Atletiek- en Trimvereniging Atledo Dongen

Clubrecords Incourant



Outdoor

Meisjes Pupillen Mini        
60 meter 11.7 h Kim Jansens Kapellen (B) 25-09-99
150 meter 32.53 Anouk Rutjes Dongen 10-07-16
1.000 meter 4.12.0 Linda Rutten Dongen 26-05-91
Kogelstoten 1.000 gram 4.98 Dianne Oerlemans Dongen 24-09-94
         
Jongens Pupillen Mini        
60 meter 11.24 Phill Pols Brasschaat (B) 20-09-08
150 meter 31.35 Fenn Oerlemans Dongen 10-07-16
1.000 meter 3.56.0 Jelle de Roon Oisterwijk 28-04-07
Kogelstoten 1.000 gram 5.73 Phill Pols Brasschaat (B) 20-09-08
         
Meisjes Pupillen C        
60 meter 10.73 Nieke Westerveen Sint Niklaas (B) 26-08-16
150 meter 27.50 Nieke Westerveen Dongen 10-07-16
1.000 meter 3.48.71 Marjolein Bogers Dongen 02-09-12
Kogelstoten 1.000 gram 6.57 Maxime Beverwijk Brasschaat (B) 20-09-08
         
Jongens Pupillen C        
60 meter 10.16 Lekan Dalenberg Kapellen (B) 23-09-06
150 meter 28.05 Finn van Dongen Dongen 10-07-16
1.000 meter 3.48.5 Davey Danyluk Waalwijk 04-07-92
Kogelstoten 1.000 gram 7.00 Jesse Pfrommer Dongen 07-10-00
    Phill Pols Breda 19-09-09
         
Meisjes Pupillen B        
60 meter 9.6 h Marit van 't Hullenaar Kapellen (B) 25-09-99
150 meter 27.94 Jill Paulus Dongen 10-07-16
600 meter 2.07.79 Cathelijn Peeters Tilburg 25-09-05
800 meter 3.22.6 Patty Wijnen Dongen 12-04-86
4 x 60 meter 41.7 h Anne de Jong, Dongen 12-04-13
    Erin Leemans,    
    Marjolein Bogers,    
    Roos de Jong (MPC)    
Kogelstoten 1.000 gram 5.88 Robin van Weesenbeek Brasschaat (B) 20-09-08
         
Jongens Pupillen B        
60 meter 9.6 h Arne van 't Hullenaar Kapellen (B) 25-09-99
    Lekan Dalenberg Reusel 06-05-07
150 meter 27.57 Ties Mutsaers Dongen 10-07-16
600 meter 2.08.36 Chuck Pols Gentbrugge (B) 20-05-12
4 x 60 meter 40.7 h Luuk Waars, Dongen 16-04-10
    Phill Pols,    
    Ruben Bogers,    
    Timo van Dongen (JPC)    
Kogelstoten 1.000 gram 8.23 Chuck Pols Ninove (B) 06-05-12
         
Meisjes Pupillen A        
40 meter 6.6 h Laura van Broekhoven Enschede 27-08-99
60 meter horden 12.86 Cathelijn Peeters Lebbeke (B) 14-07-07
80 meter 12.4 h Laura van Broekhoven Enschede 27-08-99
150 meter 24.1 h Laura van Broekhoven Enschede 27-08-99
600 meter 1.55.9 Nadine Broersen Amsterdam 20-05-01
Discuswerpen 600 gram 15.68 Cathelijn Peeters Lebbeke (B) 14-07-07
Speerweren 400 gram 17/68 Laura van Broekhoven Enschede 27-08-99
         
Jongens Pupillen A        
60 meter horden 11.55 Phill Pols Gentbrugge (B) 20-05-12
150 meter 25.49 Reyno Minkels Dongen 10-07-16
500 meter 1.41.21 Chuck Pols Hulst 20-05-13
Discuswerpen 600 gram 19.71 Chuck Pols Oordegem (B) 09-08-14
Speerwerpen 400 gram 20.66 Ardy van Broekhoven Dongen 29-03-92
         
Meisjes Junioren D        
80 meter 11.83 Tessa Trommelen Kapellen (B) 23-09-06
80 meter horden 16.9 h Sandra van Iersel Zevenbergen 19-06-93
100 meter 15.81 Cathelijn Peeters Turnhout (B) 11-04-09
150 meter 21.2 h Nadine Broersen Waalwijk 06-04-03
150 meter horden 25.41 Cathelijn Peeters Mol (B) 01-05-08
200 meter 31.51 Anne de Jong Dongen 11-05-16
300 meter 50.99 Cathelijn Peeters Hasselt (B) 22-06-08
300 meter horden 56.39 Cathelijn Peeters Vught 28-06-08
400 meter 1.08.95 Anne de Jong Waalwijk 18-06-16
800 meter 2.27.68 Nicole de Veer Tilburg 02-07-03
1.500 meter 5.40.89 Indy Flipsen Waalwijk 08-06-10
1 Engelse mijl 7.04.33 Anne-Wil Snepvangers Dongen 16-05-13
2.000 meter 7.56.28 Cathelijn Peeters Burcht (B) 21-07-08
Zweedse Estafette 2.58.7 Erseka Dedinca Dongen 11-04-09
    Meike Haarbosch    
    Cathelijn Peeters    
    Nikki Verhulst    
Hinkstapspringen 8.82 Cathelijn Peeters Spijkenisse 05-07-09
Kogelstoten 3.000 gram 9.67 Anne ter Horst Drunen 23-06-16
Discuswerpen 600 gram 16.70 Leanne van Krevelen Lebbeke (B) 14-07-07
Discuswerpen 1.000 gram 18.71 Anne ter Horst Drunen 25-06-15
Speerwerpen 500 gram 19.38 Maxime Beverwijk Gorinchem 26-05-12
Speerwerpen 600 gram 19.64 Sandra van Iersel Zundert 15-05-93
Kogelslingeren 2000 gram 30.76 Anne ter Horst Bergen op Zoom 16-07-16
Gewichtwerpen 5.450 gram 7.42 Cathelijn Peeters Rotterdam 29-08-09
         
Jongens Junioren D        
40 meter 6.1 h Sander van 't Hullenaar Enschede 27-08-99
100 meter 14.00 Phill Pols Veldhoven 15-04-14
150 meter 20.20 Phill Pols Tilburg 29-03-14
150 meter horden 26.01 Daan van Krevelen Mol (B) 21-05-09
200 meter 30.07 Phill Pols Waalwijk 06-06-13
300 meter 50.03 Scott Pols Zevenbergen 06-06-12
300 meter horden 54.28 Cas van Eersel Papendrecht 29-08-09
400 meter 1.08.9 h Martijn Flipsen Waalwijk 09-06-09
800 meter 2.20.10 Jelle de Roon Wageningen 20-09-13
1.500 meter 5.07.1 Martijn Flipsen Waalwijk 09-06-09
1 Engelse mijl 5.28.06 Jelle de Roon Dongen 16-05-13
2.000 meter 7.01.0 Martijn Flipsen Rijen 12-07-09
3.000 meter 11.43.48 Pim van der Pol Oosterhout 11-05-10
4 x 100 meter 59.4 h Lekan Dalenberg Dongen 16-04-10
    Pim van der Pol    
    Glenn Pols    
    Timo Waars    
Zweedse estafette 2.44.5 Cas van Eersel Dongen 10-04-09
    Martijn Flipsen    
    Daan van Krevelen    
    Robin Mertens    
Hinkstapspringen 9.57 Phill Pols Dongen 21-05-14
Kogelstoten 4.000 gram 10.27 Phill Pols Valkenswaard 10-05-14
Discuswerpen 750 gram 33.39 Phill Pols 's Gravenwezel (B) 11-05-14
Speerwerpen 600 gram 34.52 Phill Pols Veldhoven 15-04-14
Kogelslingeren 4.000 gram 12.44 Sam van der Pol Breda 14-10-12
         
Meisjes Junioren C        
100 meter 13.7 h Claudia Gijzen Kapellen (B) 07-06-92
200 meter 28.6 h Robin Flipsen Waalwijk 09-06-09
300 meter 48.04 Cathelijn Peeters Turnhout (B) 07-08-11
400 meter 59.57 Marit van 't Hullenaar Papendrecht 12-06-05
800 meter 2.31.31 Cathelijn Peeters Amersfoort 23-04-11
1.500 meter 5.16.95 Cathelijn Peeters Lommel (B) 01-05-11
1 Engelse mijl 5.47.41 Cathelijn Peeters Dongen 19-05-11
2.000 meter 7.46.0 Robin Flipsen Rijen 12-07-09
3.000 meter 11.42.14 Indy Flipsen Tilburg 29-06-12
Zweedse estafette 2.50.1 Funsho Dalenberg (MJD) Dongen 11-04-09
    Robin Flipsen    
    Leanne van Krevelen    
    Cathelijn Peeters (MJD)    
Hinkstapspringen 10.69 Marit van 't Hullenaar Gorinchem 27-05-05
Speerwerpen 600 gram 36.75 Nadine Broersen Amsterdam 28-08-05
Kogelstoten 4.000 gram 5.77 Tessa Trommelen Brasschaat (B) 20-09-08
         
Jongens Junioren C        
75 meter 9.33 Kris Beerens Gladbeck (D) 05-09-98
110 meter horden 91.4 cm 15.69 Stijn van Opstal Vught 01-04-07
200 meter 24.48 Kris Beerens Utrecht 24-07-98
300 meter 39.74 Mark Schellekens Turnhout (B) 07-08-09
400 meter 56.32 Mark Schellekens Tilburg 09-07-08
400 meter horden 1.11.89 Remco Sanders Drunen 22-06-06
600 meter 1.35.5 Thijn Aarden Oosterhout 02-04-06
1 Engelse mijl 4.57.33 Jelle de Roon Dongen 21-05-14
2.000 meter 7.09.0 Davey Danyluk Oosterhout 29-03-98
3.000 meter 10.06.38 Jaïr van Winkel Vught 12-07-15
5.000 meter 17.36.85 Martijn Flipsen Papendrecht 26-03-11
Zweedse estafette 2.32.7 Jordi Boons Dongen 16-04-10
    Cas van Eersel    
    Martijn Flipsen    
    Robin Mertens    
Hinkstapspringen 12.19 Stijn van Opstal Almelo 01-09-07
  12.35 w Stijn van Opstal Almelo 01-09-07
Kogelstoten 5.000 gram 12.36 Tim Schellekens Dongen 26-08-05
Discuswerpen 1.500 gram 35.56 Glenn Pols Someren 12-09-13
Speerwerpen 700 gram 46.41 Mark Schellekens Best 07-06-09
         
Meisjes Junioren B        
150 meter 19.1 h Bieke Merkx Dongen 01-04-07
200 meter horden 33.79 Cathelijn Peeters Bornem (B) 27-07-12
300 meter 45.92 Linda Rutten Vught 10-04-01
300 meter horden 42.9 h Erica van der Pol Vught 28-08-84
2.000 meter 8.09.8 Marloes de Jong Breda 19-04-94
4 x 200 meter 2.00.5 Gladys Bos Vught 26-04-83
    Christel Broeders    
    Erica van der Pol    
    Monique Welling    
Kogelstoten 4.000 gram 9.43 Nadine Broersen Kapellen (B) 23-09-06
Speerwerpen 600 gram 39.75 Nadine Broersen Bergen op Zoom 30-06-06
Gewichtwerpen 5.450 gram 13.94 Cathelijn Peeters Roermond 27-10-12
Gewichtwerpen 7.260 gram 13.08 Cathelijn Peeters Roermond 26-10-13
10-kamp 4.570 Robin Flipsen Dongen 01-10-11
    13.7 h * 3.92 * 9.77 * 1.50 * 1.05.6 h  
    20.0 h * 19.76 * 1.70 * 23.49 * 5.25.5  
         
Jongens Junioren B        
60 meter 7.2 h Kris Beerens Enschede 27-08-99
150 meter 17.65 Kris Beerens Vught 09-04-00
300 meter 40.30 Niels Verheugd Tilburg 29-03-14
600 meter 1.25.24 Jelle de Roon Vught 17-04-17
1.500 meter steeple chase 5.01.6 Ad Peeters Roosendaal 14-07-83
2.000 meter 6.20.17 Jair van Winkel Vught 17-04-17
3.000 meter steeple chase 11.55.48 Bart Candel Drunen 22-06-06
5.000 meter 16.26.01 Jair van Winkel Utrecht 01-09-17
Kogelstoten 6.000 gram 9.84 Eric Brants Vught 17-06-84
Kogelstoten 7.260 gram 6.33 Jaap de Leeuw Den Haag 07-06-15
Discuswerpen 1.750 gram 31.16 Hans Prinssen Veldhoven 19-06-88
Speerwerpen 800 gram 45.22 Mark Schellekens Dongen 08-05-11
9-kamp 4.959 Mark Schellekens Dongen 01-10-11
  11.9 h * 5.93 * 12.01 * 2.70 *    
  15.8 h * 30.41 * 1.80 * 45.98 * 5.08.1  
         
Meisjes Junioren A        
150 meter 20.5 h Linda Rutten Waalwijk 06-04-03
200 meter horden 32.06 Cathelijn Peeters Turnhout (B) 10-08-14
300 meter 45.00 Cathelijn Peeters Vught 21-04-14
600 meter 1.46.79 Linda Rutten Vught 01-04-02
Gewichtwerpen 9.080 gram 11.17 Cathelijn Peeters Rotterdam 17-01-15
         
Jongens Junioren A        
60 meter 7.0 h Ardy van Broekhoven Enschede 27-08-99
150 meter 17.40 Ardy van Broekhoven Gorinchem 17-09-99
200 meter horden 31.44 Bart Candel Delft 12-09-99
300 meter 37.15 Willem Heijboer Breda 16-08-04
600 meter 1.25.76 Benno Snepvangers Dongen 20-05-15
2.000 meter steeple chase 6.59.8 Ad Peeters Vught 31-05-84
4 x 200 meter 1.40.9 Karel Bakker Vught 24-04-84
    Corné de Boer    
    Mark Sibering    
    Eric Brants ?    
Kogelstoten 7.260 gram 10.67 Davey Danyluk Breda 30-06-02
Discuswerpen 2.000 gram 31.52 Mark Sibering Steenbergen 25-05-86
Kogelslingeren 7.260 gram 16.90 Richard van Dongen Veldhoven 01-05-88
20-kamp 8.019 Bart Candel Delft 12-09-09
    13.16 * 5.23 * 31.44 * 9.69 * 19.07.85 *
    2.23.94 * 1.40 * 1.01.67 * 14.89 * 12.13.05 *
    19.24 * 21.98 * 26.93 * 2.60 * 11.08.17 *
    1.13.02 * 38.40 * 5.08.43 * 10.48 * 42.37.56
         
Vrouwen Senioren        
150 meter 18.8 h Linda Rutten Dongen 01-04-07
200 meter horden 32.35 Linda Brugman Lisse 28-08-11
300 meter 43.06 Linda Rutten Aalter (B) 12-08-07
600 meter 1.49.54 Robin Flipsen Dongen 20-05-15
Gewichtwerpen 9.080 gram 10.45 Chantal van Ham Eindhoven 10-02-07
14-kamp 7.689 Linda Rutten Delft 12-09-09
    16.78 * 1.40 * 5.21.63 * 1.10.67 * 8.74 * 28.30 * 13.65 *
    4.59 * 1.03.63 * 29.99 * 2.39.32 * 32.85 * 25.27 * 12.23.32
20-kamp 7.786 Linda Rutten Delft 18-09-10
    13.75 * 4.64 * 34.23 * 8.09 * 23.15.82 *  
    2.46.73 * 1.25 * 1.09.04 * 18.11 * 16.07.55 *  
    17.87 * 23.78 * 29.32 * 1.80 * 13.17.14 *  
    1.22.83 * 26.79 * 6.11.67 * 8.66 * 56.03.42  
         
Mannen Senioren        
150 meter 17.3 h Kris Beerens Waalwijk 06-04-03
    Geert van 't Hullenaar Waalwijk 06-04-03
200 meter horden 26.87 Ralph Jacobs Delft 12-09-09
300 meter 38.04 Ralph Jacobs Turnhout (B) 07-08-09
600 meter 1.28.95 Ralph Jacobs Amersfoort 11-04-09
3 Engelse mijl 17.00.43 Johan Verschure Dordrecht 06-08-95
Gewichtwerpen 15.880 gram 10.80 Ardy van Broekhoven Eindhoven 07-02-04
20-kamp 10.677 Ralph Jacobs Delft 12-09-09
    12.11 * 6.02 * 26.87 * 9.25 * 18.39.41 *  
    2.13.98 * 1.90 * 54.79 * 21.22 * 11.34.11 *  
    17.75 * 28.33 * 24.75 * 2.80 * 10.54.06 *  
    1.01.58 * 37.66 * 4.55.29 * 11.84 * 42.20.93  
         
Vrouwen Masters 35        
150 meter 24.9 h Sandra  Habets Dongen 04-04-04
200 meter horden 42.24 Karin van Ham Delft 15-09-14
600 meter 1.55.00 Karin van Ham Dongen 20-05-15
14-kamp 5.271 Karin van Ham Delft 14-09-14
    20.05 * 1.35 * 6.10.28 * 1.23.87 * 9.26 * 32.56 * 15.43 *
    3.68 * 1.12.07 * 30.05 * 3.04.11 * 42.24 * 25.18 * 14.44.59
         
Mannen Masters 35        
150 meter 20.40 Jeroen Farla Tilburg 28-03-15
300 meter 46.68 Alex van Krevelen Brasschaat (B) 10-08-08
         
Vrouwen Masters 40        
150 meter 21.1 h Sandra Habets Dongen 01-04-07
600 meter 1.49.29 Marian Mahieu Vught 03-04-11
         
Mannen Masters 40        
60 meter 8.0 h Gerard van Broekhoven Enschede 27-08-99
150 meter 19.84 Gerard van Broekhoven Gorinchem 17-09-99
600 meter 1.51.29 Alex van Krevelen Baarle-Nassau 08-07-10
         
Vrouwen Masters 45        
600 meter 1.55.73 Judith van Winkel Dongen 20-05-15
         
Mannen Masters 45        
150 meter 20.6 h Ad de Laat Waalwijk 27-09-00
300 meter 47.26 Alex van Krevelen Tilburg 29-03-14
600 meter 1.45.80 Alex van Krevelen Dongen 21-05-14
         
Vrouwen Masters 50        
80 meter 12.00 Sandra Habets Vught 17-04-17
150 meter 22.7 Sandra Habets Vught 17-04-17
Kogelstoten 4.000 gram 7.44 Lia Schellekens Zevenbergen 21-04-13
         
Mannen Masters 50        
150 meter 21.03 Frank Pols Tilburg 28-03-15
300 meter 47.98 Frank Pols Tilburg 28-03-15
600 meter 1.58.63 Jack Stokkermans Dongen 21-05-14
Kogelstoten 7.260 gram 9.35 Piet van Ham Oosterhout 01-04-01
Discuswerpen 2.000 gram 21.25 Gerard van Broekhoven Kapellen (B) 23-09-06
Speerwerpen 800 gram 21.81 Ad de Laat Boechout (B) 10-10-04
         
Mannen Masters 55        
80 meter 12.41 Frits van der Velden Vught 17-04-17
150 meter 23.0 Frits van der Velden Tilburg 01-04-17
300 meter 48.63 Frits van der Velden Tilburg 01-04-17
600 meter 2.00.35 Frits van der Velden Vught 17-04-17
Kogelstoten 7.260 gram 9.73 Piet van Ham Oud-Beijerland 15-06-03
Speerwerpen 800 gram 30.77 Frits van der Velden Vught 06-04-15
         
Mannen Masters 60        
150 meter 22.63 Jan-Willem van Heteren Tilburg 01-04-17
300 meter 50.37 Hens Koreman Tilburg 01-04-17
Speerwerpen 800 gram 31.88 Frits van der Velden Vught 17-04-17
         
Vrouwen Masters 65        
150 meter 24.79 Riet Jonkers Drunen 23-06-11
300 meter 52.83 Riet Jonkers Helmond 25-04-11
         
Vrouwen Masters 70        
Speerwerpen 400 gram 14.07 Riet Jonkers Huizen 06-10-13

 


Terug naar boven

Indoor

Meisjes Pupillen Mini        
50 meter 10.4 h Manon van Ginneken Kaatsheuvel 19-03-00
Kogelstoten 1.000 gram 5.52 Dianne Oerlemans Reusel 22-10-94
         
Jongens Pupillen Mini        
30 meter 6.5 Arne van 't Hullenaar Zaandam 09-03-97
50 meter 10.16 Chuck Pols Utrecht 14-03-10
60 meter 13.53 Geert van Krevelen Hoboken (B) 09-03-08
Kogelstoten 1.000 gram 6.84 Chuck Pols Reusel 30-10-10
Kogelstoten 2.000 gram 3.48 Peter Heesbeen Vught 23-10-94
Balwerpen 80-100 gram 17.61 Geert van Krevelen Enschede 26-10-08
         
Meisjes Pupillen C        
30 meter 6.7 h Indy Flipsen Dongen 22-01-06
50 meter 8.8 h Marit van 't Hullenaar Kaatsheuvel 15-03-98
800 meter 3.30.33 Roos de Jong Dortmund (D) 03-03-13
1.000 meter 4.04.0 Linda Rutten Vught 19-01-92
Kogelstoten 1.000 gram 7.23 Marleen van Opstal Reusel 26-10-02
Balwerpen 80-100 gram 11.07 Cathelijn Peeters Tilburg 11-01-04
         
Jongens Pupillen C        
30 meter 5.9 h Lekan Dalenberg Dongen 22-01-06
50 meter 8.5 h Arne van 't Hullenaar Kaatsheuvel 15-03-98
60 meter 11.68 Sam van der Pol Gent (B) 10-03-07
1.000 meter 4.14.5 Davey Danyluk Vught 19-01-92
Kogelstoten 1.000 gram 8.02 Daan van Krevelen Reusel 30-10-04
Kogelstoten 2.000 gram 3.71 Stijn Rutten Vught 23-10-94
Balwerpen 80-100 gram 16.30 Daan van Krevelen Tilburg 11-01-04
         
Meisjes Pupillen B        
30 meter 5.6 h Laura van Broekhoven Zaandam 09-03-07
50 meter 8.63 Marjolein Bogers Dortmund (D) 03-03-13
60 meter 9.5 h Marit van 't Hullenaar Hoboken (B) 17-01-99
600 meter 2.16.4 Marit van 't Hullenaar Reusel 30-10-99
800 meter 2.52.91 Marjolein Bogers Dortmund (D) 03-03-13
Kogelstoten 1.000 gram 6.61 Marit van 't Hullenaar Hoboken (B) 17-01-99
         
Jongens Pupillen B        
30 meter 5.9 h Joost Cosman Dongen 22-01-06
50 meter 8.50 Phill Pols Utrecht 02-01-10
60 meter 9.6 h Arne van 't Hullenaar Hoboken (B) 17-01-99
600 meter 2.11.3 Thijn Aarden Reusel 28-10-00
Kogelstoten 1.000 gram 6.95 Kris Beerens Dongen 26-01-92
         
Meisjes Pupillen A        
30 meter 5.6 h Floor Cosijn Dongen 22-01-06
    Cathelijn Peeters Dongen 22-01-06
    Maud Verburgh Dongen 22-01-06
35 meter horden 10.75 Anne ter Horst Tilburg 13-01-13
40 meter horden 9.69 Marjolein Bogers Tilburg 12-01-14
50 meter 7.8 h Nadine Broersen Kaatsheuvel 18-03-01
60 meter horden 12.8 h Laura van Broekhoven Hoboken (B) 29-11-98
600 meter 2.08.7 Marit van 't Hullenaar Reusel 27-10-91
800 meter 3.02.67 Marjolein Bogers Dortmund (D) 09-03-14
4 x 30 meter 30.9 h ? Etten-Leur 03-01-87
         
Jongens Pupillen A        
30 meter 4.9 h Sander van 't Hullenaar Zaandam 09-03-97
35 meter horden 8.11 Chuck Pols Tilburg 13-03-13
40 meter horden 9.79 Chuck Pols Tilburg 12-01-14
50 meter 7.4 h Stijn van Opstal Kaatsheuvel 16-03-03
60 meter horden 13.05 Daan van Krevelen Gent (B) 10-03-07
600 meter 2.03.1 Jelle de Roon Reusel 30-10-10
800 meter 3.01.71 Chuck Pols Dortmund (D) 03-03-13
4 x 30 meter 29.1 h ? Etten-Leur 03-01-87
         
Meisjes Junioren D        
30 meter 5.1 h Tessa Trommelen Dongen 22-01-06
40 meter horden 8.76 Hilde van Zundert Zevenbergen 08-01-06
150 meter 23.33 Cathelijn Peeters Gent (B) 16-03-08
200 meter 31.66 Caroline Krijnen Gent (B) 18-03-07
400 meter 1.21.36 Caroline Krijnen Gent (B) 18-03-07
800 meter 2.44.89 Cathelijn Peeters Gent (B) 26-12-08
Kogelstoten 3.000 gram 5.27 Enola Redering Dortmund (D) 09-03-14
         
Jongens Junioren D        
30 meter 5.10 Lekan Dalenberg Dronten 29-12-10
35 meter horden 7.31 Ruben Bogers Tilburg 13-01-13
40 meter horden 6.66 Remco Sanders Tilburg 11-01-04
200 meter 27.87 Mark Schellekens Gent (B) 18-03-07
300 meter 49.90 Pepijn Wijnen Gent (B) 10-12-16
400 meter 1.05.97 Mark Schellekens Gent (B) 18-03-07
800 meter 2.49.74 Ruben Bogers Dortmund (D) 09-03-14
4 x 30 meter 28.0 h ? Etten-Leur 03-01-87
Kogelstoten 4.000 gram 9.12 Mark Schellekens Gent (B) 18-03-07
         
Meisjes Junioren C        
30 meter 4.8 h Cailin Bruinsma Dongen 22-01-06
40 meter horden 6.53 Nadine Broersen Tilburg 09-01-05
200 meter 29.70 Jeske Claassen Gent (B) 19-03-06
300 meter 49.10 Cathelijn Peeters Düsseldorf (D) 11-12-10
400 meter 1.08.06 Cathelijn Peeters Gent (B) 26-02-11
1.000 meter koppelrace 3.04.9 ? Etten-Leur 06-01-85
1.500 meter koppelrace 4.40.8 ? Etten-Leur 05-01-88
Hinkstapspringen 9.67 Cathelijn Peeters Apeldoorn 06-02-11
         
Jongens Junioren C        
30 meter 4.2 h Remco Sanders Dongen 22-01-06
35 meter horden 6.74 Glenn Pols Tilburg 13-01-13
40 meter horden 6.18 Remco Sanders Tilburg 15-01-06
200 meter 23.88 Stijn van Opstal Gent (B) 18-03-07
300 meter 46.61 Glenn Pols Gent (B) 29-12-12
400 meter 58.50 Mark Schellekens Gent (B) 16-03-08
1.000 meter koppelrace 3.05.0 ? Etten-LEur 05-01-85
1.500 meter koppelrace 4.10.6 ? Etten-Leur 05-01-86
Hinkstapspringen 10.46 Dion Schellekens Dordrecht 13-01-07
Kogelstoten 5.000 gram 9.68 Mark Schellekens Gent (B) 19-01-08
         
Meisjes Junioren B        
30 meter 4.5 h Marit van 't Hullenaar Dongen 22-01-06
    Bieke Merkx Dongen 22-01-06
40 meter horden 5.55 Nadine Broersen Tilburg 15-10-06
100 meter 14.9 h Mireille de Wee Goes 10-01-87
300 meter 47.38 Cathelijn Peeters Gent (B) 29-12-12
1.500 meter koppelrace 4.53.1 Edith Broeders
Mireille de Wee
Etten-Leur 03-01-87
Kogelstoten 4.000 gram 10.42 Chantal van Ham Hoboken (B) 26-11-00
         
Jongens Junioren B        
30 meter 4.4 h Tim Schellekens Dongen 22-01-06
40 meter horden 6.45 Robin van Sunten Tilburg 15-01-06
100 meter 12.6 h Ronnie Broeders Goes 10-01-87
150 meter 19.13 Marco Joosen Den Haag 15-12-91
300 meter 39.97 Niels Verheugd Gent (B) 28-12-13
600 meter 1.39.87 Tim Schellekens Utrecht 04-11-06
1.500 meter koppelrace 4.15.3 ? Etten-Leur 04-01-87
Kogelstoten 13.65 Scott Pols Apeldoorn 21-02-16
         
Meisjes Junioren A        
30 meter 5.1 h Lindy van Kuijk Dongen 22-01-06
100 meter 14.5 h Nicole Lente Goes 10-01-87
         
Jongens Junioren A        
150 meter 18.79 Marco Joosen Den Haag 13-12-91
1.500 meter koppelrace 4.00.4 Frank van Dongen
Taco Jansen
Etten-Leur 04-01-87
Kogelstoten 7.260 gram 9.38 Jordy Pfrommer Gent (B) 15-03-08
         
Vrouwen Senioren        
30 meter 4.6 h Linda Rutten Dongen 22-01-06
         
Mannen Senioren        
30 meter 4.3 h Niels Brugman Dongen 22-01-06
    Roger Hamelinck Dongen 22-01-06
100 meter 11.3 h Mark Sibering Goes 10-01-87
150 meter 18.59 Mark de Weerd Den Haag 15-12-91
300 meter 37.46 Benno Snepvangers Gent (B) 02-01-16
14-kamp 6.695 Martijn Flipsen Helsinki (F) 09-04-17
  7.86 * 5.37 * 2.09.11 * 10.09 * 1.00.93 * 1.72 * 10.16.10
  4.60 * 11.69 * 2.40 * 4.45.00 * 25.65 * 11.00 * 17.33.64
         
Mannen Masters 35        
30 meter 5.2 h Alex van Krevelen Dongen 22-01-06
         
Vrouwen Masters 40        
30 meter 6.1 h Lia Schellekens Dongen 22-01-06
         
Mannen Masters 45        
30 meter 4.6 h Gerard van Broekhoven Dongen 22-01-06
300 meter 45.94 Gerdjan Kipping Gent (B) 02-01-16
         
Mannen Masters 50        
30 meter 4.7 h John Danyluk Dongen 22-01-06
         
Mannen Masters 55        
40 meter 6.34 Gerard van Broekhoven Steenwijk 12-03-16
50 meter 7.91 Gerard van Broekhoven Utrecht 15-01-16

Terug naar boven