Atletiek- en Trimvereniging Atledo Dongen

Clubrecords Baan



Meisjes Pupillen Mini

40 meter 7.80 Marjolein Bogers Dongen 03-07-11
600 meter 2.21.0 Marjolein Bogers Dongen 02-10-11
Hoogspringen 1.00 Anne de Jong Dongen 02-10-11
Verspringen 2.95 Linda Rutten Dongen 01-04-91
Balwerpen 80-100 gram 14.75 Marleen van Opstal Dongen 06-10-01

Terug naar boven

Jongens Pupillen Mini

40 meter 7.4 h Arne van 't Hullenaar Dongen 27-09-97
    Lekan Dalenberg Dongen 01-10-05
    Joop van der Pluijm Dongen 07-10-12
600 meter 2.11.5 Jelle de Roon Den Bosch 13-10-07
Hoogspringen 0.95 Mark Schellekens Tilburg 19-05-01
    Phill Pols Dongen 27-09-08
    Chuck Pols Dongen 03-10-10
Verspringen 3.15 Timo van Dongen Dongen 26-09-09
Balwerpen 80-100 gram 23.62 Mark Schellekens Dongen 25-08-01

Terug naar boven

Meisjes Pupillen C

40 meter 6.86 Marit van 't Hullenaar Vught 18-07-98
600 meter 2.09.37 Nieke Westerveen St. Niklaas (B) 26-08-16
4 x 40 meter 38.46 Marjolein Bogers (MPMINI),
Anne de Jong (MPMINI),
Susan Lodewijks,
Merie Versteeg (MPMINI)
Dongen 03-07-11
Hoogspringen 1.05 Marjolein Bogers Dongen 01-09-12
Verspringen 3.35 Cathelijn Peeters Waalwijk 09-05-04
Balwerpen 80-100 gram 22.21 Marleen van Opstal Dongen 05-10-02

Terug naar boven

Jongens Pupillen C

40 meter 6.96 Arne van 't Hullenaar Rotterdam 10-10-98
600 meter 2.06.16 Jelle de Roon Baarle-Nassau 13-09-08
Hoogspringen 1.15 Mark Schellekens Tilburg 24-08-02
Verspringen 3.63 Lekan Dalenberg Eindhoven 10-06-06
Balwerpen 80-100 gram 31.00 Maurice Snoeren Helmond 22-09-84

Terug naar boven

Meisjes Pupillen B

40 meter 6.68 Marit van 't Hullenaar Etten-Leur 04-09-99
1.000 meter 3.38.06 Marjolein Bogers Valkenswaard 21-09-13
4 x 40 meter 27.37 Cora van de Sluijs,
Elise Diepstraten,
Marit van 't Hullenaar,
Nadine Broersen
Etten-Leur 04-09-99
Hoogspringen 1.20 Evie Evers Den Bosch 09-10-09
Verspringen 3.93 Nadine Broersen Veldhoven 03-07-99
Kogelstoten 2.000 gram 6.13 Marleen van Opstal Veldhoven 06-09-03
Balwerpen 140-160 gram 25.99 Maxime Beverwijk Dongen 26-09-09

Terug naar boven

Jongens Pupillen B

40 meter 6.66 Arne van 't Hullenaar Etten-Leur 04-09-99
1.000 meter 3.34.2 Arne van 't Hullenaar Reusel 27-06-99
4 x 40 meter 25.79 Arne van 't Hullenaar,
Mathijs van Kuijk,
Michiel Jaspers,
Tim Schellekens
Etten-Leur 04-09-99
Hoogspringen 1.25 Lekan Dalenberg Best 01-09-07
Verspringen 3.97 Lekan Dalenberg Oosterhout 25-08-07
Kogelstoten 2.000 gram 7.07 Bryan Embrechts Vught 25-06-05
Balwerpen 140-160 gram 36.46 Davey Danyluk Dongen 25-09-93

Terug naar boven

Meisjes Pupillen A

60 meter 8.95 Marit van 't Hullenaar Dongen 25-08-01
1.000 meter 3.22.88 Anne de Jong Drunen 25-06-15
4 x 60 meter 37.5 h Elise Diepstraten,
Marit van 't Hullenaar,
Monique Jansen,
Nadine Broersen
Bergen op Zoom 08-04-00
Hoogspringen 1.37 Funsho Dalenberg Dongen 29-09-07
Verspringen 4.50 Nadine Broersen Tilburg 19-05-01
Kogelstoten 2.000 gram 8.48 Lindy van Kuijk Dongen 11-04-99
Balwerpen 170-200 gram 34.27 Nadine Broersen Dongen 06-10-01

Terug naar boven

Jongens Pupillen A

60 meter 8.80 Stijn van Opstal Tilburg 10-05-03
600 meter 1.52.49 Stijn van Opstal Breda 22-06-03
1.000 meter 3.16.0 Jelle de Roon Oosterhout 02-04-11
4 x 60 meter 36.1 h Luuk Waars,
Phill Pols,
Ruben Bogers,
Timo van Dongen
Dongen 13-04-12
Hoogspringen 1.50 Stijn van Opstal Tilburg 10-05-03
Verspringen 4.60 Stijn van Opstal Veldhoven 06-09-03
Kogelstoten 2.000 gram 9.99 Phill Pols Tilburg 08-09-12
Balwerpen 170-200 gram 49.60 Davey Danyluk Dongen 23-09-95

Terug naar boven

Meisjes Junioren D

60 meter 8.1 h Nadine Broersen Papendrecht 29-03-03
60 meter horden 9.6 Nadine Broersen Gorinchem 09-06-03
600 meter 1.43.06 Nicole de Veer Amsterdam 09-06-03
1.000 meter 3.05.71 Nicole de Veer Terneuzen 14-06-03
1. 000 meter steeplechase 3.47.70 Cathelijn Peeters Amsterdam 06-09-09
4 x 60 meter 32.9 h Bieke Merkx,
Evie Evers,
Mara van der Veeken,
Nadine Broersen
Tilburg 24-05-03
Hoogspringen 1.60 Hilde van Zundert Amsterdam 03-09-06
Verspringen 4.49 Fleur Braaksma Zevenbergen 28-04-90
Kogelstoten 2.000 gram 11.84 Chantal van Ham Veldhoven 20-09-97
Discuswerpen 750 gram 26.48 Maxime Beverwijk Dongen 07-04-13
Speerwerpen 400 gram 35.98 Nadine Broersen Amsterdam 07-09-03
6-kamp 3.222 Nadine Broersen Vlissingen 31-08-03
  9.7 h * 1.40 * 33.75 * 4.14 * 10.19 * 1.51.0

Terug naar boven

Jongens Junioren D

80 meter 10.23 Remco Sanders Bergen op Zoom 20-06-04
80 meter horden 12.30 Mark Schellekens Amsterdam 02-09-07
600 meter 1.46.4 Mark Schellekens Dongen 01-04-07
1.000 meter 2.59.0 Robin van Sunten Den Bosch 20-10-02
1.000 meter steeplechase 3.24.4 Rutger van der Kaaij Leiden 12-09-87
4 x 80 meter 41.70 Arne van 't Hullenaar,
Jordy Pfrommer,
Robin van Sunten,
Willem Heijboer
Den Haag 21-09-02
Hoogspringen 1.65 Lekan Dalenberg Dongen 03-07-11
Verspringen 5.41 Stijn van Opstal Amsterdam 04-09-05
Kogelstoten 3.000 gram 12.35 Cas Blakenburg Amsterdam 02-09-12
Discuswerpen 1.000 gram 36.37 Phill Pols Amsterdam 07-09-14
Speerwerpen 400 gram 47.61 Phill Pols Amsterdam 07-09-14
7-kamp 4.293 Phill Pols Dongen 27-09-14
  10.5h * 4.87 * 40.94 * 12.3h * 1.62 * 12.04 * 3.41.4

Terug naar boven

Meisjes Junioren C

80 meter 10.41 Bieke Merkx Enschede 10-09-05
80 meter horden 12.16 Nadine Broersen Apeldoorn 24-09-05
150 meter 19.08 Marit van 't Hullenaar Amstelveen 15-05-05
300 meter horden 45.6 h Marit van 't Hullenaar Oosterhout 04-09-05
600 meter 1.40.17 Nadine Broersen Apeldoorn 25-09-05
1.000 meter 3.15.61 Cathelijn Peeters Etten-Leur 16-04-11
4 x 80 meter 40.37 Bieke Merkx,
Mara van der Veeken,
Marit van 't Hullenaar,
Nadine Broersen
Drunen 03-07-05
Hoogspringen 1.66 Hilde van Zundert Utrecht 07-07-07
Verspringen 5.31 Marit van 't Hullenaar Dongen 02-10-05
Kogelstoten 3.000 gram 12.00 Chantal van Ham Vught 13-05-99
Kogelslingeren 3.000 gram 38.00 Cathelijn Peeters Rotterdam 08-10-11
Discuswerpen 1.000 gram 28.94 Chantal van Ham Eindhoven 10-07-99
Speerwerpen 500 gram 26.07 Cathelijn Peeters Dongen 02-10-11
7-kamp 4.377 Nadine Broersen Gemert 28-05-05
  12.34 * 1.60 * 10.53 * 19.94 * 5.02 * 34.68 * 1.42.66

Terug naar boven

Jongens Junioren C

100 meter 11.3 h Kris Beerens Den Bosch 18-10-98
100 meter horden 13.69 Stijn van Opstal Amsterdam 25-08-07
  13.66 w Stijn van Opstal Amsterdam 25-08-07
150 meter 17.75 Kris Beerens Arnhem 18-07-98
300 meter horden 41.13 Stijn van Opstal Vught 17-05-07
800 meter 2.01.89 Jelle de Roon Wageningen 18-09-15
1.000 meter 2.47.3 Jelle de Roon Drunen 19-06-14
1.500 meter 4.27.0 Marco Michielsen Eindhoven 01-06-86
1.500 meter steeplechase 4.58.3 Ernest van der Kaaij Roosendaal 30-09-86
4 x 100 meter 47.82 Davey Danyluk,
Geert van 't Hullenaar,
Kris Beerens,
Tim Luijkx
Breda 20-06-98
Hoogspringen 1.82 Mathijs van Gageldonk Kapellen (B) 23-09-06
Verspringen 6.36 Stijn van Opstal Zevenbergen 16-06-07
Polsstokhoogspringen 2.90 Davey Danyluk Eindhoven 10-07-99
    Mark Schellekens Tilburg 01-07-09
Kogelstoten 4.000 gram 15.46 Phill Pols Assendelft 15-10-16
Discuswerpen 1.000 gram 52.09 Phill Pols Gladbeck (D) 03-09-16
Speerwerpen 600 gram 51.82 Phill Pols Dongen 25-09-16
8-kamp 5.633 Mark Schellekens Gemert 23-05-09
  12.59 * 5.44 * 12.29 * 1.75 * 14.69 * 37.35 * 50.24 * 3.06.47

Terug naar boven

Meisjes Junioren B

100 meter 12.53 Bieke Merkx Tilburg 28-05-07
  12.43 w Bieke Merkx Bergen op Zoom 01-07-06
100 meter horden 14.99 Nadine Broersen Bergen op Zoom 02-07-06
200 meter 26.12 Bieke Merkx Helmond 20-05-07
400 meter 1.00.59 Bieke Merkx Tilburg 10-06-07
400 meter horden 1.06.77 Nadine Broersen Drunen 22-06-06
800 meter 2.26.94 Robin Flipsen Waalwijk 07-06-11
1.000 meter 3.19.75 Robin Flipsen Utrecht 02-09-11
1.500 meter 5.11.5 Blanca van Helderen Uden 23-05-87
1 Engelse mijl 6.03.83 Robin Flipsen Dongen 06-05-10
3.000 meter 11.54.39 Robin Flipsen Baarle-Nassau 01-07-11
4 x 100 meter 51.41 Bieke Merkx,
Mara van der Veeken,
Marit van 't Hullenaar,
Nadine Broersen
Etten-Leur 14-05-06
Zweedse estafette 2.48.1 Hilde van Zundert,
Kelly Baggerman,
Robin Flipsen,
Tessa Trommelen
Dongen 15-04-10
Hoogspringen 1.66 Esther van Ham Best 24-06-95
Verspringen 5.20 Fanny Boudewijns Veldhoven 16-06-02
Polsstokhoogspringen 1.70 Robin Flipsen Dongen 02-10-11
Hinkstapspringen 10.92 Marit van 't Hullenaar Roermond 20-05-07
Kogelstoten 3.000 gram 12.43 Chantal van Ham Breda 14-10-01
Discuswerpen 1.000 gram 35.12 Marion Jespers Zevenbergen 16-04-83
Speerwerpen 500 gram 27.39 Cathelijn Peeters Gemert 09-06-13
Kogelslingeren 3.000 gram 46.10 Cathelijn Peeters Amsterdam 19-05-13
7-kamp 4.475 Nadine Broersen Gemert 27-05-06
  15.74 * 1.59 * 10.69 * 28.29 * 4.89 * 37.92 * 2.32.25

Terug naar boven

Jongens Junioren B

100 meter 11.32 Kris Beerens Tilburg 14-05-00
110 meter horden 15.51 Mark Schellekens Oud-Beijerland 22-05-11
200 meter 23.22 Kris Beerens Tilburg 21-05-00
400 meter 53.39 Jelle de Roon Waalwijk 07-06-17
400 meter horden 1.00.50 Mark Schellekens Oosterhout 05-06-11
800 meter 1.57.79 Jelle de Roon Oordegem (B) 27-05-17
1.000 meter 2.38.31 Jelle de Roon Lisse 13-05-17
1.500 meter 4.19.53 Jelle de Roon Wageningen 07-07-17
1 Engelse mijl 4.52.07 Jair van Winkel Dongen 17-05-17
3.000 meter 9.22.44 Jair van Winkel Vught 30-06-17
4 x 100 meter 45.86 Geert van 't Hullenaar,
Kris Beerens,
Niels Laurijsen,
Tim Luijkx
Sittard 20-06-99
Zweedse estafette 2.13.8 Bram Denissen,
Mark Schellekens,
Menno van Eersel,
Mike van Nieuwenhoven
Dongen 16-04-10
Hoogspringen 1.90 Bram Denissen Helmond 13-06-10
    Lekan Dalenberg Best 09-06-14
Verspringen 6.63 Kris Beerens Dongen 07-10-00
Polsstokhoogspringen 3.20 Niels Verheugd Zundert 12-09-15
Hinkstapspringen 14.19 Lekan Dalenberg Breda 27-06-15
Kogelstoten 5.000 gram 13.72 Scott Pols Best 26-04-16
Discuswerpen 1.500 gram 45.97 Scott Pols Vught 28-03-16
Speerwerpen 700 gram 50.49 Mark Schellekens Dongen 10-04-11
Kogelslingeren 5.000 gram 43.46 Ardy van Broekhoven Steenbergen 08-09-98
10-kamp 5.232 Glenn Pols Gemert 06-06-15
  12.16 * 5.57 * 12.28 * 1.75 * 1.01.34
16.88 * 39.61 * 2.90 * 44.94 * 5.30.24

 


Terug naar boven

Meisjes Junioren A

100 meter 12.9 h Linda Rutten  Den Bosch 06-09-03
100 meter horden  15.9 h Cathelijn Peeters Dongen 27-09-14
200 meter  27.2 h Linda Rutten  Dongen  16-06-02
400 meter  1.01.02  Linda Rutten  Tilburg  22-06-03
400 meter horden  1.07.99 Cathelijn Peeters Vlaardingen 25-05-14
800 meter  2.27.67  Linda Rutten  Dongen  05-10-03
1.000 meter  4.21.44  Dyanne Verpaalen  Heiloo  23-07-04
1.500 meter  5.25.12 Robin Flipsen Wageningen 20-09-13
2.000 meter 8.44.2 Femke Rutten Oosterhout 01-04-01
3.000 meter  12.33.87 Robin Flipsen Utrecht 30-08-13
4 x 100 meter  53.1 h Barbara Beekman,
Marieke van de Oord, 
Mireille de Wee,
Nicole Lente
Breda 21-05-89
Hoogspringen  1.70  Esther van Ham Tilburg  12-07-97
Verspringen  5.13  Nicole Lente  Best  05-07-87
Polsstokhoogspringen 2.10 Jeske Claassen Nieuwegein 20-09-09
Hinkstapspringen  10.48  Marit van 't Hullenaar Breda 17-05-09
Kogelstoten 4.000 gram 11.10  Chantal van Ham  Oosterhout  07-04-02
Discuswerpen 1.000 gram 32.46  Esther van Ham  Tilburg  12-07-97
Speerwerpen 600 gram 38.46  Edith Broeders  Breda  03-09-91
Kogelslingeren 4.000 gram 38.80 Cathelijn Peeters Turnhout (B) 21-09-14
7-kamp  3.939 Cathelijn Peeters Dongen  27-09-14
  15.9 h * 1.57 * 8.52 * 28.1 h *  4.86 * 23.88 * 2.35.5
10-kamp 4.028 Robin Flipsen Dongen 28-09-13
  14.0 h * 3.94 * 8.56 * 1.50 * 1.06.6 h *
20.6 h * 22.93 * 2.00 * 23.08 * 5.50.7

Terug naar boven

Jongens Junioren A

100 meter 11.0 h Ardy van Broekhoven Waalwijk 15-09-99
110 meter horden 15.5 h Geert van 't Hullenaar Dongen 05-10-02 
200 meter 23.36 Willem Heijboer Tilburg 12-05-08
400 meter 50.58  Geert van 't Hullenaar Steenwijk  15-09-02 
400 meter horden  58.5 h René Peeters  Veldhoven  18-06-85 
800 meter  1.58.9  Ad Peeters  Veldhoven  18-06-85 
1.000 meter  2.36.0  Ad Peeters  Veldhoven  21-05-85 
1.500 meter  4.14.1  Ad Peeters  Vught 24-04-84 
1 Engelse mijl  4.45.0 Wouter Stokkermans Tilburg 08-03-15
2.000 meter  6.11.97 Benno Snepvangers Leiden 26-08-15 
3.000 meter  9.10.2  Ad Peeters  Helmond  04-06-85 
3.000 meter steeplechase 11.50.66 Bart Candel Delft 13-09-08
5.000 meter 16.14.8  Christ Chabot  Roosendaal  09-07-86 
10.000 meter 42.37.56 Bart Candel Delft 13-09-09
4 x 100 meter  45.5 h Arne van 't Hullenaar,
Jordy Pfrommer,
Robin van Sunten,
Willem Heijboer
Dongen 11-04-08
4 x 400 meter  3.37.89  Ad Peeters,
Mark van Bragt, 
Mark Sibering,
René Peeters 
Vught  22-09-85
4 x 800 meter 9.07.0 Jelle de Roon (JJC),
Martijn Flipsen,
Mathijs van Gemert (JJB),
Wouter Stokkermans
Dongen 19-04-14
Hoogspringen  1.92  Ralph Jacobs Den Bosch  06-09-03
Polsstokhoogspringen  3.20  Tim Schellekens Dongen 27-09-09
    Mark Schellekens Dongen 07-10-12
Verspringen 6.55 Geert van 't Hullenaar Dongen 05-10-02
Hinkstapspringen 12.77 Tim Schellekens Zevenbergen 21-06-09
Kogelstoten 6.000 gram 13.75 Glenn Pols Vught 01-07-17
Discuswerpen 1.750 gram 39.54 Glenn Pols Vught 01-07-17
Speerwerpen 800 gram 50.78 Ronnie Broeders Kerkrade 27-05-89
Kogelslingeren 6.000 gram 38.83 Ardy van Broekhoven Vught 09-04-00
10-kamp 5.750 Geert van 't Hullenaar Dongen 05-10-02
  11.4 h * 6.55 * 11.24 * 1.80 * 52.2 h * 
15.5 h * 29.49 * 2.40 * 41.50 * 5.06.9

 


Terug naar boven

Vrouwen Senioren

100 meter 12.8 h Linda Rutten Oosterhout 02-04-06
  12.91 w Linda Rutten Oosterhout 09-05-06
100 meter horden 16.07 Linda Rutten Dordrecht 21-05-06
200 meter 26.44 Linda Rutten Amstelveen 04-06-06
400 meter 1.00.36 Linda Rutten Zierikzee 23-04-06
400 meter horden 1.07.70 Linda Rutten Drunen 22-06-06
800 meter 2.17.7 Marian Peeters Vught 07-07-92
1.000 meter 3.07.0 Ceciel van Dongen Tilburg 31-05-96
1.500 meter 4.52.33  Ceciel van Dongen  Gorinchem  25-06-96 
1 Engelse mijl  5.31.9  Marian Peeters  Veldhoven  05-07-89 
2.000 meter  7.22.93 Rowan van Dongen Vught 17-04-17
3.000 meter  10.49.5  Ceciel van Dongen  Vught  19-05-94 
3.000 meter steeplechase 16.07.55 Linda Rutten Delft 18-09-10
5.000 meter 20.49.9  Ceciel van Dongen  Drunen  27-06-98 
10.000 meter 56.03.42 Karin van Ham Delft 19-09-10
    Linda Rutten Delft 19-09-10
4 x 100 meter  51.18  Bieke Merkx (MJA),
Esther van Ham,
Linda Rutten,
Marit van 't Hullenaar (MJA)
Helmond  20-05-07 
4 x 400 meter  4.22.45  Esther van Ham, 
Linda Rutten,
Marit van 't Hullenaar (MJA),
Rian Peeters (V35)
Krommenie  02-09-07 
Zweedse estafette  2.28.3  Esther van Ham,
Karin van Ham,
Laura van Broekhoven (MJA),
Linda Rutten
Breda  25-06-06 
Hoogspringen  1.68  Esther van Ham  Weert  23-05-99 
Verspringen  5.13  Esther van Ham  Oosterhout  01-04-01 
Polsstokhoogspringen  2.20  Esther van Ham  Helmond  20-05-07 
Hinkstapspringen  10.64  Linda Rutten  Zierikzee  23-04-06 
Kogelstoten 4.000 gram 11.87  Chantal van Ham  Tilburg  04-07-07 
Discuswerpen 1.000 gram 38.40  Rian Peeters  Tilburg 29-06-95 
Speerwerpen 600 gram 38.69  Karin van Ham  Drunen  03-05-98 
Kogelslingeren 4.000 gram 43.07 Chantal van Ham  Breda 18-10-09 
7-kamp  4.185  Linda Rutten  Amstelveen  04-06-06 
  16.25 * 1.40 * 8.86 * 26.44 * 4.91 * 30.74 * 2.25.58
10-kamp 4.961 Linda Rutten  Dongen  27-09-08 
  13.2 h * 4.94 * 8.22 * 1.40 * 1.03.0 h * 
16.7 h * 25.06 * 1.70 * 31.06 * 5.34.5

Terug naar boven

Mannen Senioren

100 meter 10.89 Kees van de Nieuwenhuizen Koblenz (D) 02-07-83
110 meter horden 16.0 h René Peeters Weert 17-05-87
150 meter 17.3 h Geert van 't Hullenaar  Waalwijk 06-04-03
    Kris Beerens Waalwijk 06-04-03
200 meter 22.11 Kees van de Nieuwenhuizen Koblenz (D) 02-07-83
400 meter 50.33 René Peeters Vught 15-05-88
400 meter horden 57.6 h René Peeters Veldhoven 01-05-88
800 meter 1.56.27 René Peeters Eindhoven 22-05-88
1.000 meter 2.33.8 Ad Peeters Vught 13-08-88
1.500 meter 3.57.0 Ad Peeters Terneuzen 25-06-89
1 Engelse mijl 4.20.9 Ad Peeters Eindhoven 25-05-89
2.000 meter 6.00.0 Abdillahi Souleiman Oosterhout 13-04-97
3.000 meter 8.50.1 Ad Peeters Roosendaal 03-08-88
3.000 meter steeple 10.45.91 Ralph Jacobs Den Haag 31-07-05
5.000 meter 15.03.3 Abdi Said Oosterhout 20-05-97
10.000 meter 32.48.6 Stef Brenders Roosendaal 13-08-86
4 x 100 meter  43.9 h Mark Havermans,
Ronnie Broeders, 
Mark Sibering,
René Peeters
Hilversum 14-07-88
4 x 400 meter 3.35.0 Ad Peeters,
Ronnie Broeders, 
Mark Sibering,
René Peeters 
Vught 24-08-86
Zweedse estafette 2.04.3 Jordy Pfrommer (JJA),
Ralph Jacobs, 
Robin van Sunten (JJA),
Willem Heijboer (JJA)
Dongen 11-04-08
Hoogspringen 1.97 Ralph Jacobs Kapellen (B) 23-09-06
Verspringen 6.75 Ronnie Broerders Bergen op Zoom 17-05-92
Polsstokhoogspringen 3.60 Tim Schellekens Vlaardingen 25-05-14
Hinkstapspringen  12.82 Tim Schellekens Dordrecht 25-04-10
Kogelstoten 7.260 g 11.84 Ardy van Broekhoven Dongen 30-09-06
Discuswerpen 2.000 g 35.10 Mark Sibering Zierikzee 11-06-89
Speerwerpen 800 g 54.82 Ronnie Broerders Weert 06-09-92
Kogelslingeren 7.260 g 39.06 René Peeters Turnhout (B) 09-04-17
10-kamp 5.600 Ralph Jacobs Dongen 26-09-09
  12.0 h * 5.99 * 9.09 * 1.95 * 53.0 h *
17.4 h * 30.23 * 3.00 * 41.28 * 4.36.9

Terug naar boven

Vrouwen Masters 35

100 meter 13.7 h Marion Leijten Spijkenisse 02-06-96
100 meter horden 18.11 Rian Peeters Weert 09-06-03
200 meter 28.48 Marion Leijten Barendrecht 15-06-96
400 meter 1.05.4 h Ans de Jong Tilburg 29-06-95
400 meter horden 1.12.53 Rian Peeters Vught 13-06-04
800 meter 2.33.37 Rian Peeters Rotterdam 24-04-05
1.000 meter 3.28.43 Rian Peeters Zevenbergen 13-04-03
1.500 meter 5.26.4 Rian Peeters Papendrecht 27-03-04
1 Engelse mijl  6.04.46  Rian Peeters  Dongen  25-08-06 
2.000 meter  7.50.8  Rian Peeters  Waalwijk  06-04-03 
3.000 meter  11.53.8  Tiny Rutten  Dongen  22-06-96 
Zweedse estafette 2.49.77 Karin van Ham,
Marian Mahieu (V40),
Rian Peeters (V45),
Sandra Habets (V45)
Zundert 14-04-13
Hoogspringen  1.50  Rian Peeters  Dongen  05-10-02 
Verspringen  4.60  Sandra Habets  Steenbergen  18-06-06 
Polsstokhoogspringen 1.80 Karin van Ham Dongen 29-09-13
Hinkstapspringen  9.62  Rian Peeters  Groningen  09-06-02 
Kogelstoten 4.000 gram 10.05  Rian Peeters  Oosterhout  27-05-03 
Discuswerpen 1.000 gram 36.33  Rian Peeters  Steenbergen  27-06-04 
Speerwerpen 600 gram 34.19 Karin van Ham Utrecht 08-09-13
Kogelslingeren 4.000 gram 27.08  Rian Peeters  Emmen  11-06-06 
Gewichtwerpen 9.080 gram 9.70  Rian Peeters  Huizen  08-10-06 
Werp 5-kamp  2.420 Rian Peeters  Huizen  08-10-06 
  25.58 * 8.68 * 29.92 * 29.17 * 9.70
5-kamp  2.606 Rian Peeters  Weert  09-06-03 
  18.11 * 1.40 * 4.07 * 9.49 * 2.36.52
7-kamp  3.644  Rian Peeters  Dongen  27-09-03 
  18.1 h * 1.50 * 9.39 * 30.4 h * 4.03 * 31.36 * 2.42.2
10-kamp  4.271 Rian Peeters  Best  01-07-06 
  15.06 * 3.78 * 9.10 * 1.39 * 1.08.22 *
19.51 * 31.88 * 0 * 28.38 * 5.38.39

Terug naar boven

Mannen Masters 35

100 meter 12.7 h Ben Beerens Etten-Leur 03-05-92
    Gerdjan Kipping Dongen 29-09-07
110 meter horden 20.3 h Jeroen Farla Dongen 28-09-14
200 meter 25.11 Gerdjan Kipping Gorinchem 15-06-07
400 meter 57.0 h Gerdjan Kipping Dongen 29-09-07
800 meter 2.11.56 Gerdjan Kipping Steenbergen 24-06-07
1.000 meter 2.54.4 Jan Wessels Dordrecht 30-06-85
1.500 meter 4.41.56   Christ Chabot Steenbergen 18-06-06
1 Engelse mijl 5.15.50 Gerdjan Kipping Valkenswaard 01-09-07
2.000 meter 6.40.30 Christ Chabot Zevenbergen 14-06-06
3.000 meter 9.13.4 Stef Brenders Zevenbergen 15-06-88
5.000 meter 15.55.2 Stef Brenders Dordrecht 08-06-88
10.000 meter 35.20.3 Jan Wessels Gemert 20-08-88
Uurloop 15.430 Stef Brenders Dordrecht 23-05-88
Zweedse estafette 2.28.35 Ad de Laat (M50),
Christ Chabot,
Gerard v Broekhoven (M50),
Gerdjan Kipping
Steenbergen 18-06-06
4 x 800 meter 10.30.0 Alex van Krevelen (M45),
Ard-Jan Moerdeijk (M45),
Jack Stokkermans (M50),
Raymond Wabeke
Dongen 19-04-14
Hoogspringen 1.55 Gerdjan Kipping Dongen 29-09-07
Verspringen 5.33 Henk Buijs Dongen 31-10-92
Polsstokhoogspringen 1.92 Jeroen Farla Dongen 28-09-14
Hinkstapspringen 9.81 Raymond Wabeke Drunen 19-06-14
Kogelstoten 7.260 gr 10.37 René Peeters Dongen 15-04-07
Discuswerpen 2.000 gr 26.11 Jeroen Farla Waalwjk 24-04-16
Speerwerpen 800 gr 37.89 Jeroen Farla Dongen 11-04-15
Kogelslingeren 7.260 gr 17.65 Alex van Krevelen Vlaardingen 06-09-08
10-kamp 3.7.14 Jeroen Farla Dongen 27-09-14
  13.2 h * 4.98 * 8.41 * 1.52 * 1.02.4 h *
20.3 h * 25.50 * 1.92 * 36.42 * 5.29.7

Terug naar boven

Vrouwen Masters 40

80 meter horden 14.1 h Rian Peeters Dongen 29-09-07
100 meter 14.01 Sandra Habets Tilburg 04-07-07
  13.83 w Sandra Habets Krommenie 02-09-07
200 meter 28.50 Sandra Habets Oosterhout 05-06-11
400 meter 1.07.6 h Ans de Jong Tilburg 31-05-96
  1.07.74 Sandra Habets Utrecht 10-08-07
400 meter horden 1.16.51 Rian Peeters Veldhoven 10-06-07
800 meter 2.28.33 Marian Mahieu Oosterhout 13-06-10
1.000 meter 3.18.08 Marian Mahieu Baarle-Nassau 26-05-09
1.500 meter  5.03.55  Marian Mahieu Zevenbergen 21-06-09
1 Engelse mijl 5.37.31 Marian Mahieu Dongen 06-05-10
2.000 meter 7.20.0 Marian Mahieu Rijen 12-07-09
3.000 meter  10.55.54 Marian Mahieu Dordrecht 25-04-10
5.000 meter 19.26.53 Marian Mahieu Papendrecht 27-03-10
4 x 100 meter 58.11 Carolien Smilde (V45),
Marian Mahieu,
Riet Jonkers (V65),
Sandra Habets
Leiden 17-04-11
4 x 200 meter 2.06.71 Marian Mahieu
Rian Peeters
Sandra Habets
Trix Hoppenbrouwer (V45)
Dongen 17-09-11
Hoogspringen  1.45  Rian Peeters  Dongen  29-09-07 
Verspringen  4.66  Sandra Habets  Kerkrade 10-05-09
  4.68 w Sandra Habets Drunen 23-09-07
Hinkstapspringen 9.00 Rian Peeters Drunen 15-06-08
Kogelstoten 4.000 gram 9.19 Rian Peeters  Oosterhout  13-06-09
Discuswerpen 1.000 gram 35.38  Rian Peeters Kapellen (B)  12-08-07 
Speerwerpen 600 gram 29.25  Rian Peeters  Dongen  30-09-07 
Kogelslingeren 4.000 gram 28.48  Rian Peeters  Turnhout (B) 11-04-09
Gewichtwerpen 9.080 gram 9.91  Rian Peeters  Huizen  07-10-07 
Werp 5-kamp  2.677 Rian Peeters  Huizen  07-10-07 
  25.29 * 8.80 * 33.60 * 25.90 * 9.91
7-kamp  4.022 Rian Peeters  Dongen  29-09-07 
  14.1 h * 1.45 * 8.42 * 31.0 h * 4.09 * 29.25 * 2.38.5
10-kamp  4.916 Rian Peeters  Vlissingen  25-08-07 
  14.9 h * 3.91 * 8.70 * 1.42 * 1.08.9 h *
14.8 h * 31.63 * 0 * 28.76 * 5.36.7

Terug naar boven

Mannen Masters 40

100 meter 12.37 Gerdjan Kipping Drunen 14-06-08
110 meter horden 19.9 h Gerdjan Kipping Dongen 28-09-08
200 meter 24.70 Gerdjan Kipping Dongen 24-04-09
400 meter 54.14 Gerdjan Kipping Breda 18-05-08
400 meter horden 1.22.56 Alex van Krevelen Goes 02-06-13
800 meter 2.08.31 Gerdjan Kipping Oosterhout 27-04-08
1.000 meter 2.53.6 Jan Wessels Tilburg 10-06-94
1.500 meter 4.27.5 Anton van Gils Breda 27-06-87
1 Engelse mijl 6.00.93 Alex van Krevelen Dongen 16-05-13
2.000 meter 6.35.1 Gerjan Diepstraten Oosterhout 07-04-02
3.000 meter 9.26.4 Anton van Gils Etten-Leur 19-07-88
5.000 meter 16.00.6  Anton van Gils Zevenbergen  02-07-89 
4 x 100 meter 56.4 h Alex van Krevelen,
Gerdjan Kipping (M45),
Leo van der Pol (M55),
Thomas Bernard (M45)
Dongen 12-04-13
Zweedse estafette 2.32.00 Ad de Laat (M55),
Alex van Krevelen,
Gerard v Broekhoven (M50),
Gerdjan Kipping
Kerkrade 10-05-09
Hoogspringen  1.50  Henk Buijs  Dongen  24-09-94 
  1.50  Gijs Franken  Dongen  25-09-05 
  1.50  Gerdjan Kipping Dongen 27-09-08
Verspringen  5.44  Henk Buijs  Amersfoort  11-06-95 
Polsstokhoogspringen 2.20 Gerdjan Kipping Dongen 28-09-08
Hinkstapspringen  10.41 René Peeters  Vlaardingen 06-09-08
Kogelstoten 7.260 gr 10.66  René Peeters  Lommel (B)  11-08-07 
Discuswerpen 2.000 gr 33.94 René Peeters Stekene (B) 28-08-10
Speerwerpen 800 gr 40.12  Bernard Oerlemans  Dongen  06-10-01 
Kogelslingeren 7.260 gr 32.99 René Peeters Turnhout (B) 18-09-11
Gewichtwerpen 15.880 gr 10.40 René Peeters Stekene (B) 27-08-11
Werp 5-kamp  2.426 René Peeters Stekene (B) 28-08-10
  31.26 * 10.21 * 33.94 * 28.83 * 9.87
5-kamp  1.977 John Danyluk   Weert 01-06-99 
  5.08 * 31.70 * 27.30 * 23.04 * 6.26.49
10-kamp  4.483 Gerdjan Kipping Dongen  27-09-08
  12.2 h * 5.13 * 6.84 * 1.50 * 55.6 h * 
19.9 h * 16.51 * 2.20 * 25.33 * 4.54.1

Terug naar boven

Vrouwen Masters 45

80 meter horden 15.3 h Rian Peeters Dongen 06-10-12
100 meter 14.79 Sandra Habets Tilburg 03-05-13
200 meter 31.1 h Carolien Smilde Dongen 30-09-06
400 meter 1.12.58 Rian Peeters Waalwijk 06-06-13
800 meter 2.40.80 Judith van Winkel Utrecht 10-07-15
1.000 meter 3.41.61 Judith van Winkel Drunen 25-06-15
1.500 meter 5.36.34 Judith van Winkel Wageningen 17-07-15
1 Engelse mijl 6.25.23 Tiny Rutten Dongen 25-08-06
2.000 meter 8.13.0 Trix Hoppenbrouwer Rijen 12-07-09
3.000 meter 12.18.89 Tiny Rutten Etten-Leur 26-06-05
Hoogspringen 1.35 Rian Peeters Papendrecht 31-03-12
Verspringen 4.71 Therry Buijs Den Haag 18-06-11
  4.73 w Therry Buijs Den Haag 18-06-11
Kogelstoten 4.000 gram 9.21 Rian Peeters Eindhoven 04-05-13
Discuswerpen 1.000 gram 33.42 Rian Peeters Kerkrade 26-05-13
Speerwerpen 600 gram 26.67 Rian Peeters Lisse 15-04-12
Kogelslingeren 4.000 gram 29.09 Rian Peeters Turnhout 09-04-16
Gewichtwerpen 9.080 gram 10.43 Rian Peeters Eindhoven 04-02-17
Werp 5-kamp 2.958 Rian Peeters Eindhoven 04-05-13
  26.76 * 9.21 * 31.70 * 24.95 * 9.89  
5-kamp 2536 Rian Peeters Gorinchem 09-09-12
  16.05 * 1.27 * 8.29 * 3.60 * 3.00.19  
7-kamp 3.745 Rian Peeters Dongen 06-10-12
  15.3 h * 1.30 * 8.67 * 32.3 h * 3.69 * 21.62 * 2.54.6
10-kamp 3.083 Trix Hoppenbrouwer Dongen 01-10-11
  15.8 h * 3.55 * 6.35 * 1.10 * 1.16.6 h *
0 * 16.00 * 0 * 15.06 *

Terug naar boven

Mannen Masters 45

100 meter 12.81 Gerard van Broekhoven Zevenbergen 28-04-02
200 meter 26.38 Gerard van Broekhoven Weert  04-06-01 
400 meter 59.8 h Han Verschure Dongen 10-06-93 
400 meter horden 1.14.38 John Danyluk Gorinchem  11-09-98 
800 meter 2.12.10 Jan Wessels 25-06-94 
1.000 meter 3.04.33 Christ Chabot Drunen 21-06-12
1.500 meter 4.34.5 Jan Wessels Valkenswaard  30-06-94 
1 Engelse mijl 5.26.22 Christ Chabot Zevenbergen 06-06-12
2.000 meter 7.09.0 Johan Flipsen Rijen 12-07-09
3.000 meter 10.46.30 Jan Wessels Gorinchem  12-04-96 
5.000 meter 17.22.24 Luud Rutten Steenwijk  15-09-02 
4x100 meter 56.03 Gerdjan Kipping Terneuzen 08-05-16
    Ard-Jan Moerdijk    
    Frank Pols    
    Gerard van Broekhoven    
Zweedse estafette  2.24.33  Ad de Laat,
Bernard Oerlemans, 
Gerard van Broekhoven,
John Danyluk 
Zoetermeer  30-06-02 
Hoogspringen 1.50  Henk van Gils  Dongen  18-09-83 
    Han Verschure  Dongen  19-09-92 
Verspringen  5.19  John Danyluk   Weert  04-06-01 
Polsstokhoogspringen 2.30 Johan Flipsen Dongen 03-10-10
Hinkstapspringen  10.60  John Danyluk  Roosendaal  11-08-98 
Kogelstoten 7.260 gram 10.36 René Peeters Vught 17-04-17
Discuswerpen 2.000 gram 31.85 René Peeters Turnhout (B) 09-04-17
Speerwerpen 800 gram 36.49  John Danyluk   Drunen  27-06-98 
Kogelslingeren 7.260 gram 39.06 René Peeters Turnhout (B) 09-04-17
Gewichtwerpen 15.880 gram 12.25 René Peeters

Eindhoven

04-02-17
Werp 5-kamp  2.782 René Peeters Rotterdam 15-09-12
  35.81 * 9.73 * 31.29 * 28.74 * 11.43
5-kamp  2.406 John Danyluk  Weert  04-06-01 
  5.19 * 34.81 * 26.88 * 22.80 * 6.16.70
10-kamp  3.719 Gerard van Broekhoven   Dongen  06-10-01 
  12.7 h * 4.86 * 8.23 * 1.40 * 1.06.3 h *
0 * 26.40 * 0 * 28.21 * 5.57.2

Terug naar boven

Vrouwen Masters 50

100 meter 14.34 Sandra Habets Gouda 10-06-17
200 meter 30.37 Sandra Habets Gouda 11-06-17
800 meter 3.03.5 Trix Hoppenbrouwer Dongen 29-09-13
1.500 meter 6.18.49 Trix Hoppenbrouwer Kerkrade 22-06-14
1 Engelse mijl 6.36.73 Trix Hoppenbrouwer Dongen 16-05-13
5.000 meter 23.12.86 Tiny Rutten Dongen 06-05-10
Hoogspringen 1.30 Rian Peeters Turnhout (B) 09-04-17
Verspringen 4.68 Therry Buijs Lyon (FRA) 11-08-15
Kogelstoten 3.000 gram 10.13 Rian Peeters Papendrecht 25-03-17
Kogelslingeren 3.000 gram 30.43 Rian Peeters Amersfoort 23-04-17
Discuswerpen 1.000 gram 30.59 Rian Peeters Gouda 10-06-17
Speerwerpen 500 gram 25.46 Rian Peeters Dongen 08-04-17
Gewichtwerpen 7.26 kg 10.79 Rian Peeters Amersfoort 23-04-17
         
7-kamp 2.901 Trix Hoppenbrouwer Dongen 28-09-13
  0 * 1.15 * 7.54 * 34.3 h * 3.40 * 21.19 * 3.03.5

Terug naar boven

Mannen Masters 50

100 meter 13.13 Gerard van Broekhoven Steenbergen 24-06-07
100 meter horden 20.4 h John Danyluk Dongen 28-09-03
200 meter 28.39 Gerard van Broekhoven Dongen 25-08-06
400 meter 1.03.87 Piet Willeboordse Oosterhout 07-05-06
800 meter 2.29.00 Gerjan Diepstraten Oosterhout 11-05-10
1.000 meter 3.10.27 Gerjan Diepstraten Drunen 22-06-10
1.500 meter 4.54.32 Gerjan Diepstraten Steenbergen 28-06-09
1 Engelse mijl 5.32.99 Gerjan Diepstraten Dongen 06-05-10
2.000 meter 9.54.3 Piet van Ham Oosterhout 01-04-01
3.000 meter 10.43.32 Gerjan Diepstraten Oosterhout 12-05-09
5.000 meter 18.44.95 Gerjan Diepstraten Dongen 24-04-09
Zweedse estafette 2.51.6 Frits van der Velden,
Jack Stokkermans,
Johan Flipsen,
Leo van der Pol
Dongen 13-04-12
Hoogspringen  1.40  John Danyluk  Dongen  27-09-03 
  1.40 Frank Pols Oud-Beijerland 21-06-15
Verspringen 4.88  John Danyluk  Gemert  29-06-03 
Polsstokhoogspringen 2.12 Johan Flipsen Dongen 28-09-14
Hinkstapspringen  9.87  John Danyluk  Dongen  05-09-03 
Kogelstoten 6.000 gram 11.50 Rene Peeters Kapellen(B) 06-08-17
Discuswerpen 1.500 gram 38.06 Rene Peeters  Beveren (B) 25-07-17
Speerwerpen 700 gram 37.84  Bernard Oerlemans  Dongen  30-09-07 
Kogelslingeren 6.000 gram 41.80 Rene Peeters Sint Niklaas (B) 25-05-17
Gewichtwerpen 11.340 gram 15.49 Rene Peeters Sint Niklaas (B) 24-06-17
Werp 5-kamp  2.971 Rene Peeters Sint Niklaas (B) 24-06-17
  39.89 * 11.09 * 34.59 * 24.23 * 15.49
5-kamp  1.747 Piet van Ham Weert 01-06-98
  4.15 * 32.48 * 31.35 * 23.97 * 7.20.12
10-kamp  3.716 Frank Pols Dongen  27-09-14
  13.7 h * 4.52 * 9.09 * 1.37 * 1.10.0 h *
20.5 h * 21.61 * 0 * 23.73 * 6.23.8

 


Terug naar boven

Vrouwen Masters 55

200 meter Marianne van der Velden 41.1 h Dongen 27-09-14
800 meter Marianne van der Velden 3.43.0 Dongen 28-09-14
1 Engelse mijl Marianne van der Velden 8.00.40 Dongen 16-05-13
3.000 meter Marianne van der Velden 15.22.77 Roosendaal 11-05-14
Verspringen Monica Snepvangers 1.54 Dongen 24-09-16
Kogelstoten 3.000 gram Monica Snepvangers 6.53 Dongen 24-09-16
Discuswerpen 1.000 gram Monica Snepvangers 14.65 Dongen 25-09-16
Speerwerpen 500 gram Monica Snepvangers 9.65 Dongen 25-09-16

Terug naar boven

Mannen Masters 55

100 meter 14.13 Gerard van Broekhoven Leiden 17-04-11
100 meter horden 22.7 h Hens Koreman Dongen 29-09-13
200 meter 30.39 Jan-Willem van Heteren Dongen 21-05-14
400 meter 1.06.52 Leo van der Pol Kerkrade 22-06-14
400 meter horden 1.28.25 Hens Koreman Waalwijk 11-06-15
800 meter 2.38.80 Hens Koreman Kerkrade 22-06-14
1.000 meter 3.27.37 Johan Flipsen Drunen 23-06-16
1.500 meter 5.24.82 Johan Flipsen Wageningen 27-05-16
1 Engelse Mijl 5.42.35 Gerjan Diepstraten Dongen 11-05-16
3.000 meter 11.26.00 Jan van Liempt Oosterhout 12-05-09
5.000 meter 18.56.82 Piet Willeboordse Dongen 19-05-11
4 x 100 meter 55.12 Frits van der Velden,
Hens Koreman,
Jan-Willem van Heteren,
Leo van der Pol
Dongen 19-04-14
Zweedse estafette 2.44.1 Frits van der Velden,
Hens Koreman,
Jan-Willem van Heteren,
Leo van der Pol
Dongen 19-04-14
Hoogspringen  1.30 Frits van der Velden Lyon (FRA) 05-08-15
Verspringen  4.30  Jan-Willem van Heteren Kerkrade 22-06-14
Polsstokhoogspringen 1.90 Johan Flipsen Dongen 25-09-16
Hinkstapspringen 8.34 Frits van der Velden Eindhoven 02-05-17
Kogelstoten 6.000 gram 10.82  Piet van Ham  Dongen  25-09-04 
Discuswerpen 1.500 gram 31.33  Piet van Ham  Eindhoven  24-05-03
Speerwerpen 700 gram 34.65 Frits van der Velden Dongen 25-09-16
Kogelslingeren 6.000 gram 24.77  Piet van Ham  Venlo  17-05-07 
Gewichtwerpen 11.340 gram 10.68  Piet van Ham  Eindhoven  10-02-07 
Werp 5-kamp  2.483 Piet van Ham  Eindhoven  24-05-03 
  23.50 * 10.63 * 31.33 * 25.79 * 9.64
5-kamp  2.055 Frits van der Velden Schoonhoven 04-07-15 
  3.61 * 32.95 * 32.26 * 24.69 * 6.30.59
10-kamp  3.483 Frits van der Velden Dongen  06-10-12
  14.9 h * 3.60 * 7.93 *1.25 * 1.11.1 h *
24.0 h * 23.16 * 0 * 27.30 * 6.35.7 h

Terug naar boven

Mannen Masters 60

100 meter 13.80 Gerard van Broekhoven Rijen 18-06-17
100 meter horden 21.7 h Jan-Willem van Heteren Dongen 25-09-16
200 meter 29.27 Gerard van Broekhoven Drunen 22-06-17
300 meter horden 56.48 Hens Koreman Eindhoven 02-05-17
400 meter 1.10.0 h Jan-Willem van Heteren Dongen 24-09-16
800 meter 2.44.52 Hens Koreman Zundert 23-06-17
1.500 meter 5.36.02 Hens Koreman Vlaardingen 07-05-17
3.000 meter 11.22.0 Piet Willeboordse Dongen 26-09-15
1 Engelse mijl 6.09.22 Hens Koreman Rijen 18-06-17
5.000 meter 19.53.06 Ad de Jong Dongen 26-04-12
Zweedse estafette 2.49.26 Frits van der Velden Zevenbergen 25-06-17
    Hens Koreman    
    Bernard Oerlemans    
    Jan-Willem van Heteren    
4 x 100m 58.09 Hens Koreman Oud Beijerland 02-09-17
    Frits van der Velden    
    Bernard Oerlemans    
    Jan-Willem van Heeteren    
4 x 200m 2.03.92 Gerard van Broekhoven Oud Beijerland 02-09-17
    Hens Koreman    
    Frits van der Velden    
    Bernard Oerlemans    
Hoogspringen 1.32 Frits van de Velden Dongen 17-05-17
Verspringen 4.55 Gerard van Broekhoven Gouda 10-06-17
Polsstokhoogspringen 1.73 Jan-Willem van Heteren Dongen 27-09-15
Hinkstapspringen 8.68 Frits van der Velden Gouda 10-06-17
Kogelstoten 5.000 gram 10.56 Bernard Oerlemans Zevenbergen 25-06-17
Discuswerpen 1.000 gram 33.09 Bernard Oerlemans Drunen 22-06-17
Speerwerpen 600 gram 34.84 Frits van der Velden Aarhus (Z) 31-07-17
Kogelslingeren 5.000 gram 30.27 Piet van Ham Steenbergen 12-04-08
Gewichtwerpen 9.080 gram 11.03 Gerard van Broekhoven Zutphen 29-10-16
Werp 5-kamp 2.429 Gerard van Broekhoven Zutphen 29-10-16
   26.68 * 9.10 * 26.00 * 30.02 *11.03    
10-kamp 4.448 Jan-Willem van Heteren Dongen 25-09-16
  14.6 h * 4.18 * 7.95 * 1.15 * 1.10.0 h *
21.7 h * 22.56 * 1.70 * 31.19 * 6.21.0 h
 

 


Terug naar boven

Vrouwen Masters 65

80 meter horden 16.26 Riet Jonkers Gorinchem 09-09-12
100 meter 15.77 Riet Jonkers Oordegem (B) 24-05-10
200 meter 32.47 Riet Jonkers Oordegem (B) 24-05-10
300 meter horden 56.98 Riet Jonkers Oosterhout 13-06-10
400 meter 1.12.45 Riet Jonkers Dordrecht 25-04-10
800 meter 2.49.08 Riet Jonkers Oosterhout 13-06-10
1.000 meter 3.43.02 Riet Jonkers Oordegem (B) 02-05-10
1.500 meter 6.13.3 Riet Jonkers Dongen 03-10-10
1 Engelse mijl 6.55.90 Riet Jonkers Valkenswaard 31-05-11
2.000 meter 9.08.30 Riet Jonkers Tielt (B) 22-05-11
3.000 meter 13.51.85 Riet Jonkers Drunen 23-06-11
3.000 meter snelwandelen 20.19.0 Riet Jonkers Drunen 21-06-12
5.000 meter 24.25.11 Riet Jonkers  Waalwijk 07-06-11
5.000 meter snelwandelen 35.31.30 Riet Jonkers Gouda 17-05-12
Hoogspringen 1.20 Riet Jonkers Dongen 28-09-13
Verspringen 3.89 Riet Jonkers Dongen 02-10-10
Kogelstoten 3.000 gram 8.68 Riet Jonkers Utrecht 08-09-13
Discuswerpen 1.000 gram 16.67 Riet Jonkers Lommel (B) 03-08-13
Speerwerpen 400 gram 16.34 Riet Jonkers Lommel (B) 03-08-13
Kogelslingeren 3.000 gram 21.58 Riet Jonkers Eindhoven 28-04-12
Gewichtwerpen 5.450 gram 10.33 Riet Jonkers Sint-Niklaas (B) 23-06-13
Werp 5-kamp 2.830 Riet Jonkers Sint-Niklaas (Bl) 23-06-13
  19.90 * 8.15 * 13.96 * 15.06 * 10.33  
5-kamp 4.046 Riet Jonkers Gorinchem 09-09-12
  16.26 * 1.18 * 7.64 * 3.50 * 3.05.31  
7-kamp 5.261 Riet Jonkers Dongen 06-10-12
  16.3 h * 1.15 * 8.13 * 34.0 h * 3.51 * 13.75 * 3.03.2
10-kamp  6.038 Riet Jonkers Dongen 02-10-10
  16.8 h * 3.89 * 8.28 * 1.15 * 1.15.1 h *
0 * 15.57 * 0 * 15.92 * 6.13.3

Terug naar boven

Mannen Masters 65

3.000 meter Ad de Jong 11.56.0 Dongen 26-09-15
5.000 meter Ad de Jong 20.45.34 Dongen 20-05-15
Kogelstoten 5.000 gram Piet van Ham 9.01 Zundert 14-04-13
Discuswerpen 1.000 gram Piet van Ham 28.09 Zundert 14-04-13
Speerwerpen 600 gram Piet van Ham 16.58 Dongen 11-04-15

Terug naar boven

Vrouwen Masters 70

80 meter horden 16.50 Riet Jonkers Porto Alegre (BRA) 16-10-13
  15.97 w Riet Jonkers Porto Alegre (BRA) 25-10-13
100 meter 16.21 Riet Jonkers Kerkrade 22-06-14
  16.02 w Riet Jonkers Utrecht 14-06-14
200 meter 33.71 Riet Jonkers Breda 06-06-14
200 meter horden 39.45 Riet Jonkers Lyon (FRA) 11-08-15
400 meter 1.15.81 Riet Jonkers Porto Alegre (BRA) 26-10-13
800 meter 3.02.53 Riet Jonkers Utrecht 10-07-15
1.000 meter 4.03.03 Riet Jonkers Tielt (B) 23-08-14
1.500 meter 6.48.56 Riet Jonkers Brugge (B) 31-08-14
1 Engelse mijl 7.15.55 Riet Jonkers Tessenderlo (B) 03-09-14
2.000 meter 9.28.01 Riet Jonkers Gooik (B) 07-09-14
3.000 meter 14.43.63 Riet Jonkers Vught 20-09-14
3.000 meter snelwandelen 20.47.23 Riet Jonkers Drunen 25-06-15
5.000 meter snelwandelen 35.50.32 Riet Jonkers Gouda 05-05-16
5.000 meter 25.24.9 Riet Jonkers Weert 07-10-14
Hoogspringen 1.18 Riet Jonkers Tilburg 18-05-14
Verspringen 3.49 Riet Jonkers Tilburg 18-05-14
Kogelstoten 3.000 gram 8.23 Riet Jonkers Kerkrade 03-09-16
Discuswerpen 1.000 gram 16.57 Riet Jonkers Huizen 06-10-13
Speerwerpen 500 gram 15.50 Riet Jonkers Roermond 29-10-16
Kogelslingeren 3.000 gram 25.79 Riet Jonkers Kerkrade 03-09-16
Gewichtwerpen 5.450 gram 10,08 Riet Jonkers Rotterdam 10-09-16
Werp 5-kamp 3297 Riet Jonkers Rotterdam 10-09-16
  22.69 * 7.73 * 15.83 * 12.20 * 10.08  
5-kamp 4.664 Riet Jonkers Tilburg 18-05-14
  17.37 * 1.18 * 7.96 * 3.49 * 3.11.80
7-kamp 5.927 Riet Jonkers Porto Alegre (BRA) 16-10-13
  16.50 * 1.15 * 7.29 * 34.25 * 3.34 * 13.91 * 3.12.07

Terug naar boven