 Cathelijn Peeters MJC 2.31.31 Amersfoort 23-04-11
10 Therry in 't Groen  DSEN  2.31.9  Etten-Leur  04-07-93 

1.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nicole de Veer  MJD   3.05.71  Terneuzen  14-06-03 
2 Ceciel van Dongen  DSEN  3.07.0  Tilburg  31-05-96 
3 Marian Peeters  DSEN  3.12.2  Vught 12-08-89
4 Linda Rutten  DSEN  3.13.40 Drunen 22-06-10
5 Cathelijn Peeters MJC 3.15.61 Etten-Leur 16-04-11
6 Marit van't Hullenaar  MJC  3.17.67  Tilburg  18-06-05 
7 Indy Flipsen MJC 3.18.29 Drunen 21-06-12
8 Fanny Boudewijns  MJC  3.19.75  Apeldoorn  11-09-99 
9 Robin Flipsen MJB 3.19.75 Utrehct 02-09-11
10 Marianne Jespers  MJC  3.20.1  Etten-Leur  09-05-92 

1.500 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ceciel van Dongen  DSEN  4.52.33  Gorinchem  25-06-96 
2 Marian Peeters  DSEN  4.59.1 Roosendaal  08-08-89
3 Rian Peeters DSEN  5.06.35  Etten-Leur  25-04-95 
4 Blanca van Helderen  MJB  5.11.5  Uden  23-05-87 
5 Cathelijn Peeters MJC 5.16.95 Lommel (B) 01-05-11
6 Linda Rutten DSEN 5.21.63 Delft 12-09-09
7 Robin Flipsen MJC 5.23.15 Dongen 24-04-09
8 Ans de Jong  D40+  5.23.94  Gorinchem  06-06-97 
9 Monique Schippers  DSEN  5.27.6  Etten-Leur  20-04-93 
10 Tiny Rutten  D40+  5.28.5  Dongen  12-04-01 

1 Engelse mijl
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marian Peeters DSEN 5.31.9 Veldhoven 05-07-89
2 Cathelijn Peeters MJC 5.47.41 Dongen 19-05-11
3 Indy Flipsen MJC 5.56.73 Wageningen 21-09-12
4 Robin Flipsen MJC 6.02.04 Zevenbergen 13-05-09
5 Rian Peeters  D35+  6.04.46  Dongen  25-08-06 
6 Tiny Rutten  D45+  6.25.23  Dongen  25-08-06 
7 Indy Snoeren MJC 6.25.40 Dongen 11-05-16
8 Anne-Wil Snepvangers MJC 6.26.63 Dongen 21-05-14
9 Trix Hoppenbrouwer D40+ 6.36.73 Dongen 16-05-13
10 Imke Denissen MJB  6.45.37 Dongen 11-05-16

2.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marian Mahieu D40+ 7.20.0 Rijen 12-07-09
2 Linda Rutten DSEN  7.33.9  Dongen  01-04-07 
3 Robin Flipsen MJC 7.46.0 Rijen 12-07-09
4 Rian Peeters  D35+  7.50.8  Waalwijk  06-04-03 
5 Cathelijn Peeters MJD 7.56.29 Burcht (B) 21-07-08
6 Trix Hoppenbrouwer D45+ 8.13.0 Rijen 12-07-09
7 Auke Huijben  MJB  8.15.5  Oosterhout  01-04-01 
8 Femke Rutten  DSEN  8.17.6  Rijen  03-04-05 
9 Anke Embrechts  MJB  8.19.0  Oosterhout  29-03-98 
10 Tiny Rutten  D45+  8.27.0  Dongen  01-04-07 

3.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Ceciel van Dongen  DSEN  10.49.5  Vught 19-05-94
2 Marian Mahieu D40+ 10.55.54 Dordrecht 25-04-10
3 Indy Flipsen MJC 11.42.14 Tilburg 29-06-12
4 Ans de Jong  D40+  11.45.9  Barendrecht  30-05-97 
5 Rian Peeters  D40+  11.49.48  Utrecht  10-08-07 
6 Tiny Rutten  D35+   11.53.8  Dongen  23-06-96 
7 Robin Flipsen MJB 11.54.39 Baarle-Nassau 01-07-11
8 Linda Rutten DSEN 11.57.03 Nieuwegein 20-09-09
9 Monique Schippers  DSEN  12.14.0  Dongen  28-03-93 
10 Trix Hoppenbrouwer D45+ 12.26.74 Vught 13-09-09

3.000 meter snelwandelen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Riet Jonkers D65+ 19.49.59 Kamloops (Can) 03-03-10

5.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marian Mahieu D40+ 19.26.53 Papendrecht 27-03-10
2 Ceciel van Dongen DSEN 20.49.90  Drunen 28-06-98
3 Tiny Rutten  D40+  21.18.43 Drunen 28-06-98
4 Linda Rutten DSEN 23.15.82 Delft 18-09-10
5 Marloes de Jong DSEN  23.26.24 Dongen  03-09-04 
6 Karin van Ham DSEN 24.09.68 Delft 18-09-10
7 Riet Jonkers D65+ 24.25.11 Waalwijk 07-06-11

5.000 meter snelwandelen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Riet Jonkers D65+ 35.31.30 Gouda 17-05-12

10.000 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Karin van Ham DSEN 56.03.42 Delft 19-09-10
2 Linda Rutten DSEN 56.03.42 Delft 19-09-10

Terug naar boven

Vrouwen - Springen

Hoogspringen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham  MJA  1.70  Tilburg  12-07-97 
2 Hilde van Zundert  MJC  1.66  Utrecht  07-07-07 
3 Fanny Boudewijns  MJB  1.65  Oosterhout  26-06-01 
4 Nadine Broersen  MJB  1.63  Gent (B) 05-02-06 
5 Nicole Lente  MJA  1.60  Someren  29-11-86 
6 Karin van Ham  MJA  1.57  Best  05-07-97 
7 Evie Evers  MJC  1.55  Dongen  01-10-05 
8 Jeske Claassen  MJB  1.55  Krommenie  02-09-07 
9 Cathelijn Peeters MJA 1.55 Dordrecht 11-01-14
10 Nicole de Veer  MJD  1.50  Tilburg  24-05-03 

Verspringen
1 Marit van't Hullenaar  MJC  5.31 Dongen  02-10-05 
2 Fanny Boudewijns  MJB  5.20  Veldhoven  16-06-02 
3 Linda Rutten  DSEN  5.20  Gent (B) 18-03-07 
4 Nadine Broersen  MJB  5.13  Tilburg  05-06-06 
5 Nicole Lente  MJA  5.13  Best  05-07-87 
6 Esther van Ham  DSEN  5.13  Oosterhout  01-04-01 
7 Edith Broeders  MJA  4.92  Dongen  22-04-90 
8 Cathelijn Peeters MJB 4.90 Dongen 29-09-13
9 Mireille de Wee  MJA  4.88  Zevenaar  29-04-90 
10 Marleen Verschure  MJA  4.80  Kapellen (B)  07-06-92 

Polsstokhoogspringen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham  DSEN  2.20  Helmond  20-05-07 
2 Jeske Claassen MJA 2.10 Nieuwegein 20-09-09
3 Karin van Ham  DSEN  2.00  Dongen  02-10-05 
4 Robin Flipsen MJA 2.00 Tilburg 25-08-13
5 Linda Rutten  DSEN  1.90  Dongen  30-09-07 
6 Nadine Broersen  MJC  1.80  Utrecht  07-02-04 

Hinkstapspringen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marit van't Hullenaar  MJB  11.27  Gent (B) 17-02-07 
2 Linda Rutten  DSEN  10.64  Zierikzee  23-04-06 
3 Esther van Ham  DSEN  10.41  Drunen  22-06-06 
4 Cathelijn Peeters MJB 10.29 Vught 09-05-13
5 Rian Peeters  D35+  10.17  Sittard  19-01-03 
6 Hilde van Zundert MJA 9.97 Gouda 02-06-11
7 Marleen Verschure  MJA  9.56  Breda  12-04-92 
8 Chantal van Ham MJC 9.49 Hoboken (B) 03-01-99
9 Karin van Ham  DSEN  9.22  Dordrecht  29-01-05 
10 Caroline de Jong  MJB  9.14  Dongen  10-06-93 

Terug naar boven

Vrouwen - Sprinten

30 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar MJB 4.5 h Dongen 22-01-06
2 Bieke Merkx MJB 4.5 h Dongen 22-01-06
3 Nadine Broersen MJB 4.6 h Dongen 22-01-06
4 Linda Rutten DSEN 4.6 h Dongen 22-01-06
5 Cailin Bruinsma MJC 4.8 h Dongen 22-01-06
6 Esther van Ham DSEN 4.8 h Dongen 22-01-06
7 Jaimy de Gussem MJC 4.9 h Dongen 22-01-06
8 Wytske Roovers MJB 5.0 h Dongen 22-01-06
9 Mara van der Veeken MJB 5.0 h Dongen 22-01-06
10 Auke Huijben DSEN 5.0 h Dongen 22-01-06

35 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten MJA 4.9 h Vlijmen 22-12-02
2 Bieke Merkx MJC 5.0 h Dongen 23-01-05
3 Lindy van Kuijk MJC 5.1 h Vlijmen 22-12-02
4 Marit van't Hullenaar MJC 5.1 h Vlijmen 12-12-04
5 Nadine Broersen MJC 5.1 h Dongen 23-01-05
6 Claudia Gijzen MJB 5.2 h Eindhoven 08-01-94
7 Chantal van Ham DSEN 5.2 h Dongen 21-01-07
8 Barbara Beekman MJC 5.3 h Baarle-Nassau 15-11-87
9 Sanne de Laat MJC 5.3 h Den Bosch 30-01-00
10 Fanny Boudewijns MJB 5.3 h Dongen 13-01-02

40 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx MJC 5.79 Dordrecht 13-01-07
2 Nadine Broersen MJC 5.6 h Oosterhout 06-03-05
3 Marit van't Hullenaar MJB 6.04 Tilburg 15-01-06
4 Barbara Beekman MJC 5.8 h Tilburg 24-01-87
5 Linda Rutten MJB 5.8 h Dongen 16-01-00
6 Esther van Ham DSEN 5.8 h Dongen 16-01-00
7 Mireille de Wee MJC 5.9 h Vught 02-02-86
8 Lindy van Kuijk MJC 5.9 h Dongen 19-01-03
9 Claudia Gijzen MJB 5.9 h Eersel 13-11-93
10 Fanny Boudewijns MJB 5.9 h Dongen 14-01-01

50 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marit van't Hullenaar MJB 6.93 Dordrecht 28-01-06
2 Bieke Merkx MJB 6.93 Dordrecht 28-01-06
3 Linda Rutten DSEN 7.16 Dordrecht 13-01-07
4 Nadine Broersen MJC 7.0 h Kaatsheuvel 13-03-05
5 Mireille de Wee MJA 7.1 h Utrecht 09-12-89
6 Chantal van Ham MJC 7.2 h Utrecht 06-02-99
7 Lindy van Kuijk MJC 7.2 h Kaatsheuvel 17-03-02
8 Barbara Beekman MJB 7.2 h Utrecht 11-12-88
9 Sanne de Laat MJC 7.3 h Utrecht 06-11-99
10 Evie Evers MJB 7.61 Dordrecht 28-01-06

60 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx MJB 7.98 Gent (B) 18-02-06
2 Marit van't Hullenaar MJC 8.14 Utrecht 18-12-05
3 Linda Rutten DSEN 8.24 Gent (B) 18-03-07
4 Nadine Broersen MJD 8.1 h Papendrecht 29-03-03
5 Claudia Gijzen DSEN 8.45 Den Haag 08-12-96
6 Esther van Ham DSEN 8.46 Gent (B) 10-12-05
7 Djenna Gomis MJD 8.65 Best 28-06-97
8 Therry in't Groen DSEN 8.68 Den Haag 08-12-96
9 Lindy van Kuijk MJD 8.73 Amsterdam 09-09-01
10 Laura van Broekhoven MJA 8.74 Gent (B) 19-03-06

80 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx MJC 10.41 Enschede 10-09-05
2 Marit van't Hullenaar MJC 10.43 Drunen 03-07-05
3 Barbara Beekman MJC 10.6 h Valkenswaard 12-07-86
4 Claudia Gijzen MJC 10.6 h Waalwijk 20-06-92
5 Linda Rutten MJC 10.8 h Oosterhout 29-03-98
6 Nadine Broersen MJC 10.8 h Den Bosch 16-10-05
7 Sanne de Laat MJC 10.9 h Waalwijk 02-04-00
8 Fanny Boudewijns MJC 10.9 h Dongen 24-09-00
9 Lindy van Kuijk MJC 11.23 Gorinchem 22-06-02
10 Angelique Stadhouders MJC 11.0 h Vught 08-09-84

100 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx MJB 12.53 Tilburg 28-05-07
2 Marit van't Hullenaar MJB 12.7 h Oosterhout 02-04-06
3 Linda Rutten DSEN 12.8 h Oosterhout 02-04-06
4 Esther van Ham DSEN 13.0 h Oosterhout 02-04-06
5 Barbara Beekman MJB 13.1 h Breda 21-05-89
6 Nadine Broersen MJB 13.1 h Oosterhout 02-04-06
7 Claudia Gijzen MJB 13.2 h Tilburg 10-06-94
8 Fanny Boudewijns MJA 13.2 h Oosterhout 27-05-03
9 Therry in't Groen DSEN 13.3 h Breda 05-05-96
10 Ariën Netten DSEN 13.4 h Eindhoven 11-05-86

150 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten DSEN 18.8 h Dongen 01-04-07
2 Marit van't Hullenaar MJC 19.08 Amstelveen 15-05-05
3 Bieke Merkx MJB 19.1 h Dongen 01-04-07
4 Nadine Broersen MJC 19.94 Gemert 28-05-05
5 Esther van Ham DSEN 19.8 h Dongen 02-04-06
6 Fanny Boudewijns MJB 20.15 Vught 01-04-02
7 Sanne de Laat MJB 20.72 Vught 01-04-02
8 Robin Flipsen DSEN 20.99 Utrecht 14-08-15
9 Jeske Claassen MJC 20.9 h Dongen 01-04-07
10 Cathelijn Peeters MJB 21.41 Drunen 21-06-12

200 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx MJB 26.12 Helmond 20-05-07
2 Linda Rutten DSEN 26.44 Amstelveen 04-06-06
3 Marit van't Hullenaar MJB 26.55 Gent (B) 10-12-05
4 Fanny Boudewijns MJB 27.00 Veldhoven 16-06-02
5 Esther van Ham DSEN 27.06 Amstelveen 04-06-06
6 Nadine Broersen MJB 27.87 Gent (B) 19-03-06
7 Claudia Gijzen MJB 27.95 Eindhoven 01-05-94
8 Robin Flipsen MJB 28.03 Dongen 08-05-11
9 Karin van Ham MJB 28.1 h Best 24-06-95
10 Sanne de Laat MJB 28.1 h Dongen 06-10-01

300 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten DSEN 43.06 Aalter (B) 12-08-07
2 Cathelijn Peeters MJA 45.00 Vught 21-04-14
3 Robin Flipsen DSEN 45.34 Tilburg 28-03-15
4 Fanny Boudewijns MJB 46.35 Vught 16-04-01
5 Esther van Ham DSEN 48.33 Breda 17-04-07
6 Femke Rutten MJB 49.48 Vught 05-04-98
7 Karin van Ham DSEN 50.01 Turnhout (B) 07-08-09
8 Riet Jonkers D65+ 52.83 Helmond 25-04-11

400 meter
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marit van't Hullenaar MJC 59.57 Papendrecht 12-06-05
2 Linda Rutten DSEN 1.00.36 Zierikzee 23-04-06
3 Bieke Merkx MJB 1.00.59 Tilburg 10-06-07
4 Esther van Ham DSEN 1.02.00 Breda 25-06-06
5 Robin Flipsen MJB 1.03.15 Oosterhout 05-06-11
6 Blanca van Helderen MJB 1.04.1 h Veldhoven 10-05-87
7 Therry in't Groen DSEN 1.04.2 h Dongen 22-06-96
8 Cathelijn Peeters MJB 1.04.34 Spijkenisse 04-05-14
9 Fanny Boudewijns MJB 1.04.5 h Eindhoven 10-06-01
10 Claudia Gijzen MJA 1.04.5 h Oosterhout 09-05-96

Terug naar boven

Vrouwen - Werpen

Balwerpen
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MPA 34.27  Dongen  07-10-01 
2 Linda Rutten  MPA  31.06  Dongen  24-09-95 
3 Dianne Oerlemans  MPA  29.82  Dongen  27-09-98 
4 Marit van 't Hullenaar  MPA  28.12  Dongen  07-10-01 
5 Chantal van Ham  MPA  27.78  Dongen  24-09-95 
6 Wytske Roovers  MPA  26.81  Dongen  07-10-01 
7 Marlou Vissers  MPA  26.53  Dongen 06-10-02 
8 Maxime Beverwijk MPA 26.21 Dongen 02-10-11
9 Cathelijn Peeters  MPA  25.63  Lebbeke (B) 14-07-07 
10 Evie Evers  MPA  25.32  Zundert  30-09-01 
           
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Marleen van Opstal  MPC  7.23  Reusel  26-10-02 
2 Dianne Oerlemans  MPC  7.14  Reusel  28-10-95 
3 Marlou Vissers  MPC  6.74  Reusel  30-10-99 
4 Kirsten Dankers  MPC  6.63  Dongen  22-01-95 
5 Marit van't Hullenaar  MPB  6.61  Hoboken (B)  17-01-99 
6 Maxime Beverwijk MPC 6.57 Brasschaat (B) 20-09-08
7 Laura van Broekhoven  MPB  6.07  Hoboken (B)  02-02-97 
8 Robin van Weesenbeek MPB 5.88 Brasschaat (B) 20-09-08
9 Cathelijn Peeters  MPB 5.77  Dilbeek (B)  17-07-05 
10 Michelle Dankers  MPC  5.61  Dongen  26-09-98 
           
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Lindy van Kuijk  MJD  13.03  Reusel  27-10-01 
2 Chantal van Ham  MJD  12.78  Den Haag  09-03-07 
3 Maxime Beverwijk MJD 11.32 Rijen 17-03-13
4 Dianne Oerlemans  MJD  11.04  Reusel   28-10-00 
5 Laura van Broekhoven  MJD  10.89  Reusel   27-10-01 
6 Esther van Ham  MJD  10.69  Reusel   24-10-92 
7 Nadine Broersen  MJD  10.67  Dongen  05-01-03 
8 Anne ter Horst MJD 10.40 Bergen op Zoom 16-07-16
9 Linda Rutten  MJD  10.14  Reusel   25-10-97 
10 Inge Snoeren  MJD  10.05  Boxtel  14-09-97 
           
Kogelstoten 3.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham  MJB  12.62  Dongen  14-01-01 
2 Nadine Broersen  MJB  12.26  Utrecht  10-12-06 
3 Esther van Ham  MJB  11.76  Best  24-06-95 
4 Claudia Gijzen  MJB  11.28  Etten-Leur  07-06-94 
5 Karin van Ham  MJB  11.09  Den Haag  26-02-95 
6 Fanny Boudewijns  MJB  11.02  Weert  18-05-02 
7 Marion Jespers  MJB  10.52  Zevenbergen  09-06-83 
8 Dianne Oerlemans  MJB  10.43  Dongen  13-01-02 
9 Marit van't Hullenaar  MJB  10.29  Dongen  29-09-07 
10 Lindy van Kuijk MJB  10.28  Dongen 04-04-04 
           
Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham  DSEN  11.87  Tilburg  04-07-07 
2 Esther van Ham  DSEN  10.34  Dordrecht  25-01-03 
3 Rian Peeters  DSEN  10.30  Dongen  23-09-95 
4 Karin van Ham  DSEN  10.29  Amstelveen  15-05-05 
5 Nadine Broersen  MJB  9.94  Kapellen (B)  23-09-06 
6 Laura van Broekhoven  MJA  9.92  Waalwijk  05-06-07 
7 Ria Bakker  DSEN  9.69  Etten-Leur  10-04-83 
8 Claudia Gijzen  MJA  9.66  Breda  05-05-96 
9 Marit van't Hullenaar  MJA  9.39  Gent (B)  16-03-08 
10 Cathelijn Peeters MJA  9.20 Dongen 19-01-14
           
Discuswerpen 600 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Leanne van Krevelen  MJD  16.70 Lebbeke (B) 14-07-07
2 Cathelijn Peeters  MJD  16.48 Hasselt (B) 22-06-08
3 Hilde van Zundert MJD  15.83 Kapellen (B) 23-09-06
4 Tessa Trommelen MJD  15.29 Kapellen (B) 23-09-06
5 Marjolein Bogers MPA 14.18 Dongen 05-07-15
6 Anne de Jong MPA 11.78 Dongen 05-07-15
7 Roos de Jong MPA 8.76 Dongen 05-07-15
8 Danica Willemen MPA 7.62 Dongen 05-07-15
           
Discuswerpen 750 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Maxime Beverwijk MJD 26.48 Dongen 07-04-13
2 Chantal van Ham  MJD  25.68  Wieringerwerf  14-06-97 
3 Dianne Oerlemans  MJD  24.56  Vught  16-09-00 
4 Linda Rutten  MJD  23.42  Dongen  27-09-97 
5 Fanny Boudewijns  MJD  22.74  Eindhoven  11-07-98 
6 Anne ter Horst MJD 22.41 Dronten 02-10-16
7 Wytske Roovers  MJD  21.43  Gorinchem  10-05-03 
8 Cailin Bruinsma  MJD  21.05  Vught  04-07-04 
9 Inge Snoeren  MJD  20.98  Dongen  27-09-97 
10 Nadine Broersen  MJD  20.70  Papendrecht  29-03-03 
           
Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Rian Peeters  DSEN 38.40  Tilburg  29-06-95 
2 Marion Jespers  MJB  35.12  Zevenbergen  16-04-83 
3 Chantal van Ham  MJB  33.08  Zundert  30-09-01 
4 Esther van Ham  MJA  32.64  Tilburg  12-07-97 
5 Sandra van Iersel  DSEN  30.22  Papendrecht  06-06-04 
6 Karin van Ham  MJA  30.08  Valkenswaard  31-08-96 
7 Nicole Lente  MJA  28.28  Zevenbergen  12-07-87 
8 Ineke Cosijn  DSEN  27.82  Veldhoven  03-04-86 
9 Dianne Oerlemans  MJC  27.50  Dongen  24-03-02 
10 Marieke van Iersel  DSEN  27.35  Dongen  05-01-03 
           
Speerwerpen 400 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJD  35.95  Amsterdam  07-09-03 
2 Chantal van Ham MJD  33.30  Amsterdam  14-09-97 
3 Lindy van Kuijk  MJD  29.55  Dongen  06-10-01 
4 Dianne Oerlemans  MJD  28.58  Amsterdam  10-09-00 
5 Marieke van Iersel  MJD  28.40  Waalwijk  08-09-96 
6 Linda Rutten  MJD  27.56  Beste  28-06-97 
7 Evie Evers  MJD  27.19  Dongen  27-09-03 
8 Maxime Beverwijk MJD 26.91 Helmond 01-04-13
9 Laura van Broekhoven  MJD  26.80  Veldhoven  25-08-01 
10 Anouk Verschoor  MJD  25.42  Oosterhout  07-09-88 
           
Speerwerpen 500 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters MJB 27.39 Gemert 09-06-13
2 Laura Mulder MJC 22.01 Dongen 25-09-16
3 Robin Flipsen MJC 21.99 Dongen 27-09-09
4 Imke Denissen MJB 21.49 Dongen 15-09-16
5 Trix Hoppenbrouwer V50 21.19 Dongen 29-09-13
6 Maaike van Ginneken MJC 19.90 Gorinchem 24-04-10
7 Iris Schoenmakers MJC 19.72 Dongen 27-09-15
8 Enola Redering MJC 19.40 Dongen 25-09-16
9 Leanne van Krevelen MJC 18.77 Dongen 27-09-09
10 Evi Mertens MJC 18.68 Dongen 03-07-11
           
Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen  MJB  39.75  Bergen op Zoom  30-06-06 
2 Karin van Ham  DSEN  38.69  Drunen  03-05-98 
3 Edith Broeders  MJA  38.46  Breda  03-09-91 
4 Chantal van Ham  DSEN  36.24  Dongen  30-09-07 
5 Linda Rutten  DSEN  33.95  Dongen  01-10-06 
6 Evie Evers  MJB  32.14  Kapellen (B)  23-09-06 
7 Marieke van Iersel  MJA  31.79  Weert  19-05-02 
8 Rian Peeters  V35 31.36  Dongen  28-09-03 
9 Marion Jespers  MJB  30.66  Etten-Leur  10-04-83 
10 Sandra van Iersel  MJA  30.46  Drunen  28-06-98 
           
Kogelslingeren 2.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Anne ter Horst MJD 30.67 Bergen op Zoom 16-07-16
2 Cathelijn Peeters  MJD 24.25  Rotterdam 29-08-09
3 Enola Redering MJD 17.83 Boskoop 03-10-15
           
Kogelslingeren 3.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters MJB 46.10 Amsterdam 19-05-13
2 Riet Jonkers V70 25.79 Kerkrade 03-09-16
3 Marieke van Iersel  MJB  24.26  Roermond  23-10-99 
4 Dianne Oerlemans  MJC  22.16  Breda  14-10-01 
5 Chantal van Ham  MJB  21.82  Breda   14-10-01 
6 Anne ter Horst MJC 19.15 Amsterdam 27-12-16
7 Femke Rutten  MJB  18.59  Breda   17-10-99 
           
Kogelslingeren 4.000 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham  DSEN  43.07 Breda 18-10-09
2 Cathelijn Peeters MJA 38.80 Turnhout (B) 21-09-14
3 Rian Peeters  V45 29.09 Turnhout (B) 09-04-16
4 Dianne Oerlemans  MJA  20.25  Eindhoven  11-02-06 
5 Marieke van Iersel  MJA  20.10  Breda  20-10-02 
6 Karin van Ham  DSEN  19.44  Breda  17-10-99 
7 Linda Rutten DSEN 19.05 Wageningen 14-09-07
8 Esther van Ham  DSEN  18.01  Breda  17-10-99 
9 Ina van Broekhoven  V35 13.48  Breda  19-10-97 
           
Gewichtwerpen 5.450 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters MJB 13.94 Roermond 27-10-12
2 Riet Jonkers V70 10.38 Boedapest (H) 30-03-14
           
Gewichtwerpen 7.260 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters  MJB 13.08  Roermond 26-10-13
           
Gewichtwerpen 9.080 gram
Pl Naam Categorie Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters MJA 11.17 Rotterdam 17-01-15
2 Chantal van Ham  DSEN  10.45  Eindhoven  10-02-07 
3 Rian Peeters  V40 9.91  Huizen  07-10-07 
4 Dianne Oerlemans  MJA  8.63  Eindhoven  11-02-06 

Terug naar boven

Mannen Senioren

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Niels Brugman 4.3 h Dongen 22-01-06
2 Roger Hamelinck 4.3 h Dongen 22-01-06
3 Ardy van Broekhoven 4.4 h Dongen 22-01-06
4 Davey Danyluk 4.4 h Dongen 22-01-06
5 Ralph Jacobs 4.4 h Dongen 22-01-06
6 Kris Beerens 4.5 h Dongen 22-01-06
7 Jeroen Farla 4.5 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ralph Jacobs 4.5 h Dongen 18-01-09
2 Ronnie Broeders 4.6 h Uden 03-11-90
3 Christiaan Langeveld 4.6 h Eindhoven 08-01-94
4 Geert van 't Hullenaar 4.7 h Vlijmen 22-12-02
5 Bram Denissen 4.96 Dongen 17-01-16
6 Benno Snepvangers 4.96 Dongen 15-01-17
7 Jeroen Farla 4.8 h Den Bosch 30-01-00
8 Roger Hamelinck 4.8 h Vlijmen 10-12-00
9 Niels Brugman 4.8 h Dongen 22-01-06
10 Willem Heijboer 4.8 h Dongen 17-01-10
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders 5.0 h Dongen 26-01-92
2 Geert van't Hullenaar 5.0 h Dongen 19-01-03
3 Mark Sibering 5.1 h Tilburg 24-01-87
4 Roger Hamelinck 5.1 h Dongen 16-01-00
5 Christiaan Langeveld 5.2 h Eersel 13-11-93
6 Benno Snepvangers 5.47 Zoetermeer 07-01-17
7 Hans Prinssen 5.3 h Dongen 26-01-92
8 Mark de Weerd 5.3 h Dongen 26-01-92
9 Ardy van Broekhvoen 5.3 h Dongen 14-01-01
10 Hans Lodewijks 5.4 h Dongen 27-01-91
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders 6.21 Den Haag 15-12-91
2 Ardy van Broekhoven 6.44 Utrecht 05-02-06
3 Benno Snepvangers 6.46 Zoetermeer 07-01-17
4 Kris Beerens 6.61 Dordrecht 25-01-03
5 Hans Lodewijks 6.5 h Utrecht 11-12-88
6 Joeri van Etten 6.82 Utrecht 02-02-15
7 Jeroen Farla 6.93 Dordrecht 29-01-05
8 Johan Verschure 6.7 h Utrecht 11-12-88
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Sibering 7.1 h Dortmund (D) 1988
2 Ardy van Broekhoven 7.42 Hoboken (B) 30-12-00
3 Willem Heijboer 7.42 Apeldoorn 28-02-09
4 Benno Snepvangers 7.47 Gent (B) 05-12-15
5 Marco Joosen 7.51 Den Haag 08-12-96
6 Bram Denissen 7.61 Hoboken (B) 17-11-13
7 Kris Beerens 7.74 Hoboken (B) 07-12-02
8 Tim Schellekens 7.78 Hoboken (B) 23-01-10
9 Joeri van Etten 7.88 Apeldoorn 25-01-14
10 Thomas van Schijndel 7.97 Hoboken (B) 17-11-13
         
60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 8.9 h Someren 01-02-87
2 Christiaan Langeveld 9.17 Someren 26-11-95
3 Ralph Jacobs 9.29 Hoboken (B) 07-12-08
4 Tim Schellekens 9.37 Hoboken (B) 23-01-10
5 Bart Candel 10.52 Gent (B) 26-12-10
6 Jeroen Farla 1.34 Hoboken (B) 03-02-08
         
100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kees van de Nieuwenhuizen 10.89 Koblenz (D) 02-07-83
2 Mark Sibering 11.14 Breda 24-05-87
3 Benno Snepvangers 11.37 Dongen 11-05-16
4 Ronnie Broeders 11.2 h ? 1992
5 Willem Heijboer 11.2 h Dongen 26-09-09
6 Geert van 't Hullenaar 11.45 Weert 08-06-03
7 Bram Denissen 11.54 Tilburg 22-08-15
8 Mark Havermans 11.3 h Valkenswaard 09-09-89
9 Ardy van Broekhoven 11.69 Delft 02-09-01
10 Daan de Jong 11.6 h Dongen 12-04-01
         
110 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 16.0 h Weert 27-05-87
2 Geert van 't Hullenaar 16.35 Bergen op Zoom 04-05-03
3 Ralph Jacobs 16.2 h Dongen 02-10-11
4 Bram Denissen 16.7 h Dongen 27-09-15
5 Tim Schellekens 17.02 Dordrecht 25-04-10
6 Tim Geers 17.08 Dongen 08-05-11
7 Christiaan Langeveld 16.9 h Etten-Leur 21-05-95
8 Mark Schellekens 17.5 h Dongen 27-09-15
9 Roger Hamelinck 17.93 Steenbergen 05-06-05
10 Niels Brugman 17.7 h Dongen 28-09-08
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 17.3 h Waalwijk 06-04-03
2 Geert van 't Hullenaar 17.3 h Waalwijk 06-04-03
3 Daan de Jong 17.9 h Waalwijk 06-04-03
4 Ralph Jacobs 18.0 h Dongen 01-04-07
5 Tim Schellekens 18.42 Drunen 23-06-11
6 Mark de Weerd 18.59 Den Haag 15-12-91
7 Joeri van Etten 18.61 Tilburg 29-03-14
8 Jeroen Farla 18.4 h Waalwijk 06-04-03
9 Modest de Brouwer 19.3 h Oosterhout 07-04-02
10 Joost Farla 19.3 h Waalwijk 06-04-03
         
200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kees van de Nieuwenhuizen 22.11 Koblenz (D) 02-07-83
2 Mark Sibering 22.5 h Hengelo 21-05-88
3 Willem Heijboer 23.01 Zevenbergen 21-06-09
4 Mark Havermans 23.4 h Sittard 04-06-90
5 René Peeters 23.5 h Veldhoven 17-04-88
6 Bram Denissen 23.85 Zevenbergen 21-04-13
7 Geert van 't Hullenaar 23.93 Dongen 05-09-03
8 Ralph Jacobs 24.11 Gent (B) 16-03-08
9 Tim Schellekens 24.19 Waalwijk 08-06-10
10 Kris Beerens 24.39 Zierikzee 18-05-03
         
200 meter horden      
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ralph Jacobs 26.87 Delft 12-09-09
         
300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Benno Snepvangers 37.46 Gent (B) 02-01-16
2 Ralph Jacobs 38.04 Turnhout (B) 07-08-09
         
400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 50.33 Vught 15-05-88
2 Geert van 't Hullenaar 51.35 Papendrecht 06-06-04
3 Willem Heijboer 51.39 Dordrecht 19-04-09
4 Ralph Jacobs 52.1 h Dongen 28-09-08
5 Johan Verschure 52.8 h Valkenswaard 01-07-93
6 Daan de Jong 53.1 h Dongen 07-10-00
7 Ronnie Broeders 53.3 h Dongen 19-09-92
8 Mark Havermans 53.48 Roosendaal 03-8-88
9 Mark Sibering 53.5 h Oosterhout 17-09-88
10 Jeroen Farla 53.7 h Oud-Beijerland 15-06-03
         
400 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 0.57.6 h Veldhoven 01-05-88
2 Benno Snepvangers 0.58.73 Utrecht 15-07-16
3 Geert van 't Hullenaar 0.58.87 Zierikzee 18-05-03
4 Ralph Jacobs 0.59.45 Aalter (B) 12-08-07
5 Tim Schellekens 1.01.33 Bergen op Zoom 09-05-10
6 Johan Verschure 1.04.4 h Vught 18-08-90
7 Roger Hamelinck 1.06.00 Papendrecht 06-06-04
8 Hans Lodewijks 1.06.0 h Vught 18-08-90
9 Albert Verschure 1.06.4 h Vught 18-08-90
10 Jeroen Farla 1.07.5 h Waalwijk 11-09-03
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ralph Jacobs 1.28.95 Amersfoort 11-04-09
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 1.56.27 Eindhoven 22-05-88
2 Ad Peeters 1.56.7 Eindhoven 11-05-88
3 Johan Verschure 2.00.1 Vught 19-05-94
4 Benno Snepvangers 2.01.22 Bergen op Zoom 16-07-16
5 Ralph Jacobs 2.02.40 Tilburg 09-07-08
6 Jeroen Farla 2.05.7 Oud-Beijerland 15-06-03
7 Stijn Rutten 2.07.70 Roosendaal 06-06-10
8 Stef Brenders 2.09.7 Breda 08-05-87
9 Daan de Jong 2.09.9 Dongen 13-09-00
10 Tim Schellekens 2.12.60 Papendrecht 27-03-10
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 2.33.3 Vught 13-08-88
2 Johan Verschure 2.37.9 Tilburg 10-06-94
3 René Peeters 2.41.3 Helmond 25-08-87
4 Ralph Jacobs 2.43.50 Heiloo 23-07-04
5 Jeroen Farla 2.43.9 Waalwijk 27-09-00
6 Stef Brenders 2.44.4 Eindhoven 03-09-86
7 Benno Snepvangers 2.44.53 Spijkenisse 16-04-16
8 Tim Schellekens 2.50.08 Drunen 22-06-10
9 Stijn Rutten 2.55.19 Drunen 23-06-11
10 Nick de Kort 2.59.4 Tilburg 10-06-94
         
1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 3.57.0 Terneuzen 26-06-89
2 Christ Chabot 4.13.6 Veldhoven 26-05-87
3 Wouter Stokkermans 4.14.11 Wageningen 27-05-16
4 Johan Verschure 4.15.3 Roosendaal 10-08-93
5 Stef Brenders 4.20.5 Veldhoven 26-05-87
6 Ad Embrechts 4.22.2 Etten-Leur 10-05-94
7 Ralph Jacobs 4.25.00 Dongen 24-04-09
8 René Peeters 4.26.0 Oosterhout 18-09-88
9 Karel Timmermans 4.26.1 Weert 17-05-87
10 Toine van Gils 4.27.5 Breda 26-07-87
         
1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 4.27.9 Eindhoven 09-06-88
2 Johan Verschure 4.47.2 Roosendaal 04-04-95
3 Stijn Rutten 4.55.10 Dongen 06-05-10
4 Ralph Jacobs 4.57.44 Dongen 19-05-11
5 Harm Rijswijk 5.10.0 Roosendaal 04-04-95
6 Joeri van Etten 6.08.0 Tilburg 09-03-14
         
2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Abdillahi Souleiman 6.00.0 Oosterhout 13-04-97
2 Ralph Jacobs 6.18.42 Beveren (B) 23-07-08
3 Stijn Rutten 6.27.70 Baarle-Nassau 08-07-10
4 Jeroen Farla 6.29.1 Oosterhout 01-04-01
5 Jill Schalken 6.39.3 Waalwijk 06-04-03
6 Daan de Jong 6.40.0 Oosterhout 01-04-01
         
3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 8.50.1 Roosendaal 03-08-88
2 Stef Brenders 9.00.7 Breda 1986
3 Christ Chabot 9.08.4 Breda 21-08-88
4 Wouter Stokkermans 9.27.76 Vught 05-05-16
5 Jacques Vinken 9.33.8 Roosendaal 03-08-88
6 Harm Rijswijk 9.44.2 Tilburg 31-05-96
7 Ad Embrechts 9.45.7 Zundert 20-04-95
8 Johan Verschure 9.50.1 Zundert 20-04-95
9 Johan Jacobs 9.53.29 Etten-Leur 30-05-95
10 Toine van Gils 9.54.8 Breda 1986
         
3000 meter steeple chase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ralph Jacobs 10.45.91 Den Haag 31-07-05
2 Toine van Gils 11.16.0 Veldhoven 01-05-88
3 Stijn Rutten 13.07.05 Delft 18-09-10
4 Tim Schellekens 19.30.39 Delft 18-09-10
         
5.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Abdi Said 15.03.3 Oosterhout 20-05-97
2 Abdillahi Souleiman 15.32.6 Bergen op Zoom 06-06-95
3 Stef Brenders 15.33.1 Vught 17-06-86
4 Christ Chabot 15.41.8 Etten-Leur 07-07-87
5 Karel Timmermans 16.13.8 Dordrecht 08-06-88
6 Toine van Gils 16.16.0 Oosterhout 09-06-88
7 Jacques Vinken 16.34.0 Vught 17-06-86
8 Wouter Stokkermans 16.51.34 Waalwijk 24-04-16
9 Friedy de Jong 16.53.0 Etten-Leur 21-05-95
10 Mark Havermans 16.56.8 Veldhoven 21-06-87
         
10.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stef Brenders 32.48.6 Roosendaal 13-08-86
2 Christ Chabot 33.29.0 ? 27-09-87
3 Jacques Vinken 34.53.4 Roosendaal 13-08-86
4 Ralph Jacobs 42.20.93 Delft 13-09-09
5 Stijn Rutten 46.08.97 Delft 19-09-10
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Geert van 't Hullenaar 2.00 Dongen 19-01-03
2 Ralph Jacobs 2.00 Gent (B) 15-03-08
3 Roger Hamelinck 1.95 Dongen 24-09-00
4 Christiaan Langeveld 1.91 Vlijmen 17-12-95
5 Hans Prinssen 1.90 Breda 12-04-92
6 Mathijs van Gageldonk 1.90 Vught 02-06-11
7 René Peeters 1.87 Oosterhout 17-09-88
8 Ronnie Broeders 1.84 Veldhoven 08-02-92
9 Tim Schellekens 1.82 Dongen 27-09-14
10 Mark Havermans 1.80 Zierikzee 29-05-88
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders 6.75 Bergen op Zoom 17-05-92
2 Mark de Weerd 6.47 Oosterhout 19-04-92
3 Geert van 't Hullenaar 6.46 Zierikzee 18-05-03
4 Peter van der Vliet 6.41 Dongen 23-09-95
5 Roger Hamelinck 6.30 Dongen 05-10-02
6 Bram Denissen 6.20 Dongen 26-09-15
7 Kees van de Nieuwenhuizen 6.17 Etten-Leur 10-04-83
8 Kris Beerens 6.14 Hoboken (B) 07-12-02
9 Ralph Jacobs 6.13 Gent (B) 16-03-08
10 Christiaan Langeveld 6.11 Eindhoven 13-04-94
         
Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tim Schellekens 3.60 Vlaardingen 25-05-14
2 Bram Denissen 3.23 Dongen 27-09-15
3 Mark Schellekens 2.92 Dongen 27-09-15
4 Ralph Jacobs 3.00 Dongen 27-09-09
5 Thomas van Schijndel 2.93 Dongen 27-09-15
6 Jesse Pfrommer 2.92 Dongen 28-09-14
7 Christiaan Langeveld 2.80 Veldhoven 21-09-97
8 Roger Hamelinck 2.80 Dongen 30-09-07
9 Willem Heijboer 2.60 Dongen 27-09-09
10 Karel Timmermans 2.40 Weert 17-05-87
         
Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tim Schellekens 12.82 Dordrecht 25-04-10
2 Roger Hamelinck 12.78 Hoboken (B) 04-03-01
3 Benno Snepvangers 12.75 Dongen 11-05-16
4 Ralph Jacobs 12.31 Drunen 24-06-08
5 Mathijs van Gageldonk 12.29 Dongen 08-05-11
6 Kris Beerens 12.12 Dordrecht 01-03-03
7 Geert van 't Hullenaar 12.12 Bergen op Zoom 01-05-05
8 Coen Pfrommer 12.08 Vught 07-06-84
9 Ronnie Broeders 12.07 Dongen 29-08-91
10 Mark de Weerd 12.00 Breda 12-04-92
         
Kogelstoten 7.260 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 11.84 Dongen 30-09-06
2 Tim Schellekens 11.16 Papendrecht 26-03-11
3 Geert van 't Hullenaar 11.09 Dongen 23-01-05
4 Ronnie de Leeuw 10.93 Waalwijk 15-05-94
5 Davey Danyluk 10.93 Dongen 22-01-06
6 Coen Pfrommer 10.91 Dordrecht 12-06-88
7 Jordy Pfrommer 10.91 Dongen 06-10-12
8 Robin van Sunten 10.73 Reusel 27-06-09
9 Kris Beerens 10.47 Reusel 27-06-09
10 Kees van de Nieuwenhuizen 10.43 Dordrecht 11-03-84
         
Discuswerpen 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Sibering 35.10 Zierikzee 11-06-89
2 Coen Pfrommer 33.74 Vught 24-04-84
3 Ralph Jacobs 31.76 Papendrecht 28-03-09
4 Ronnie Broeders 31.62 Kapellen (B) 07-06-92
5 Stijn Rutten 31.61 Brasschaat (B) 20-09-08
6 Ardy van Broekhoven 31.44 Baarle-Nassau 27-05-08
7 Jesse Pfrommer 30.89 Dongen 07-04-13
8 Hans Prinssen 30.88 ? 05-07-92
9 Niels Brugman 30.87 Dongen 17-04-05
10 Joost Farla 30.86 Papendrecht 06-06-04
         
Speerwerpen 800 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders 54.82 Weert 06-09-92
2 Ardy van Broekhoven 48.62 Tilburg 05-07-06
3 Joost Farla 47.95 Steenwijk 15-09-02
4 Roger Hamelinck 46.95 Oosterhout 01-04-01
5 Mark de Weerd 45.96 Oosterhout 19-04-92
6 Coen Pfrommer 44.18 Oosterhout 27-06-85
7 Jeroen Farla 43.74 Dongen 01-04-12
8 Robin van Sunten 43.35 Reusel 28-06-09
9 Ralph Jacobs 42.85 Dongen 13-04-08
10 Mark Schellekens 42.22 Dongen 20-05-15
         
Kogelslingeren 7.260 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 38.50 Eeklo (B) 14-10-06
2 Tim Schellekens 32.94 Helmond 16-06-11
3 Ralph Jacobs 22.59 Lisse 28-08-11
4 Stijn Rutten 16.53 Roermond 28-10-06
5 Kris Beerens 15.20 Roermond 25-10-08
6 Ronnie Broeders 12.64 Eindhoven 01-05-94
         
Gewichtwerpen 15.880 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 10.80 Eindhoven 07-02-04

Terug naar boven

Vrouwen Senioren

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 4.6 h Dongen 22-01-06
2 Esther van Ham 4.8 h Dongen 22-01-06
3 Auke Huijben 5.0 h Dongen 22-01-06
4 Chantal van Ham 5.1 h Dongen 22-01-06
5 Karin van Ham 5.2 h Dongen 22-01-06
6 Dyanne Verpaalen 5.3 h Dongen 22-01-06

35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 5.0 h Dongen 23-01-05
2 Chantal van Ham 5.2 h Dongen 21-01-07
3 Esther van Ham 5.3 h Vlijmen 10-12-00
4 Karin van Ham 5.4 h Den Bosch 30-01-00
5 Robin Flipsen 5.74 Dongen 19-01-14
6 Femke Rutten 5.6 h Dongen 13-01-02
7 Auke Huijben 5.6 h Dongen 23-01-05

40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham 5.8 h Dongen 16-01-00
2 Linda Rutten 5.8h Gemert 12-01-08
3 Karin van Ham 6.0 h Dongen 16-01-00
4 Chantal van Ham 6.35 Dordrecht 13-01-07
5 Mireille de Wee 6.2 h Dongen 24-01-93
6 Femke Rutten 6.6 h Dongen 19-01-03
7 Marieke van Iersel 6.9 h Dongen 19-01-03
8 Yvonne Bal 7.0 h Dongen 22-01-95
9 Edith Broeders 7.4 h Dongen 26-01-92
10 Mriam Dankers 7.7 h Dongen 22-01-95

50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 7.16 Dordrecht 13-01-07
2 Mireille de Wee 7.65 Den Haag 15-12-91
3 Chantal van Ham 7.74 Dordrecht 13-01-07
4 Karin van Ham 7.85 Dordrecht 25-01-03

50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham 8.41 Dordrecht 28-01-06
2 Linda Rutten 8.46 Dordrecht 29-01-05
3 Dyanne Verpaalen 10.21 Dordrecht 29-01-05

60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 8.24 Gent (B) 18-03-07
2 Claudia Gijzen 8.45 Den Haag 08-12-96
3 Esther van Ham 8.46 Gent (B) 10-12-05
4 Therry in 't Groen 8.68 Den Haag 08-12-96
5 Chantal van Ham 8.94 Dordrecht 13-01-07
6 Karin van Ham 9.05 Hoboken (B) 10-01-98

60 meter horden  
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 9.82 Gent (B) 23-12-06
2 Esther van Ham 10.09 Dordrecht 28-01-06
3 Karin van Ham 11.58 Hoboken (B) 04-01-98
4 Dyanne Verpaalen 12.19 Dordrecht 29-01-05

100 meter   
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 12.91 Oosterhout 09-05-06
2 Bieke Merkx 13.17 Roosendaal 06-06-10
3 Esther van Ham 13.0 h Oosterhout 02-04-06
4 Therry in't Groen 13.3 h Breda 05-05-96
5 Robin Flipsen 13.57 w Oosterhout 11-05-86
6 Ariën Netten 13.4 h Eindhoven 11-05-86
7 Auke Huijben 13.8 h Oosterhout 11-05-04
8 Laura van Broekhoven 14.06 Oosterhout 13-05-08
9 Femke Rutten 14.21 Zierikzee 18-05-03
10 Karin van Ham 14.2 h Oosterhout 01-04-01

100 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 16.07 Dordrecht 21-05-06
2 Esther van Ham 16.71 Amstelveen 04-06-06
3 Karin van Ham 18.2 h Dongen 01-10-05
4 Mireille de Wee 18.5 h Etten-Leur 04-07-93
5 Dyanne Verpaalen 19.79 Amstelveen 15-05-05
6 Chantal van Ham 20.2 h Dongen 30-09-06
7 Shannon Sprangers 20.4 h Dongen 27-09-14
8 Hilde van Zundert 21.1 h Dongen 28-09-13
9 Femke Rutten 21.2 h Dongen 05-10-02
10 Edith Broeders 25.4 h Dongen 19-09-92

150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 18.8 h Dongen 01-04-07
2 Esther van Ham 19.8 h Dongen 01-04-07
3 Robin Flipsen 20.99 Utrecht 14-08-15
4 Femke Rutten 21.3 h Waalwijk 06-04-03
5 Auke Huijben 21.8 h Dongen 04-04-04
6 Karin van Ham 22.9 h Dongen 04-04-04
7 Chantal van Ham 23.1 h Dongen 04-04-04

200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 26.44 Amstelveen 04-06-06
2 Esther van Ham 27.06 Amstelveen 04-06-06
3 Robin Flipsen 28.26 Drunen 25-06-15
4 Therry in 't Groen 28.2 h Breda 22-08-96
5 Ariën Netten 28.7 h Vught 09-07-85
6 Femke Rutten 29.30 Weert 18-05-02
7 Karin van Ham 29.73 Weert 31-05-98
8 Nicole van de Wee 30.34 Utrecht 11-08-95
9 Chantal van Ham 30.49 Gent (B) 03-03-07
10 Auke Huijben 30.6 h Den Bosch 04-09-04

200 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Brugman 32.35 Lisse 28-08-11
2 Karin van Ham 36.89 Lisse 28-08-11
3 Robin Flipsen 37.44 Utrecht 14-08-15

300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 43.06 Aalter (B) 12-08-07
2 Robin Flipsen 45.34 Tilburg 28-03-15
3 Esther van Ham 48.33 Breda 17-04-07
4 Karin van Ham 50.01 Turnhout (B) 07-08-09

400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 1.00.36 Zierikzee 23-04-06
2 Esther van Ham 1.02.00 Breda 25-06-06
3 Therry in 't Groen 1.04.2 h Dongen 22-06-96
4 Rian Peeters 1.04.98 Etten-Leur 27-06-95
5 Marian Peeters 1.05.5 h Dongen 23-09-89
6 Karin van Ham 1.07.77 Bergen op Zoom 04-05-03
7 Lisette Stadhouders 1.10.0 h Dongen 15-09-84
8 Ineke Cosijn 1.15.7 h Dongen 20-09-86
9 Ariën Netten 1.16.2 h Dongen 28-09-85
10 Lia van Sunten 1.32.3 h Dongen 20-09-86

400 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 1.07.70 Drunen 22-06-06
2 Rian Peeters 1.09.13 Kerkrade 01-07-95
3 Robin Flipsen 1.19.48 Waalwijk 11-06-15
4 Karin van Ham 1.21.77 Delft 12-09-09

600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Rowan van Dongen 1.46.66 Dongen 11-05-16
2 Robin Flipsen 1.49.54 Dongen 20-05-15
3 Shannon Sprangers 2.07.58 Dongen 20-05-15

800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marian Peeters 2.17.7 Vught 07-07-92
2 Rian Peeters 2.24.8 Bergen op Zoom 07-05-95
3 Linda Rutten 2.25.58 Amstelveen 05-06-06
4 Robin Flipsen 2.30.36 Apeldoorn 22-02-14
5 Ceciel van Dongen 2.30.4 Breda 12-04-94
6 Therry in 't Groen 2.31.9 Etten-Leur 04-07-93
7 Femke Rutten 2.36.37 Bergen op Zoom 04-05-03
8 Esther van Ham 2.38.94 Amstelveen 05-06-06
9 Karin van Ham 2.41.4 Zierikzee 23-04-06
10 Auke Huijben 2.55.4 Den Bosch 05-09-04

1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ceciel van Dongen 3.07.0 Tilburg 31-05-96
2 Marian Peeters 3.12.2 Vught 12-08-89
3 Linda Rutten 3.13.40 Drunen 22-06-10
4 Robin Flipsen 3.32.73 Drunen 25-06-15
5 Auke Huijben 3.39.14 Breda 22-04-04
5 Karin van Ham 3.48.0 Waalwijk 27-09-00

1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ceciel van Dongen 4.52.33 Gorinchem 25-06-96
2 Marian Peeters 4.59.1 Roosendaal 08-08-89
3 Rian Peeters 5.06.35 Etten-Leur 25-04-95
4 Linda Rutten 5.21.63 Delft 12-09-09
5 Monique Schippers 5.27.60 Etten-Leur 20-04-93
6 Therry in 't Groen 5.29.3 Valkenswaard 01-07-93
7 Rowan van Dongen 5.35.6 Dongen 25-09-16
8 Auke Huijben 5.44.20 Breda 25-04-04
9 Marloes de Jong 5.45.84 Papendrecht 08-06-08
10 Robin Flipsen 5.47.28 Apeldoorn 30-01-16

1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marian Peeters 5.31.9 Veldhoven 05-07-89

2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 7.33.9 Dongen 01-04-07
2 Femke Rutten 8.17.6 Rijen 03-04-05
3 Karin van Ham 8.53.6 Oosterhout 01-04-01

3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ceciel van Dongen 10.49.5 Vught 19-05-94
2 Linda Rutten 11.57.03 Nieuwegein 20-09-09
3 Monique Schippers 12.14.0 Dongen 28-03-93
4 Robin Flipsen 12.33.40 Spijkenisse 04-05-14
5 Marloes de Jong 12.39.31 Helmond 20-05-07
6 Auke Huijben 12.48.99 Drunen 23-05-04
7 Karin van Ham 13.05.2 Dongen 13-09-00
8 Lizanne Pijnenburg 13.16.34 Zevenbergen 21-04-13

3.000 meter steeplechase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 16.07.55 Delft 18-09-10
2 Karin van Ham 17.20.70 Delft 18-09-10

5.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ceciel van Dongen 20.49.90 Drunen 27-06-98
2 Linda Rutten 23.15.82 Delft 18-09-10
3 Marloes de Jong 23.26.24 Dongen 03-09-04
4 Karin van Ham 24.09.68 Delft 18-09-10

10.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Karin van Ham 56.03.42 Delft 19-09-10
2 Linda Rutten 56.03.42 Delft 19-09-10

Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham 1.68 Weert 23-05-99
2 Hilde van Zundert 1.60 Tilburg 24-08-13
3 Karin van Ham 1.51 Weert 31-05-98
4 Ineke Cosijn 1.50 Dongen 18-09-83
5 Edith Broeders 1.50 Dongen 26-01-92
6 Robin Flipsen 1.50 Dongen 19-01-14
7 Rian Peeters 1.45 Dongen 23-09-95
8 Linda Rutten 1.45 Dongen 21-01-07
9 Dyanne Verpaalen 1.41 Amstelveen 15-05-05
10 Lisette Stadhouders 1.40 Dongen 15-09-84

Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 5.20 Gent (B) 18-03-07
2 Esther van Ham 5.13 Oosterhout 01-04-01
3 Edith Broeders 4.84 Dongen 18-06-92
4 Therry in 't Groen 4.75 Waalwijk 03-09-95
5 Mireille de Wee 4.64 Dongen 27-03-94
6 Karin van Ham 4.61 Oosterhout 29-03-98
7 Auke Huijben 4.57 Drunen 23-05-04
8 Dyanne Verpaalen 4.42 Steenbergen 05-06-05
9 Claudia Gijzen 4.35 Den Haag 08-12-96
10 Chantal van Ham 4.28 Dongen 30-09-07

Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham 2.20 Helmond 20-05-07
2 Karin van Ham 2.00 Dongen 02-10-05
3 Linda Rutten 1.90 Dongen 30-09-07

Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 10.64 Zierikzee 23-04-06
2 Esther van Ham 10.41 Drunen 22-06-06
3 Rian Peeters 9.32 Eindhoven 02-06-01
4 Karin van Ham 9.22 Dordrecht 29-01-05
5 Dyanne Verpaalen 8.84 Den Bosch 09-06-05
6 Mireille de Wee 8.61 Dongen 18-06-92
7 Edith Broeders 8.49 Dongen 18-06-92

Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham 11.87 Tilburg 04-07-07
2 Esther van Ham 10.34 Dordrecht 25-01-03
3 Rian Peeters 10.30 Dongen 23-09-95
4 Karin van Ham 10.29 Amstelveen 15-05-05
5 Laura van Broekhoven 9.83 Baarle-Nassau 26-05-08
6 Ria Bakker 9.69 Etten-Leur 10-04-83
7 Robin Flipsen 9.25 Dongen 19-04-14
8 Linda Rutten 8.99 Dongen 01-10-05
9 Ineke Cosijn 8.70 Breda 15-07-84
10 Edith Broeders 8.55 Dongen 25-09-93

Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Rian Peeters 38.40 Tilburg 29-06-95
2 Chantal van Ham 32.49 Dongen 22-09-07
3 Sandra van Iersel 30.22 Papendrecht 06-06-04
4 Esther van Ham 29.29 Dongen 15-04-07
5 Karin van Ham 29.06 Nieuwegein 20-09-09
6 Ineke Cosijn 27.82 Veldhoven 03-04-86
7 Femke Rutten 27.20 Dongen 30-08-02
8 Linda Rutten 26.95 Breda 21-04-05
9 Edith Broeders 24.40 Dongen 20-09-92
10 Jeske Claassen 23.67 Dongen 10-04-11

Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Karin van Ham 38.69 Drunen 03-05-98
2 Edith Broeders 37.58 Eindhoven 31-05-92
3 Chantal van Ham 36.24 Dongen 30-09-07
4 Linda Rutten 33.95 Dongen 01-10-06
5 Marieke van Iersel 31.59 Waalwijk 16-06-05
6 Rian Peeters 31.28 Valkenswaard 26-08-95
7 Laura van Broekhoven 28.30 Drunen 24-06-08
8 Shannon Sprangers 27.88 Vlaardingen 25-05-14
9 Esther van Ham 27.65 Dongen 17-04-05
10 Sandra van Iersel 27.05 Veldhoven 01-05-02

Kogelslingeren 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham 43.07 Breda 18-10-09
2 Rian Peeters 22.96 Eindhoven 19-08-95
3 Karin van Ham 19.44 Breda 17-10-99
4 Linda Rutten 19.05 Wageningen 14-09-07
5 Esther van Ham 18.01 Breda 17-10-99

Gewichtwerpen 9.080 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham 10.45 Eindhoven 10-02-07

Terug naar boven

Jongens Junioren A

35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 4.5 h Dongen 02-03-08
2 Ronnie Broeders 4.6 h Uden 27-02-88
3 Ardy van Broekhoven 4.6 h Vlijmen 13-12-98
4 Geert van 't Hullenaar 4.6 h Vlijmen 09-12-01
5 Davey Danyluk 4.7 h Vlijmen 09-12-01
6 Kris Beerens 4.7 h Dongen 13-01-02
7 Willem Heijboer 4.7 h Dongen 02-03-08
8 Scott Pols 4.96 Dongen 15-01-17
9 Mark de Weerd 4.8 h Uden 03-11-90
10 Cas van Eersel 5.12 Dongen 19-01-14
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders 5.2 h Eersel 19-11-88
2 Mark de Weerd 5.2 h Dongen 27-01-91
3 Ardy van Broekhoven 5.3 h Dongen 24-01-99
4 Davey Danyluk 5.3 h Eersel 10-11-01
5 Sjors Schellekens 5.3 h Dongen 19-01-03
6 Willem Heijboer 5.59 Dordrecht 13-01-07
7 Christiaan Langeveld 5.4 h Dongen 24-01-93
8 Marco Joosen 5.4 h Dongen 16-01-94
9 Geert van 't Hullenaar 5.4 h Dongen 14-01-01
10 Rob Martens 5.5 h Dongen 27-01-91
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders 6.2 h Utrecht 11-12-88
2 Mark de Weerd 6.3 h Utrecht 09-12-89
3 Willem Heijboer 6.73 Dordrecht 13-01-07
4 Ernest van der Kaaij 6.7 h Utrecht 09-12-89
5 Xiao-Jian Zheng 6.9 h Utrecht 08-12-90
6 Robin Verbunt 7.3 h Utrecht 09-12-89
7 Toine van Bladel 7.7 h Utrecht 09-12-89

50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Niels Brugman 7.92 Dordrecht 31-01-04

60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 7.0 h Enschede 27-08-99
2 Mark Sibering 7.2 h Someren 26-01-86
3 Willem Heijboer 7.45 Gent (B) 16-03-08
4 Tim Luijkx 7.49 Düsseldorf (D) 03-02-01
5 Kris Beerens 7.43 Gent (B) 23-03-02
6 Ronnie Broeders 7.3 h Someren 29-11-87
7 Geert van 't Hullenaar 7.57 Hoboken (B) 13-01-02
8 Glenn Pols 7.66 Sittard 11-12-16
9 Alfred Blokland 7.71 Den Haag 08-12-96
10 Niels Brugman 7.74 Hoboken (B) 14-03-04

60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 9.2 h Someren 01-12-85
2 Niels Brugman 9.44 Dordrecht 31-01-04
3 Glenn Pols 9.84 Naaldwijk 08-01-17
4 Christiaan Langeveld 9.93 Den Haag 10-01-93
5 Bart Candel 11.00 Hoboken (B) 10-01-93

100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 11.0 h Waalwijk 15-09-99
2 Mark Sibering 11.2 h Veldhoven 18-06-85
3 Willem Heijboer 11.48 Etten-Leur 08-06-08
4 Geert van 't Hullenaar 11.3 h Den Bosch 20-10-02
5 Tim Schellekens 11.3 h Dongen 26-09-09
6 Kris Beerens 11.56 Tilburg 28-04-02
7 Benno Snepvangers 11.4 h Dongen 26-09-15
8 Arne van 't Hullenaar 11.78 Zevenbergen 21-06-09
9 Sjors Schellekens 11.83 Zierikzee 18-05-03
10 Bram Denissen 11.87 Dongen 08-05-11

110 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Geert van 't Hullenaar 15.5 h Dongen 06-10-02
2 René Peeters 16.05 Helmond 31-05-86
3 Mark Schellekens 16.82 Etten-Leur 22-04-12
4 Tim Schellekens 16.7 h Dongen 27-09-09
5 Niels Brugman 16.9 h Dongen 28-09-03
6 Bram Denissen 16.9 h Dongen 02-10-11
7 Chris Jansen 17.1 h Zevenaar 29-04-90
8 Robin van Sunten 17.4 h Dongen 30-09-07
9 Ronnie Broeders 17.5 h Best 02-07-88
10 Christiaan Langeveld 17.85 Roosendaal 05-09-93

150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 17.40 Gorinchem 17-09-99
2 Geert van 't Hullenaar 17.59 Vught 01-04-02
3 Willem Heijboer 17.63 Breda 16-04-08
4 Kris Beerens 17.6 h Oosterhout 07-04-02
5 Menno van Eersel 18.42 Utrecht 09-08-13
6 Niels Brugman 18.45 Gemert 13-06-04
7 Jordy Pfrommer 18.3 h Dongen 01-04-07
8 Tim Schellekens 18.55 Vught 05-04-09
9 Jordi van Schijndel 18.73 Drunen 20-06-13
10 Marco Joosen 18.79 Den Haag 13-12-92

200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Willem Heijboer 23.36 Tilburg 12-05-08
2 Ardy van Broekhoven 23.5 h Enschede 27-08-99
3 Kris Beerens 23.5 h Den Bosch 30-05-02
4 Mark Sibering 23.84 Helmond 31-05-86
5 Bram Denissen 23.97 Dongen 08-05-11
6 Robin van Sunten 24.07 Dongen 03-06-07
7 René Peeters 23.9 h Vught 09-07-85
8 Ronnie Broeders 24.2 h Veldhoven 17-04-88
9 Arne van 't Hullenaar 24.45 Oosterhout 27-04-08
10 Menno van Eersel 24.46 Dongen 24-06-12

200 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bart Candel 31.44 Delft 12-09-09

300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Willem Heijboer 37.15 Breda 16-08-04
2 Benno Snepvangers 38.01 Utrecht 08-08-14
3 Niels Brugman 40.03 Gemert 13-06-04
4 Menno van Eersel 40.07 Utrecht 09-08-13
5 Tim Schellekens 40.79 Breda 16-04-08
6 Jeroen Farla 41.77 Vught 31-03-97
7 Glenn Pols 46.62 Tilburg 26-03-16

400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Geert van 't Hullenaar 50.58 Steenwijk 15-09-02
2 Willem Heijboer 50.99 Oosterhout 27-04-08
3 Benno Snepvangers 51.44 Tilburg 25-05-15
4 René Peeters 52.9 h Breda 27-07-86
5 Ralph Jacobs 53.09 Tilburg 22-06-03
6 Kris Beerens 53.4 h Dongen 12-04-01
7 Robin van Sunten 53.6 h Dongen 29-09-07
8 Ad Peeters 53.7 h Helmond 02-07-85
9 Menno van Eersel 54.00 Breda 02-06-12
10 Ronnie Broeders 53.9 h Oosterhout 17-09-88

400 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 0.58.5 h Veldhoven 18-06-85
2 Tim Schellekens 0.59.77 Breda 17-05-09
3 Willem Heijboer 1.00.66 Breda 20-05-07
4 Christiaan Langeveld 1.03.98 Eindhoven 31-05-92
5 Menno van Eersel 1.04.65 Zevenbergen 20-05-12
6 Kris Beerens 1.05.85 Vught 09-05-02
7 Niels Brugman 1.07.3 h Waalwijk 11-09-03
8 Marco Joosen 1.09.1 h Gorinchem 13-05-94
9 Bart Candel 1.13.02 Delft 13-09-09

600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Benno Snepvangers 1.25.76 Dongen 20-05-15
2 Martijn Flipsen 1.31.41 Dongen 21-05-14
3 Wouter Stokkermans 1.33.29 Dongen 20-05-15
4 Rob Kokx 1.52.21 Dongen 11-05-16
5 Jelle Kokx 1.58.97 Dongen 21-05-14

800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 1.58.9 Veldhoven 18-06-85
2 Benno Snepvangers 1.59.55 Utrecht 08-05-15
3 Ronnie Broeders 2.02.4 Breda 21-08-88
4 Geert van 't Hullenaar 2.02.8 Den Bosch 20-10-02
5 Menno van Eersel 2.04.38 Breda 01-06-12
6 René Peeters 2.04.5 Vught 09-07-85
7 Ralph Jacobs 2.04.8 Den Bosch 19-10-03
8 Robin van Sunten 2.06.22 Dongen 03-06-07
9 Mark van Bragt 2.07.1 Veldhoven 18-06-85
10 Wouter Stokkermans 2.07.65 Etten-Leur 29-06-14

1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 2.36.0 Veldhoven 21-05-85
2 Benno Snepvangers 2.43.27 Utrecht 20-06-14
3 Wouter Stokkermans 2.46.9 Drunen 19-06-14
4 Jeroen Farla 2.48.03 Vught 31-03-97
5 Menno van Eersel 2.49.35 Utrecht 15-06-12
6 Rutger van der Kaaij 2.51.30 Den Haag 15-12-91
7 Ferand Slootjes 2.52.6 Tilburg 31-05-96
8 Tim Schellekens 2.53.10 Baarle-Nassau 26-05-09
9 Bart Candel 2.57.29 Gent (B) 16-03-08
10 Ralf van Zon 3.02.3 Tilburg 31-05-96

1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 4.14.1 Vught 24-04-84
2 Wouter Stokkermans 4.15.08 Wageningen 17-07-15
3 Martijn Flipsen 4.21.26 Apeldoorn 25-01-14
4 Rutger van der Kaaij 4.27.8 Breda 12-04-92
5 Ronnie Broeders 4.28.0 Oosterhout 18-09-88
6 Benno Snepvangers 4.28.2 Dongen 28-09-14
7 Ralph Jacobs 4.30.6 Drunen 19-06-03
8 Tjeerd Snoeren 4.33.5 Bergen op Zoom 16-05-93
9 Robin van Sunten 4.33.8 Dongen 30-09-07
10 Jill Schalken 4.36.7 Wieringerwerd 14-06-97

1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Wouter Stokkermans 4.45.0 Tilburg 08-03-15
2 Jeroen Farla 5.04.6 Eindhoven 28-04-98

2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Benno Snepvangers 6.11.97 Leiden 26-08-15
2 Robin van Sunten 6.23.9 Dongen 01-04-07
3 Ralph Jacobs 6.28.1 Waalwijk 06-04-03
4 Jeroen Farla 6.35.0 Oosterhout 29-03-98
5 Bart Candel 6.47.53 Beveren (B) 23-07-08
6 Modest de Brouwer 8.14.8 Oosterhout 01-04-01

2.000 meter steeplechase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 6.59.8 Vught 31-05-84

3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 9.10.2 Helmond 27-08-85
2 Martijn Flipsen 9.25.93 Apeldoorn 08-02-14
3 Joost van Strien 9.42.5 ? 31-05-87
4 Toine van Gils 9.43.2 Veldhoven 18-06-85
5 Wouter Stokkermans 9.49.01 Utrecht 14-08-15
6 Christ Chabot 10.06.0 Veldhoven 11-05-86
7 Daan de Jong 10.06.6 Breda 17-05-98
8 Ernest van der Kaaij 10.08.1 Valkenswaard 20-04-89
9 Ralph Jacobs 10.12.7 Oosterhout 27-05-03
10 Menno van Eersel 10.12.94 Oosterhout 08-05-12

3.000 meter steeplechase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bart Candel 11.50.66 Delft 13-09-08

5.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Christ Chabot 16.14.8 Roosendaal 09-07-86
2 Ad Peeters 17.04.0 Zevenbergen 08-09-85
3 Wouter Stokkermans 17.15.90 Spijkenisse 04-05-14
4 Martijn Flipsen 17.49.45 Etten-Leur 29-06-14
5 Toine van Gils 18.00.8 Zevenbergen 08-09-85
6 Ralph Jacobs 18.02.3 Oud-Beijerland 15-06-03
7 Wilfred Altena 18.20.65 Steenbergen 26-06-11
8 Stijn Rutten 18.46.40 Breda 25-04-04
9 Bart Candel 19.00.90 Oosterhout 27-04-08
10 Ralf van Zon 19.10.0 Breda 05-05-96

10.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bart Candel 42.37.56 Delft 13-09-09

Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Geert van 't Hullenaar 1.95 Dongen 13-01-02
2 Ralph Jacobs 1.92 Den Bosch 06-09-03
3 Mathijs van Gageldonk 1.90 Dongen 26-09-09
4 Christiaan Langeveld 1.86 Dongen 10-06-93
5 Dion Schellekens 1.85 Dongen 17-01-10
6 Bram Denissen 1.85 Dongen 01-10-11
7 Ronnie Broeders 1.80 Dongen 19-11-88
8 Hans Prinssen 1.80 Uden 05-03-89
9 Roger Hamelinck 1.80 Dongen 26-01-97
10 Davey Danyluk 1.80 Eersel 10-11-01

Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Geert van 't Hullenaar 6.55 Dongen 05-10-02
2 Mark de Weerd 6.50 Nijmegen 23-06-91
3 Ronnie Broeders 6.49 Veldhoven 10-06-88
4 Kris Beerens 6.47 Weert 18-05-02
5 Lekan Dalenberg 6.43 Dordrecht 14-01-17
6 Bram Denissen 6.18 Oosterhout 05-06-11
7 Arne van 't Hullenaar 6.17 Den Bosch 06-07-08
8 Willem Heijboer 6.15 Papendrecht 29-03-08
9 Roger Hamelinck 6.11 Oosterhout 29-03-98
10 Niels Brugman 5.98 Tilburg 02-07-03

Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tim Schellekens 3.20 Dongen 27-09-09
2 Mark Schellekens 3.20 Dongen 07-10-12
3 Ronnie Broeders 3.00 Roosendaal 03-09-88
4 Robin van Sunten 3.00 Dongen 30-09-07
5 Jesse Pfrommer 3.00 Dongen 03-10-10
6 Bram Denissen 3.00 Dongen 02-10-11
7 Bart Candel 2.90 Dongen 28-09-08
8 Davey Danyluk 2.70 Dongen 06-10-02
9 Geert van 't Hullenaar 2.60 Weert 03-06-01
10 Ralph Jacobs 2.60 Dongen 28-09-03

 

Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 14.03 Dordrecht 14-01-17
2 Tim Schellekens 12.77 Zevenbergen 21-06-09
3 Kris Beerens 12.23 Hoboken (B) 04-03-01
4 Ralph Jacobs 12.08 Dongen 05-09-03
5 Sjors Schellekens 12.05 Drunen 19-06-03
6 Ronnie Broeders 11.91 Rotterdam 12-05-88
7 Geert van 't Hullenaar 11.85 Zundert 30-09-01
8 Mathijs van Gageldonk 11.85 Dordrecht 19-04-09
9 Christiaan Langeveld 11.77 Dongen 10-06-93
10 Ardy van Broekhoven 11.76 Hoboken (B) 03-01-99

Kogelstoten 6.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cas van Eersel 12.68 Dongen 19-01-14
2 Tim Schellekens 12.55 Brasschaat (B) 20-09-08
3 Glenn Pols 12.54 Assendelft 15-10-16
4 Davey Danyluk 12.08 Oosterhout 27-05-03
5 Scott Pols 12.01 Dongen 15-01-17
6 Ardy van Broekhoven 11.91 Utrecht 28-05-99
7 Robin van Sunten 11.69 Brasschaat (B) 20-09-08
8 Jordy Pfrommer 11.56 Dongen 27-09-08
9 Chris Jansen 11.47 Oosterhout 14-04-91
10 Geert van 't Hullenaar 11.24 Dongen 05-10-02

Kogelstoten 7.260 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk 10.67 Breda 30-06-02
2 Tim Schellekens 10.45 Etten-Leur 08-06-08
3 Geert van 't Hullenaar 10.31 Essen (B) 29-09-02
4 Ardy van Broekhoven 9.63 Gorinchem 20-06-99
5 Joost Farla 9.43 Kerkrade 07-05-00
6 Jordy Pfrommer 9.38 Gent (B) 15-03-08
7 Thomas van Schijndel 9.29 Breda 16-06-13
8 Niels Laurijsen 8.15 Breda 20-05-01
9 Wesley Danyluk 8.14 Waalwijk 09-05-99
10 Michel de Weerd 7.79 Weert 03-09-89
Discuswerpen 1.750 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Glenn Pols 38.92 Assendelft 15-10-16
2 Jesse Pfrommer 37.39 Amersfoort 02-07-11
3 Mark Sibering 36.26 Veldhoven 11-05-86
4 Davey Danyluk 35.08 Dongen 06-10-02
5 Niels Brugman 34.68 Dongen 28-09-03
6 Dion Schellekens 32.66 Dongen 11-04-10
7 Jordy Pfrommer 32.50 Tilburg 29-06-08
8 Joost Farla 32.22 Dongen 07-10-01
9 Hans Prinssen 32.18 Valkenswaard 20-04-89
10 Ardy van Broekhoven 32.02 Oosterhout 18-05-99

Discuswerpen 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Sibering 31.52 Steenbergen 25-05-86
2 Davey Danyluk 31.30 Steenwijk 15-09-02
3 Jesse Pfrommer 29.05 Roosendaal 06-06-10
4 Ardy van Broekhoven 25.64 Kerkrade 07-05-00
5 Tjeerd Snoeren 25.02 Etten-Leur 19-06-94
6 Hans Prinssen 22.64 Terneuzen 26-06-89
7 Daan de Jong 21.10 Waalwijk 09-05-99

Speerwerpen 800 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ronnie Broeders 50.78 Kerkrade 27-05-89
2 Robin van Sunten 45.73 Tilburg 29-06-08
3 Mark Schellekens 45.61 Dongen 01-04-12
4 Mark de Weerd 44.66 Wieringerwerf 08-06-91
5 Joost Farla 44.58 Sittard 29-04-01
6 Glenn Pols 44.50 Edam 29-10-16
7 Bram Denissen 42.73 Steenbergen 26-06-11
8 Kris Beerens 42.39 Breda 10-04-01
9 Geert van 't Hullenar 42.15 Dongen 07-10-01
10 Ernest van der Kaaij 41.70 Castricum 26-05-90

Kogelslingeren 6.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 38.83 Vught 09-04-00
2 Tim Schellekens 34.68 Vlaardingen 06-09-08
3 Hans Heesbeen jr. 18.88 Boskoop 20-06-98
4 Bart Candel 14.89 Delft 12-09-09
5 Waldo Prinssen 13.11 Zevenaar 29-04-90
         
Kogelslingeren 7.260 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Richard van Dongen 16.90 Veldhoven 01-05-88

Terug naar boven

Meisjes Junioren A

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lindy van Kuijk 5.1 h Dongen 22-01-06
2 Martine Verpaalen 5.6 h Dongen 22-01-06

35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 4.9 h Vlijmen 22-12-02
2 Nicole Lente 5.3 h Uden 22-11-86
3 Femke Rutten 5.4 h Vlijmen 12-12-99
4 Karin van Ham 5.5 h Vlijmen 15-12-96
5 Cathelijn Peeters 5.82 Dongen 19-01-14
6 Esther van Ham 5.6 h Vlijmen 15-12-96
7 Chantal van Ham 5.6 h Vlijmen 22-12-02
8 Dyanne Verpaalen 5.6 h Vlijmen 22-12-02
9 Jeske Claassen 5.6 h Dongen 17-01-10
10 Marieke van Iersel 5.7 h Dongen 13-01-02

40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Claudia Gijzen 6.0 h Dongen 21-01-96
2 Karin van Ham 6.0 h Dongen 21-01-96
3 Esther van Ham 6.0 h Dongen 26-01-97
4 Linda Rutten 6.0 h Dongen 19-01-03
5 Nicole Lente 6.1 h Tilburg 24-01-87
6 Mireille de Wee 6.1 h Dongen 28-01-90
7 Femke Rutten 6.1 h Dongen 16-01-00
8 Auke Huijben 6.1 h Dongen 19-01-03
9 Marleen Verschure 6.2 h Veldhoven 08-02-92
10 Chantal van Ham 6.2 h Dongen 19-01-03

50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 7.20 Dordrecht 25-01-03
2 Mireille de Wee 7.1 h Utrecht 09-12-89
3 Sanne de Laat 7.75 Dordrecht 31-01-04
4 Dyanne Verpaalen 8.12 Dordrecht 25-01-03

60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 8.54 Dordrecht 25-01-03
2 Laura van Broekhoven 8.74 Gent (B) 19-03-06
3 Claudia Gijzen 8.75 Someren 26-11-95
4 Karin van Ham 8.90 Someren 03-11-96
5 Nicole Lente 8.7 h Someren 29-11-86
6 Esther van Ham 9.01 Den Haag 08-12-96
7 Cathelijn Peeters 9.14 Hoboken (B) 17-11-13
8 Chantal van Ham 9.15 Hoboken (B) 02-03-02
9 Dyanne Verpaalen 9.42 Dordrecht 25-01-03

60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 10.09 Hoboken (B) 08-12-13
2 Karin van Ham 10.92 Hoboken (B) 23-02-97
3 Esther van Ham 11.48 Hoboken (B) 23-02-97

100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 12.9 h Den Bosch 06-09-03
2 Claudia Gijzen 13.2 h Breda 05-05-96
3 Fanny Boudewijns 13.2 h Oosterhout 27-05-03
4 Sanne de Laat 13.71 Kerkrade 27-04-03
5 Laura van Broekhoven 13.6 h Oosterhout 02-04-06
6 Marit van 't Hullenaar 13.91 Brasschaat (B) 20-09-08
7 Nicole Lente 13.8 h Zevenbergen 26-09-87
8 Auke Huijben 13.8 h Den Bosch 07-09-02
9 Mara van der Veeken 14.09 Papendrecht 08-06-08
10 Mireille de Wee 14.0 h Vught 24-06-90

100 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 15.9 h Dongen 27-09-14
2 Esther van Ham 17.03 Weert 30-05-98
3 Linda Rutten 16.8 h Dongen 27-09-03
4 Karin van Ham 18.93 Vught 08-09-96
5 Jeske Claassen 19.40 Dordrecht 19-04-09
6 Nicole Lente 19.5 h Best 04-07-87
7 Marieke van Iersel 19.8 h Dongen 05-10-02
8 Hilde van Zundert 20.1 h Dongen 02-10-11
9 Chantal van Ham 20.40 Weert 07-06-03
10 Femke Rutten 20.50 Weert 10-06-00

150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 20.5 h Waalwijk 06-04-03
2 Sanne de Laat 21.3 h Waalwijk 06-04-03
3 Auke Huijben 21.6 h Waalwijk 06-04-03
4 Chantal van Ham 22.6 h Oosterhout 07-04-02
5 Marieke van Iersel 22.6 h Oosterhout 07-04-02

200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 27.2 h Dongen 16-06-02
2 Claudia Gijzen 28.06 Breda 21-05-96
3 Marit van 't Hullenaar 28.22 Papendrecht 08-06-08
4 Cathelijn Peeters 28.1 h Dongen 27-09-14
5 Robin Flipsen 28.86 Goes 02-06-13
6 Esther van Ham 28.93 Weert 17-05-97
7 Sanne de Laat 29.12 Weert 07-06-03
8 Jeske Claassen 29.14 Roosendaal 06-06-10
9 Laura van Broekhoven 29.25 Dongen 25-08-06
10 Karin van Ham 29.2 h Veldhoven 18-06-96

200 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 32.06 Turnhout (B) 10-08-14

300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 45.00 Vught 21-04-14
2 Linda Rutten 45.07 Vught 01-04-01
3 Robin Flipsen 46.62 Utrecht 09-08-13

400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 1.01.02 Tilburg 22-06-03
2 Cathelijn Peeters 1.04.34 Spijkenisse 04-05-14
3 Claudia Gijzen 1.04.5 h Oosterhout 09-05-96
4 Robin Flipsen 1.06.6 h Dongen 28-09-13
5 Marit van 't Hullenaar 1.06.89 Alkmaar 18-05-08
6 Marieke van Iersel 1.07.39 Tilburg 28-04-02
7 Nicole Lente 1.07.8 h Vught 08-05-88
8 Marian Peeters 1.09.9 h Roosendaal 13-08-86
9 Karin van Ham 1.10.49 Wieringerwerf 14-06-97
10 Esther van Ham 1.10.5 h Dongen 26-09-98

400 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 1.07.99 Vlaardingen 25-05-14
2 Linda Rutten 1.11.7 h Oosterhout 27-05-03

600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 1.46.79 Vught 01-04-02

800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 2.27.67 Dongen 05-10-03
2 Robin Flipsen 2.33.02 Utrecht 14-06-13
3 Cathelijn Peeters 2.35.5 Dongen 28-09-14
4 Marian Peeters 2.36.2 Vught 08-05-86
5 Marloes de Jong 2.40.7 Breda 05-05-96
6 Karin van Ham 2.43.19 Bergen op Zoom 07-07-96
7 Marleen Verschure 2.44.6 Breda 12-04-92
8 Auke Huijben 2.44.72 Kerkrade 27-04-03
9 Esther van Ham 2.44.81 Weert 31-05-98
10 Femke Rutten 2.48.2 Dongen 13-09-00

1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Dyanne Verpaalen 4.21.44 Heiloo 23-07-04

1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 5.25.12 Wageningen 20-09-13
2 Simone van de Steen 5.30.9 Vught 24-04-84
3 Dyanne Verpaalen 5.48.8 Papendrecht 29-03-03
4 Marian Peeters 5.56.3 Breda 27-07-86
5 Martine Verpaalen 6.20.71 Breda 25-06-06

2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Femke Rutten 8.44.2 Oosterhout 01-04-01
2 Martine Verpaalen 9.13.8 Dongen 01-04-07

3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 12.33.87 Utrecht 30-08-13
2 Dyanne Verpaalen 13.20.5 Oosterhout 27-05-03
3 Martine Verpaalen 13.38.69 Helmond 20-05-07

Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham 1.70 Tilburg 12-07-97
2 Hilde van Zundert 1.64 Alphen aan de Rijn 10-07-11
3 Nicole Lente 1.60 Someren 29-11-86
4 Karin van Ham 1.57 Best 05-07-97
7 Cathelijn Peeters 1.57 Dongen 27-09-14
5 Linda Rutten 1.50 Dongen 13-01-02
6 Robin Flipsen 1.50 Dongen 28-09-13
8 Edith Broeders 1.45 Dongen 28-01-90
9 Marleen Verschure 1.45 Veldhoven 08-02-92
10 Auke Huijben 1.45 Dongen 19-01-03

Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 5.14 Gent (B) 16-03-08
2 Nicole Lente 5.13 Best 05-07-87
3 Esther van Ham 4.95 Oosterhout 29-03-98
4 Linda Rutten 4.93 Oud-Beijerland 15-06-03
5 Edith Broeders 4.92 Dongen 22-04-90
6 Mireille de Wee 4.88 Zevenaar 29-04-90
7 Cathelijn Peeters 4.86 Dongen 28-09-14
8 Marleen Verschure 4.80 Kapellen (B) 07-06-92
9 Claudia Gijzen 4.79 Dongen 05-06-95
10 Fanny Boudewijns 4.78 Oosterhout 27-05-03

Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jeske Claassen 2.10 Nieuwegein 20-09-09
2 Robin Flipsen 2.00 Tilburg 25-08-13

Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 10.48 Breda 17-05-09
2 Linda Rutten 10.31 Dongen 05-09-03
3 Cathelijn Peeters 10.24 Vlaardingen 25-05-14
4 Hilde van Zundert 9.97 Gouda 02-06-11
5 Marleen Verschure 9.56 Breda 12-04-92
6 Chantal van Ham 8.83 Dordrecht 25-01-03
7 Sanne de Laat 8.78 Dongen 05-09-03

Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham 11.70 Vlijmen 09-12-01
2 Karin van Ham 10.04 Oosterhout 28-04-96
3 Esther van Ham 10.02 Someren 03-11-96
4 Laura van Broekhoven 9.92 Waalwijk 05-06-07
5 Claudia Gijzen 9.66 Breda 05-05-96
6 Marit van 't Hullenaar 9.39 Gent (B) 16-03-08
7 Cathelijn Peeters 9.20 Dongen 19-01-14
8 Marleen Verschure 9.13 Roosendaal 05-09-93
9 Dianne Oerlemans 9.12 Oosterhout 02-04-06
10 Renza van den Biggelaar 9.04 Krommenie 02-09-07

Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham 32.64 Tilburg 12-07-97
2 Karin van Ham 30.08 Valkenswaard 31-08-96
3 Chantal van Ham 29.08 Den Bosch 08-09-02
4 Nicole Lente 28.28 Zevenbergen 12-07-87
5 Linda Rutten 26.36 Vught 09-05-02
6 Sandra van Iersel 25.79 Dongen 27-09-98
7 Laura van Broekhoven 25.49 Diepenbeek (B) 16-09-06
8 Dianne Oerlemans 25.25 Dongen 17-04-05
9 Marieke van Iersel 24.52 Oosterhout 25-06-02
10 Edith Broeders 24.18 Dongen 22-09-91

Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Edith Broeders 38.46 Breda 03-09-91
2 Chantal van Ham 35.46 Vught 01-04-02
3 Karin van Ham 34.64 Roermond 25-10-97
4 Linda Rutten 31.95 Weert 19-05-02
5 Marieke van Iersel 31.79 Weert 19-05-02
6 Sandra van Iersel 30.46 Drunen 27-06-98
7 Nicole Lente 29.68 Oosterhout 18-06-87
8 Laura van Broekhoven 29.66 Waalwijk 05-06-07
9 Evie Evers 28.59 Papendrecht 08-06-08
10 Lindy van Kuijk 27.85 Tilburg 05-07-06

Kogelslingeren 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 38.80 Tunhout (B) 21-09-14
2 Dianne Oerlemans 20.25 Eindhoven 11-02-06
3 Marieke van Iersel 20.10 Breda 20-10-02
4 Esther van Ham 16.69 Utrecht 03-07-98
5 Karin van Ham 16.58 Roermond 25-10-97

Gewichtwerpen 9.080 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 11.17 Rotterdam 17-01-15
2 Dianne Oerlemans 8.63 Eindhoven 11-02-06

Terug naar boven

Jongens Junioren B

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tim Schellekens 4.4 h Dongen 22-01-06
2 Mathijs van Kuijk 4.7 h Dongen 22-01-06
3 Koen Diepstraten 4.9 h Dongen 22-01-06
4 Bart Candel 5.2 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 4.5 h Den Bosch 30-01-00
2 Ronnie Broeders 4.6 h Uden 22-11-86
3 Remco Sanders 4.6 h Dongen 21-01-07
4 Geert van 't Hullenaar 4.7 h Den Bosch 30-01-00
5 Davey Danyluk 4.8 h Den Bosch 30-01-00
6 Niels Brugman 4.8 h Dongen 13-01-02
7 Bram Denissen 4.8 h Dongen 18-01-09
8 Lekan Dalenberg 5.06 Dongen 19-01-14
9 Benno Snepvangers 5.07 Dongen 20-01-13
10 Maurik Moerenhout 5.11 Dongen 15-01-17
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 5.36 Dordrecht 13-01-07
2 Peter van der Vliet 5.3 h Bladel 29-10-89
3 Kris Beerens 5.3 h Dongen 24-01-99
4 Tim Luijkx 5.3 h Dongen 24-01-99
5 Geert van 't Hullenaar 5.3 h Gemert 08-01-00
6 Ronnie Broeders 5.4 h Etten-Leur 03-01-87
7 Nelis Machielsen 5.4 h Dongen 21-01-96
8 Ardy van Broekhoven 5.4 h Dongen 18-01-98
9 Davey Danyluk 5.4 h Dongen 16-01-00
10 Sjors Schellekens 5.4 h Eersel 11-11-00
         
40 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin van Sunten 6.45 Tilburg 15-01-06
2 Mark Schellekens 6.52 Tilburg 09-01-06
3 Jordy Pfrommer 6.64 Tilburg 15-01-06
4 Menno van Eersel 7.44 Tilburg 09-01-06
5 Bart Candel 7.69 Tilburg 15-01-06
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 6.45 Dordrecht 13-01-07
2 Kris Beerens 6.3 h Utrecht 07-11-98
3 Peter van der Vliet 6.4 h Utrecht 09-12-89
4 Tim Luijkx 6.4 h Utrecht 07-11-98
5 Jordy Pfrommer 6.65 Utrecht 18-12-05
6 Niels Verheugd 6.69 Utrecht 19-12-14
7 Arne van 't Hullenaar 6.73 Utrecht 18-12-05
8 Tim Geers 6.5 h Utrecht 23-11-02
9 Robin van Sunten 6.76 Utrecht 18-12-05
10 Tim Schellekens 6.79 Dordrecht 28-01-06
         
50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tim Geers 7.5 h Utrecht 23-11-02
2 Robin van Sunten 7.79 Utrecht 18-12-05
3 Remco Sanders 7.86 Utrecht 10-12-06
4 Jordy Pfrommer 8.10 Dordrecht 28-01-06
5 Chris Jansen 8.7 h Utrecht 09-01-88
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tim Luijkx 7.26 Den Haag 13-02-99
2 Kris Beerens 7.37 Gent (B) 12-02-00
3 Remco Sanders 7.48 Utrecht 16-12-06
4 Bram Denissen 7.52 Hoboken (B) 14-02-00
5 Ardy van Broekhoven 7.54 Den Haag 21-02-98
6 Stijn van Opstal 7.58 Gent (B) 26-12-07
7 Niels Verheugd 7.68 Apeldoorn 24-01-15
8 Bon ter Horst 7.69 Apeldoorn 30-01-16
9 Arne van 't Hullenaar 7.74 Gent (B) 18-03-07
10 Lekan Dalenberg 7.76 Gent (B) 28-12-13
         
60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 8.52 Gent (B) 26-12-07
2 Bram Denissen 8.81 Utrecht 13-12-09
3 Mark Schellekens 8.82 Apeldoorn 30-01-00
4 Geert van 't Hullenaar 8.87 Hoboken (B) 19-02-00
5 Tim Geers 8.87 Zuidbroek 26-01-03
6 Remco Sanders 9.05 Utrecht 10-12-06
7 Tim Luijkx 9.08 Den Haag 14-02-99
8 Glenn Pols 9.19 Apeldoorn 01-03-15
9 Robin van Sunten 9.26 Dordrecht 28-01-06
10 Phill Pols 9.28 Sittard 11-12-16
         
100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 11.32 Tilburg 14-05-00
2 Ronnie Broeders 11.4 h Veldhoven 06-09-87
3 Tim Luijkx 11.65 Uden 18-06-00
4 Bram Denissen 11.68 Best 03-07-10
5 Ardy van Broekhoven 11.75 Utrecht 24-07-98
6 Mark Sibering 11.6 h Vught 17-06-84
7 Bram van den Elshout 11.91 Vught 26-05-13
8 Willem Heijboer 11.95 Kapellen (B) 23-09-06
9 Sjors Schellekens 11.99 Veldhoven 16-06-02
10 Peter van der Vliet 11.8 h Breda 21-05-89
         
110 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 15.51 Oud-Beijerland 22-05-11
2 Bram Denissen 15.58 Best 04-07-10
3 Geert van 't Hullenaar 15.80 Weert 23-05-99
4 Tim Geers 16.09 Veldhoven 16-06-02
5 Glenn Pols 16.24 Best 09-06-14
6 Robin van Sunten 16.29 Tilburg 05-06-06
7 Tim Luijkx 16.2 h Sittard 20-06-99
8 Kris Beerens 16.59 Weert 23-05-99
9 Tim Schellekens 16.4 h Dongen 01-10-06
10 Niels Brugman 16.5 h Den Bosch 08-09-02
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 17.65 Vught 09-04-00
2 Tim Schellekens 17.9 h Dongen 01-04-07
3 Benno Snepvangers 18.33 Tilburg 06-04-13
4 Remco Sanders 18.2 h Dongen 01-04-07
5 Glenn Pols 18.60 Tilburg 29-03-14
6 Niels Brugman 18.4 h Oosterhout 07-04-02
7 Yared Eshete 18.70 Tilburg 29-03-14
8 Thijn Aarden 18.5 h Dongen 01-04-07
9 Ardy van Broekhoven 18.86 Vught 31-03-97
10 Menno van Eersel 19.00 Vught 05-04-10
         
200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 23.22 Gent (B) 12-02-00
2 Bram Denissen 23.24 Roosendaal 06-06-10
3 Tim Luijkx 23.74 Gent (B) 12-02-00
4 Ardy van Broekhoven 24.38 Dordrecht 29-05-98
5 Willem Heijboer 24.45 Dongen 26-08-05
6 Tim Schellekens 24.50 Breda 20-05-07
7 Mark Schellekens 24.66 Dongen 06-05-10
8 Bram van den Elshout 24.73 Zevenbergen 21-04-13
9 Mark Ansems 24.5 h Vught 26-04-83
10 René Peeters 24.5 h Bergen op Zoom 29-06-83
         
300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Niels Verheugd 39.97 Gent (B) 28-12-13
2 Benno Snepvangers 40.48 Tilburg 06-04-13
3 Lekan Dalenberg 40.58 Gent (B) 28-12-13
4 Menno van Eersel 41.27 Utrecht 02-09-11
5 Wouter Stokkermans 41.77 Utrecht 09-08-13
6 Glenn Pols 42.01 Tilburg 28-03-15
7 Yared Eshete 44.12 Gent (B) 28-12-13
8 Rob Kokx 46.59 Utrecht 08-08-14
9 Pim van der Pol 48.82 Gent (B) 29-12-12
         
300 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 René Peeters 41.3 Vught 28-08-84
2 Ernest van der Kaaij 46.0 h Vught 13-08-88
3 Ardy van Broekhoven 48.4 h Lisse 23-08-98
         
400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Benno Snepvangers 53.78 Apeldoorn 05-01-13
2 Jelle de Roon 53.83 Wageningen 27-05-16
3 Bram Denissen 53.91 Waalwijk 08-06-10
4 Tim Luijkx 53.92 Uden 18-06-00
5 Willem Heijboer 54.35 Zevenbergen 11-06-06
6 Timo Waars 54.44 Weert 14-06-15
7 René Peeters 54.4 h Veldhoven 27-05-84
8 Tim Schellekens 55.29 Dongen 03-06-07
9 Peter van der Vliet 55.3 h Dongen 23-09-89
10 Mark de Weerd 55.3 h Dongen 23-09-89
         
400 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 1.00.50 Oosterhout 05-06-11
2 Benno Snepvangers 1.02.39 Soest 21-09-13
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Menno van Eersel 1.34.31 Baarle-Nassau 08-07-10
2 Tim Schellekens 1.39.87 Utrecht 04-11-06
3 Glenn Pols 1.40.45 Dongen 21-05-14
4 Rob Kokx 1.54.88 Dongen 21-05-14
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 1.58.45 Wageningen 16-09-16
2 Mark Ansems 2.01.8 Helmond 05-06-83
3 Mark de Weerd 2.05.3 Bergen op Zoom 06-05-89
4 Ad Peeters 2.05.9 Vught 07-06-83
5 Jill Schalken 2.06.88 Den Haag 25-02-95
6 René Peeters 2.07.2 Veldhoven 19-08-84
7 Wouter Stokkermans 2.08.69 Breda 16-06-13
8 Robin van Sunten 2.09.38 Gent (B) 10-12-05
9 Taco Jansen 2.09.7 Breda ??-??-86
10 Niels Laurijsen 2.10.3 Sittard 20-06-99
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 2.40.00 Utrecht 02-09-16
2 Wouter Stokkermans 2.46.28 Utrecht 05-07-13
3 Jaïr van Winkel 2.49.86 Utrecht 02-09-16
4 Benno Snepvangers 2.51.44 Utrecht 05-07-13
5 Martijn Flipsen 2.52.44 Utrecht 15-06-12
6 Menno van Eersel 2.53.47 Utrecht 02-09-11
7 Jill Schalken 2.53.5 Dongen 24-09-95
8 Robin van Sunten 2.53.70 Gent (B) 19-03-06
9 Bram Denissen 2.55.35 Apeldoorn 21-02-10
10 Bart Candel 2.57.09 Gent (B) 18-03-07
         
1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Wouter Stokkermans 4.21.95 Utrecht 09-08-13
2 Benno Snepvangers 4.21.95 Utrecht 30-08-13
3 Jaïr van Winkel 4.24.33 Apeldoorn 27-12-16
4 Robin van Sunten 4.26.14 Papendrecht 12-06-05
5 Jelle de Roon 4.26.23 Utrecht 15-07-16
6 Martijn Flipsen 4.28.68 Apeldoorn 24-02-13
7 Ad Peeters 4.28.9 Helmond 13-09-83
8 Ernest van der Kaaij 4.30.6 Uden 23-05-87
9 Rutger van der Kaaij 4.36.7 Tilburg 22-05-90
10 Mark de Weerd 4.37.0 Oosterhout 18-09-88
         
1.500 meter steeplechase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ad Peeters 5.01.6 Roosendaal 14-07-83
2 Ernest van der Kaaij 5.14.38 Zoetermeer 11-10-87
         
1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Wouter Stokkermans 4.55.20 Dongen 16-05-13
2 Jaïr van Winkel 4.56.51 Dongen 11-05-16
3 Martijn Flipsen 5.03.07 Dongen 26-04-12
4 Wesley Danyluk 5.04.0 Zundert 08-06-97
5 Niels Laurijsen 5.21.9 Eindhoven 28-04-98
6 Bart Candel 5.37.24 Dongen 25-08-06
         
2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bart Candel 6.29.1 Dongen 01-04-07
2 Robin van Sunten 6.35.4 Rijen 03-04-05
3 Daan de Jong 6.41.0 Oosterhout 13-04-97
4 Wesley Danyluk 6.46.0 Oosterhout 13-04-97
5 Wilfred Altena 6.48.10 Vught 05-04-10
6 Niels Laurijsen 7.11.0 Oosterhout 29-03-98
7 Tim Schelllekens 7.26.6 Dongen 01-04-07
8 Jeroen Laurijsen 7.58.0 Waalwijk 06-04-03
         
3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Wouter Stokkermans 9.31.63 Utrecht 30-08-13
2 Jaïr van Winkel 9.32.14 Breda 01-07-`16
3 Ernest van der Kaaij 9.44.5 Veldhoven 19-06-88
4 Martijn Flipsen 10.00.03 Steenbergen 10-06-12
5 Ad Peeters 10.03.7 Helmond 05-06-83
6 Bart Candel 10.09.60 Breda 17-04-07
7 Barry van Duijvenvoorde 10.13.7 Bergen op Zoom 06-05-89
8 Joost van Strien 10.16.1 Roosendaal 13-08-86
9 Jeroen Farla 10.23.20 Tilburg 17-06-95
10 Martin de Hoogh 10.33.1 Valkenswaard 20-04-89
         
3.000 meter steeplechase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bart Candel 11.55.48 Drunen 22-06-06
         
5.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ernest van der Kaaij 17.01.0 Oosterhout 09-06-88
2 Jaïr van Winkel 17.26.11 Weert 28-08-16
3 Martijn Flipsen 17.28.31 Papendrecht 31-03-12
4 Wouter Stokkermans 17.57.58 Zevenbergen 21-04-13
5 Wilfred Altena 18.13.10 Dongen 06-05-10
6 Bart Candel 18.16.4 Waalwijk 15-06-06
7 Robin Bayens 19.30.89 Dordrecht 19-04-09
8 Stijn Rutten 20.33.0 Dongen 16-06-02
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 1.93 Gent (B) 26-12-14
2 Bram Denissen 1.90 Helmong 13-06-10
3 Mathijs van Gageldonk 1.88 Groningen 01-06-08
4 Dion Schellekens 1.87 Den Bosch 05-07-08
5 Geert van 't Hullenaar 1.86 Düsseldorf (D) 05-02-00
6 Roger Hamelinck 1.85 Dongen 22-06-96
7 Niels Brugman 1.82 Den Bosch 07-09-02
8 Hans Prinssen 1.80 Etten-Leur 10-01-88
9 Chris Jansen 1.80 Drunen 26-06-88
10 Mark Schellekens 1.80 Dongen 01-10-11
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 6.63 Dongen 07-10-00
2 Bram Denissen 6.57 Roosendaal 06-06-10
3 Stijn van Opstal 6.41 Gent (B) 26-12-07
4 Peter van der Vliet 6.37 Utrecht 09-12-89
5 Lekan Dalenberg 6.33 Venray 10-05-15
6 Ronnie Broeders 6.13 Breda 11-06-87
7 Mark Schellekens 5.95 Hoboken (B) 14-02-10
8 Mark de Weerd 5.91 Zevenberrgen 22-04-89
9 Geert van 't Hullenaar 5.88 Weert 10-06-00
10 Robin van Sunten 5.85 Dongen 25-08-06
         
Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Niels Verheugd 3.20 Zundert 12-09-15
2 Davey Danyluk 3.10 Weert 10-06-00
3 Mark Schellekens 3.10 Tilburg 03-07-10
4 Bram Denissen 3.00 Sittard 17-04-10
5 Glenn Pols 3.00 Apeldoorn 14-02-14
6 Robin van Sunten 2.90 Dongen 01-10-06
7 Remco Sanders 2.90 Tilburg 10-06-07
8 Jordi van Schijndel 2.90 Dongen 07-10-12
9 Tim Schellekens 2.80 Dongen 01-10-06
10 Jesse Pfrommer 2.80 Dongen 28-09-08
         
Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 14.19 Breda 27-06-15
2 Kris Beerens 12.74 Uden 18-06-00
3 Peter van der Vliet 12.53 Den Bosch 24-06-89
4 Tim Schellekens 12.31 Oud-Beijerland 13-05-07
5 Ernest van der Kaaij 12.26 Roosendaal ??-08-88
6 Sjors Schellekens 12.02 Veldhoven 16-06-02
7 Dion Schellekens 11.68 Best 07-06-09
8 Ardy van Broekhoven 11.64 Naaldwijk 10-09-98
9 Patrick van de Linden 11.50 Valkenswaard 09-09-89
10 René Peeters 11.25 Roosendaal 14-07-83
         
Kogelstoten 5.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Scott Pols 13.72 Best 26-04-16
2 Glenn Pols 13.67 Weert 15-06-14
3 Tim Schellekens 13.52 Gent (B) 17-02-07
4 Sam van der Pol 13.23 Apeldoorn 30-01-16
5 Cas van Eersel 12.98 Gemert 08-06-13
6 Ardy van Broekhoven 12.93 Hoboken (B) 04-01-98
7 Phill Pols 12.89 Naaldwijk 08-01-17
8 Daan van Krevelen 12.64 Drunen 20-06-13
9 Thijn Aarden 12.52 Dongen 29-09-07
10 Mark Schellekens 12.45 Dongen 10-04-11
         
Kogelstoten 6.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Eric Brants 9.84 Vught 17-06-84
2 Bart Timmermans 9.28 Dordrecht 19-04-98
3 Frank van Dongen 9.22 Veldhoven 11-05-86
4 Dion Schellekens 9.04 Tilburg 29-06-08
5 Hans Prinssen 9.00 Veldhoven 10-05-87
6 Robert Krijns 8.80 Vught 08-05-88
7 Mark van Hal 8.71 Amstelveen 11-05-08
8 Jeroen Laurijsen 7.57 Tilburg 22-06-03
9 Toine van Bladel 7.24 Veldhoven 19-06-88
10 Ralph Jacobs 6.74 Weert 02-06-01
         
Kogelstoten 7.260 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jaap de Leeuw 6.33 Den Haag 07-06-15
         
Discuswerpen 1.500 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Scott Pols 45.97 Vught 28-03-16
2 Glenn Pols 41.04 Weert 15-06-14
3 Sam van der Pol 40.94 Breda 03-07-16
4 Davey Danyluk 37.88 Weert 11-06-00
5 Ardy van Broekhoven 36.39 Roermond 24-10-98
6 Jesse Pfrommer 36.26 Oss 03-05-09
7 Hans Prinssen 35.62 Drunen 26-06-88
8 Niels Brugman 34.42 Essen (B) 29-09-02
9 Daan van Krevelen 34.36 Uden 14-04-13
10 Jill Schalken 33.18 Dongen 22-06-96
         
Discuswerpen 1.750 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Hans Prinssen 31.16 Veldhoven 19-06-88
2 Robert Krijns 26.18 Vught 08-05-88
3 Jesse Pfrommer 26.08 Den Haag 04-05-08
4 Richard van Dongen 25.98 ? 31-05-87
5 Ad Peeters 22.74 Helmond 05-06-83
6 Mark van Hal 21.93 Amstelveen 12-05-08
7 Robin Verbunt 21.36 Veldhoven 19-06-88
8 Ralph Jacobs 19.31 Weert 03-06-01
9 Rob Martens 15.78 Vught 24-06-90
         
Speerwerpen 700 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 50.49 Dongen 10-04-11
2 Daan van Krevelen 50.34 Zierikzee 13-05-12
3 Joost Farla 49.70 Reusel 26-06-99
4 Ronnie Broeders 48.56 Oosterhout 18-06-87
5 Kris Beerens 46.63 Breda 14-09-99
6 Glenn Pols 46.45 Dongen 28-09-14
7 Bram Denissen 46.27 Dongen 27-09-09
8 Mark de Weerd 44.98 Dongen 24-09-89
9 Willem Heijboer 44.97 Den Bosch 02-09-06
7 Glenn Pols 45.37 Dongen 19-04-14
10 Geert van 't Hullenaar 44.31 Dongen 24-09-00
         
Speerwerpen 800 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 45.22 Dongen 08-05-11
2 Mark de Weerd 40.28 Breda 21-05-89
3 Robert Krijns 38.64 Veldhoven 19-06-88
4 Joost Farla 36.82 Breda 17-05-98
5 Ernest van der Kaaij 36.76 Veldhoven 10-05-87
6 Leonard Philippo 35.90 Vught 02-06-85
7 Ronnie Broeders 35.64 Veldhoven 11-05-86
8 Richard van Dongen 35.36 Veldhoven 10-05-87
9 Rutger van der Kaaij 28.90 Dongen 14-06-91
10 Jeroen Laurijsen 28.79 Kerkrade 27-04-03
         
Kogelslingeren 5.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 43.46 Steenbergen 08-09-89
2 Geert van 't Hullenaar 24.23 Breda 17-10-99
3 Jesse Pfrommer 22.62 Breda 18-10-09
4 Glenn Pols 20.61 Rotterdam 18-01-14

Terug naar boven

Meisjes Junioren B

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 4.5 h Dongen 22-01-06
2 Bieke Merkx 4.5 h Dongen 22-01-06
3 Nadine Broersen 4.6 h Dongen 22-01-06
4 Wytske Roovers 5.0 h Dongen 22-01-06
5 Mara van der  Veeken 5.0 h Dongen 22-01-06
6 Jeanine Loonen 5.1 h Dongen 22-01-06
7 Evie Evers 5.2 h Dongen 22-01-06
8 Elise Diepstraten 5.5 h Dongen 22-01-06
9 Donja Laurijsen 5.8 h Dongen 22-01-06

35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 5.1 h Dongen 21-01-07
2 Claudia Gijzen 5.2 h Eindhoven 08-01-94
3 Linda Rutten 5.2 h Vlijmen 10-12-00
4 Mireille de Wee 5.3 h Uden 05-03-89
5 Sanne de Laat 5.3 h Vlijmen 10-12-00
6 Fanny Boudewijns 5.3 h Dongen 13-01-02
7 Karin van Ham 5.4 h Eindhoven 08-01-94
8 Esther van Ham 5.5 h Eindhoven 14-01-95
9 Femke Rutten 5.5 h Vlijmen 13-12-98
10 Lindy van Kuijk 5.5 h Dongen 23-01-05

40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 5.79 Dordrecht 13-01-07
2 Marit van 't Hulenaar 6.04 Tilburg 15-01-06
3 Linda Rutten 5.8 h Dongen 16-01-00
4 Nadine Broersen 6.10 Tilburg 15-01-06
5 Claudia Gijzen 5.9 h Eersel 13-11-93
6 Fanny Boudewijns 5.9 h Dongen 14-01-01
7 Hanneke Meerpoel 6.0 h Tilburg 24-01-87
8 Barbara Beekman 6.0 h Gemert 14-01-89
9 Esther van Ham 6.0 h Dongen 22-01-95
10 Inge Snoeren 6.0 h Dongen 16-01-00

40 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 6.66 Tilburg 15-01-06
2 Marit van 't Hullenaar 7.04 Tilburg 15-01-06
3 Bieke Merkx 7.14 Tilburg 15-01-06
4 Mireille de Wee 7.3 h Tilburg 24-01-87
5 Evie Evers 7.96 Tilburg 15-01-06
6 Blanca van Helderen 7.8 h Tilburg 24-01-87
7 Edith Broeders 8.5 h Tilburg 24-01-87

50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 6.93 Dordrecht 28-01-06
2 Bieke Merkx 6.93 Dordrecht 28-01-06
3 Barbara Beekman 7.2 h Utrecht 11-12-88
4 Evie Evers 7.61 Dordrecht 28-01-06
5 Mireille de Wee 7.4 h Utrecht 20-02-88
6 Linda Rutten 7.4 h Utrecht 06-11-89
7 Marieke van de Oord 7.5 h Utrecht 11-12-88
8 Inge Snoeren 7.5 h Utrecht 09-12-89
9 Cathelijn Peeters 7.81 Utrecht 11-03-12
10 Marleen Verschure 7.6 h Utrecht 06-02-99

50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 8.09 Dordrecht 28-01-06
2 Mireille de Wee 9.0 h Utrecht 09-01-88

60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 7.98 Gent (B) 18-02-06
2 Marit van 't Hullenaar 8.14 Utrecht 18-12-05
3 Linda Rutten 8.65 Hoboken (B) 30-12-00
4 Yvonne Verschure 8.5 h Someren 01-12-85
5 Sanne de Laat 8.77 Hoboken (B) 26-11-00
6 Jeske Claasen 8.94 Gent (B) 18-03-07
7 Evie Evers 8.96 Gent (B) 19-03-06
8 Cathelijn Peeters 8.98 Gent (B) 14-01-12
9 Ellis Bodifee 9.10 Den Haag 13-12-92
10 Tessa Trommelen 9.10 Hoboken (B) 07-12-08

60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 9.34 Gent (B) 18-02-06
2 Marit van 't Hullenaar 9.60 Utrecht 18-12-05
3 Cathelijn Peeters 10.14 Hoboken (B) 25-11-12
4 Esther van Ham 10.72 Someren 05-11-94
5 Mireille de Wee 11.1 h Someren 01-02-87
6 Femke Rutten 11.49 Someren 08-11-97
7 Conny Hoevenaars 11.71 Someren 05-11-94

100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 12.53 Tilburg 28-05-07
2 Marit van 't Hullenaar 12.7 h Oosterhout 02-04-06
3 Barbara Beekman 13.1 h Breda 21-05-89
4 Nadine Broersen 13.1 h Oosterhout 02-04-06
5 Claudia Gijzen 13.2 h Tilburg 10-06-94
6 Linda Rutten 13.2 h Oosterhout 01-04-01
7 Fanny Boudewijns 13.51 Tilburg 14-04-02
8 Nicole Lente 13.5 h Veldhoven 14-04-85
9 Yvonne Verschure 13.5 h Veldhoven 14-04-85
10 Sanne de Laat 13.6 h Oosterhout 01-04-01

100 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 14.99 Bergen op Zoom 02-07-06
2 Cathelijn Peeters 15.7 h Dongen 28-09-13
3 Esther van Ham 16.47 Waalwijk 08-07-95
4 Linda Rutten 16.54 Eindhoven 09-09-01
5 Marit van 't Hullenaar 16.5 h Den Bosch 03-09-06
6 Bieke Merkx 16.97 Amstelveen 04-06-06
7 Fanny Boudewijns 16.8 h Oosterhout 25-06-02
8 Karin van Ham 17.44 Waalwijk 08-07-95
9 Nicole Lente 17.5 h Veldhoven 03-05-86
10 Mireille de Wee 17.84 Kerkrade 27-05-89

150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 19.1 h Dongen 01-04-07
2 Fanny Boudewijns 20.15 Vught 01-04-02
3 Sanne de Laat 20.72 Vught 01-04-02
4 Linda Rutten 20.76 Vught 16-04-01
5 Jeske Claasen 20.9 h Dongen 01-04-07
6 Cathelijn Peeters 21.41 Drunen 21-06-12
7 Femke Rutten 21.4 h Eindhoven 28-04-98
8 Evie Evers 22.0 h Dongen 01-04-07
9 Lindy van Kuijk 22.4 h Dongen 04-04-04
10 Dyanne Verpaalen 23.2 h Oosterhout 07-04-02

200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 26.12 Helmond 20-05-07
2 Marit van 't Hullenaar 26.55 Gent (B) 10-12-05
3 Fanny Boudewijns 27.00 Veldhoven 16-06-02
4 Nadine Broersen 27.87 Gent (B) 19-03-06
5 Esther van Ham 27.7 h Best 24-06-95
6 Claudia Gijzen 27.95 Eindhoven 01-05-94
7 Robin Flipsen 28.03 Dongen 08-05-11
8 Linda Rutten 28.0 h Dongen 06-10-01
9 Karin van Ham 28.1 h Best 24-06-95
10 Sanne de Laat 28.1 h Dongen 06-10-01

200 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 33.79 Bornem (B) 27-07-12

300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 45.92 Vught 16-04-01
2 Cathelijn Peeters 46.04 Turnhout (B) 14-04-13
3 Fanny Boudewijns 46.35 Vught 16-04-01
4 Robin Flipsen 46.72 Utrecht 02-09-11
5 Femke Rutten 49.48 Vught 05-04-98

300 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Erica van der Pol 52.9 h Vught 28-08-84
2 Marieke van de Oord 57.72 Kerkrade 27-05-89

400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 1.00.59 Tilburg 10-06-07
2 Marit van 't Hullenaar 1.01.66 Gent (B) 18-02-06
3 Robin Flipsen 1.03.15 Oosterhout 05-06-11
4 Linda Rutten 1.03.2 h Eindhoven 10-06-01
5 Blanca van Helderen 1.04.1 h Veldhoven 10-05-87
6 Cathelijn Peeters 1.04.49 Steenbergen 10-06-12
7 Fanny Boudewijns 1.04.5 h Eindhoven 10-06-01
8 Claudia Gijzen 1.05.1 h Tilburg 10-06-94
9 Nicole Lente 1.06.36 Helmond 31-05-86
10 Jeske Claassen 1.06.75 Oud-Beijerland 13-05-07

400 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 1.06.77 Drunen 22-06-06
2 Marit van 't Hullenaar 1.07.42 Vught 25-05-06
3 Cathelijn Peeters 1.09.54 Eindhoven 14-05-13

600 meter  
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 1.52.12 Baarle-Nassau 08-07-10

800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 2.26.94 Waalwijk 07-06-11
2 Nadine Broersen 2.28.06 Gent (B) 05-02-06
3 Blanca van Helderen 2.29.8 Veldhoven 10-05-87
4 Cathelijn Peeters 2.31.90 Oosterhout 08-05-12
5 Nicole Lente 2.32.5 Helmond 11-05-85
6 Fanny Boudewijns 2.33.5 Dongen 07-10-01
7 Linda Ruten 2.33.8 Dongen 07-10-01
8 Karin van Ham 2.37.6 Best 25-06-95
9 Auke Huijben 2.38.73 Eindhoven 09-09-01
10 Marleen Verschure 2.39.2 Vught 28-04-91

1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 3.19.75 Utrecht 02-09-11
2 Martine Verpaalen 4.06.24 Breda 22-04-04

 

1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Blanca van Helderen 5.11.5 Uden 23-05-87
2 Robin Flipsen 5.25.5 Dongen 02-10-11
3 Marleen Verschure 5.54.0 Oosterhout 23-05-91
4 Marloes de Jong 5.55.8 Eindhoven 23-05-95
5 Auke Huijben 5.58.6 Dongen 12-04-01
6 Elles Evers 6.01.2 Etten-Leur 07-04-91
7 Dyanne Verpaalen 6.19.53 Tilburg 14-04-02
8 Renée Roovers 6.36.0 Veldhoven 14-04-85
9 Martine Verpaalen 6.45.64 Dongen 03-09-04
         
1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 6.03.83 Dongen 06-05-10
2 Imke Denissen 6.45.37 Dongen 11-05-16
3 Femke Rutten 6.47.1 Eindhoven 28-04-98
4 Anne-Wil Snepvangers 7.19.33 Dongen 11-05-16
         
2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marloes de Jong 8.09.8 Breda 19-04-94
2 Linda Rutten 8.15.2 Oosterhout 01-04-01
3 Auke Huijben 8.15.5 Oosterhout 01-04-01
4 Anke Embrechts 8.19.0 Oosterhout 29-03-98
5 Femke Rutten 8.39.0 Oosterhout 29-03-98
6 Dyanne Verpaalen 8.40.2 Oosterhout 07-04-02
7 Martine Verpaalen 8.58.0 Rijen 03-04-05
         
3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 11.54.39   01-07-11
2 Martine Verpaalen 14.00.73 Oosterhout 10-05-05
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Esther van Ham 1.66 Best 24-06-95
2 Fanny Boudewijns 1.65 Oosterhout 26-06-01
3 Hilde van Zundert 1.65 Dongen 26-09-09
4 Nadine Broersen 1.63 Gent (B) 05-02-06
5 Karin van Ham 1.56 Dongen 16-01-94
6 Evie Evers 1.55 Amstelveen 04-06-06
7 Jeske Claassen 1.55 Krommenie 02-09-07
8 Nicole Lente 1.51 Veldhoven 03-05-86
9 Inge Snoeren 1.50 Dongen 07-10-00
10 Mara van der Veeken 1.50 Dongen 22-01-06
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 5.30 Gent (B) 10-12-05
2 Fanny Boudewijns 5.20 Veldhoven 16-06-02
3 Nadine Broersen 5.13 Tilburg 05-06-06
4 Esther van Ham 4.99 Weert 07-06-95
5 Nicole Lente 4.92 Veldhoven 11-05-86
6 Cathelijn Peeters 4.90 Dongen 29-09-13
7 Claudia Gijzen 4.79 Dongen 05-06-94
8 Linda Rutten 4.77 Dongen 07-10-01
9 Mireille de Wee 4.74 Veldhoven 06-08-87
10 Sanne de Laat 4.61 Oosterhout 22-05-01
         
Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 1.70 Dongen 02-10-11
         
Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 11.27 Gent (B) 17-02-07
2 Cathelijn Peeters 10.29 Vught 09-05-13
3 Marleen Verschure 9.54 Dongen 29-08-91
4 Caroline de Jong 9.14 Dongen 10-06-93
5 Karin van Ham 8.89 Dongen 05-06-94
6 Claudia Gijzen 8.49 Dongen 05-06-94
7 Lindy van Kuijk 8.36 Dongen 26-08-05
         
Kogelstoten 3.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham 12.62 Dongen 14-01-01
2 Nadine Broersen 12.26 Utrecht 10-12-06
3 Esther van Ham 11.76 Best 24-06-95
4 Claudia Gijzen 11.28 Etten-Leur 07-06-94
5 Karin van Ham 11.09 Den Haag 26-02-95
6 Fanny Boudewijns 11.02 Weert 18-05-02
7 Marion Jespers 10.52 Zevenbergen 09-06-83
8 Marit van 't Hullenaar 10.29 Dongen 29-09-07
9 Lindy van Kuijk 10.28 Dongen 04-04-04
10 Cathelijn Peeters 10.20 Dongen 15-01-12
         
Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Plaats Prestatie Datum
1 Chantal van Ham 10.42 Hoboken (B) 26-11-00
2 Nadine Broersen 9.94 Kapellen (B) 23-09-06
3 Karin van Ham 9.65 Weert 06-06-95
4 Esther van Ham 9.60 Valkenswaard 26-08-95
5 Hilde van Zundert 9.22 Breda 19-09-09
6 Claudia Gijzen 8.85 Eindhoven 01-05-94
7 Marion Jespers 8.44 Vught 07-06-83
8 Sanne de Laat 8.18 Hoboken (B) 02-03-02
9 Linda Rutten 7.93 Hoboken (B) 30-12-00
10 Edith Broeders 7.92 Breda 21-05-89
         
Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marion Jespers 35.12 Zevenbergen 16-04-83
2 Chantal van Ham 33.08 Zundert 30-09-01
3 Esther van Ham 30.26 Eindhoven 17-08-96
4 Sandra van Iersel 28.80 Wieringerwerf 14-06-97
5 Dianne Oerlemans 27.37 Dongen 05-10-03
6 Femke Rutten 26.73 Kapellen (B) 25-09-99
7 Linda Rutten 26.72 Oosterhout 19-08-01
8 Cailin Bruinsma 25.39 Oosterhout 25-05-08
9 Karin van Ham 24.90 Valkenswaard 30-06-94
10 Cathelijn Peeters 24.38 Dongen 01-04-13
         
Speerwerpen 500 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 27.39 Gemert 09-06-13
2 Imke Denissen 21.49 Dongen 25-09-16
3 Meike Haarbosch 17.38 Dongen 29-09-13
4 Dominique Beverwijk 14.08 Dongen 28-09-14
5 Anne Leemans 12.84 Dongen 25-09-16
         
Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 39.75 Bergen op Zoom 30-06-06
2 Chantal van Ham 35.17 Oosterhout 19-08-01
3 Karin van Ham 35.14 Tilburg 17-06-95
4 Edith Broeders 33.24 Dongen 24-09-89
5 Evie Evers 32.14 Kapellen (B) 23-09-06
6 Linda Rutten 31.65 Dongen 07-10-01
7 Marion Jespers 30.66 Etten-Leur 10-04-83
8 Shannon Sprangers 29.05 Oosterhout 25-05-08
9 Marieke van Iersel 28.99 Dongen 08-10-00
10 Lindy van Kuijk 28.54 Dongen 03-09-04
         
Kogelslingeren 3.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 46.10 Amsterdam 19-05-13
2 Marieke van Iersel 24.26 Roermond 23-10-99
3 Chantal van Ham 21.82 Breda 14-10-01
4 Femke Rutten 18.59 Breda 17-10-99
         
Gewichtwerpen 5.450 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 13.94 Roermond 27-10-12
         
Gewichtwerpen 7.260 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 13.08 Roermond 26-10-13

Terug naar boven

Jongens Junioren C

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 4.2 h Dongen 22-01-06
2 Mathijs van Gageldonk 4.6 h Dongen 22-01-06
3 Geert van 't Hullenaar 4.7 h Zaandam 09-03-97
4 Thijn Aarden 4.7 h Dongen 22-01-06
5 Mark van Hal 4.9 h Dongen 22-01-06
6 Tim Trommelen 4.9 h Dongen 22-01-06
7 Dion Schellekens 5.5 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Martijn de Laat 4.9 h Uden 27-11-93
2 Tim Luijkx 4.9 h Uden 21-02-98
3 Remco Sanders 4.9 h Vlijmen 12-12-04
4 Tim Schellekens 4.9 h Dongen 23-01-05
5 Kris Beerens 5.0 h Uden 08-02-97
6 Davey Danyluk 5.0 h Uden 13-02-99
7 Niels Brugman 5.0 h Den Bosch 30-01-00
8 Stijn van Opstal 5.0 h Dongen 21-01-07
9 Bram Denissen 5.0 h Dongen 02-03-08
10 Phill Pols 5.29 Dongen 17-01-16
         
35 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Glenn Pols 6.74 Tilburg 13-01-13
2 Scott Pols 7.58 Tilburg 13-01-13
3 Sam van der Pol 7.74 Tilburg 13-01-13
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 5.36 Dordrecht 13-01-07
2 Kris Beerens 5.4 h Dongen 18-01-98
3 Tim Luijkx 5.4 h Oosterhout 08-03-98
4 Niels Brugman 5.5 h Dongen 16-01-00
5 Robin van Sunten 5.5 h Oosterhout 07-03-04
6 Tim Schellekens 5.5 h Oosterhout 06-03-05
7 Mathijs van Gageldonk 5.5 h Oosterhout 05-03-06
8 Cas van Eersel 5.5 h Waalwijk 27-02-11
9 Marco Michielsen 5.6 h Oosterhout 09-03-86
10 Martijn de Laat 5.6 h Vught 23-01-94
         
40 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 6.18 Tilburg 15-01-06
2 Stijn van Opstal 6.47 Tilburg 15-01-06
3 Tim Schellekens 6.99 Tilburg 09-01-05
4 Chris Jansen 6.9 h Tilburg 24-01-87
5 Jordy Pfrommer 7.23 Tilburg 11-01-04
6 Cas van Eersel 7.25 Tilburg 09-01-11
7 Mathijs van Gageldonk 7.43 Tilburg 15-01-06
8 Robert Veldhuizen 7.2 h Tilburg 24-01-87
9 Arne van 't Hullenaar 7.52 Tilburg 09-01-05
10 Scott Pols 7.71 Tilburg 12-01-14
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 6.45 Dordrecht 13-01-07
2 Ardy van Broekhoven 6.6 h Utrecht 24-02-96
3 Jordy Pfrommer 6.6 h Kaatsheuvel 21-03-04
4 Bram Denissen 6.6 h Kaatsheuvel 17-02-08
5 Mark Schellekens 6.6 h Kaatsheuvel 15-02-09
6 Willem Heijboer 6.7 h Kaatsheuvel 21-03-04
7 Stijn van Opstal 6.7 h Kaatsheuvel 19-02-06
8 Davey Danyluk 6.8 h Utrecht 07-11-98
9 Niels Brugman 6.8 h Utrecht 18-12-99
10 Sjors Schellekens 6.8 h Utrecht 18-12-99
         
50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin van Sunten 8.1 h Utrecht 23-11-02
2 Willem Heijboer 8.8 h Utrecht 23-11-02
3 Jordy Pfrommer 9.1 h Utrecht 23-11-02
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Utrecht Datum
1 Stijn van Opstal 7.49 Gent (B) 18-03-07
2 Tim Luijkx 7.59 Den Haag 15-02-98
3 Bon ter Horst 7.63 Apeldoorn 08-02-14
4 Remco Sanders 7.70 Utrecht 04-02-06
5 Mark Schellekens 7.85 Utrecht 07-02-09
6 Kris Beerens 7.92 Someren 08-11-97
7 Willem Heijboer 7.96 Hoboken (B) 14-03-04
8 Bram Denissen 7.97 Utrecht 15-12-07
9 Tim Schellekens 7.99 Gent (B) 26-03-05
10 Glenn Pols 8.02 Dordrecht 26-10-13
         
60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 8.63 Groningen 28-01-07
2 Remco Sanders 8.4 h Enschede 29-10-06
3 Phill Pols 8.98 Apeldoorn 24-01-16
4 Mark Schellekens 9.21 Groningen 18-01-09
5 Bram Denissen 9.37 Sittard 23-12-07
6 Glenn Pols 9.45 Dordrecht 26-10-13
7 Tim Geers 9.55 Zuidbroek 21-01-01
8 Robin van Sunten 9.60 Utrecht 06-12-03
9 Geert van 't Hullenaar 9.67 Den Haag 16-11-97
10 Kris Beerens 9.82 Someren 08-11-97
         
75 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 9.33 Gladbeck (D) 05-09-98
         
80 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Sam van der Pol 14.19 Dortmund (D) 09-03-14
         
100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 11.3 h Den Bosch 18-10-98
2 Stijn van Opstal 11.4 h Dongen 29-09-07
3 Tim Luijkx 11.81 Zwolle 12-09-98
4 Sonny van Seeters 12.24 Oosterhout 19-08-01
5 Niels Brugman 12.0 h Dongen 24-09-00
6 Sjors Schellekens 12.0 h Dongen 07-10-00
7 Remco Sanders 12.27 Dordrecht 17-06-06
8 Ardy van Broekhoven 12.1 h Waalwijk 08-09-96
9 Stijn van Opstal 12.1 h Oosterhout 02-04-06
10 Mark Schellekens 12.1 h Dongen 26-09-09
         
100 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 13.69 Amsterdam 25-08-07
2 Phill Pols 14.20 Best 03-07-16
3 Remco Sanders 14.23 Amsterdam 26-08-06
4 Mark Schellekens 14.66 Eindhoven 06-06-09
5 Robin van Sunten 14.6 h Dordrecht 22-05-04
6 Lekan Dalenberg 14.86 Amsterdam 24-08-13
7 Tim Luijkx 15.04 Zwolle 12-09-98
8 Niels Brugman 15.10 Terneuzen 17-06-00
9 Tim Geers 15.0 h Bergen op Zoom 16-06-01
10 Bram Denissen 15.0 h Dongen 28-09-08
         
110 meter horden (91.4 cm)
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 15.30 Tilburg 10-06-07
2 Mark Schellekens 16.29 Vught 05-04-09
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 17.75 Arnhem 18-07-98
2 Stijn van Opstal 18.28 Vught 01-04-07
3 Tim Schellekens 19.11 Den Haag 31-07-05
4 Arne van 't Hullenaar 19.29 Gorinchem 27-05-05
5 Willem Heijboer 19.1 h Waalwijk 06-04-03
6 Phill Pols 19.59 Tilburg 28-03-15
7 Thijn Aarden 19.61 Gorinchem 27-05-05
8 Jordy Pfrommer 19.6 h Dongen 04-04-04
9 Cas van Eersel 19.94 Drunen 23-06-11
10 Scott Pols 19.94 Tilburg 29-03-14
         
200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 23.88 Gent (B) 18-03-07
2 Kris Beerens 24.48 Utrecht 24-07-98
3 Willem Heijboer 24.8 h Waalwijk 09-06-04
4 Mark Schellekens 25.19 Dongen 24-04-09
5 Tim Schellekens 25.4 h Waalwijk 19-06-05
6 Thijn Aarden 25.69 Gent (B) 19-03-06
7 Ardy van Broekhoven 25.98 Roosendaal 17-07-96
8 Davey Danyluk 26.13 Turnhout (B) 18-04-99
9 Niels Verheugd 26.37 Dongen 16-05-13
10 Timo Waars 26.40 Dongen 16-05-13
         
300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 39.74 Turnhout (B) 07-08-09
2 Martijn Flipsen 43.55 Utrecht 02-09-11
3 Glenn Pols 46.61 Gent (B) 29-12-12
4 Sam van der Pol 49.01 Gent (B) 29-12-12
5 Xander Mahieu 51.77 Tilburg 29-03-14
         
300 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Dongen
1 Stijn van Opstal 41.13 Vught 17-05-07
2 Geert van 't Hullenaar 43.88 Amsterdam 30-08-98
3 Marco Michielsen 45.3 h Roosendaal 23-04-86
4 Ronnie Broeders 45.5 h Breda 25-05-85
5 Cas van Eersel 48.15 Amsterdam 28-08-11
6 Eric Brants 48.5 h Vught 16-04-83
7 Mark Tresoor 48.9 h Breda 25-05-85
8 Rutger van der Kaaij 50.3 h Vught 13-08-88
9 Glenn Pols 50.94 Eindhoven 14-05-13
10 Sijmen Doorakkers 51.51 Etten-Leur 25-06-16
         
400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 56.32 Tilburg 09-07-08
2 Davey Danyluk 57.5 h Oosterhout 18-05-99
3 Robin van Sunten 58.07 Dongen 03-09-04
4 Tim Schellekens 58.55 Turnhout (B) 05-08-05
5 Menno van Eersel 59.78 Tilburg 01-07-09
6 Sijmen Doorakkers 1.00.21 Uden 12-06-16
7 Thijn Aarden 1.00.29 Gent (B) 19-03-06
8 Mathijs van Gageldonk 1.00.66 Tilburg 05-07-06
9 Cas van Eersel 1.00.80 Dongen 17-04-11
10 Thomas van Schijndel 1.03.37 Tilburg 01-07-09
         
400 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 1.11.89 Drunen 22-06-06
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Thijn Aarden 1.35.5 Oosterhout 02-04-06
2 Davey Danyluk 1.36.0 Zevenbergen 04-09-99
3 Tim Schellekens 1.37.15 Den Haag 31-07-05
4 Mark Schellekens 1.37.23 Papendrecht 28-03-09
5 Jaïr van Winkel 1.37.86 Dongen 20-05-15
6 Scott Pols 1.39.26 Oosterhout 06-09-14
7 Cas van Eersel 1.40.34 Oosterhout 03-09-11
8 Bram Denissen 1.40.89 Papendrecht 29-03-08
9 Martijn Flipsen 1.40.92 Oosterhout 03-09-11
10 Mathijs van Gemert 1.43.28 Oosterhout 07-09-13
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 2.01.89 Wageningen 18-09-15
2 Marco Michielsen 2.06.0 Vught 17-06-86
3 Mark de Weerd 2.07.3 Amsterdam 23-08-87
4 Robin van Sunten 2.09.73 Etten-Leur 11-07-04
5 Tim Schellekens 2.12.53 Amsterdam 28-08-05
6 Jill Schalken 2.13.1 Zevenbergen 11-06-94
7 Davey Danyluk 2.13.54 Oosterhout 02-05-99
8 Martijn Flipsen 2.15.70 Best 10-09-11
9 Jaïr van Winkel 2.16.27 Utrecht 10-07-15
10 Thijn Aarden 2.16.6 Drunen 22-04-06
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 2.47.3 Drunen 19-06-14
2 Robin van Sunten 2.51.6 Dongen 26-09-04
3 Mark de Weerd 2.52.3 Etten-Leur 21-06-87
4 Stijn van Opstal 2.53.6 Dongen 01-10-06
5 Jill Schalken 2.55.7 Dongen 19-06-94
6 Marco Michielsen 2.56.0 Etten-Leur 23-06-85
7 Jaïr van Winkel 2.56.08 Drunen 25-06-15
8 Wouter Stokkermans 2.56.59 Utrecht 02-09-11
9 Martijn Flipsen 2.57.45 Utrecht 02-09-11
10 Davey Danyluk 2.57.59 Zierikzee 19-09-99
         
1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marco Michielsen 4.27.0 Eindhoven 01-06-86
2 Jaïr van Winkel 4.33.99 Wageningen 17-07-15
3 Martijn Flipsen 4.37.49 Alphen aan de Rijn 09-07-11
5 Mark de Weerd 4.39.3 Tilburg ??-??-87
5 Jelle de Roon 4.42.63 Helmond 11-05-14
6 Rutger van der Kaaij 4.43.2 Roosendaal 03-06-89
7 Robin van Sunten 4.46.8 Best 04-05-04
8 Wouter Stokkermans 4.48.60 Utrecht 12-08-11
9 Ernest van der Kaaij 4.50.0 Eindhoven 01-06-86
10 Jill Schalken 4.52.1 Best 02-07-94
         
1.500 meter steeple chase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ernest van der Kaaij 4.58.3 Roosendaal 30-09-86
2 Rutger van der Kaaij 5.18.4 Gemert 20-08-88
3 Eric Vermeulen 5.34.9 Roermond 12-06-83
         
1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 4.57.33 Dongen 21-05-14
2 Martijn Flipsen 5.07.45 Dongen 19-05-11
3 Wouter Stokkermans 5.27.13 Dongen 19-05-11
4 Pim van der Pol 5.30.98 Dongen 19-05-11
5 Sybren Altena 5.36.45 Dongen 19-05-11
6 Cas van Eersel 5.44.88 Dongen 06-05-10
7 Menno van Eersel 6.01.78 Zevenbergen 13-05-09
8 Mathijs van Gemert 6.06.36 Dongen 16-05-13
9 Jelle Kokx 6.13.74 Dongen 19-05-11
         
2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk 7.09.0 Oosterhout 29-03-98
2 Niels Laurijsen 7.17.0 Oosterhout 13-04-97
3 Menno van Eersel 7.36.0 Rijen 12-07-09
4 Kris Beerens 7.39.0 Oosterhout 13-04-97
5 Geert van 't Hullenaar 7.47.0 Oosterhout 13-04-97
         
3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jaïr van Winkel 10.06.38 Vught 12-07-15
2 Martijn Flipsen 10.09.55 Utrecht 12-08-11
3 Wouter Stokkermans 10.44.27 Oosterhot 10-05-11
4 Sybren Altena 11.01.33 Baarle-Nassau 01-07-11
5 Pim van der Pol 11.07.40 Oosterhout 08-05-12
6 Bart Candel 12.10.57 Dongen 26-08-05
         
5.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Martijn Flipsen 17.36.85 Papendrecht 26-03-11
2 Jill Schalken 19.32.0 Dongen 28-03-93
3 Wouter Stokkermans 19.58.70 Papendrecht 26-03-11
4 Jeroen Farla 20.43.0 Dongen 28-03-93
5 Jeroen Laurijsen 23.24.0 Dongen 16-06-02
6 Roger Hamelinck 27.15.0 Dongen 28-03-93
7 Nelis Machielsen 27.15.0 Dongen 28-03-93
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mathijs van Gageldonk 1.82 Kapellen (B) 23-09-06
2 Geert van 't Hullenaar 1.81 Drunen 27-06-98
3 Davey Danyluk 1.80 Den Haag 20-02-99
4 Dion Schellekens 1.80 Amstelveen 27-05-07
5 Niels Brugman 1.75 Dongen 03-09-00
6 Tim Schellekens 1.75 Santpoort 13-08-05
7 Bram Denissen 1.75 Sittard 23-12-07
8 Mark Schellekens 1.75 Gemert 23-05-09
9 Lekan Dalenberg 1.75 Tilburg 20-04-13
10 Roger Hamelinck 1.70 Zevenbergen 11-06-94
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 6.52 Gent (B) 17-02-07
2 Kris Beerens 6.27 Breda 20-06-98
3 Martijn de Laat 5.97 Waalwijk 05-06-94
4 Lekan Dalenberg 5.93 Amsterdam 25-08-13
5 Bram Denissen 5.85 Best 05-07-08
5 Remco Sanders 5.64 Dongen 30-09-06
6 Mark Schellekens 5.62 Best 04-07-09
7 Eric Brants 5.61 Gorinchem 10-09-83
8 Mark de Weerd 5.60 Helmond 26-09-87
9 Sonny van Seeters 5.53 Dongen 06-10-01
10 Dion Schellekens 5.49 Dongen 29-09-07
         
Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk 2.90 Eindhoven 10-07-99
2 Mark Schellekens 2.90 Tilburg 01-07-09
3 Phill Pols 2.56 Breda 27-10-16
4 Remco Sanders 2.50 Eindhoven 10-06-06
5 Geert van 't Hullenaar 2.30 Eindhoven 11-07-98
6 Bram Denissen 2.30 Eindhoven 07-06-08
7 Dion Schellekens 2.20 Dordrecht 13-01-07
8 Cas van Eersel 1.70 Dongen 03-07-11
9 Daan van Krevelen 1.70 Dongen 03-07-11
         
Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 12.19 Almelo 01-09-07
2 Dion Schellekens 10.67 Dongen 11-05-07
3 Ardy van Broekhoven 10.59 Oosterhout 18-06-96
4 Geert van 't Hullenaar 10.44 Hoboken (B) 15-03-97
5 Niels Verheugd 10.42 Uden 14-04-13
6 Glenn Pols 10.18 Dongen 16-05-13
7 Davey Danyluk 10.10 Roosendaal 11-08-98
8 Ruben Bogers 9.86 Dongen 20-05-15
9 Wendy van Steenbergen 9.57 Dongen 10-06-93
10 Xander Mahieu 9.21 Weert 14-06-15
         
Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Dongen
1 Phill Pols 15.46 Assendelft 15-10-16
2 Tim Schellekens 14.76 Dongen 01-10-05
3 Daan van Krevelen 14.10 Dongen 01-10-11
4 Glenn Pols 13.78 Amsterdam 25-08-13
5 Mark Schellekens 13.14 Dongen 26-09-09
6 Remco Sanders 12.92 Utrecht 04-02-06
7 Cas van Eersel 12.74 Best 13-06-11
8 Davey Danyluk 12.49 Eindhoven 05-06-99
9 Sam van der Pol 12.27 Waalwijk 06-04-14
10 Thijn Aarden 12.14 Dongen 30-09-06
         
Kogelstoten 5.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tim Schellekens 12.36 Dongen 26-08-05
2 Sam van der Pol 11.28 Weert 15-06-14
3 Davey Danyluk 11.18 Oosterhout 18-05-99
4 Remco Sanders 10.52 Drunen 22-06-06
5 Cas van Eersel 10.51 Drunen 23-06-11
6 Mark Schellekens 9.68 Gent (B) 19-01-08
7 Jordy Pfrommer 9.17 Dongen 03-09-04
8 Dion Schellekens 8.95 Oosterhout 22-05-07
9 Mike van Nieuwenhoven 8.89 Oosterhout 25-05-08
10 Miguel Keijzers 8.45 Oosterhout 25-05-08
         
Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 52.09 Gladbeck (D) 03-09-16
2 Glenn Pols 47.09 Amsterdam 25-08-13
3 Davey Danyluk 43.13 Eindhoven 10-07-99
4 Daan van Krevelen 41.26 Gorinchem 14-05-11
5 Mark Schellekens 40.80 Amsterdam 23-08-09
6 Scott Pols 40.36 Baarle-Nassau 28-06-14
7 Sam van der Pol 39.67 Oosterhout 06-09-14
8 Niels Brugman 38.32 Dongen 08-10-00
9 Remco Sanders 37.90 Dongen 01-10-06
10 Jesse Pfrommer 37.73 Apeldoorn 08-09-07
         
Discuswerpen 1.500 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Glenn Pols 35.56 Someren 12-09-13
2 Davey Danyluk 31.47 Utrecht 04-06-99
3 Dion Schellekens 31.37 Oosterhout 22-05-07
4 Daan van Krevelen 29.96 Oosterhout 10-05-11
5 Sam van der Pol 27.53 Weert 15-06-14
6 Tim Schellekens 22.48 Drunen 23-06-05
7 Remco Sanders 22.31 Breda 08-05-05
8 Arne van 't Hullenaar 18.81 Papendrecht 12-06-05
9 Robin Mertens 12.35 Oosterhout 11-05-11
10 Sybren Altena 12.00 Oud-Beijerland 22-05-11
         
Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 51.82 Dongen 25-09-16
2 Mark Schellekens 51.45 Gladbeck (D) 06-09-08
3 Daan van Krevelen 50.26 Best 10-09-11
4 Joost Farla 43.84 Alphen aan de Rijn 13-09-97
5 Glenn Pols 42.32 Rotterdam 14-09-13
6 Cas van Eersel 42.18 Gemert 29-05-11
7 Davey Danyluk 42.04 Kapellen (B) 25-09-99
8 Mark de Weerd 41.80 Helmond 26-09-87
9 Kris Beerens 41.54 Dongen 27-09-98
10 Bram Denissen 41.31 Dongen 13-04-08
         
Speerwerpen 700 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 46.41 Best 07-06-09
2 Daan van Krevelen 42.87 Tilburg 08-07-11
3 Cas van Eersel 38.96 Tilburg 08-07-11
4 Geert van 't Hullenaar 37.61 Lisse 23-08-98
5 Kris Beerens 37.31 Utrecht 24-07-98
6 Robert Krijns 34.86 Breda 27-07-86
7 Glenn Pols 34.73 Vught 26-05-13
8 Hans Prinssen 34.30 Breda 27-07-86
9 Willem Heijboer 34.01 Waalwijk 09-06-04
10 Dion Schellekens 33.35 Dongen 11-05-07

Terug naar boven

Meisjes Junioren C

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cailin Bruinsma 4.8 h Dongen 22-01-06
2 Jaimy de Gussem 4.9 h Dongen 22-01-06
3 Marlou Vissers 5.1 h Dongen 22-01-06
4 Lizzy Boudewijns 5.2 h Dongen 22-01-06
5 Jeske Claassen 5.2 h Dongen 22-01-06
6 Lydia van der Made 5.2 h Dongen 22-01-06
7 Laura Evers 5.3 h Dongen 22-01-06
8 Shannon Sprangers 5.3 h Dongen 22-01-06
9 Lieke Lambregts 5.4 h Dongen 22-01-06
10 Linda van der Schriek 5.7 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 5.0 h Dongen 23-01-05
2 Lindy van Kuijk 5.1 h Vlijmen 22-12-02
3 Marit van 't Hullenaar 5.1 h Vlijmen 12-12-04
4 Nadine Broersen 5.1 h Dongen 23-01-05
5 Barbara Beekman 5.3 h Baarle-Nassau 15-11-87
6 Sanne de Laat 5.3 h Den Bosch 30-01-00
7 Mireille de Wee 5.4 h Goirle 22-12-84
8 Linda Rutten 5.4 h Etten-Leur 04-01-98
9 Laura van Broekhoven 5.4 h Dongen 13-01-02
10 Tessa Trommelen 5.4 h Vlijmen 09-12-07
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 5.6 h Oosterhout 06-03-05
2 Bieke Merkx 5.6 h Oosterhout 06-03-05
3 Barbara Beekman 5.8 h Tilburg 24-01-87
4 Marit van 't Hullenaar 6.06 Tilburg 09-01-05
5 Mireille de Wee 5.9 h Vught 02-02-86
6 Lindy van Kuijk 5.9 h Dongen 19-01-03
7 Bianca Timmermans 6.0 h Tilburg 24-01-87
8 Claudia Gijzen 6.0 h Best 17-03-91
9 Esther van Ham 6.0 h Dongen 16-01-94
10 Linda Rutten 6.0 h Dongen 24-01-99
         
40 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 6.53 Tilburg 09-01-05
2 Marit van 't Hullenaar 7.01 Tilburg 09-01-05
3 Bieke Merkx 7.27 Tilburg 09-01-05
4 Barbara Beekman 7.3 h Tilburg 24-01-87
5 Jeske Claassen 7.70 Tilburg 15-01-06
6 Bianca Timmermans 7.6 h Tilburg 24-01-87
7 Jaimy de Gussem 8.22 Tilburg 15-01-06
8 Marlou Vissers 8.24 Tilburg 15-01-06
9 Mara van der Veeken 8.27 Tilburg 11-01-04
10 Cailin Bruinsma 8.27 Tilburg 15-01-06
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 7.09 Dordrecht 29-01-05
2 Nadine Broersen 7.0 h Kaatsheuvel 13-03-05
3 Linda Rutten 7.2 h Utrecht 07-11-98
4 Chantal van Ham 7.2 h Utrecht 06-02-99
5 Lindy van Kuijk 7.2 h Kaatsheuvel 17-03-02
6 Sanne de Laat 7.3 h Utrecht 06-11-99
7 Tessa Trommelen 7.57 Dordrecht 13-01-07
8 Marlou Vissers 7.4 h Kaatsheuvel 19-02-06
9 Inge Snoeren 7.5 h Utrecht 07-11-98
10 Jaimy de Gussem 7.5 h Kaatsheuvel 19-02-06
         
50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 8.23 Dordrecht 29-01-05
2 Lindy van Kuijk 9.4 h Utrecht 23-11-02
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 8.30 Dordrecht 29-01-05
2 Bieke Merkx 8.1 h Enschede 30-10-05
3 Nadine Broersen 8.48 Utrecht 26-02-05
4 Chantal van Ham 8.76 Hoboken (B) 03-01-99
5 Linda Rutten 8.84 Hoboken (B) 10-01-98
6 Barbara Beekman 8.6 h Someren 01-02-87
7 Tessa Trommelen 8.85 Gent (B) 18-03-07
8 Jaimy de Gueem 9.00 Hoboken (B) 18-12-05
9 Jeske Claassen 9.01 Gent (B) 19-03-06
10 Robin Flipsen 9.04 Gent (B) 16-03-08
         
60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 9.39 Groningen 06-02-05
2 Marit van 't Hullenaar 9.8 h Enschede 30-10-05
3 Bieke Merkx 10.0 h  Enschede 30-10-05
4 Cathelijn Peeters 10.69 Apeldoorn 22-01-11
5 Linda Rutten 11.18 Someren 08-11-97
6 Chantal van Ham 11.19 Someren 08-11-97
7 Inge Snoeren 11.21 Someren 08-11-97
8 Tessa Trommelen 11.22 Sittard 23-12-07
9 Bianca Timmermans 11.1 h Someren 01-02-87
10 Marieke van Iersel 11.52 Someren 08-11-97
         
80 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Bieke Merkx 10.41 Enschede 10-09-05
2 Marit van 't Hullenaar 10.43 Drunen 03-07-05
3 Barbara Beekman 10.6 h Valkenswaard 12-07-86
4 Claudia Gijzen 10.6 h Waalwijk 20-06-92
5 Linda Rutten 10.8 h Oosterhout 29-03-98
6 Nadine Broersen 10.8 h Den Bosch 16-10-05
7 Sanne de Laat 10.9 h Waalwijk 02-04-00
8 Fanny Boudewijns 10.9 h Dongen 24-09-00
9 Lindy van Kujk 11.23 Gorinchem 22-06-02
10 Angelique Stadhouders 11.0 h Vught 08-09-84
         
80 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 12.16 Apeldoorn 24-09-05
2 Marit van 't Hullenaar 12.66 Apeldoorn 24-09-05
3 Bieke Merkx 13.1 h Dongen 02-10-05
4 Chantal van Ham 13.60 Breda 20-06-98
5 Mireille de Wee 13.5 h Veldhoven 06-07-86
6 Linda Rutten 13.77 Apeldoorn 11-09-99
7 Barbara Beekman 13.6 h Veldhoven 06-07-86
8 Fanny Boudewijns 13.6 h  Dongen 07-10-00
9 Erica van der Pol 13.7 h Veldhoven 24-04-83
10 Cathelijn Peeters 13.7 h Dongen 01-10-11
         
100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Claudia Gijzen 13.7 h Kapellen (B) 07-06-92
2 Marit van 't Hullenaar 14.01 Boechout (B) 10-10-04
3 Robin Flipsen 14.15 Drunen 25-06-09
4 Imke Denissen 14.23 Drunen 25-06-15
5 Sanne de Laat 14.0 h Kapellen (B) 25-09-99
6 Linda Rutten 14.0 h Kapellen (B) 25-09-99
7 Caroline Krijnen 14.29 Brasschaat (B) 20-09-08
8 Inge Snoeren 14.1 h Kapellen (B) 25-09-99
9 Nicole Lente 14.3 h Breda 15-07-84
10 Caroline de Jong 14.3 h Kapellen (B) 07-06-92
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 19.08 Amstelveen 15-05-05
2 Bieke Merkx 19.72 Santpoort 14-08-05
3 Nadine Broersen 19.94 Gemert 28-05-05
4 Esther van Ham 20.6 h Best 25-06-94
5 Fanny Boudewijns 20.7 h Dongen 07-10-00
6 Sanne de Laat 21.30 Weert 10-06-00
7 Jeske Claassen 21.2 h Dongen 30-09-06
8 Linda Rutten 21.48 Weert 30-05-98
9 Chantal van Ham 21.3 h Eindhoven 28-04-98
10 Wytske Roovers 21.63 Amstelveen 15-05-05
         
200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 28.6 h Waalwijk 09-06-09
2 Erica van der Pol 29.2 h Vught 26-04-83
3 Cathelijn Peeters 29.69 Helmond 16-06-11
4 Jeske Claassen 29.70 Gent (B) 19-03-06
5 Monique van Wanrooij 29.9 h Vught 26-04-83
6 Tessa Trommelen 30.60 Gent (B) 16-03-08
7 Jaimy de Gussem 30.79 Gent (B) 19-03-06
8 Cailin Bruinsma 30.88 Dongen 25-08-06
9 Hilde van Zundert 30.94 Gent (B) 18-03-07
10 Chantal van Ham 31.2 h Best 19-05-98
         
300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 48.04 Turnhout (B) 07-08-11
2 Leanne van Krevelen 56.40 Brasschaat (B) 10-08-08
         
300 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 45.6 h Oosterhout 04-09-05
2 Nadine Broersen 47.10 Amsterdam 27-08-05
3 Cathelijn Peeters 51.30 Amersfoort 25-04-11
4 Linda Rutten 51.31 Amsterdam 21-08-99
5 Nicole Lente 53.0 h Vught 08-09-84
6 Marleen Verschure 53.0 h Steenbergen 05-06-88
7 Erica van der Pol 53.3 h Vught 16-04-83
8 Robin Flipsen 53.74 Papendrecht 29-08-09
9 Laura van Broekhoven 53.7 h Oosterhout 25-06-02
10 Marieke van de Oord 53.8 h Zevenbergen 14-06-87
         
400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 59.57 Papendrecht 12-06-05
2 Cathelijn Peeters 1.07.39 Aartselaar (B) 16-07-11
3 Robin Flipsen 1.09.4 Waalwijk 09-06-09
4 Kelly Baggerman 1.20.02 Gent (B) 16-03-08
5 Leanne van Krevelen 1.25.29 Gent (B) 16-03-08
6 Karin van Ham 1.31.8 h Dongen 19-07-92
7 Caroline de Jong 1.36.3 h Dongen 14-06-91
8 Claudia Gijzen 1.40.0 h Dongen 19-07-92
9 Esther van Ham 1.44.6 h Dongen ??-??-93
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 1.40.17 Apeldoorn 25-09-05
2 Marit van 't Hullenaar 1.42.35 Apeldoorn 25-09-05
3 Linda Rutten 1.44.98 Den Haag 20-02-99
4 Fanny Boudewijns 1.46.1 Zevenbergen 04-09-99
5 Cathelijn Peeters 1.46.75 Best 13-06-11
6 Esther van Ham 1.49.3 Oosterhout 10-09-94
7 Robin Flipsen 1.49.46 Eindhoven 06-06-09
8 Blanca van Helderen 1.50.1 Valkenswaard 12-07-86
9 Lindy van Kuijk 1.50.7 Dongen 06-10-02
10 Angelique Stadhouders 1.51.1 Vught 18-06-83
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 2.31.31 Amersfoort 23-04-11
2 Fanny Boudewijns 2.34.0 Waalwijk 02-04-00
3 Robin Flipsen 2.36.0 Waalwijk 06-04-08
4 Linda Rutten 2.36.3 Kapellen (B) 25-09-99
5 Indy Flipsen 2.38.08 Utrecht 10-08-12
6 Marit van 't Hullenaar 2.38.67 Breda 08-05-05
7 Marianne Jespers 2.40.0 Dongen 26-05-91
8 Indy Snoeren 2.40.64 Dongen 21-05-16
9 Anne-Wil Snepvangers 2.46.65 Wageningen 19-09-14
10 Claudia Gijzen 2.48.9 Dongen 28-06-92
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Datum Plaats
1 Cathelijn Peeters 3.15.61 Etten-Leur 16-04-11
2 Linda Rutten 3.16.98 Den Haag 15-02-98
3 Marit van 't Hullenaar 3.17.67 Tilburg 18-06-05
4 Indy Flipsen 3.18.29 Drunen 21-06-12
5 Fanny Boudewijns 3.19.75 Apeldoorn 11-09-99
6 Marianne Jespers 3.20.1 Etten-Leur 09-05-92
7 Robin Flipsen 3.20.56 Tilburg 18-04-09
8 Anneloes Akkermans 3.21.8 Vught 24-05-87
9 Nadine Broersen 3.23.9 Tilburg 09-01-05
10 Blanca van Helderen 3.24.8 Veldhoven 06-07-86
         
1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 5.16.95 Lommel (B) 01-05-11
2 Robin Flipsen 5.23.15 Dongen 24-04-09
2 Indy Flipsen 5.29.89 Wageningen 20-07-12
2 Marianne Jespers 5.32.6 Kapellen (B) 07-06-92
3 Blanca van Helderen 5.43.1 Dongen 21-04-86
4 Claudia Gijzen 6.45.6 Kapellen (B) 07-06-92
5 Lizzy Boudewijns 6.53.53 Dongen 26-08-05
         
1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 5.47.41 Dongen 19-05-11
2 Indy Flipsen 5.56.73 Wageningen 21-09-12
3 Robin Flipsen 6.02.04 Zevenbergen 13-05-09
4 Indy Snoeren 6.25.40 Dongen 11-05-16
5 Anne-Wil Snepvangers 6.26.63 Dongen 21-05-14
6 Leanne van Krevelen 7.37.3 Steenwijk 18-07-08
         
2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin Flipsen 7.46.0 Rijen 12-07-09
         
3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Indy Flipsen 11.42.14 Tilburg 29-06-12
2 Anne-Wil Snepvangers 13.38.39 Vught 12-07-15
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Hilde van Zundert 1.66 Utrecht 07-07-07
2 Esther van Ham 1.65 Best 25-06-94
3 Nadine Broersen 1.60 Gemert 28-05-05
4 Fanny Boudewijns 1.58 Dongen 24-09-00
5 Evie Evers 1.55 Dongen 01-10-05
6 Jeske Claassen 1.53 Dongen 30-09-06
7 Karin van Ham 1.50 Vught 17-01-93
8 Inge Snoeren 1.50 Dongen 24-01-99
9 Marit van 't Hullenaar 1.50 Apeldoorn 24-09-05
10 Erica van der Pol 1.45 Drunen 07-05-83
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 5.31 Dongen 02-10-05
2 Nadine Broersen 5.05 Apeldoorn 25-09-05
3 Esther van Ham 4.84 Dongen 25-09-94
4 Nicole Lente 4.74 Veldhoven 19-08-84
5 Linda Rutten 4.69 Kapellen (B) 25-09-99
6 Inge Snoeren 4.69 Deurne 09-10-99
7 Fleur Braaksma 4.64 Dongen 21-09-91
8 Hilde van Zundert 4.60 Waalwijk 06-04-08
9 Marleen Verschure 4.59 Steenbergen 09-09-89
10 Sanne de Laat 4.59 Deurne 09-10-99
         
Polsstokhoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 1.80 Utrecht 07-02-04
         
Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 10.69 Gorinchem 27-05-05
2 Cathelijn Peeters 10.11 Drunen 23-06-11
3 Chantal van Ham 9.49 Hoboken (B) 03-01-99
4 Claudia Gijzen 8.89 Dongen 18-06-92
5 Karin van Ham 8.72 Dongen 18-06-92
6 Conny Hoevenaars 8.67 Dongen 10-06-93
7 Mara van der Veeken 8.42 Dongen 03-09-04
         
Kogelstoten 3.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham 12.00 Vught 13-05-99
2 Esther van Ham 10.92 Best 25-06-94
3 Nadine Broersen 10.53 Gemert 28-05-05
4 Dianne Oerlemans 10.43 Dongen 13-01-02
5 Lindy van Kuijk 10.18 Dongen 05-10-02
6 Marit van 't Hullenaar 10.12 Apeldoorn 24-09-05
7 Karin van Ham 9.98 Reusel 18-04-93
8 Claudia Gijzen 9.84 Dongen 19-09-92
9 Fanny Boudewijns 9.66 Dongen 07-10-00
10 Inge Snoeren 9.61 Utrecht 19-12-98
         
Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tessa Trommelen 5.77 Brasschaat (B) 20-09-08
         
Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chantal van Ham 28.94 Eindhoven 10-07-99
2 Dianne Oerlemans 27.50 Dongen 24-03-02
3 Sandra van Iersel 26.04 Dongen 24-09-95
4 Esther van Ham 25.40 Boxtel 05-09-93
5 Cathelijn Peeters 25.34 Turnhout (B) 07-08-11
6 Cailin Bruinsma 25.15 Dongen 09-04-06
7 Monique van Wanrooij 24.80 Drunen 07-05-83
8 Marieke van Iersel 24.61 Krommenie 12-09-98
9 Sanne de Laat 24.22 Zevenbergen 04-09-99
10 Linda Rutten 24.22 Zevenbergen 04-09-99
         
Speerwerpen 500 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 26.07 Dongen 02-10-11
2 Laura Mulder 22.01 Dongen 25-09-16
3 Robin Flipsen 21.99 Dongen 27-09-09
4 Imke Denissen 20.42 Dongen 27-09-15
5 Maaike van Ginneken 19.90 Gorinchem 24-04-10
6 Iris Schoenmakers 19.72 Dongen 27-09-15
7 Enola Redering 19.40 Dongen 25-09-16
8 Leanne van Krevelen 18.77 Dongen 27-09-09
9 Evi Mertens 18.68 Dongen 03-07-11
10 Nikki Verhulst 17.72 Gorinchem 14-05-11
         
Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 36.75 Amsterdam 28-08-05
2 Chantal van Ham 35.16 Amsterdam 21-08-99
3 Marieke van Iersel 31.22 Reusel 03-05-98
4 Cailin Bruinsma 30.19 Dongen 01-10-06
5 Linda Rutten 28.55 Weert 23-05-99
6 Sandra van Iersel 28.10 Dongen 25-09-94
7 Dianne Oerlemans 27.79 Oosterhout 19-08-01
8 Marit van 't Hullenaar 26.99 Amstelveen 16-05-05
9 Evie Evers 26.63 Santpoort 14-08-05
10 Karin van Ham 26.52 Boxtel 05-09-93
         
Kogelslingeren 3.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 38.00 Rotterdam 08-10-11
2 Dianne Oerlemans 22.16 Breda 14-10-01
3 Anne ter Horst 19.15 Amsterdam 27-12-16

Terug naar boven

Jongens Junioren D

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 5.10 Drongen 29-12-10
2 Bram Denissen 4.9 h Dongen 22-01-06
3 Mark Schellekens 5.2 h Dongen 22-01-06
4 Werner Stikkers 5.3 h Zaandam 09-03-97
5 Robin Baijens 5.3 h Dongen 22-01-06
6 Sander Brabers 5.4 h Dongen 22-01-06
7 Dennis de Rooy 5.4 h Dongen 22-01-06
8 Thomas van Schijndel 5.4 h Dongen 22-01-06
9 Max Schijvens 5.4 h Dongen 22-01-06
10 Jorn Sprangers 5.4 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 5.0 h Vlijmen 21-12-03
2 Arne van 't Hullenaar 5.1 h Vlijmen 22-12-02
3 Robin van Sunten 5.2 h Uden 09-02-02
4 Stijn van Opstal 5.2 h Dongen 23-01-05
5 Roger Snoeren 5.3 h Tilburg 28-12-85
6 Kris Beerens 5.3 h Reusel 26-10-96
7 Geert van 't Hullenaar 5.3 h Reusel 26-10-95
8 Sander van 't Hullenaar 5.3 h Uden 12-12-98
9 Lekan Dalenberg 5.3 h Dongen 23-01-11
10 Phill Pols 5.62 Dongen 19-01-14
         
35 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ruben Bogers 7.31 Tilburg 13-01-13
2 Phill Pols 7.54 Tilburg 13-01-13
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 5.7 h Oosterhout 07-03-04
2 Remco Sanders 6.00 Vught 09-11-03
3 Phill Pols 6,03 Dordrecht 15-03-14
4 Mark Schellekens 5.8 h Reusel 27-10-07
5 Roger Snoeren 5.9 h Vught 02-02-86
6 Frank Beerens 5.9 h Vught 17-01-93
7 Kris Beerens 5.9 h Best 17-03-96
8 Jorn Sprangers 5.9 h Reusel 27-10-07
9 Robin van Sunten 6.20 Zevenbergen 06-01-02
10 Davey Danyluk 6.0 h Kaatsheuvel 16-03-97
         
40 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 6.66 Tilburg 11-01-04
2 Stijn van Opstal 6.83 Tilburg 09-01-05
3 Lekan Dalenberg 7.06 Tilburg 09-01-11
4 Ruben Bogers 7.36 Tilburg 12-01-14
5 Phill Pols 7.38 Tilburg 12-01-14
6 Mark Schellekens 7.99 Zevenbergen 08-01-06
7 Dion Schellekens 8.11 Tilburg 11-01-04
8 Robin Baijens 8.21 Tilburg 15-01-06
9 Niels Verheugd 8.35 Tilburg 09-01-11
10 Bram de Vos 8.45 Tilburg 11-01-04
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 6.8 h Kaatsheuvel 13-03-05
2 Robin van Sunten 7.1 h Utrecht 24-11-01
3 Phill Pols 7.41 Dordrecht 15-03-14
4 Sander van 't Hullenaar 7.3 h Utrecht 19-12-98
5 Arne van 't Hullenaar 7.3 h Kaatsheuvel 16-03-03
6 Willem Heijboer 7.4 h Kaatsheuvel 17-03-02
7 Mark Schellekens 7.5 h Kaatsheuvel 25-02-07
8 Niels Brugman 7.5 h Utrecht 20-12-97
9 Jesse Pfrommer 7.7 h Kaatsheuvel 13-03-05
10 Jorn Sprangers 7.7 h Kaatsheuvel 25-02-07
         
50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Robin van Sunten 8.4 h Utrecht 24-11-01
2 Michiel Jaspers 10.2 h Utrecht 24-11-01
3 Mathijs van Kuijk 10.9 h Utrecht 24-11-01
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 8.07 Zuidbroek 24-01-04
2 Stijn van Opstal 8.47 Utrecht 26-02-05
3 Lekan Dalenberg 8.63 Utrecht 13-11-10
4 Kris Beerens 8.69 Someren 25-11-95
5 Niels Brugman 8.69 Hoboken (B) 10-01-98
6 Sander van 't Hullenaar 8.77 Hoboken (B) 03-01-99
7 Mark Schellekens 8.79 Gent (B) 18-03-07
8 Phill Pols 8.80 Dordrecht 15-03-14
9 Davey Danyluk 8.98 Hoboken (B) 02-02-97
10 Ruben Bogers 9.16 Dortmund (D) 09-03-14
         
60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 9.55 Groningen 05-02-05
2 Robin van Sunten 9.66 Zuidbroek 19-01-02
3 Remco Sanders 9.67 Zuidbroek 24-01-04
4 Lekan Dalenberg 9.87 Apeldoorn 22-01-11
5 Phill Pols 10.39 Dordrecht 22-02-14
6 Mark Schellekens 10.71 Utrecht 24-02-07
7 Ruben Bogers 10.97 Apeldoorn 19-01-13
8 Chuck Pols 11.32 Apeldoorn 17-01-15
9 Scott Pols 11.53 Dordrecht 12-02-11
10 Kris Beerens 11.81 Someren 05-11-94
         
80 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Remco Sanders 10.23 Bergen op Zoom 19-06-04
2 Stijn van Opstal 10.55 Tilburg 25-09-05
3 Kris Beerens 10.61 Amsterdam 15-09-96
4 Robin van Sunten 10.4 h Dongen 24-03-02
5 Roger Snoeren 10.5 h Helmond 05-05-85
6 Willem Heijboer 10.5 h Dongen 24-03-02
7 Mark Schellekens 10.5 h Oosterhout 25-08-07
8 Cas Blakenburg 10.5 h Dongen 06-10-12
9 Phill Pols 10.5 h Dongen 27-09-14
10 Arne van 't Hullenaar 10.80 Terneuzen 14-06-03
         
80 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 12.30 Amsterdam 02-09-07
2 Remco Sanders 12.33 Vught 04-07-04
3 Stijn van Opstal 12.37 Amsterdam 04-09-05
4 Robin van Sunten 12.51 Gorinchem 22-06-02
5 Phill Pols 12.3 h Dongen 28-09-14
6 Willem Heijboer 13.1 h Dongen 06-10-02
7 Cas Blakenburg 13.25 Gemert 17-06-12
8 Lekan Dalenberg 13.46 Gemert 29-05-11
9 Ruben Bogers 13.5 h Dongen 29-09-13
10 Jorn Sprangers 13.7 h Dongen 30-09-07
         
100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 14.00 Veldhoven 15-04-14
2 Sjoerd Verschure 13.8 h Dongen 09-04-89
3 Scott Pols 14.46 Eindhoven 27-06-12
4 Guus de Jong 14.83 Dongen 20-05-15
5 Luuk Waars 15.19 Dongen 16-05-13
6 Bart Timmermans 15.3 h Dongen 29-06-05
7 Glenn Pols 15.68 Baarle-Nassau 08-07-10
8 Xander Mahieu 15.78 Dongen 16-05-13
9 Sam van der Pol 15.90 Eindhoven 27-06-12
10 Pim van der Pol 15.93 Baarle-Nassau 08-07-10
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 20.20 Tilburg 29-03-14
2 Remco Sanders 20.4 h Dongen 04-04-04
3 Robin van Sunten 20.5 h Oosterhout 07-04-02
4 Willem Heijboer 20.7 h Oosterhout 07-04-02
5 Stijn van Opstal 20.7 h Dongen 04-04-04
6 Arne van 't Hullenaar 20.8 h Waalwijk 06-04-03
7 Scott Pols 21.14 Drunen 21-06-12
8 Lekan Dalenberg 21.58 Gent (B) 13-06-11
9 Sander van 't Hullenaar 21.5 h Enschede 27-08-99
10 Chuck Pols 22.66 Tilburg 28-03-15
         
150 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Daan van Krevelen 26.01 Mol (B) 21-05-09
         
200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 27.87 Gent (B) 18-03-07
2 Phill Pols 30.07 Waalwijk 06-06-13
3 Jorn Sprangers 30.25 Gent (B) 18-03-07
4 Timo Waars 30.62 Waalwijk 08-06-10
5 Guus de Jong 30.84 Drunen 25-06-15
6 Scott Pols 31.20 Dongen 26-04-13
7 Pim van der Pol 31.93 Waalwijk 08-06-10
8 Ruben Bogers 32.32 Dongen 16-05-13
9 Jorn Sprangers 32.51 Gent (B) 19-03-06
10 Glenn Pols 33.30 Waalwijk 08-06-10
         
300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Pepijn Wijnen 49.90 Gent (B) 10-12-16
2 Scott Pols 50.03 Zevenbergen 06-06-12
3 Glenn Pols 51.21 Waalwijk 07-06-11
4 Daan van Krevelen 55.4 h Steenwijk 18-07-08
         
300 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cas van Eersel 54.28 Papendrecht 29-08-09
2 Martijn Flipsen 57.05 Papendrecht 29-08-09
2 Robin Mertens 57.40 Papendrecht 29-08-09
         
400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 1.05.97 Gent (B) 18-03-07
2 Martijn Flipsen 1.08.9 h Waalwijk 09-06-09
3 Pim van der Pol 1.10.03 Waalwijk 08-06-10
4 Timo Waars 1.11.70 Waalwijk 08-06-10
5 Scott Pols 1.12.67 Waalwijk 07-06-11
6 Glenn Pols 1.18.62 Waalwijk 08-06-10
7 Jeroen Farla 1.21.5 h Dongen 19-07-92
8 Bart Timmermans 1.22.0 h Dongen 29-06-95
9 Wesley Danyluk 1.24.0 h Dongen ??-??-93
10 Tim Emmen 1.25.6 h Dongen 26-06-94
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schelllekens 1.46.4 Dongen 01-04-07
2 Cas van Eersel 1.47.1 Oosterhout 05-09-09
3 Niels Brugman 1.48.16 Drunen 28-06-98
4 Martijn Flipsen 1.49.8 Oosterhout 05-09-09
5 Lekan Dalenberg 1.52.72 Dongen 03-07-11
6 Pim van der Pol 1.52.99 Baarle-Nassau 08-07-10
7 Scott Pols 1.54.78 Dongen 03-07-11
8 Sijbren Altena 1.55.62 Baarle-Nassau 08-07-10
9 Bram Denissen 1.57.0 Oosterhout 02-04-06
10 Jorn Sprangers 1.58.6 Dongen 01-04-07
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 2.20.10 Wageningen 20-09-13
2 Robin van Sunten 2.22.9 Gorinchem 19-05-01
3 Guus de Jong 2.28.82 Wageningen 18-09-15
4 Pim van der Pol 2.46.85 Zevenbergen 13-05-09
5 Ruben Bogers 2.49.74 Dortmund (D) 09-03-14
6 Roland Snelders 2.53.9 Dongen 19-04-98
7 Finn Lodders 2.58.75 Tilburg 23-04-16
8 Sam van der Pol 2.59.27 Waalwijk 07-06-11
9 Luuk Waars 2.59.91 Oosterhout 07-05-13
10 Stijn Rutten 3.01.1 Dongen 19-04-98
         
1.000 meter
1 Robin van Sunten 2.59.0 Den Bosch 20-10-02
2 Jelle de Roon 2.59.41 Drunen 20-06-13
3 Willem Heijboer 3.04.13 Barendrecht 15-09-02
4 Davey Danyluk 3.07.0 Oosterhout 13-04-97
5 Rutger van der Kaaij 3.08.6 Amsterdam 20-09-87
6 Mark Schellekens 3.10.1 Dongen 30-09-07
7 Martijn Flipsen 3.12.51 Drunen 25-06-09
8 Marco Michielsen 3.13.9 Vught 08-09-84
9 Niels Brugman 3.14.0 Oosterhout 29-03-98
10 Jurgen van Tilburg 3.14.6 Vught 16-04-83
         
1.000 meter steeplechase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Rutger van der Kaaij 3.24.4 Leiden 12-09-87
2 Martin de Hoogh 3.37.6 Steenbergen 08-06-85
3 Paul Verhulst 3.52.2 Steenbergen 08-06-85
4 Daan van Krevelen 4.17.57 Vlaardingen 06-09-08
         
1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Martijn Flipsen 5.07.1 Waalwijk 09-06-09
         
1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 5.28.06 Dongen 16-05-13
2 Martijn Flipsen 5.30.74 Zevenbergen 13-05-09
         
2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Martijn Flipsen 7.01.0 Rijen 12-07-09
2 Davey Danyluk 7.06.0 Oosterhout 13-04-97
         
3.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Pim van der Pol 11.43.48 Oosterhout 11-05-10
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 1.65 Dongen 03-07-11
2 Phill Pols 1.62 Dordrecht 15-03-14
3 Davey Danyluk 1.60 Eindhoven 12-07-97
4 Mark Schellekens 1.60 Reusel 27-10-07
6 Chris Jansen 1.57 Veldhoven 25-08-85
7 Ruben Bogers 1.57 Dongen 28-09-14
8 Roger Hamelinck 1.55 Oosterhout 30-05-92
9 Geert van 't Hullenaar 1.55 Dongen 22-09-96
10 Remco Sanders 1.55 Gemert 13-06-04
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 5.41 Amsterdam 04-09-05
2 Remco Sanders 5.24 Dordrecht 22-05-04
3 Robin van Sunten 5.09 Roosendaal 15-06-02
4 Lekan Dalenberg 5.08 Dongen 01-10-11
5 Kris Beerens 5.01 Tilburg 08-06-96
6 Geert van 't Hullenaar 4.91 Den Bosch 12-10-96
7 Phill Pols 4.90 Tilburg 20-09-14
8 Mark Schellekens 4.78 Dongen 29-09-07
9 Cas Blakenburg 4.73 Dongen 06-10-12
10 Arne van 't Hullenaar 4.69 Dongen 28-06-03
         
Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 9.57 Dongen 21-05-14
2 Xander Mahieu 8.13 Dongen 16-05-13
         
Kogelstoten 3.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cas Blakenburg 12.35 Amsterdam 02-09-12
2 Davey Danyluk 12.34 Dongen 28-09-97
3 Phill Pols 12.29 Reusel 25-10-14
4 Mark Schellekens 11.99 Reusel 27-10-07
5 Roger Snoeren 11.26 Valkenswaard 12-07-86
6 Remco Sanders 11.19 Dongen 26-09-04
7 Jorn Sprangers 10.90 Dongen 22-09-07
8 Bart Liesen 10.65 Kaatsheuvel 19-02-06
9 Stijn van Opstal 10.61 Dongen 02-10-05
10 Lekan Dalenberg 10.34 Reusel 29-10-11
         
Kogelstoten 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 10.27 Valkenswaard 20-05-14
2 Cas Blakenburg 9.34 Dongen 26-04-12
3 Mark Schellekens 9.12 Gent (B) 18-03-07
4 Cas van Eersel 8.21 Dongen 26-04-09
5 Sam van der Pol 7.27 Eindhoven 27-06-12
6 Scott Pols 7.25 Dongen 26-04-12
7 Daan van Krevelen 7.15 Dongen 26-04-09
8 Glenn Pols 6.97 Waalwijk 07-06-11
9 Lekan Dalenberg 5.85 Dongen 11-04-10
10 Niels Verheugd 5.36 Dongen 11-04-10
         
Discuswerpen 750 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 33.39 's Gravenwezel (B) 11-05-14
2 Lekan Dalenberg 28.40 Kapellen (B) 18-09-10
3 Glenn Pols 21.13 Lier (B) 30-07-11
4 Scott Pols 20.05 Gentbrugge (B) 20-05-12
5 Pim van der Pol 17.35 Kapellen (B) 18-09-10
6 Niels Verheugd 17.27 Kapellen (B) 18-09-10
7 Sijbren Altena 17.20 Kapellen (B) 18-09-10
         
Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 36.37 Amsterdam 07-09-14
2 Davey Danyluk 31.98 Amsterdam 14-09-97
3 Cas Blakenburg 31.80 Amsterdam 02-09-12
4 Bart Liesen 28.42 Amsterdam 03-09-06
5 Niels Brugman 27.74 Dongen 27-09-98
6 Jesse Pfrommer 27.64 Zevenbergen 21-05-05
7 Mark Schellekens 26.75 Helmond 23-06-07
8 Daan van Krevelen 25.75 Breda 20-06-09
9 Roger Snoeren 25.14 Veldhoven 27-04-86
10 Joost Farla 25.00 Waalwijk 26-08-95
         
Speerwerpen 400 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 47.61 Amsterdam 07-09-14
2 Mark Schellekens 44.23 Emmeloord 15-09-07
3 Jelle de Roon 39.02 Amsterdam 08-09-13
4 Davey Danyluk 38.88 Dongen 28-09-97
5 Daan van Krevelen 38.05 Amsterdam 06-09-09
6 Robin van Sunten 37.21 Dongen 24-03-02
7 Joost Farla 36.88 Dongen 24-09-95
8 Bart Timmermans 35.28 Kerkrade 10-06-95
9 Willem Heijboer 34.83 Dongen 05-10-02
10 Bram Denissen 34.51 Dongen 30-09-06
         
Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 34.52 Veldhoven 15-04-14
2 Cas Blakenburg 31.72 Dongen 26-04-12
3 Mark Schellekens 27.37 Dongen 15-04-07
4 Daan van Krevelen 26.46 Dongen 26-04-09
5 Roger Hamelinck 25.14 Dongen 19-07-92
6 Scott Pols 24.08 Dongen 01-04-12
7 Lekan Dalenberg 23.80 Dongen 10-04-11
8 Glenn Pols 23.59 Waalwijk 07-06-11
9 Cas van Eersel 22.35 Dongen 26-04-09
10 Sam van der Pol 21.59 Eindhoven 27-06-12
         
Kogelslingeren 4.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Sam van der Pol 12.44 Breda 14-10-12

Terug naar boven

Meisjes Junioren D

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tessa Trommelen 5.1 h Dongen 22-01-06
2 Tolena Elie 5.2 h Dongen 22-01-06
3 Caroline Krijnen 5.4 h Dongen 22-01-06
4 Robin Flipsen 5.6 h Dongen 22-01-06
5 Julie Stuit 5.7 h Dongen 22-01-06
6 Maxime Voortman 5.7 h Dongen 22-01-06
7 Vero Dalenberg 5.9 h Dongen 22-01-06
8 Leanne van Krevelen 6.0 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lindy van Kuijk 5.2 h Reusel 27-10-01
2 Marit van 't Hulenaar 5.2 h Vlijmen 22-12-02
3 Nadine Broersen 5.3 h Vlijmen 22-12-02
4 Mireille de Wee 5.4 h Uden 12-03-83
5 Linda Rutten 5.4 h Uden 08-02-97
6 Nicole de Veer 5.4 h Vlijmen 22-12-02
7 Evelien van Biezen 5.6 h Alphen 06-11-88
8 Karin van Ham 5.6 h Reusel 26-10-91
9 Esther van Ham 5.6 h Reusel 24-10-92
10 Djenna Gomis 5.6 h Vlijmen 15-12-96
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mireille de Wee 6.0 h Zevenbergen 14-10-84
2 Lindy van Kuijk 6.0 h Dongen 14-01-01
3 Evelien van Biezen 6.1 h Oosterhout 13-03-88
4 Fleur Braaksma 6.1 h Zevenbergen 14-01-90
5 Nadine Broersen 6.1 h Oosterhout 03-03-02
6 Tessa Trommelen 6.1 h Reusel 28-10-06
7 Claudia Gijzen 6.2 h Zevenbergen 14-01-90
8 Djenna Gomis 6.2 h Zevenbergen 12-01-97
9 Linda Rutten 6.2 h Dongen 26-01-97
10 Sanne de Laat 6.2 h Dongen 18-01-98
         
40 meter horden
Pl Naam Prestatie Datum Plaats
1 Hilde van Zundert 8.76 Zevenbergen 08-01-06
2 Tolena Elie 8.95 Tilburg 09-01-05
3 Dominique Beverwijk 9.13 Tilburg 09-01-11
4 Iris Schoenmakers 9.21 Tilburg 12-01-14
5 Desiree Trommelen 9.22 Tilburg 12-01-14
6 Shannon Sprangers 9.33 Tilburg 11-01-04
7 Robin Flipsen 9.51 Tilburg 15-01-06
8 Enola Redering 9.85 Tilburg 12-01-14
9 Anouk van den Akker 10.03 Tilburg 09-01-05
10 Vero Dalenberg 10.23 Tilburg 15-01-06
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 7.1 h Kaatsheuvel 16-03-03
2 Sanne de Laat 7.5 h Utrecht 20-12-97
3 Lindy van Kuijk 7.6 h Kaatsheuvel 19-03-00
4 Marit van 't Hullenaar 7.6 h Kaatsheuvel 17-03-02
5 Linda Rutten 7.7 h Utrecht 24-02-96
6 Tessa Trommelen 7.7 h Kaatsheuvel 19-02-06
7 Caroline Krijnen 7.8 h Kaatsheuvel 19-02-06
8 Mara van der Veeken 7.9 h Utrecht 24-11-01
9 Evie Evers 7.9 h Kaatsheuvel 16-03-03
10 Wytske Roovers 7.9 h Kaatsheuvel 16-03-03
         
50 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 8.8 h Utrecht 23-11-02
2 Marit van 't Hullenaar 9.3 h Utrecht 24-11-01
3 Wytske Roovers 10.5 h Utrecht 24-11-01
4 Jeanine Loonen 10.7 h Utrecht 24-11-01
5 Mara van der Veeken 10.9 h Utrecht 24-11-01
6 Evie Evers 11.0 h Utrecht 24-11-01
7 Esther Mertens 11.0 h Utrecht 24-11-01
8 Monique Jansen 11.6 h Utrecht 24-11-01
9 Elise Diepstraten 12.7 h Utrecht 24-11-01
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 8.1 h Papendrecht 29-03-03
2 Bieke Merkx 8.41 Terneuzen 14-06-03
3 Linda Rutten 8.4 h Dongen 27-09-97
4 Marit van 't Hullenaar 8.4 h Dongen 24-03-02
5 Djenna Gomis 8.65 Best 28-06-97
6 Lindy van Kuijk 8.73 Amsterdam 09-09-01
7 Mireille de Wee 8.5 h Helmond 22-09-84
8 Barbara Beekman 8.6 h Vught 14-04-85
9 Claudia Gijzen 8.6 h Dongen 20-05-90
10 Sanne de Laat 8.6 h Waalwijk 31-05-97
         
60 meter horden indoor
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 9.97 Zuidbroek 25-01-03
2 Fanny Boudewijns 11.81 Someren 08-11-97
3 Linda Rutten 12.16 Den Haag 09-03-97
4 Sanne de Laat 12.20 Someren 08-11-97
5 Marieke Loonen 12.69 Utrecht 06-12-03
6 Inge Snoeren 13.15 Someren 02-11-96
7 Hilde van Zundert 13.53 Utrecht 05-11-05
         
60 meter horden outdoor
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 9.6 h Gorinchem 10-05-03
2 Djenna Gomis 10.50 Best 28-06-97
3 Lindy van Kuijk 10.5 h Dongen 06-10-01
4 Marit van 't Hullenaar 10.7 h Gorinchem 10-05-03
5 Inge Snoeren 11.2 h Breda 25-04-97
6 Fanny Boudewijns 11.4 h Eindhoven 11-07-98
7 Laura van Broekhoven 11.66 Zundert 30-09-01
8 Patty Wijnen 11.5 h Breda 30-06-90
9 Cathelijn Peeters 11.83 Tilburg 04-10-08
10 Mireille de Wee 11.7 h Veldhoven 01-07-84
         
80 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Tessa Trommelen 11.83 Kapellen (B) 23-09-06
2 Nadine Broersen 11.6 h Essen (B) 29-09-02
3 Funsho Dalenberg 12.14 Brasschaat (B) 20-09-08
4 Marit van 't Hullenaar 11.9 h Essen (B) 29-09-02
5 Jaimy de Gussem 12.27 Boechout (B) 10-10-04
6 Nicole de Veer 12.1 h Essen (B) 29-09-02
7 Hilde van Zundert 12.37 Kapellen (B) 23-09-06
8 Ramona van Wanrooij 12.2 h Kapellen (B) 07-06-92
9 Linda Rutten 12.3 h Oosterhout 28-04-96
10 Cathelijn Peeters 12.57 Lier 25-07-09
         
80 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Sandra van Iersel 16.9 h Zevenbergen 19-06-93
         
100 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 15.81 Turnhout (B) 11-04-09
2 Karin van Ham 15.8 h Dongen 14-06-91
3 Eliëtte de Jong 17.5 h Dongen 29-06-95
4 Nicole den Boer 18.1 h Dongen 29-06-95
5 Esther van Ham 18.2 h Dongen 14-06-91
6 Sandra van Iersel 18.2 h Dongen ??-??-93
7 Marloes de Jong 18.8 h Dongen 14-06-91
8 Kristel Hessels 20.0 h Dongen 29-06-95
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 21.2 h Waalwijk 06-04-03
2 Marit van 't Hullenaar 21.5 h Oosterhout 07-04-02
3 Bieke Merkx 21.6 h Waalwijk 06-04-03
4 Nicole de Veer 22.3 h Waalwijk 06-04-03
5 Anne de Jong 23.32 Tilburg 26-03-16
6 Cathelijn Peeters 23.33 Gent (B) 16-03-08
7 Wytske Roovers 23.2 h Waalwijk 06-04-03
8 Mara van der Veeken 23.8 h Oosterhout 07-04-02
9 Laura Evers 24.1 h Dongen 04-04-04
10 Enola Redering 24.66 Tilburg 29-03-14
         
150 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 25.41 Mol (B) 01-05-08
         
200 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne de Jong 31.51 Dongen 11-05-16
2 Caroline Krijnen 31.66 Gent (B) 18-03-07
3 Cathelijn Peeters 32.40 Lommel (B) 08-08-09
4 Tessa Trommelen 32.45 Gent (B) 19-03-06
         
300 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 50.99 Hasselt (B) 22-06-08
         
300 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 0.56.39 Vught 28-06-08
2 Iris Schoenmakers 1.06.78 Tilburg 31-05-14
         
400 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne de Jong 1.08.95 waalwijk 18-06-16
2 Cathelijn Peeters 1.12.71 Lommel (B) 02-05-09
3 Caroline Krijnen 1.21.36 Gent (B) 18-03-07
4 Marloes de Jong 1.29.3 h Dongen 14-06-91
5 Nicole den Boer 1.34.0 h Dongen 29-06-95
6 Karin van Ham 1.39.3 h Dongen 14-06-91
7 Eliëtte de Jong 1.42.0 h Dongen 29-06-95
8 Esther van Ham 1.43.8 h Dongen 14-06-91
9 Sandra van Iersel 1.53.2 h Dongen ??-??-93
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nicole de Veer 1.43.06 Amsterdam 09-06-03
2 Nadine Broersen 1.48.0 Den Bosch 20-12-02
3 Linda Rutten 1.48.40 Den Haag 09-03-97
4 Lindy van Kuijk 1.50.0 Dongen 07-10-01
5 Anne de Jong 1.50.7 Dongen 25-09-16
6 Funsho Dalenberg 1.51.4 Dongen 28-09-08
7 Cathelijn Peeters 1.51.8 Dongen 28-09-08
8 Robin Flipsen 1.52.5 Dongen 30-09-07
9 Marieke van Iersel 1.53.1 Waalwijk 08-09-96
10 Marit van 't Hullenaar 1.55.5 Papendrecht 29-03-03
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nicole de Veer 2.27.68 Tilburg 02-07-03
2 Cathelijn Peeters 2.44.89 Gent (B) 26-12-08
3 Indy Flipsen 2.48.95 Waalwijk 07-06-11
4 Marieke van Iersel 2.54.1 Dongen 24-09-95
5 Fanny Boudewijns 2.55.1 Dongen 19-04-98
6 Anne-Wil Snepvangers 3.05.08 Waalwijk 06-06-13
7 Nicole den Boer 3.06.5 Dongen 24-09-95
8 Enola Redering 3.09.91 Dortmund (D) 09-03-14
9 Sanne de Laat 3.14.3 Dongen 19-04-98
10 Eliëtte de Jong 3.17.8 Dongen 24-09-95
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nicole de Veer 3.05.71 Terneuzen 14-06-03
2 Linda Rutten 3.13.67 Alphen aan de Rijn 13-09-97
3 Anne de Jong 3.15.37 Dongen 21-05-16
4 Marianne Jespers 3.23.8 Zevenbergen 28-04-90
5 Claudia Gijzen 3.24.6 Uden 08-09-90
6 Marloes de Jong 3.25.8 Roosendaal 01-06-91
7 Nadine Broersen 3.26.1 Essen (B) 29-09-02
8 Femke in 't Groen 3.28.25 Gorinchem 22-06-02
9 Wytske Roovers 3.28.82 Terneuzen 14-06-03
10 Cathelijn Peeters 3.29.68 Tilburg 18-04-09
         
1.000 meter steeplechase
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 3.47.70 Amsterdam 06-09-09
         
1.500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Indy Flipsen 5.40.89 Waalwijk 08-06-10
2 Cathelijn Peeters 5.43.07 Roosendaal 17-09-09
         
 1 Engelse mijl
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne-Wil Snepvangers 7.04.33 Dongen 16-05-13
         
2.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 7.56.28 Burcht (B) 21-07-08
2 Linda Rutten 8.08.0 Oosterhout 13-04-97
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Hilde van Zundert 1.60 Amsterdam 03-09-06
2 Nadine Broersen 1.50 Dongen 19-01-03
3 Nicole de Veer 1.50 Tilburg 24-05-03
4 Ingrid Veldhuizen 1.45 Drunen 05-06-83
5 Patty Wijnen 1.45 Dongen 23-09-90
6 Karin van Ham 1.45 Dongen 27-01-91
7 Renate Horsten 1.40 Zevenbergen 10-06-89
8 Chantal van Ham 1.40 Uden 08-02-97
9 Fanny Boudewijns 1.40 Vlijmen 14-12-97
10 Mara van der Veeken 1.40 Dongen 27-09-03
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 4.52 Zuidbroek 25-01-03
2 Fleur Braaksma 4.49 Zevenbergen 28-04-90
3 Bieke Merkx 4.40 Terneuzen 14-06-03
4 Lindy van Kuijk 4.38 Dongen 08-10-00
5 Marit van 't Hullenaar 4.38 Roosendaal 15-06-02
6 Caroline de Jong 4.28 Dongen 22-04-90
7 Claudia Gijzen 4.25 Dongen 20-05-90
8 Esther van Ham 4.25 Dongen 19-09-92
9 Barbara Beekman 4.20 Dongen 05-10-85
10 Linda Rutten 4.20 Den Bosch 12-10-96
         
Hinkstapspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 8.82 Spijkenisse 05-07-09
         
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lindy van Kuijk 13.03 Reusel 27-10-01
2 Chantal van Ham 12.78 Den Haag 09-03-97
3 Maxime Beverwijk 11.32 Rijen 17-03-13
4 Dianne Oerlemans 11.04 Reusel 28-10-00
5 Laura van Broekhoven 10.89 Reusel 27-10-01
6 Esther van Ham 10.69 Reusel 24-10-92
7 Nadine Broersen 10.67 Dongen 05-10-03
8 Anne ter Horst 10.40 Bergen op Zoom 16-07-16
9 Linda Rutten 10.14 Reusel 25-10-97
10 Inge Snoeren 10.05 Boxtel 14-09-97
         
Kogelstoten 3.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne ter Horst 9.67 Drunen 23-06-16
2 Maxime Beverwijk 7.60 Gorinchem 26-05-12
3 Cathelijn Peeters 6.76 Lommel (B) 08-08-09
4 Anne Lodewijks 5.76 Tilburg 20-04-13
5 Enola Redering 5.27 Dortmund (D) 09-03-14
6 Anne Leemans 5.10 Gorinchem 26-05-12
         
Discuswerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Leanne van Krevelen 16.70 Lebbeke (B) 14-07-07
2 Cathelijn Peeters 16.48 Hasselt (B) 22-06-08
3 Hilde van Zundert 15.83 Kapellen (B) 23-09-06
4 Tessa Trommelen 15.29 Kapellen (B) 23-09-06
         
Discuswerpen 750 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Maxime Beverwijk 26.48 Dongen 07-04-13
2 Chantal van Ham 25.68 Wieringerwerf 14-06-97
3 Dianne Oerlemans 24.56 Vught 16-09-00
4 Linda Rutten 23.42 Dongen 28-09-97
5 Fanny Boudewijns 22.74 Eindhoven 11-07-98
6 Anne ter Horst 22.41 Dronten 02-10-16
7 Wytske Roovers 21.43 Gorinchem 10-05-03
8 Cailin Bruinsma 21.05 Vught 04-07-04
9 Inge Snoeren 20.98 Dongen 28-09-97
10 Nadine Broersen 20.70 Papendrecht 29-03-03
         
Discuswerpen 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne ter Horst 18.71 Drunen 25-06-15
2 Maxime Beverwijk 18.54 Gorinchem 26-05-12
3 Cathelijn Peeters 18.31 Rotterdam 29-08-09
4 Desiree Trommelen 13.29 Tilburg 20-04-13
         
Speerwerpen 400 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 35.95 Amsterdam 07-09-03
2 Chantal van Ham 33.30 Amsterdam 14-09-97
3 Lindy van Kuijk 29.55 Dongen 06-10-01
4 Dianne Oerlemans 28.58 Amsterdam 10-09-00
5 Marieke van Iersel 28.40 Waalwijk 08-09-96
6 Linda Rutten 27.56 Best 28-06-97
7 Evie Evers 27.19 Dongen 27-09-03
8 Maxime Beverwijk 26.91 Helmond 01-04-13
9 Laura van Broekhoven 26.80 Veldhoven 25-08-01
10 Anouk Verschoor 25.42 Den Bosch 10-09-88
         
Speerwerpen 500 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Maxime Beverwijk 19.38 Gorinchem 26-05-12
2 Cathelijn Peeters 17.88 Lommel (B) 02-05-09
         
Speerwerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Sandra van Iersel 19.64 Zundert 15-05-93
2 Cathelijn Peeters 18.88 Rotterdam 29-08-09
3 Karin van Ham 12.64 Dongen 14-06-91
4 Esther van Ham 10.62 Dongen 14-06-91
5 Marloes de Jong 6.82 Dongen 14-06-91
         
Kogelslingeren 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne ter Horst 30.67 Bergen op Zoom 16-07-16
2 Cathelijn Peeters 24.25 Rotterdam 29-08-09
3 Enola Redering 17.83 Boskoop 03-10-15
         
Gewichtwerpen 5.450 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 7.42 Rotterdam 29-08-09

Terug naar boven

Jongens Pupillen A

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Sander van 't Hullenaar 4.9 h Zaandam 09-03-97
2 Bryan Embrechts 5.5 h Dongen 22-01-06
3 Daan van Krevelen 5.5 h Dongen 22-01-06
4 Peter Heesbeen 5.6 h  Zaandam 09-03-97
5 Cas van Eersel 5.6 h Dongen 22-01-06
6 Frank van Dorsselaer 5.9 h Dongen 22-01-06
7 Martijn Flipsen 5.9 h Dongen 22-01-06
8 Jordy van Gorkum 5.9 h Dongen 22-01-06
9 Youri Bink 6.2 h Dongen 22-01-06
10 Frankie van Meel 6.2 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 5.4 h Vlijmen 22-12-02
2 Sander van 't Hullenaar 5.5 h Uden 08-02-97
3 Ardy van Broekhoven 5.6 h Uden 23-11-91
4 Kris Beerens 5.6 h Reusel 30-10-93
5 Arne van 't Hullenaar 5.6 h Uden 09-12-00
6 Timo van Dongen 5.93 Rijen 17-03-13
7 Tim Luijkx 5.7 h Reusel 22-10-94
8 Phill Pols 5.7 h Dongen 29-01-12
9 Frank Beerens 5.8 h Reusel 26-10-91
10 Michiel Jaspers 5.8 h Reusel 27-10-01
         
35 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 8.11 Tilburg 13-03-13
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 6.1 h Dongen 19-01-03
2 Ardy van Broekhoven 6.3 h Best 15-03-92
3 Kris Beerens 6.3 h Oosterhout 27-02-94
4 Sander van 't Hullenaar 6.3 h Dongen 26-01-97
5 Arne van 't Hullenaar 6.3 h Oosterhout 04-03-01
6 Bram de Vos 6.3 h Oosterhout 09-03-03
7 Tim Luijkx 6.4 h Dongen 16-01-94
8 Lekan Dalenberg 6.4 h Reusel 25-10-08
9 Scott Pols 6.4 h Reusel 30-10-10
10 Phill Pols 6.4 h Reusel 29-10-11
         
40 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 9.79 Tilburg 12-01-14
2 Finn Lodders 9.92 Tilburg 12-01-14
3 Boudewijn van der Linden 10.66 Tilburg 12-01-14
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 7.4 h Kaatsheuvel 16-03-03
2 Arne van 't Hullenaar 7.7 h Kaatsheuvel 18-03-01
3 Bram de Vos 7.7 h Kaatsheuvel 16-03-03
4 Lekan Dalenberg 7.8 h Kaatsheuvel 17-02-08
5 Thijn Aarden 8.0 h Kaatsheuvel 17-03-02
6 Sjoerd Roovers 8.1 h Utrecht 24-11-01
7 Stijn Rutten 8.2 h Utrecht 24-02-96
8 Robin Bayens 8.2 h Kaatsheuvel 21-03-04
9 Jorn Sprangers 8.2 h Kaatsheuvel 13-03-05
10 Daan van Krevelen 8.2 h Kaatsheuvel 25-02-07
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 8.80 Tilburg 10-05-03
2 Ardy van Broekhoven 8.7 h Breda 13-06-92
3 Robin van Sunten 8.7 h Dongen 07-10-00
4 Lekan Dalenberg 9.03 Breda 13-09-09
5 Patrick Verschure 8.8 h Boxtel 15-09-85
6 Kris Beerens 8.8 h Breda 02-07-94
7 Sander van 't Hullenaar 8.8 h Dongen 23-03-97
8 Arne van 't Hullenaar 8.8 h Dongen 24-09-00
9 Niels Brugman 8.9 h Den Bosch 12-10-96
10 Phill Pols 9.19 Tilburg 08-09-12
         
60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 11.55 Gentbrugge (B) 20-05-12
2 Chuck Pols 12.93 Hoboken (B) 02-02-14
3 Daan van Krevelen 13.05 Gent (B) 10-03-07
4 Arne van 't Hullenaar 13.88 Hoboken (B) 20-02-00
5 Mathijs van Kuijk 13.92 Hoboken (B) 20-02-00
6 Rick de Hoogh 14.18 Hoboken (B) 20-02-00
7 Bryan Embrechts 14.39 Hoboken (B) 18-12-05
8 Stijn Rutten 17.26 Hoboken (B) 23-02-97
         
150 meter      
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Reyno Minkels 25.49 Dongen 10-07-16
2 Casper Derks 25.67 Dongen 10-07-16
3 Tim Kuijpers 27.40 Dongen 10-07-16
4 Ryan Marcus 28.19 Dongen 10-07-16
5 Joris Baalmans 30.52 Dongen 10-07-16
6 Merlijn la Fors 30.53 Dongen 10-07-16
         
500 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 1.41.21 Hulst 20-05-13
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 1.52.49 Breda 22-06-03
2 Ralph Jacobs 1.58.5 Breda 02-07-94
3 Chuck Pols 1.59.24 Tilburg 29-03-14
4 Arne van 't Hullenaar 2.00.4 Amsterdam 20-05-01
5 Jelle de Roon 2.03.1 Reusel 30-10-10
6 Phill Pols 2.03.52 Helmond 26-08-12
7 Stijn Rutten 2.07.8 Reusel 25-10-97
8 Kris Beerens 2.08.3 Breda 02-07-94
9 Sander van 't Hullenaar 2.11.0 Reusel 25-10-97
10 Ruben Bogers 2.11.5 Reusel 29-10-11
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 3.01.71 Dortmund (D) 03-03-13
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 3.16.0 Oosterhout 02-04-11
2 Niels Brugman 3.23.0 Den Bosch 12-10-96
3 Davey Danyluk 3.23.2 Breda 01-07-95
4 Arne van 't Hullenaar 3.23.9 Dongen 07-10-01
5 Martijn Flipsen 3.25.0 Oosterhout 25-08-07
6 Chuck Pols 3.27.9 Dongen 28-09-14
7 Daan de Jong 3.30.0 Wieringerwerf 09-06-91
8 Ralph Jacobs 3.30.7 Reusel 12-06-94
9 Joost Verboven 3.31.0 Oosterhout 25-04-93
10 Sander van 't Hullenaar 3.31.0 Oosterhout 13-04-97
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 1.50 Vlijmen 22-12-02
2 Davey Danyluk 1.45 Dongen 24-09-95
3 Chris Jansen 1.43 Tilburg ??-09-83
4 Phill Pols 1.42 Dongen 07-10-12
5 Michiel Jaspers 1.40 Tilburg 19-05-01
6 Sjoerd Roovers 1.40 Waalwijk 01-06-02
7 Lekan Dalenberg 1.40 Oosterhout 30-08-08
8 Martijn de Laat 1.35 ? 16-06-90
9 Dion Schellekens 1.35 Dongen 19-01-03
10 Ruben Bogers 1.35 Dongen 15-01-12
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn van Opstal 4.60 Veldhoven 06-09-03
2 Kris Beerens 4.51 Dongen 19-06-94
3 Lekan Dalenberg 4.31 Best 20-06-09
4 Patrick Verschure 4.28 Vught 14-04-85
5 Roger Hamelinck 4.28 Dongen 20-05-90
6 Michiel Jaspers 4.28 Tilburg 19-05-01
7 Sander van 't Hullenaar 4.26 Rotterdam 11-10-97
8 Martijn de Laat 4.25 ? 16-06-90
9 Phill Pols 4.24 Dordrecht 24-03-12
10 Chris Jansen 4.20 Vught 14-05-83
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk 49.60 Dongen 24-09-95
2 Mark Schellekens 44.47 Dongen 01-10-05
3 Kris Beerens 41.28 Dongen 25-09-94
4 Daan van Krevelen 40.13 Heerlen 18-08-07
5 Phill Pols 39.41 Dongen 07-10-12
6 Chuck Pols 38.29 Dongen 28-09-14
7 Stijn Rutten 36.94 Dongen 28-09-97
8 Bob Rijvers 36.24 Dongen 24-09-95
9 Bart Timmermans 36.08 Dongen 26-09-93
10 Remco van Kuijk 35.54 Dongen 24-09-95
         
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 10.65 Reusel 27-10-12
2 Davey Danyluk 10.31 Reusel 28-10-95
3 Chuck Pols 9.80 Reusel 25-10-14
4 Cas Blakenburg 9.72 Oosterhout 04-09-10
5 Maurice Snoeren 9.70 Dongen 26-09-87
6 Mark Schellekens 9.29 Boxtel 11-09-05
7 Daan van Krevelen 9.06 Tilburg 19-05-07
8 Niels Brugman 8.98 Eindhoven 31-08-96
9 Sam van der Pol 8.96 Reusel 30-10-10
10 Stijn van Opstal 8.86 Veldhoven 06-09-03
         
Discuswerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 19.71 Oordegem (B) 09-08-14
2 Phill Pols 18.55 Gentbrugge (B) 20-05-12
3 Daan van Krevelen 17.77 Lebbeke (B) 14-07-07
4 Milan Rozenbrand 14.80 Dongen 05-07-15
5 Sam van der Pol 14.37 Turnhout (B) 06-06-10
6 Finn Lodders 13.54 Dongen 05-07-15
7 Bengt Kramer 13.34 Dongen 05-07-15
8 Boudewijn van der Linden 10.29 Dongen 05-07-15
9 Pepijn Wijnen 9.23 Dongen 05-07-15
10 Scott van IJzendoorn 8.65 Dongen 05-07-15
         
Speerwerpen 400 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ardy van Broekhoven 20.66 Dongen 29-03-92
2 Rick Hartman 20.48 Dongen 29-03-92
3 Bart Timmermans 15.90 Dongen 28-06-92
4 Joost Farla 12.58 Dongen 29-03-92
5 Tim Emmen 12.54 Dongen 28-06-92
6 Jeroen van de Put 8.60 Dongen 28-06-92
7 Mark Klijs 6.28 Dongen 28-06-92

Terug naar boven

Meisjes Pupillen A

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Floor Cosijn 5.6 h Dongen 22-01-06
2 Cathelijn Peeters 5.6 h Dongen 22-01-06
3 Maud Verburgh 5.6 h Dongen 22-01-06
4 Mandy Hendriks 5.7 h Dongen 22-01-06
5 Kim Verburgh 5.9 h Dongen 22-01-06
6 Dianne Oerlemans 6.0 h Zaandam 09-03-97
7 Anniek Ramselaar 6.0 h Dongen 22-01-06
8 Daniëlle van Gorkum 6.2 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 5.6 h Uden 09-12-00
2 Nadine Broersen 5.6 h Reusel 27-10-01
3 Patty Wijnen 5.8 h Alphen 31-01-88
4 Lindy van Kuijk 5.8 h Uden 12-12-98
5 Marjolein Bogers 6.13 Rijen 08-03-15
6 Fleur Braaksma 5.9 h Baarle-Nassau 15-11-87
7 Claudia Gijzen 5.9 h Baarle-Nassau 15-11-87
8 Esther van Ham 5.9 h Tilburg 09-12-89
9 Inge Snoeren 5.9 h Reusel 22-10-94
10 Sanne de Laat 5.9 h Uden 17-02-96
         
35 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne ter Horst 10.75 Tilburg 13-01-13
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 6.3 h Oosterhout 04-03-01
2 Marit van 't Hullenaar 6.4 h Dongen 14-01-01
3 Patty Wijnen 6.5 h Oosterhout 13-03-88
4 Inge Snoeren 6.5 h Dongen 22-01-95
5 Fanny Boudewijns 6.5 h Best 17-03-96
6 Lindy van Kuijk 6.5 h Kaatsheuvel 14-03-99
7 Marjolein Bogers 6.5 h Waalwijk 01-03-15
8 Fleur Braaksma 6.6 h Oosterhout 13-03-88
9 Esther van Ham 6.6 h Zevenbergen 14-01-90
10 Chantal van Ham 6.6 h Dongen 22-01-95
         
40 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 9.69 Tilburg 12-01-14
2 Anne de Jong 9.74 Tilburg 12-01-14
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 7.8 h Kaatsheuvel 18-03-01
2 Marit van 't Hullenaar 7.9 h Kaatsheuvel 19-03-00
3 Marjolein Bogers 8.30 Dortmund (D) 09-03-14
4 Lindy van Kuijk 8.1 h Utrecht 07-11-98
5 Mara van der Veeken 8.1 h Kaatsheuvel 18-03-01
6 Marlou Vissers 8.1 h Utrecht 15-12-01
7 Funsho Dalenberg 8.2 h Kaatsheuvel 25-02-07
8 Cathelijn Peeters 8.4 h Kaatsheuvek 25-02-07
9 Laura van Broekhoven 8.5 h Utrecht 07-11-98
10 Wytske Roovers 8.5 h Kaatsheuvel 18-03-01
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 8.95 Dongen 25-08-01
2 Nadine Broersen 9.00 Dongen 25-08-01
3 Lindy van Kuijk 8.9 h Waalwijk 24-04-99
4 Jaimy de Gussem 9.0 h Dongen 06-10-01
5 Funsho Dalenberg 9.0 h Oosterhout 25-08-07
6 Sanne de Laat 9.1 h Dongen 31-03-96
7 Fleur Braaksma 9.2 h Vught 25-06-88
8 Marlou Vissers 9.2 h Deurne 23-06-02
9 Esther van Ham 9.3 h Dongen 07-04-90
10 Marjolein Bogers 9.57 Dongen 05-07-15
         
60 meter horden
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 12.86 Lebbeke (B) 14-07-07
2 Laura van Broekhoven 12.8 h Hoboken (B) 29-11-98
3 Sandra Broeks 12.9 h Vught 19-05-86
4 Nadine Broersen 13.19 Hoboken (B) 20-02-00
5 Marit van 't Hullenaar 14.98 Hoboken (B) 20-02-00
         
80 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Laura van Broekhoven 12.4 h Enschede 27-08-99
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Laura van Broekhoven 24.1 h Enschede 27-08-99
2 Roos de Jong 25.55 Dongen 10-07-16
3 Veerle van Os 26.01 Dongen 10-07-16
4 Danica Willemen 28.16 Dongen 10-07-16
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 1.55.9 Amsterdam 20-05-01
2 Anne de Jong 1.56.38 Dongen 20-05-15
3 Linda Rutten 2.00.1 Breda 02-07-94
4 Marieke van Iersel 2.08.0 Breda 02-07-94
5 Marit van 't Hullenaar 2.08.7 Reusel 27-10-01
6 Inge Snoeren 2.08.9 Breda 02-07-94
7 Lindy van Kuijk 2.10.4 Reusel 30-10-99
8 Marlou Vissers 2.13.5 Reusel 26-10-02
9 Funsho Dalenberg 2.15.2 Reusel 27-10-07
10 Marlou van Miert 2.18.8 Reusel 28-10-00
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 3.02.67 Dortmund (D) 09-03-14
2 Anne ter Horst 4.21.05 Dortmund (D) 03-03-13
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne de Jong 3.22.88 Drunen 25-06-15
2 Nadine Broersen 3.28.3 Dongen 07-10-01
3 Cathelijn Peeters 3.30.86 Dongen 22-09-07
4 Sandra Broeks 3.31.1 Boxtel 15-09-85
5 Linda Rutten 3.32.0 Waalwijk 26-08-95
6 Fanny Boudewijns 3.33.8 Oosterhout 06-07-96
7 Marit van 't Hullenaar 3.40.14 Zundert 30-09-01
8 Claudia Gijzen 3.41.0 Oosterhout 18-09-88
9 Marjolein Bogers 3.42.0 Baarle-Nassau 28-06-14
10 Marieke van Iersel 3.42.6 Dongen 25-09-94
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Dongen
1 Funsho Dalenberg 1.37 Dongen 29-09-07
2 Nadine Broersen 1.35 Oosterhout 01-04-01
3 Evie Evers 1.30 Dongen 25-08-01
4 Marit van 't Hullenaar 1.30 Dongen 06-10-01
5 Hilde van Zundert 1.30 Dongen 25-09-04
6 Fanny Boudewijns 1.26 Dongen 21-01-96
7 Patty Wijnen 1.25 Baarle-Nassau 15-11-87
8 Peggy Biemans 1.25 Oosterhout 13-03-88
9 Esther van Ham 1.25 Dongen 23-09-90
10 Sandra van Iersel 1.25 Reusel 26-10-91
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 4.50 Tilburg 19-05-01
2 Marit van 't Hullenaar 4.20 Dongen 25-08-01
3 Sanne de Laat 4.13 Oosterhout 28-04-96
4 Esther van Ham 4.00 Dongen 22-04-90
5 Lindy van Kuijk 4.00 Waalwijk 24-04-99
6 Marlou Vissers 3.98 Deurne 23-06-02
7 Funsho Dalenberg 3.97 Dongen 22-09-07
8 Marleen Verschure 3.96 Vught 23-06-84
9 Fleur Braaksma 3.96 Oosterhout 18-09-88
10 Claudia Gijzen 3.92 Oosterhout 18-09-88
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 34.27 Dongen 06-10-01
2 Linda Rutten 31.06 Dongen 23-09-95
3 Dianne Oerlemans 29.82 Dongen 26-09-98
4 Marit van 't Hullenaar 28.12 Dongen 06-10-01
5 Chantal van Ham 27.78 Dongen 23-09-95
6 Wytske Roovers 26.81 Dongen 06-10-01
7 Marlou Vissers 26.53 Dongen 05-10-02
8 Maxime Beverwijk 26.21 Dongen 02-10-11
9 Cathelijn Peeters 25.63 Lebbeke (B) 14-07-07
10 Evie Evers 25.32 Zundert 30-09-01
         
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lindy van Kuijk 8.48 Dongen 11-04-99
2 Chantal van Ham 8.37 Dongen 22-01-95
3 Dianne Oerlemans 8.25 Dongen 26-09-98
4 Maxime Beverwijk 8.24 Reusel 29-10-11
5 Nadine Broersen 8.03 Dongen 24-06-01
6 Laura van Broekhoven 7.93 Someren 12-09-99
7 Kirsten Dankers 7.77 Dongen 26-09-98
8 Marlou Vissers 7.68 Kaatsheuvel 17-03-02
9 Anne ter Horst 7.56 Baarle-Nassau 28-06-14
10 Cathelijn Peeters 7.54 Dongen 29-09-07
         
Discuswerpen 600 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 15.68 Lebbeke (B) 14-07-07
2 Marjolein Bogers 14.18 Dongen 05-07-15
3 Anne de Jong 11.78 Dongen 05-07-15
4 Roos de Jong 8.76 Dongen 05-07-15
5 Danica Willemen 7.62 Dongen 05-07-15
         
Speerwerpen 400 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Laura van Broekhoven 17.68 Enschede 27-08-99
2 Jennifer Friskus 10.70 Dongen 28-06-92
3 Malu Kramer 6.50 Dongen 29-03-92

Terug naar boven

Jongens Pupillen B

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Joost Cosman 5.9 h Dongen 22-01-06
2 Lars Hendriks 6.1 h Dongen 22-01-06
3 Lars de Jong 6.2 h Dongen 22-01-06
4 Pim van der Pol 6.4 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kris Beerens 5.8 h Reusel 24-10-92
2 Arne van 't Hullenaar 6.0 h Reusel 30-10-99
3 Joeri de Wit 6.1 h Alphen 31-01-88
4 Marc Kuijten 6.2 h Tilburg 02-01-88
5 Stijn Willemse 6.2 h Alphen 06-11-88
6 Miel de Nijs-Bik 6.2 h Uden 17-02-96
7 Thijn Aarden 6.2 h Uden 11-12-99
8 Bram Denissen 6.2 h Reusel 26-10-02
9 Bryan Embrechts 6.2 h Vlijmen 12-12-04
10 Lekan Dalenberg 6.2 h Dongen 21-01-07
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 6.66 Etten-Leur 04-09-99
2 Lekan Dalenberg 6.70 Best 01-09-07
3 Ardy van Broekhoven 6.5 h Dongen 23-09-90
4 Kris Beerens 6.5 h Dongen 26-01-92
5 Stijn van Opstal 6.80 Dongen 25-08-01
6 Marc Kuijten 6.7 h Oosterhout 13-03-88
7 Thijn Aarden 6.7 h Drunen 15-04-00
8 Bryan Embrechts 6.7 h Den Bosch 08-10-05
9 Phill Pols 7.03 Dordrecht 13-02-10
10 Mathijs van Kuijk 7.04 Etten-Leur 04-09-99
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 8.50 Utrecht 02-01-10
2 Arne van 't Hullenaar 8.5 h Utrecht 19-12-98
3 Bryan Embrechts 8.76 Utrecht 26-02-05
4 Daan van Krevelen 8.83 Utrecht 26-02-05
5 Thijn Aarden 8.7 h Kaatsheuvel 19-03-00
6 Tim Schellekens 8.9 h Utrecht 19-12-98
7 Koen Diepstraten 9.0 h Utrecht 07-11-98
8 Tim Trommelen 9.0 h Kaatsheuvel 19-03-00
9 Glenn Pols 9.1 h Utrecht 16-12-06
10 Robin Baijens 9.1 h Kaatsheuvel 17-03-02
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 9.6 h Hoboken (B) 17-01-99
2 Lekan Dalenberg 9.6 h Reusel 06-05-07
3 Tim Schellekens 10.1 h Kapellen (B) 25-09-99
4 Chuck Pols 10.39 Ninove (B) 06-05-12
5 Mathijs van Kuijk 10.2 h Kapellen (B) 25-09-99
6 Sam van der Pol 10.47 Brasschaat (B) 20-09-08
7 Michiel Jaspers 10.3 h Kapellen (B) 25-09-99
8 Rick de Hoogh 10.63 Hoboken (B) 03-01-99
9 Bram Denissen 10.4 h Essen (B) 29-09-02
10 Scott Pols 10.68 Brasschaat (B) 20-09-08
         
150 meter      
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Ties Mutsaers 27.57 Dongen 10-07-16
2 Mats Alferink 28.20 Dongen 10-07-16
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 2.04.63 Dongen 22-09-07
2 Chuck Pols 2.08.36 Gentbrugge (B) 20-05-12
3 Stijn van Opstal 2.08.63 Zundert 30-09-01
4 Thijn Aarden 2.11.3 Reusel 28-10-00
5 Mark Schellekens 2.13.65 Amsterdam 09-06-03
6 Stijn Rutten 2.13.9 Reusel 28-10-95
7 Kris Beerens 2.14.5 Reusel 24-10-92
8 Phill Pols 2.14.8 Reusel 30-10-10
9 Bryan Embrechts 2.15.02 Tilburg 25-09-05
10 Daan van Krevelen 2.15.05 Tilburg 25-09-05
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 3.34.2 Reusel 27-06-99
2 Davey Danyluk 3.36.0 Oosterhout 19-06-93
3 Jelle de Roon 3.39.7 Oosterhout 05-09-09
4 Roald Nefs 3.44.32 Drunen 11-09-04
5 Chuck Pols 3.44.6 Waalwijk 17-06-12
6 Lekan Dalenberg 3.47.2 Den Bosch 13-10-07
7 Daan de Jong 3.47.3 Steenbergen 09-09-89
8 Maurice Snoeren 3.48.0 Boxtel 15-09-85
9 Marc Kuijten 3.48.1 Oosterhout 07-05-88
10 Jeroen Farla 3.49.0 Oosterhout 18-09-88
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 1.25 Best 01-09-07
2 Kris Beerens 1.20 Dongen 19-09-92
3 Davey Danyluk 1.20 Oosterhout 25-04-93
4 Mark Schellekens 1.20 Dongen 19-01-03
5 Jelle de Roon 1.20 Dongen 26-09-09
6 Thijs van Beijsterveld 1.15 Best 21-03-93
7 Peter Heesbeen 1.15 Breda 20-04-96
8 Miel de Nijs-Bik 1.15 Breda 20-04-96
9 Michiel Jaspers 1.15 Etten-Leur 04-09-99
10 Mathijs van Kuijk 1.15 Den Bosch 09-10-99
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 3.97 Oosterhout 25-08-07
2 Miel de Nijs-Bik 3.80 Dongen 22-06-96
3 Phill Pols 3.78 Dongen 03-10-10
4 Bryan Embrechts 3.70 Tilburg 25-09-95
5 Kris Beerens 3.69 Dongen 28-06-92
6 Martijn de Laat 3.68 Oosterhout 18-09-88
7 Tim Schellekens 3.66 Etten-Leur 04-09-99
8 Stijn van Opstal 3.64 Dongen 06-10-01
9 Rick de Hoogh 3.62 Veldhoven 03-07-99
10 Michiel Jaspers 3.55 Kapellen (B) 25-09-99
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk 36.46 Dongen 25-09-93
2 Bryan Embrechts 36.31 Tilburg 25-09-05
3 Rick Hartman 36.05 Castricum 26-05-90
4 Mark Schellekens 34.12 Dongen 27-09-03
5 Joost Farla 33.38 Dongen 01-04-91
6 Luuk Waars 32.26 Waalwijk 24-04-10
7 Maurice Snoeren 32.24 Vught 14-04-85
8 Phill Pols 30.58 Den Bosch 09-10-10
9 Daan van Krevelen 30.57 Tilburg 25-09-05
10 Harrie Biemans 30.50 Oosterhout 03-05-86
         
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 8.23 Ninove (B) 06-05-12
2 Sam van der Pol 7.70 Brasschaat (B) 20-09-08
3 Kris Beerens 6.95 Dongen 26-01-92
4 Scott Pols 6.68 Brasschaat (B) 20-09-08
5 Rick de Hoogh 6.67 Hoboken (B) 03-01-99
6 Max van Eijk 6.59 Brasschaat (B) 20-09-08
7 Arne van 't Hullenaar 6.52 Hoboken (B) 17-01-99
8 Quirijn van Dongen 6.12 Brasschaat (B) 20-09-08
9 Nick Lapidaire 5.65 Dongen 26-01-92
10 Frank Heesbeen 4.91 Dongen 26-01-92
         
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk 7.70 Reusel 30-10-93
2 Lekan Dalenberg 7.10 Reusel 27-10-07
3 Bryan Embrechts 7.07 Vught 25-06-05
4 Chuck Pols 6.96 Dongen 02-09-12
5 Daan van Krevelen 6.69 Oosterhout 11-06-05
6 Phill Pols 6.67 Reusel 30-10-10
7 Mark Schellekens 6.62 Dongen 27-09-03
8 Thijs van Beijsterveld 6.43 Reusel 30-10-93
9 Tim Schellekens 6.43 Etten-Leur 04-09-99
10 Bram Denissen 6.34 Reusel 26-10-02

Terug naar boven

Meisjes Pupillen B

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Laura van Broekhoven 5.6 h Zaandam 09-03-97
2 Marlou Bink 6.3 h Dongen 22-01-06
3 Meike Haarbosch 6.3 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 6.0 h Uden 12-12-98
2 Marjolein Bogers 6.39 Dongen 20-01-13
3 Inge Snoeren 6.3 h Reusel 30-10-93
4 Roos de Jong 6.57 Dongen 19-01-14
5 Anne de Jong 6.64 Tilburg 13-01-13
6 Linda Rutten 6.4 h Reusel 30-10-93
7 Fanny Boudewijns 6.4 h Uden 27-11-93
8 Laura van Broekhoven 6.4 h Vlijmen 15-12-96
9 Roos de Jong 6.4 h Vlijmen 08-12-13
10 Nieke Westerveen 6.67 Vlijmen 11-12-16
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 6.68 Etten-Leur 04-09-99
2 Nadine Broersen 6.5 h Veldhoven 03-07-99
3 Marjolein Bogers 6.5 h Dongen 29-09-13
4 Peggy Biemans 6.7 h Tilburg 09-05-87
5 Linda Rutten 6.8 h Vught 12-09-93
6 Patty Wijnen 6.9 h Dongen 27-09-86
7 Lobke Bergmans 6.9 h Eindhoven 27-05-89
8 Laura van Broekhoven 6.9 h Dongen 23-03-97
9 Cailin Bruinsma 6.9 h Dongen 24-09-00
10 Kim Jansens 6.9 h Dongen 24-06-01
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 8.63 Dortmund (D) 03-03-13
2 Marit van 't Hullenaar 8.4 h Utrecht 19-12-98
3 Cailin Bruinsma 8.5 h Kaatsheuvel 19-03-00
4 Anne de Jong 8.77 Dortmund (D) 03-03-13
5 Marlou Vissers 8.6 h Kaatsheuvel 19-03-00
6 Marieke Loonen 8.6 h Kaatsheuvel 18-03-01
7 Kim Jansens 8.8 h Kaatsheuvel 18-03-01
8 Lizan Jacobs 9.0 h Kaatsheuvel 18-03-01
9 Dunja Brugman 9.1 h Utrecht 20-12-97
10 Shannon Sprangers 9.2 h Kaatsheuvel 19-03-00
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 9.5 h Hoboken (B) 17-01-99
2 Laura van Broekhoven 10.32 Hoboken (B) 23-02-97
3 Cathelijn Peeters 10.55 Mol (B) 31-07-05
4 Monique Jansen 10.8 h Kapellen (B) 25-09-99
5 Anouk van den Akker 11.2 h Essen (B) 29-09-02
6 Anouk Verschure 11.45 Brasschaat (B) 20-09-08
7 Anne Leemans 11.83 Brasschaat (B) 20-09-08
8 Elise Diepstraten 11.7 h Kapellen (B) 25-09-99
9 Susan Lodewijks 12.13 Lier (B) 22-09-12
10 Marieke van Iersel 11.9 h Kapellen (B) 07-06-92
         
150 meter      
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jill Paulus 27.94 Dongen 10-07-16
2 Renee Kramer 30.31 Dongen 10-07-16
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 2.07.79 Tilburg 25-09-05
2 Anne de Jong 2.11.25 Tilburg 06-04-13
3 Jill Paulus 2.16.0 Baarle-Nassau 14-05-16
4 Marit van 't Hullenaar 2.16.4 Reusel 30-10-99
5 Linda Rutten 2.17.1 Reusel 30-10-93
6 Laura van Broekhoven 2.19.9 Zaandam 09-03-97
7 Marleen van Opstal 2.21.17 Dongen 05-10-03
8 Marieke van Iersel 2.22.5 Reusel 24-10-92
9 Inge Snoeren 2.26.0 Reusel 30-10-93
10 Anke Leemans 2.27.29 Dongen 22-09-07
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 2.52.91 Dortmund (D) 03-03-13
2 Anne De Jong 3.01.77 Dortmund (D) 03-03-13
2 Patty Wijnen 3.22.6 Dongen 12-04-86
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 3.38.06 Valkenswaard 21-09-13
2 Cathelijn Peeters 3.41.2 Papendrecht 03-09-05
3 Linda Rutten 3.41.9 Vught 23-05-93
4 Anne de Jong 3.48.20 Drunen 14-04-13
5 Sandra Broeks 3.54.6 Vught 23-06-84
6 Claudia Gijzen 3.56.0 ? 14-09-86
7 Marit van 't Hullenaar 3.56.69 Eindhoven 10-07-99
8 Indy Flipsen 3.58.0 Oosterhout 25-08-07
9 Marlou Vissers 3.58.3 Oosterhout 17-06-00
10 Roos de Jong 3.59.14 Oosterhout 06-09-14
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Evie Evers 1.20 Den Bosch 09-10-99
2 Marit van 't Hullenaar 1.15 Den Bosch 09-10-99
3 Marleen van Opstal 1.15 Drunen 19-04-03
4 Anne de Jong 1.15 Waalwijk 24-02-13
5 Marjolein Bogers 1.15 Dongen 29-09-13
6 Peggy Biemans 1.12 Dongen 26-09-87
7 Laura van Broekhoven 1.10 Rotterdam 11-10-97
8 Cathelijn Peeters 1.10 Vught 25-06-05
9 Nenah van Eijk 1.10 Dongen 27-09-08
10 Nieke Westerveen 1.10 Dongen 15-01-17
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nadine Broersen 3.93 Veldhoven 03-07-99
2 Marjolein Bogers 3.64 Dongen 29-06-13
3 Marit van 't Hullenaar 3.60 Someren 12-09-99
4 Marleen van Opstal 3.58 Drunen 25-05-03
5 Inge Snoeren 3.52 Oosterhout 19-06-93
6 Peggy Biemans 3.50 Valkenswaard 27-06-87
7 Marlou Vissers 3.45 Oosterhout 17-06-00
8 Cailin Bruinsma 3.45 Dongen 24-09-00
9 Anne de Jong 3.45 Dongen 29-06-13
10 Lieke van Poppel 3.44 Waalwijk 24-05-87
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Maxime Beverwijk 25.99 Dongen 26-09-09
2 Marieke Loonen 25.14 Dongen 06-10-01
3 Marleen van Opstal 25.00 Dongen 27-09-03
4 Dianne Oerlemans 22.48 Eindhoven 31-08-96
5 Laura van Broekhoven 22.32 Dongen 27-09-97
6 Sandra van Iersel 21.04 Dongen 24-09-89
7 Marjolein Bogers 20.85 Valkenswaard 21-09-13
8 Marit van 't Hullenaar 19.93 Den Bosch 09-10-99
9 Anne de Jong 19.82 Valkenswaard 21-09-13
10 Lizzy Boudewijns 19.63 Dongen 24-09-00
         
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 6.61 Hoboken (B) 17-01-99
2 Laura van Broekhoven 6.07 Hoboken (B) 02-02-97
3 Robin van Weesenbeek 5.88 Brasschaat (B) 20-09-08
4 Cathelijn Peeters 5.77 Dilbeek (B) 17-07-05
5 Susan Lodewijks 5.10 Lier (B) 22-09-12
6 Marieke van Iersel 4.65 Dongen 26-01-92
7 Anouk Verschure 4.58 Brasschaat (B) 20-09-08
8 Anne Leemans 4.43 Brasschaat (B) 20-09-08
         
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marleen van Opstal 6.69 Oosterhout 09-03-03
2 Marit van 't Hullenaar 6.01 Reusel 30-10-99
3 Maxime Beverwijk 5.75 Breda 19-09-09
4 Marlou Vissers 5.72 Dongen 07-10-00
5 Marieke van Iersel 5.48 Oosterhout 23-02-92
6 Dianne Oerlemans 5.46 Dongen 22-09-96
7 Anne de Jong 5.31 Dongen 29-09-13
8 Marjolein Bogers 5.30 Dongen 29-09-13
9 Erin Leemans 5.22 Dongen 29-09-13
10 Laura van Broekhoven 5.16 Dongen 27-09-97

Terug naar boven

Jongens Pupillen C

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 5.9 h Dongen 22-01-06
2 Thijs Ots 6.0 h Dongen 22-01-06
3 Rick Kamphorst 6.1 h Dongen 22-01-06
4 Luc Snoeren 6.7 h Dongen 22-01-06
5 Menno Ramselaar 6.9 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Dongen
1 Kris Beerens 6.0 h Reusel 26-10-91
2 Thijn Aarden 6.3 h Reusel 30-10-99
3 Jorn Sprangers 6.3 h Reusel 26-10-02
4 Mika van Lieshout 6.60 Dongen 19-01-14
5 Arne van 't Hullenaar 6.4 h Uden 21-02-98
6 Daan van Krevelen 6.4 h Reusel 30-10-04
7 Karsten Nefs 6.65 Bergen op Zoom 30-10-04
8 Ivo Ansems 6.5 h Baarle-Nassau 16-11-86
9 Miel de Nijs-Bik 6.5 h Reusel 28-10-95
10 Phill Pols 6.5 h Vlijmen 14-12-08
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 6.96 Rotterdam 10-10-98
2 Phill Pols 7.04 Breda 19-09-09
3 Kris Beerens 6.8 h Boxtel 15-09-91
4 Maurice Snoeren 6.9 h Dongen 06-10-84
5 Lekan Dalenberg 6.9 h Reusel 28-10-06
6 Timo van Dongen 6.9 h Dongen 03-10-10
7 Sander Jansen 7.0 h Waalwijk 16-06-96
8 Tim Schellekens 7.0 h Gorinchem 05-09-98
9 Joop van der Pluijm 7.0 h Dongen 29-09-13
10 Mika van Lieshout 7.0 h Dongen 28-09-14
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 8.5 h Kaatsheuvel 15-03-98
2 Mark Schellekens 9.2 h Utrecht 24-11-01
3 Mathijs van Kuijk 10.0 h Kaatsheuvel 15-03-98
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 10.16 Kapellen (B) 23-09-06
2 Daan van Krevelen 10.69 Boechout (B) 10-10-04
3 Mark Schellekens 10.5 h Essen (B) 29-09-02
4 Bryan Embrechts 10.79 Boechout (B) 10-10-04
5 Thijn Aarden 10.6 h Kapellen (B) 25-09-99
6 Chuck Pols 11.42 Lier (B) 30-07-11
7 Sam van der Pol 11.68 Gent  (B) 10-03-07
8 Calvin Vriends 11.5 h Essen (B) 29-09-02
9 Geert van Krevelen 11.78 Aartselaar (B) 09-08-09
10 Casper Tak 12.97 Boechout (B) 10-10-04
         
150 meter      
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Finn van Dongen 28.05 Dongen 10-07-16
2 Yuri Derks 30.14 Dongen 10-07-16
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 2.06.16 Baarle-Nassau 13-09-08
2 Arne van 't Hullenaar 2.06.6 Oosterhout 12-07-98
3 Mika van Lieshout 2.07.8 Dongen 28-09-14
4 Roald Nefs 2.10.0 Dongen 29-09-03
5 Mark Schellekens 2.10.8 Deurne 23-06-02
6 Karsten Nefs 2.11.08 Zevenbergen 18-07-04
7 Lekan Dalenberg 2.12.22 Eindhoven 10-06-06
8 Phill Pols 2.12.5 Dongen 26-09-09
9 Chuck Pols 2.14.50 Eindhoven 11-09-11
10 Bryan Embrechts 2.15.0 Dongen 26-09-04
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Davey Danyluk 3.48.5 Waalwijk 04-07-92
2 Daan de Jong 3.50.0 Oosterhout 18-09-88
3 Mark Schellekens 3.54.0 Dongen 04-09-02
4 Kris Beerens 3.59.0 Dongen 10-09-91
5 Peter Heesbeen 3.59.0 Boxtel 04-06-95
6 Steffan van Broekhoven 4.02.5 Waalwijk 04-07-92
7 Wendy van Steenbergen 4.03.4 Dongen 27-09-86
8 Stijn Rutten 4.03.6 Oosterhout 10-09-94
9 Roald Nefs 4.04.0 Dongen 09-09-03
10 Karsten Nefs 4.04.0 Dongen 08-07-04
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 1.15 Tilburg 24-08-02
2 Lekan Dalenberg 1.10 Reusel 28-10-06
3 Jelle de Roon 1.10 Dongen 27-09-08
4 Phill Pols 1.10 Best 20-06-09
5 Timo van Dongen 1.10 Dongen 03-10-10
6 Kris Beerens 1.05 Dongen 21-09-91
7 Thijs van Beijsterveld 1.05 Dongen 19-09-92
8 Davey Danyluk 1.05 Dongen 19-09-92
9 Peter Heesbeen 1.05 Zevenbergen 15-01-95
10 Ruben Bogers 1.05 Dongen 26-09-09
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Lekan Dalenberg 3.63 Eindhoven 10-06-06
2 Maurice Snoeren 3.45 Helmond 22-09-84
3 Phill Pols 3.45 Oosterhout 05-09-09
4 Kris Beerens 3.43 Waalwijk 30-06-91
5 Arne van 't Hullenaar 3.36 Rotterdam 10-10-98
6 Karsten Nefs 3.36 Dongen 24-04-04
7 Daan van Krevelen 3.34 Waalwijk 09-05-04
8 Joeri de Wit 3.29 Waalwijk 24-05-87
9 Tim Schellekens 3.25 Dongen 26-09-98
10 Mark Schellekens 3.20 Dongen 24-03-02
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Maurice Snoeren 31.00 Helmond 22-09-84
2 Rick Hartman 29.90 Dongen 24-09-89
3 Phill Pols 29.18 Oosterhout 05-09-09
4 Mark Schellekens 29.03 Tilburg 24-08-02
5 Chuck Pols 27.64 Dongen 17-09-11
6 Timo Waars 27.54 Dongen 26-09-09
7 Davey Danyluk 27.32 Waalwijk 04-07-92
8 Kris Beerens 24.70 Dongen 30-06-91
9 Daan van Krevelen 24.33 Waalwijk 09-05-04
10 Joost Farla 24.18 Dongen 20-05-90
         
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Daan van Krevelen 8.02 Reusel 30-10-04
2 Lekan Dalenberg 7.62 Reusel 28-10-06
3 Thijn Aarden 7.45 Reusel 30-10-99
4 Kris Beerens 7.43 Reusel 26-10-91
5 Jorn Sprangers 7.35 Reusel 26-10-02
6 Tom Rijvers 7.24 Reusel 22-10-94
7 Stijn Rutten 7.22 Reusel 22-10-94
8 Phill Pols 7.06 Den Bosch 25-01-09
9 Chuck Pols 7.05 Tilnurg 09-01-11
10 Jesse Pfrommer 7.00 Dongen 07-10-00
         
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Stijn Rutten 3.71 Vught 23-01-94

Terug naar boven

Meisjes Pupillen C

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Indy Flipsen 6.7 h Dongen 22-01-06
2 Yara Droge 6.9 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 6.3 h Uden 21-02-98
2 Marjolein Bogers 6.71 Rijen 11-03-12
3 Linda Rutten 6.5 h Reusel 24-10-92
4 Marleen van Opstal 6.5 h Reusel 26-10-02
5 Nadya Lauffer 6.80 Dongen 17-01-16
6 Roos de Jong 6.84 Dongen 20-01-13
7 Lobke Bergmans 6.6 h Alphen 11-06-88
8 Dianne Oerlemans 6.6 h Reusel 28-10-95
9 Dunja Brugman 6.6 h Reusel 25-10-97
10 Marlou Vissers 6.6 h Reusel 30-10-99
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 6.86 Vught 18-07-99
2 Marjolein Bogers 7.15 Dongen 01-09-12
3 Marlou Vissers 7.0 h Veldhoven 03-07-99
4 Roos de Jong 7.32 Valkenswaard 21-09-13
5 Cailin Bruinsma 7.1 h Dongen 11-04-99
6 Nieke Westerveen 7.1 h Dongen 25-09-16
7 Peggy Biemans 7.2 h Drunen 24-05-86
8 Linda Rutten 7.2 h Oosterhout 23-02-92
9 Fanny Boudewijns 7.2 h Oosterhout 19-06-93
10 Laura van Broekhoven 7.2 h Oosterhout 06-07-96
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marit van 't Hullenaar 8.8 h Kaatsheuvel 15-03-98
2 Kim Jansens 9.1 h Kaatsheuvel 19-03-00
3 Roos de Jong 9.52 Dortmund (D) 03-03-13
3 Laura van Broekhoven 9.7 h Utrecht 24-02-96
4 Lizzy Boudewijns 10.7 h Utrecht 19-12-98
5 Britty Boudewijns 10.7 h Kaatsheuvel 19-03-00
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nieke Westerveen 10.73 Sint Niklaas (B) 26-08-16
2 Marlou Vissers 10.6 h Kapellen (B) 25-09-99
3 Cailin Bruinsma 10.9 h Kapellen (B) 25-09-99
4 Linda Rutten 11.0 h Kapellen (B) 07-06-92
5 Marleen van Opstal 11.0 h Essen (B) 29-09-02
6 Lizzy Boudewijns 11.5 h Kapellen (B) 25-09-99
7 Cathelijn Peeters 11.80 Boechout (B) 10-10-04
8 Maxime Beverwijk 11.85 Brasschaat (B) 20-09-08
9 Evi Blakenburg 13.27 Brasschaat (B) 20-09-08
10 Kelly Stierman 14.21 Brasschaat (B) 20-09-08
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nieke Westerveen 27.50 Dongen 10-07-16
2 Quinty Minkels 28.67 Dongen 10-07-16
3 Eva den Boer 30.62 Dongen 10-07-16
4 Myrthe Luijten 38.83 Dongen 10-07-16
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Nieke Westerveen 2.09.37 Sint Niklaas (B) 26-08-16
2 Marjolein Bogers 2.09.44 Tilburg 28-05-12
3 Cathelijn Peeters 2.11.54 Rotterdam 02-10-04
4 Anne de Jong 2.13.93 Tilburg 28-05-12
5 Marit van 't Hullenaar 2.14.77 Rotterdam 10-10-98
6 Roos de Jong 2.17.4 Dongen 29-09-13
7 Marlou Vissers 2.18.2 Den Bosch 09-10-99
8 Kim Jansens 2.20.2 Dongen 24-09-00
9 Linda Rutten 2.20.7 Reusel 24-10-92
10 Marleen van Opstal 2.23.8 Dongen 06-10-02
         
800 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Roos de Jong 3.30.33 Dortmund (D) 03-03-13
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 3.48.71 Dongen 02-09-12
2 Anne de Jong 3.53.79 Dongen 02-09-12
2 Linda Rutten 3.54.8 Boxtel 24-05-92
3 Marieke van Iersel 4.00.5 Wieringerwerf 09-06-91
4 Peggy Biemans 4.07.6 Valkenswaard 12-07-86
5 Laura van Broekhoven 4.10.7 Steenbergen 14-09-96
6 Cathelijn Peeters 41.6.0 Dongen 09-07-04
7 Claudia Bogerd 4.20.8 Dongen 27-06-93
8 Fanny Boudewijns 4.21.0 Monnickendam 13-06-93
9 Marlou Vissers 4.23.8 Kapellen (B) 25-09-99
10 Marloes Cosman 4.23.9 Dongen 19-06-07
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 1.05 Dongen 01-09-12
2 Marieke van Iersel 1.00 Dongen 21-09-91
3 Laura van Broekhoven 1.00 Den Bosch 12-10-96
4 Marit van 't Hullenaar 1.00 Dongen 26-09-98
5 Lizan Jacobs 1.00 Dongen 07-10-00
6 Kim Jansens 1.00 Dogen 07-10-00
7 Marleen van Opstal 1.00 Oosterhout 03-03-02
8 Cathelijn Peeters 1.00 Oosterhout 22-05-04
9 Anne de Jong 1.00 Drunen 21-04-12
10 Anouk Rutjes 1.00 Dongen 15-01-17
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Cathelijn Peeters 3.35 Waalwijk 09-05-04
2 Nieke Westerveen 3.31 Dongen 25-09-16
3 Marit van 't Hullenaar 3.28 Tilburg 06-06-98
4 Marlou Vissers 3.28 Veldhoven 03-07-99
5 Marjolein Bogers 3.27 Tilburg 08-09-12
6 Laura van Broekhoven 3.24 Den Bosch 12-10-96
7 Fanny Boudewijns 3.22 Dongen 25-09-93
8 Anne de Jong 3.17 Tilburg 08-09-12
9 Dianne Oerlemans 3.15 Dongen 23-09-95
10 Monique Jansen 3.15 Gorinchem 05-09-98
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marleen van Opstal 22.21 Dongen 05-10-02
2 Monique Jansen 20.42 Gorinchem 05-09-98
3 Anne de Jong 19.29 Dongen 07-10-12
4 Marjolein Bogers 19.16 Dongen 07-10-12
5 Linda Rutten 19.22 Dongen 19-09-92
6 Dianne Oerlemans 18.22 Dongen 23-09-95
7 Marit van 't Hullenaar 17.32 Rotterdam 10-10-98
8 Maxime Beverwijk 16.93 Brasschaat (B) 27-09-08
9 Marlou Vissers 16.73 Kapellen (B) 25-09-99
10 Fanny Boudewijns 16.69 Dongen 25-09-93
         
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marleen van Opstal 7.23 Reusel 26-10-02
2 Dianne Oerlemans 7.14 Reusel 28-10-95
3 Marlou Vissers 6.74 Reusel 30-10-99
4 Kirsten Dankers 6.63 Dongen 22-01-95
5 Maxime Beverwijk 6.57 Brasschaat (B) 20-09-08
6 Laura van Broekhoven 5.87 Enschede 27-10-96
7 Michelle Dankers 5.61 Dongen 26-09-98
8 Marjolein Bogers 5.61 Tilburg 31-03-12
9 Marit van 't Hullenaar 5.60 Uden 21-02-98
10 Fanny Boudewijns 5.50 Dongen 25-09-93

Terug naar boven

Jongens Pupillen Mini

30 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 6.5 h Zaandam 09-03-97
2 Sam van der Pol 7.5 h Dongen 22-01-06
         
35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 6.6 h Dongen 02-03-08
2 Miel de Nijs-Bik 6.7 h Reusel 22-10-94
3 Peter Heesbeen 6.8 h Reusel 22-10-94
4 Lekan Dalenberg 6.8 h Reusel 29-10-05
5 Fenn Oerlemans 7.24 Rijen 13-03-16
6 Arne van 't Hullenaar 7.1 h Reusel 25-10-97
7 Beau Janssens 7.39 Dongen 15-01-17
8 Thijs van Beijsterveld 7.2 h Reusel 26-10-91
9 Chuck Pols 7.2 h Dongen 17-01-10
10 Reinier van der Linden 7.46 Dongen 20-01-13
         
40 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Arne van 't Hullenaar 7.4 h Dongen 27-09-97
2 Lekan Dalenberg 7.4 h Dongen 01-10-05
3 Joop van der Pluijm 7.4 h Dongen 07-10-12
4 Mark Schellekens 7.70 Dongen 25-08-01
5 Kris Beerens 7.5 h Dongen 20-05-90
6 Peter Heesbeen 7.5 h Etten-Leur 16-04-94
7 Phill Pols 7.5 h Eindhoven 07-06-08
8 Miel de Nijs-Bik 7.6 h Oosterhout 10-09-94
9 Daan van Krevelen 7.6 h Dongen 27-09-03
10 Jelle de Roon 7.6 h Dongen 29-09-07
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 10.16 Utrecht 14-03-10
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Phill Pols 11.24 Brasschaat (B) 20-09-08
2 Sam van der Pol 12.25 Kapellen (B) 23-09-06
3 Geert van Krevelen 12.54 Brasschaat (B) 20-09-08
4 Vincent Riemslag 13.25 Brasschaat (B) 20-09-08
5 Niels van Leijsen 14.05 Brasschaat (B) 20-09-08
         
150 meter      
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Fenn Oerlemans 31.35 Dongen 10-07-16
2 Ramon Derks 44.51 Dongen 10-07-16
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Jelle de Roon 2.11.5 Den Bosch 13-10-07
2 Phill Pols 2.18.7 Den Bosch 11-10-08
3 Mark Schellekens 2.20.9 Reusel 06-05-01
4 Chuck Pols 2.23.7 Den Bosch 09-10-10
5 Reinier van der Linden 2.25.6 Dongen 29-09-13
6 Cas van Eersel 2.29.0 Dongen 28-09-03
7 Joop van der Pluijm 2.29.9 Dongen 07-10-12
8 Finn van Dongen 2.30.7 Dongen 27-09-15
9 Milan Rosenbrand 2.30.8 Dongen 07-10-12
10 Peter Heesbeen 2.31.3 Reusel 22-10-94
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Dongen
1 Jelle de Roon 3.56.0 Oisterwijk 28-04-07
2 Ivo Ansems 4.23.7 Dongen 27-09-86
3 Chuck Pols 4.26.0 Dongen 29-06-10
4 Jill Schalken 4.27.8 Dongen 27-09-86
5 Peter Heesbeen 4.28.2 Dongen 25-09-94
6 Stijn Rutten 4.28.7 Dongen 26-09-93
7 Phill Pols 4.30.0 Dongen 17-06-08
8 Thijs van Beijsterveld 4.33.0 Dongen 30-06-91
9 Steffan van Broekhoven 4.36.0 Dongen 30-06-91
10 Joeri de Wit 4.36.9 Dongen 27-09-86
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 0.95 Tilburg 19-05-01
2 Phill Pols 0.95 Dongen 27-09-08
3 Chuck Pols 0.95 Dongen 03-10-10
4 Thijs van Beijsterveld 0.90 Dongen 21-09-91
5 Peter Heesbeen 0.90 Oosterhout 10-09-94
6 Jorrit Ligtvoet 0.90 Dongen 01-10-05
7 Sam van der Pol 0.90 Reusel 28-10-06
8 Joop van der Pluijm 0.90 Dongen 07-10-12
9 Kris Beerens 0.85 Dongen 23-09-90
10 Steffan van Broekhoven 0.85 Dongen 21-09-91
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Timo van Dongen 3.15 Dongen 26-09-09
2 Peter Heesbeen 2.96 Breda 02-07-94
3 Mark Schellekens 2.91 Dongen 24-06-01
4 Kris Beerens 2.89 Dongen 20-05-90
5 Jelle de Roon 2.89 Dongen 29-09-07
6 Daan van Krevelen 2.88 Dongen 27-09-03
7 Phill Pols 2.86 Dongen 27-09-08
8 Chuck Pols 2.80 Oosterhout 04-09-10
9 Thijs van Beijsterveld 2.77 Dongen 21-09-91
10 Miel de Nijs-Bik 2.76 Dongen 24-09-94
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Mark Schellekens 23.62 Dongen 25-08-01
2 Joop van der Pluijm 23.48 Dongen 07-10-12
3 Peter Heesbeen 21.58 Reusel 11-06-94
4 Timo van Dongen 20.70 Dongen 26-09-09
5 Jelle de Roon 20.00 Den Bosch 13-10-07
6 Vince van Miert 19.18 Dongen 24-09-00
7 Chuck Pols 19.08 Papendrecht 27-03-10
8 Geert van Krevelen 18.57 Oosterhout 30-08-08
9 Reinier van der Linden 18.04 Dongen 29-06-13
10 Sam van der Pol 17.43 Oosterhout 26-08-06
         
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Chuck Pols 6.84 Reusel 30-10-10
2 Peter Heesbeen 5.84 Reusel 22-10-94
3 Phill Pols 5.73 Brasschaat (B) 20-09-08
4 Geert van Krevelen 5.42 Brasschaat (B) 20-09-08
5 Steffan van Broekhoven 5.00 Reusel 26-10-91
6 Tim Trommelen 5.00 Dongen 26-09-98
7 Miel de Nijs-Bik 4.93 Reusel 22-10-94
8 Mark Schellekens 4.89 Dongen 14-01-01
9 Beau Janssens 4.86 Vlijmen 11-12-16
10 Stijn Rutten 4.82 Dongen 25-09-93
         
Kogelstoten 2.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Peter Heesbeen 3.48 Vught 23-01-94

Terug naar boven

Meisjes Pupillen Mini

35 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 6.7 h Reusel 26-10-91
2 Dianne Oerlemans 6.7 h Reusel 22-10-94
3 Marjolein Bogers 6.8 h Dongen 23-01-11
4 Laura van Broekhoven 6.9 h Reusel 28-10-95
5 Roos de Jong 7.28 Rijen 11-03-12
6 Daniek van Loon 7.1 h Vlijmen 08-12-13
7 Anne de Jong 7.2 h Dongen 23-01-11
8 Fanny Boudewijns 7.3 h Reusel 24-10-92
9 Kirsten Dankers 7.3 h Reusel 22-10-94
10 Monique Jansen 7.3 h Reusel 25-10-97
         
40 meter
Pl Naam Prestaie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 7.5 h Reusel 29-10-11
2 Nieke Westerveen 7.6 h Dongen 27-09-15
3 Dianne Oerlemans 7.7 h Dongen 24-09-94
4 Laura van Broekhoven 7.7 h Waalwijk 26-08-95
5 Nadya Lauffer 7.95 Dongen 05-07-15
6 Anne de Jong 7.98 Dongen 17-09-11
7 Marleen van Opstal 8.00 Zundert 30-09-01
8 Linda Rutten 7.9 h Dongen 27-01-91
9 Cathelijn Peeters 7.9 h Dongen 27-09-03
10 Claudia Gijzen 8.0 h Vught 23-06-84
         
50 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Manon van Ginneken 10.4 h Kaatsheuvel 19-03-00
         
60 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Kim Jansens 11.7 h Kapellen (B) 25-09-99
2 Anne de Jong 12.82 Kapellen (B) 18-09-10
3 Mette Akkermans 13.25 Brasschaat (B) 20-09-08
         
150 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anouk Rutjes 32.53 Dongen 10-07-16
         
600 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marjolein Bogers 2.21.0 Dongen 02-10-11
2 Anne de Jong 2.22.8 Dongen 02-10-11
3 Nadya Lauffer 2.31.1 Dongen 27-09-15
4 Linda Rutten 2.31.2 Reusel 26-10-91
5 Marleen van Opstal 2.33.0 Dongen 07-10-01
6 Laura van Broekhoven 2.33.5 Reusel 28-10-95
7 Cathelijn Peeters 2.34.0 Dongen 28-09-03
8 Marloes Cosman 2.34.0 Dongen 30-09-06
9 Roos de Jong 2.36.4 Dongen 07-10-12
10 Dionne Boons 2.42.0 Dongen 27-09-08
         
1.000 meter
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 4.12.0 Dongen 26-05-91
2 Marjolein Bogers 4.20.0 Dongen 21-06-11
3 Anne de Jong 4.26.0 Dongen 21-06-11
4 Peggy Biemans 4.27.0 Dongen 06-10-85
5 Kirsten Dankers 4.31.3 Reusel 12-06-94
6 Laura van Broekhoven 4.37.5 Tilburg 13-10-95
7 Marieke van Iersel 4.38.0 Dongen 20-05-90
8 Dianne Oerlemans 4.41.8 Dongen 25-09-94
9 Kim Jansens 4.41.8 Kapellen (B) 25-09-99
10 Roos de Jong 4.43.09 Dongen 02-09-12
         
Hoogspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Anne de Jong 1.00 Dongen 02-10-11
2 Nieke Westerveen 0.88 Dongen 27-09-15
3 Cathelijn Peeters 0.85 Waalwijk 06-04-03
4 Joyce Verhoef 0.85 Dongen 27-09-08
5 Clarinda de Jong 0.85 Dongen 03-10-10
6 Marjolein Bogers 0.85 Waalwijk 27-02-11
7 Roos de Jong 0.85 Dongen 01-09-12
8 Nadya Lauffer 0.83 Dongen 27-09-15
9 Linda Rutten 0.80 Dongen 23-09-90
10 Kirsten Dankers 0.80 Oosterhout 10-09-94
         
Verspringen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Linda Rutten 2.95 Dongen 01-04-91
2 Cathelijn Peeters 2.90 Dongen 27-09-03
3 Laura van Broekhoven 2.77 Dongen 23-09-95
4 Dianne Oerlemans 2.70 Dongen 27-03-94
5 Monique Jansen 2.70 Dongen 27-09-97
6 Lizan Jacobs 2.70 Den Bosch 09-10-99
7 Pleun van Dongen 2.70 Waalwijk 24-04-10
8 Marjolein Bogers 2.68 Tilburg 26-03-11
9 Anne de Jong 2.68 Dongen 02-10-11
10 Roos de Jong 2.62 Drunen 21-04-12
         
Balwerpen
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Marleen van Opstal 14.75 Dongen 06-10-01
2 Marjolein Bogers 14.47 Dongen 17-09-11
3 Dionne Boons 14.35 Dongen 27-09-08
4 Kirsten Dankers 14.18 Dongen 25-09-93
5 Cathelijn Peeters 13.02 Dongen 27-09-03
6 Manon van Ginneken 12.66 Dongen 24-09-00
7 Anouk Rutjes 12.60 Dongen 15-09-16
8 Anne de Jong 12.18 Dongen 02-10-11
9 Kimberly de Jong 12.00 Dongen 17-09-11
10 Dianne Oerlemans 11.50 Dongen 24-09-94
         
Kogelstoten 1.000 gram
Pl Naam Prestatie Plaats Datum
1 Dianne Oerlemans 5.52 Reusel 22-10-94
2 Kirsten Dankers 5.33 Reusel 22-10-94
3 Marjolein Bogers 5.07 Reusel 29-10-11
4 Laura van Broekhoven 4.99 Reusel 28-10-95
5 Manon van Ginneken 4.43 Dongen 03-09-00
6 Kimberly de Jong 4.43 Reusel 29-10-11
7 Lizzy Boudewijns 4.36 Dongen 26-09-98
8 Nieke Westerveen 4.30 Reusel 31-10-15
9 Roos de Jong 4.29 Dongen 01-09-12
10 Anne de Jong 4.28 Reusel 29-10-11

Terug naar boven