Atletiek- en Trimvereniging Atledo Dongen

Baanrecords



Chronologie

In het bestand hieronder kun je zien hoe de baanrecords van sportpark Hertog Jan in elke categorie zich hebben ontwikkeld sinds de aanleg van de kunststofbaan in het jaar 2000.

Update: 24-09-17
Baanrecords chronologie


Terug naar boven

Mannen/Jongens - Alle categorieŽn

40 meter 6.41 Stijn Hendriks Scorpio JPB 29-06-13
60 meter 8.71 Jens de Wilde Scorpio JPA 05-07-15
80 meter 9.96 Joris van Gool Spiridon JJD 03-07-11
80 meter horden 12.2 h Stijn van Opstal Atledo JJD 02-10-05
100 meter 10.98 Joris van Gool Spiridon JJB 21-05-14
100 meter horden 14.04 Joris van Gool Spiridon JJC 22-06-13
110 meter horden 15.5 h Geert van't Hullenaar Atledo JJA 05-10-02
150 meter 17.74 Sjoerd Pastoor Sprint JJC 21-05-16
200 meter 22.80 Joris Reijnders Spiridon JJA 24-04-09
400 meter 50.71 Joris Reijnders Sprint JJA 06-05-10
600 meter 1.25.76 Benno Snepvangers Atledo JJA 20-05-15
800 meter 1.58.23 Ralf Nieuwenhuizen Spirit JJB 08-05-11
1.000 meter 2.51.6 Robin van Sunten Atledo JJC 26-09-04
1.500 meter 4.02.41 Marco Vermond DAK JJB 05-09-03
1 Engelse mijl 4.35.35 Ron Szigetti Attila HSEN 16-05-13
2.000 meter 6.20.0 Ralph Jacobs Atledo HSEN 01-04-07
3.000 meter 9.14.9 Pim Vergunst Scorpio HSEN 13-09-00
5.000 meter 14.59.13 Johan Schoors Duffel (B) HSEN  05-09-03
4 x 40 meter 27.36 Attila Attila JPB 03-07-11
4 x 60 meter  34.9 h Sprint Sprint JPA 13-04-12
4 x 80 meter 41.73 Scorpio Scorpio JJD 10-07-16
4 x 100 meter  43.2 h Attila Attila HSEN 11-04-08
Zweedse estafette 2.03.1 Scorpio Scorpio HSEN  08-05-11
4 x 800 meter 9.07.0 Atledo Atledo JJA 19-04-14
Hoogspringen 2.00 Jordy van Bodegraven  Achilles HSEN  03-06-07
Verspringen 6.93 Sander Hage  Sprint HSEN  22-09-07
Polsstokhoogspringen 3.52 Tim Schellekens Atledo  HSEN 28-09-14
Hinkstapspringen 14.21 Sander Hage  Attila HSEN   06-05-10
Balwerpen 44.47 Mark Schellekens Atledo  JPA  01-10-05 
Kogelstoten 1.000 gram 8.50 Tristan Strooper Attila JPC 06-07-14
Kogelstoten 2.000 gram 10.40 Luuk Pelkmans Sprint JPA  01-07-17
Kogelstoten 3.000 gram 13.50 Tim Klein DJA JJD  10-07-16
Kogelstoten 4.000 gram 15.58 Maarten Snoeken THOR JJC  10-04-11
Kogelstoten 5.000 gram 16.45 Mattijs Mols Attila JJB  17-05-17 
Kogelstoten 6.000 gram 15.58 Shaquille Emanuelson PAC JJB  11-05-16
Kogelstoten 7.260 gram 15.48 Vincent Jessen Attila HSEN  26-04-12
Discuswerpen 1.000 gram 48.26 Teo Maat Fortuna H60+ 20-06-10
Discuswerpen 1.500 gram 52.87 Piet Meijdam Hercules H50+ 20-06-10
Discuswerpen 1.750 gram 47.72 Shaquille Emanuelson PAC JJB  11-05-16
Discuswerpen 2.000 gram 48.96  Piet Meijdam  Hercules  H45+  03-06-07 
Speerwerpen 400 gram 43.05  Max Kreeft Sprint JJD  08-04-17
Speerwerpen 500 gram 25.48  Jan Smit PSV  H70+  16-06-02
Speerwerpen 600 gram 59.51  Yannick Maas  Sprint JJC  01-04-12 
Speerwerpen 700 gram 62.69  Lars Timmerman  Spado  JJB  15-04-07 
Speerwerpen 800 gram 73.73 Daan Meijer AV '34 HSEN  01-09-12
10-kamp 5.750  Geert van't Hullenaar Atledo  JJA  05-10-02 
  11.4 h * 6.55 * 11.24 * 1.80 * 52.2 h *
15.5 h * 29.49 * 2.40 * 41.50 * 5.06.7

Terug naar boven

Vrouwen/Meisjes - Alle categorieŽn

40 meter 6.72 Julia Crins Ilion MPC 01-07-17
60 meter 8.30 Femke Kuppens Scorpio MJD 10-07-16
60 meter horden 9.70 Jaki Kartopawiro Sprint MJD 28-06-03
80 meter 10.2 h Monique Parijs PSV MJC 24-06-01
80 meter horden 12.62 Tessa Smits Sprint MJC 21-05-16
100 meter 12.68 Yvet van der Sterren DAK DSEN 06-05-10
    Sheenai Muntslag Sprint MJC 17-05-17
100 meter horden 15.7 h Cathelijn Peeters Atledo MJB 28-09-13
150 meter 18.8 h Linda Rutten Atledo DSEN 01-04-07
200 meter 26.31 Sheenai Muntslag Sprint MJC 17-05-17
400 meter 59.18 Lieke Bakker Passaat MJA 03-06-07
600 meter 1.40.25 Kim Lahaijae Attila MJC 02-09-12
800 meter 2.18.79 Juliette Mattijsen Spirit MJA 08-05-11
1.000 meter 3.05.89 Yara Schoenmakers EA MJD 10-07-16
1.500 meter 4.53.39 Nicole de Veer TRR MJB 11-05-07
1 Engelse mijl 5.25.89 Jessie Geel DEM DSEN 16-05-13
2.000 meter 7.33.9 Linda Rutten Atledo DSEN 01-04-07
3.000 meter 10.44.29 Marjon de Kok Pr. Hendrik D35+ 20-06-10
5.000 meter 16.06.63 Anja Smolders AVT (B) DSEN  05-09-03
4 x 40 meter 29.51 Spiridon Spiridon MPC 19-04-14
4 x 60 meter  32.41  Prins Hendrik Pr. Hendrik MJD 10-07-16
4 x 80 meter 40.6 h Prins Hendrik Pr. Hendrik MJC 10-04-09
4 x 100 meter 51.4 h Generaal Michaelis GM MJA 12-04-13
Zweedse estafette 2.24.3 Passaat Passaat DSEN  03-06-07
4 x 800 meter 10.31.0 Combi Combi DSEN 19-04-14
Hoogspringen 1.65 Hilde van Zundert Atledo MJB  26-09-09
Verspringen 5.31 Marit van 't Hullenaar Atledo MJC 02-10-05
Polsstokhoogspringen 2.20 Esther van Ham Atledo DSEN 30-09-07
Hinkstapspringen 11.21 Jaimy van Broekhoven Pr. Hendrik DSEN   21-05-14
Balwerpen 41.54 Saraya Richter Kapellen (B) MPA  05-10-03
Kogelstoten 1.000 gram 6.26 Femke Nooten Scorpio MPC 20-05-15
Kogelstoten 2.000 gram 13.47 Femke Kuppens Scorpio MJD  10-07-16
Kogelstoten 3.000 gram 15.80 Melissa Boekelman Achilles MJC 05-09-03
Kogelstoten 4.000 gram 15.01 Nadine Broersen Sprint. DSEN 17-05-17
Discuswerpen 750 gram 32.77  Willeke Matthijs  Spado MJD 28-06-07
Discuswerpen 1.000 gram 45.50 Pamela Kiel R'dam Atl. MJA 11-04-10
Speerwerpen 400 gram 35.56  Tatjana Richter  Kapellen (B) MJD 05-10-03
Speerwerpen 500 gram 45.65 Emma van Arendonk THOR MJB 11-04-15
Speerwerpen 600 gram 50.24 Bregje Crolla Weert DSEN 26-04-12
7-kamp 4.178 Linda Rutten Atledo  DSEN 29-09-07
  15.9 h * 1.45 * 8.54 * 26.9 h * 4.90 * 32.22 * 2.27.1
10-kamp 4.961 Linda Rutten Atledo DSEN 27-09-08
  13.2 h * 4.94 * 8.22 * 1.03.0 h *
16.7 h * 25.06 * 1.70 * 31.06 * 5.34.5

Terug naar boven

Meisjes Pupillen C

40 meter 6.72 Julia Crins Ilion 01-07-17
150 meter 24.68 Julia Crins Ilion 01-07-17
600 meter 2.10.34 Isabella Spierenburg Sprint 22-09-07
1.000 meter 3.48.71 Marjolein Bogers Atledo 02-09-12
4 x 40 meter 29.51 Spiridon Spiridon 19-04-14
Zweedse estafette 3.50,9 Spiridon Spiridon 19-04-14
Hoogspringen 1.05 Laura Verheijen Gloria 02-07-05
    Floor Alessie Attila 03-07-11
    Marjolein Bogers Atledo 01-09-12
Verspringen 3.90 Julia Crins Ilion 01-07-17
Kogelstoten 1.000 gram 6.26 Femke Nooten Scorpio 05-07-15
Balwerpen 80-100 gram 26.55 Femke Kuppens Scorpio 03-07-11

Terug naar boven

Jongens Pupillen C

40 meter 6.80 Jim Putter DJA 05-07-15
150 meter 24.41 Eljahro Tyrone Philipsen Feniks 01-07-17
600 meter 2.05.9 Stef Vanhaeren Kapellen (B) 24-09-00
1.000 meter 3.54.0 Mark Schellekens Atledo 04-09-02
4 x 40 meter 30.83 Combi Combi 03-07-11
Hoogspringen 1.13 Joeri van Helderen Atledo 24-09-17
Verspringen 3.92 Jim Putter DJA 05-07-15
Kogelstoten 1.000 gram 8.50 Tristan Strooper Attila 06-07-14
Balwerpen 80-100 gram 34.85 Michael van de Ven ACW '66 25-08-01

Terug naar boven

Meisjes Pupillen B

40 meter 6.5 h Marjolein Bogers Atledo 29-09-13
150 meter 25.05 Roza Willemen Sprint 10-07-16
600 meter 2.10.41 Anouk Verheijen Gloria 17-09-11
1.000 meter 3.38.2 Britt Vanthillo ESAK (B) 01-10-05
4 x 40 meter 29.59 Scorpio Scorpio 03-07-11
4 x 60 meter 41.7 h Atledo Atledo 12-04-13
Hoogspringen 1.20 Nona Liauw A Joe GVAC 25-08-01
  1.20 Jasmine Anpong PSV 02-07-05
  1.20 Floor Alessie Attila 01-09-12
Verspringen 3.85 Simone Luijten Achilles 02-07-05
Kogelstoten 2.000 gram 6.11 Marleen van Opstal Atledo 27-09-03
Balwerpen 140-160 gram 30.22 Jelke de Bruyn Kapellen (B) 05-10-03

Terug naar boven

Jongens Pupillen B

40 meter 6.41 Stijn Hendriks Scorpio 29-06-13
150 meter 23.48 Abel Kovacs-Borbas Atletiek Helmond 10-07-16
600 meter 2.02.06 Jochem Vermeulen Kapellen (B) 22-09-07
1.000 meter 3.44.0 Jelle de Roon Atledo 08-07-09
4 x 40 meter 27.36 Attila Attila 03-07-11
4 x 60 meter 40.7 h Atledo Atledo 16-04-10
Hoogspringen 1.30 Lars van der Poel Spado 02-07-05
Verspringen 4.43 Stijn Hendriks Scorpio 29-06-13
Kogelstoten 2.000 gram 7.44 Jesper Arts LGD 25-08-01
Balwerpen 140-160 gram 36.28 Stefan Schoonen Spado 02-07-05

Terug naar boven

Meisjes Pupillen A

60 meter 8.5 h Jaki-Marise Kartopawiro Sprint 24-06-01
150 meter 23.91 Anouk van Jeveren Scorpio 10-07-16
600 meter 1.56.38 Anne de Jong Atledo 20-05-15
1.000 meter 3.26.7 Charis de Smet Kapellen (B) 24-09-00
4 x 60 meter 36.73 Attila Attila 29-06-13
Hoogspringen 1.55 Dominick Nouws Achilles 02-07-05
Verspringen 4.52 Dominick Nouws Achilles 02-07-05
Kogelstoten 2.000 gram 9.48 Dominick Nouws Achilles 02-07-05
Balwerpen 170-200 gram 41.54 Saraya Richter Kapellen (B) 05-10-03

Terug naar boven

Jongens Pupillen A

60 meter 8.71 Jens de Wilde Scorpio 05-07-15
150 meter 21.72 Bart Mol DJA 10-07-16
1.000 meter 3.18.65 Manuel de Backer ESAK (B) 22-09-07
4 x 60 meter 34.9 h Sprint Sprint 13-04-12
Zweedse estafette 2.47.9 Sprint Sprint 13-04-12
Hoogspringen 1.52 Tim Klein DJA 05-07-15
    Luuk Pelkmans Sprint 01-07-17
Verspringen 4.73 Stijn Hendriks Scorpio 06-07-14
Kogelstoten 2.000 gram 10.40 Luuk Pelkmans Sprint 0-07-17
Balwerpen 170-200 gram 44.47 Mark Schellekens Atledo 01-10-05

Terug naar boven

Meisjes Junioren D

60 meter 8.30 Femke Kuppens Scorpio 10-07-16
60 meter horden 9.70 Jaki-Marise Kartopawiro Sprint 28-06-03
100 meter 14.98 Bente de Jager Groene Ster 21-05-14
150 meter 20.71 Pien Korstanje Attila 06-07-14
200 meter 28.68 Hanna van Baast Attila 17-05-17
600 meter 1.46.7 Nicole de Veer Atledo 06-10-02
1.000 meter 3.05.89 Yara Schoenmakers Eindhoven Atl 10-07-16
1 Engelse mijl 5.50.72 Anne de Jong Atledo 17-05-17
4 x 60 meter 32.41 Prins Hendrik Prins Hendrik 10-07-16
Zweedse estafette 2.41.2 Attila Attila 19-04-14
Hoogspringen 1.55 Elisa Blom Oss '78 28-06-03
  1.55 Sheri Lee Leinse Spado 28-06-03
  1.55 Estelle van de Hurk Oss '78 28-06-02
  1.55 Bridget Janssen Parthenon 22-06-13
Verspringen 5.00 Jaki-Marise Kartopawiro Sprint 28-06-03
Hinkstapspringen 8.21 Safira den Oudsten Spiridon 20-05-15
  8.93w Safira den Oudsten Spiridon 11-05-16
Kogelstoten 2.000 gram 13.47 Femke Kuppens Scorpio 10-07-16
Kogelstoten 3.000 gram 6.51 Cathelijn Peeters Atledo 26-04-09
Discuswerpen 750 gram 32.77 Willeke Matthijs Spado 28-06-03
Discuswerpen 1.000 gram 20.69 Safira den Oudsten Spiridon 11-05-16
Speerwerpen 400 gram 35.56 Tatjana Richter Kapellen (B) 05-10-03
Speerwerpen 500 gram 17.15 Cathelijn Peeters Atledo 26-04-09
6-kamp 3.063 Lindy van Kuijk Atledo 06-10-01
  10.5 h * 1.25 * 29.55 * 4.36 * 11.69 * 1.50.0

Terug naar boven

Jongens Junioren D

80 meter 9.96 Joris van Gool Spiridon 03-07-11
80 meter horden 12.2 h Stijn van Opstal Atledo 01-10-05
100 meter 14.83 Guus de Jong Atledo 20-05-15
150 meter 20.0 h Bjorn Stout Scorpio 04-04-04
200 meter 31.20 Scott Pols Atledo 26-04-12
600 meter 1.40.76 Brik van Dusseldorp Typhoon 20-05-15
1.000 meter 2.58.39 Rick van Riel Attila 30-05-15
1 Engelse Mijl 5.23.68 Robin van Riel Attila 16-05-13
4 x 80 meter 41.73 Scorpio Scorpio 10-07-16
Zweedse estafette 2.42.9 Prins Hendrik Prins Hendrik 13-04-12
Hoogspringen 1.75 Santi van Oosterhout Scorpio 21-05-16
Verspringen 5.45 Santi van Oosterhout Scorpio 10-07-16
Hinkstapspringen 9.57 Phill Pols Atledo 21-05-14
Kogelstoten 3.000 gram 13.50 Tim Klein DJA 10-07-16
Kogelstoten 4.000 gram 9.34 Cas Blakenburg Atledo 26-04-12
Discuswerpen 1.000 gram 31.69 Phill Pols Atledo 19-04-14
Speerwerpen 400 gram 43.05 Max Kreeft Spiridon 08-04-17
Speerwerpen 600 gram 31.72 Cas Blakenburg Atledo 26-04-12
7-kamp 4.293 Phill Pols Atledo 27-09-14
  10.5 h * 4.87 * 40.94 * 12.3 h * 1.62 * 12.01 * 3.41.4

Terug naar boven

Meisjes Junioren C

80 meter 10.2 h Monique Parijs PSV 24-06-01
80 meter horden 12.62 Tessa Smits Sprint 21-05-16
100 meter 12.68 Sheenai Muntslag Sprint 17-05-17
150 meter 19.33 Pien Korstanje Attila 21-05-16
200 meter 26.31 Sheenai Muntslag Sprint 17-05-17
400 meter 1.02.28 Fieke Wolters Nijmegen Atletiek 25-04-08
600 meter 1.40.25 Kim Lahaije Attila 02-09-12
800 meter 2.28.96 Suzanne Jonkers Sprint 17-09-11
1.000 meter 3.11.0 Esmay Vos Typhoon 28-04-01
1500 meter 5.23.15 Robin Flipsen Atledo 24-04-09
1 Engelse mijl 5.31.75 Steffi Geelen Weert 06-05-10
4 x 80 meter 40.6 h Prins Hendrik Prins Hendrik 10-04-09
Zweedse estafette 2.25.3 Prins Hendrik Prins Hendrik 10-04-09
Hoogspringen 1.60 Elise Jocaille ACW '66 30-05-15
Verspringen 5.31 Marit van 't Hullenaar Atledo 02-10-05
Hinkstapspringen 9.56 Cathelijn Peeters Atledo 19-05-11
Kogelstoten 3.000 gram 15.80 Melissa Boekelman Achilles 05-09-03
Discuswerpen 1.000 gram 43.20 Melissa Boekelman Achilles 05-09-03
Speerwerpen 500 gram 38.83 Anne-Lique Weeren Triathlon 26-04-09
Speerwerpen 600 gram 35.48 Nadine Broersen Atledo 17-04-05
7-kamp 3.977 Marit van 't Hullenaar Atledo 01-10-05
  12.7 h * 1.45 * 9.67 * 19.6 h * 5.31 * 23.00 * 1.46.0

Terug naar boven

Jongens Junioren C

100 meter 11.57 Joris van Gool Spiridon 22-06-13
100 meter horden 14.04 Joris van Gool Spiridon 22-06-13
150 meter 17.74 Sjoerd Pastoor Sprint 21-05-16
200 meter 23.86 Isiah Emanuelson PAC 11-05-16
400 meter 55.18 Brik van Dusseldorp Typhoon 17-05-17
600 meter 1.29.29 Brent van Herck België 20-05-15
800 meter 2.03.47 Tibo Visser Parthenon 21-05-16
1.000 meter 2.51.6 Robin van Sunten Atledo 26-09-04
1.500 meter 4.35.60 Stef Vanhaeren Kapellen (B) 22-09-07
1 Engelse mijl 4.46.99 Muhameed Huseen Typhoon 17-05-17
3.000 meter 12.10.57 Bart Candel Atledo 26-08-05
5.000 meter 23.24.0 Jeroen Laurijsen Atledo 16-06-02
4 x 100 meter 48.6 h Spirit Spirit 28-04-01
  48.6 h Prins Hendrik Prins Hendrik 10-04-09
Zweedse estafette 2.20.8 Prins Hendrik Prins Hendrik 10-04-09
Hoogspringen 1.75 Niels Brugman Atledo 03-09-00
  1.75 Dion Schellekens Atledo 22-09-07
  1.75 Mark Schellekens Atledo 26-09-09
  1.75 Tey Berendschot Atletiek Maastricht 01-09-12
  1.75 Lekan Dalenberg Atledo 28-09-13
Verspringen 6.22 Stijn van Opstal Atledo 29-09-07
Polsstokhoogspringen 2.20 Jan Janssen Prins Hendrik 03-07-11
Hinkstapspringen 10.67 Dion Schellekens Atledo 11-05-07
Kogelstoten 4.000 gram 15.58 Maarten Snoeken THOR 10-04-11
Kogelstoten 5.000 gram 12.36 Tim Schellekens Atledo 26-08-05
Discuswerpen 1.000 gram 47.51 Phill Pols Atledo 11-05-16
Speerwerpen 600 gram 59.51 Yannick Maas Sprint 01-04-12
Speerwerpen 700 gram 35.89 Daan van Krevelen Atledo 19-05-11
8-kamp 5.505 Stijn van Opstal Atledo 29-09-07
  11.4 h * 6.22 * 11.08 * 1.70 * 13.9 h * 19.16 * 36.54 * 2.57.8

Terug naar boven

Meisjes Junioren B

100 meter 13.09 Eva Bastmeijer Attila 01-09-12
100 meter horden 76.2 cm 15.7 h Cathelijn Peeters Atledo 28-09-13
100 meter horden 84.0 cm 17.67 Brenda Dijkstra Spirit 08-05-11
150 meter 19.1 h Bieke Merkx Atledo 01-04-07
200 meter 26.74 Anouk Olijve ACW '66 03-09-04
400 meter 1.05.46 Ida Peterse Attila 02-09-12
600 meter 1.40.86 Evi van Bladel ACW '66 11-05-16
800 meter 2.24.58 Evi van Bladel ACW '66 17-05-17
1.500 meter 4.53.39 Nicole de Veer Tilburg Road Runners 11-05-07
1 Engelse mijl 5.37.78 Rowan van Dongen Scorpio 26-04-12
3.000 meter 11.47.77 Rowan van Dongen Scorpio 08-05-11
4 x 100 meter 57.2 h Scorpio Scorpio 16-04-10
Zweedse estafette 2.48.1 Atledo Atledo 16-04-10
Hoogspringen 1.65 Hilde van Zundert Atledo 26-09-09
Verspringen 5.02 Laura Brands Sprint 26-04-12
Polsstokhoogspringen 1.70 Robin Flipsen Atledo 02-10-11
Hinkstapspringen 10.30 Sanne Schellekens DJA 21-05-14
Kogelstoten 3.000 gram 12.70 Janneke Pluimes Scorpio 08-04-17
Kogelstoten 4.000 gram 12.34 Pamela Kiel Passaat 03-06-07
Discuswerpen 1.000 gram 42.03 Janneke Pluimes Scorpio 08-04-17
Speerwerpen 500 gram 45.65 Emma van Arendonk THOR 11-04-15
Speerwerpen 600 gram 42.55 Nadine Broersen Sprint 15-04-07
7-kamp 3.973 Linda Rutten Atledo 06-10-01
  16.6 h * 1.45 * 9.98 * 28.0 h * 4.77 * 31.65 * 2.33.8
10-kamp 4.570 Robin Flipsen Atledo 01-10-11
  13.7 h * 3.92 * 9.77 * 1.50 * 1.05.6 h *
20.0 h * 19.76 * 1.70 * 23.49 * 5.25.,5

Terug naar boven

Jongens Junioren B

100 meter 10.98 Joris van Gool Spiridon 21-05-14
110 meter horden 91.4 cm 15.8 h Mark Schellekens Atledo 02-10-11
110 meter horden 106.7 cm 16.38 Mark Schellekens Atledo 08-05-11
150 meter 17.9 h Tim Schellekens Atledo 01-04-07
200 meter 23.54 Niels Clarijs Achilles 03-06-07
400 meter 51.40 Pieter Braun Sprint 24-04-09
600 meter 1.40.45 Glenn Pols Atledo 21-05-14
800 meter 1.58.23 Ralf Nieuwenhuizen Spirit 08-05-11
1.500 meter 4.02.41 Marco Vermond DAK 05-09-03
1 Engelse mijl 4.46.37 Edwin van Gurp Sprint 25-08-06
2.000 meter 6.27.7 Stefan van Schendel Scorpio 01-04-07
3.000 meter 9.50.46 Teun Zoontjes TRR 26-08-05
5.000 meter 15.54.79 Luuk Maas TRR 11-05-16
4 x 100 meter 47.3 h Spiridon Spiridon 12-04-13
Zweedse estafette 2.12.9 Spiridon Spiridon 12-04-13
4 x 800 meter 9.12.0 DAK DAK 19-04-14
Hoogspringen 1.95 Joost Ketel Achilles 08-05-11
Verspringen 6.63 Kris Beerens Atledo 07-10-00
Polsstokhoogspringen 2.90 Robin van Sunten Atledo 01-10-06
    Jordi van Schijndel Atledo 02-09-12
Hinkstapspringen 13.35 Pieter Braun Sprint 24-04-09
Kogelstoten 5.000 gram 16.45 Mattijs Mols Attila 17-05-17
Kogelstoten 6.000 gram 15.58 Shaquille Emanuelson PAC 11-05-16
Kogelstoten 7.260 gram 9.61 Sander Janssen Passaat 03-06-07
Discuswerpen 1.500 gram 49.49 Mattijs Mols Attila 17-05-17
Discuswerpen 1.750 gram 47.77 Shaquille Emanuelson PAC 11-05-16
Speerwerpen 700 gram 62.69 Lars Timmerman Spado 15-04-07
Speerwerpen 800 gram 45.83 Mark Schellekens Atledo 08-05-11
9-kamp 4.959 Mark Schellekens Atledo 01-10-11
  11.9 h * 5.93 * 12.01 * 2.70 * 
15.8 h * 30.41 * 1.80 * 45.98 * 5.08.1
10-kamp 4.812 Glenn Pols Atledo 27-09-14
  12.1 h * 5.16 * 12.87 * 1.57 * 57.2 h *
18.5 h * 30.67 * 2.72 * 46.45 * 5.21.0

Terug naar boven

Meisjes Junioren A

100 meter 12.6 h Karen Verbiest Kapellen (B) 24-09-00
100 meter horden 15.9 h Cathelijn Peeters Atledo 27-09-14
150 meter 21.7 h Nienke Walsma Scorpio 01-04-07
200 meter 26.47 Whitney Beekmans DAK 26-04-12
400 meter 59.18 Lieke Bakker Passaat 03-06-07
600 meter 2.12.16 Romy Smulders Attila 21-05-14
800 meter 2.18.79 Juliette Mattijsen Spirit 08-05-11
1.500 meter 4.54.71 Sharon de Knegt Seven Hills 11-05-07
1 Engelse mijl 6.08.73 Robin Flipsen Atledo 16-05-13
2.000 meter 9.13.8 Martine Verpaalen Atledo 01-04-07
3.000 meter 14.35.53 Daphne Visser Spirit 08-05-11
4 x 100 meter 51.4 h Generaal Michaelis Generaal Michaelis 12-04-13
Hoogspringen 1.60 Annelies Sijben Achilles 03-06-07
    Hilde van Zundert Atledo 08-05-11
Verspringen 5.19 Karen Verbiest Kapellen (B) 24-09-00
Polsstokhoogspringen 2.00 Robin Flipsen Atledo 29-09-13
Hinkstapspringen 11.18 Eva Bastmeijer Attila 21-05-14
Kogelstoten 4.000 gram 14.16 Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 11-04-10
Discuswerpen 1.000 gram 45.50 Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 11-04-10
Speerwerpen 600 gram 44.48 Nadine Broersen Sprint 26-04-09
7-kamp 3.938 Cathelijn Peeters Atledo 27-09-14
  15.9 h * 1.57 * 8.42 * 28.1 h * 4.86 * 23.88 * 2.35.5
10-kamp 4.028 Robin Flipsen Atledo 28-09-13
  14.0 h * 3.94 * 8.56 * 1.50 * 1.06.6 h *
20.6 h * 22.93 * 2.00 * 23.08 * 5.50.7

Terug naar boven

Jongens Junioren A

100 meter 11.34  Rinse Pieters  AV '56  03-06-07 
110 meter horden 100.0 cm 15.5 h  Geert van 't Hullenaar  Atledo  06-10-02 
110 meter horden 106.7 cm 16.67  Alex Eradus  Groene Ster  03-06-07 
150 meter  17.7 h  Willem Heijboer  Atledo  01-04-07 
200 meter 22.80  Joris Reijnders Spiridon 24-04-09
400 meter  50.71 Joris Reijnders Sprint 06-05-10
600 meter 1.25.76 Benno Snepvangers Atledo 20-05-15
800 meter 2.06.22  Robin van Sunten  Atledo  03-06-07 
1.500 meter  4.03.77  Marco Vermond  Seven Hills  03-09-04 
1 Engels mijl  4.50.67 Ronald Cockx DJA 16-05-13
2.000 meter  6.23.9  Robin van Sunten  Atledo  01-04-07 
3.000 meter  10.53.0  Niels Laurijsen  Atledo  13-09-00 
5.000 meter  16.01.43  Dorus Arts  Seven Hills  05-09-03 
4 x 100 meter  45.5 h  Atledo  Atledo 11-04-08
4 x 800 meter 9.07.0 Atledo Atledo 19-04-14
Hoogspringen  1.90  Ralph Jacobs  Atledo  05-10-03 
    Mathijs van Gageldonk Atledo 26-09-09
    Leon Tukker Typhoon 19-05-11
Verspringen  6.55  Geert van 't Hullenaar  Atledo  05-10-02 
Polsstokhoogspringen  3.20  Tim Schellekens Atledo  27-09-09
    Mark Schellekens Atledo 02-09-12
Hinkstapspringen  12.14  Koen Michielsen Gloria 24-04-09
Kogelstoten 6.000 gram 13.93  Haike Franssen GVAC 07-04-13
Kogelstoten 7.260 gram 14.98  Patrick Cronie  Passaat  03-06-07 
Discuswerpen  1.750 gram 44.49 Milan Betz Scorpio 19-04-14
Discuswerpen 2.000 gram 39.37  Patrick Cronie  Passaat  03-06-07 
Speerwerpen 800 gram 56.77  Jesse Schreurs  Attila  11-05-07 
10-kamp  5.750  Geert van 't Hullenaar  Atledo  05-10-02 
  11.4 h * 6.55 * 11.24 * 1.80 * 52.2 h * 
15.5 h * 29.49 * 2.40 * 41.50 * 5.06.7

Terug naar boven

Vrouwen Senioren

100 meter 12.68 Yvet van der Sterren DAK 06-05-10
100 meter horden 15.9 h Linda Rutten Atledo 29-09-07
150 meter 18.8 h Linda Rutten Atledo 01-04-07
200 meter 26.56 Kaylee van de Par Spiridon 16-05-13
400 meter 59.86 Amely van Bavel OSS-Volo 25-04-08
600 meter 1.41.60 Judi Becx Attila 20-05-15
800 meter 2.27.1 Linda Rutten Atledo 30-09-07
1.500 meter 5.04.32 Nienke van 't Veer Sprint 24-06-12
1 Engelse mijl 5.25.89 Jessie Geel DEM 16-05-13
2.000 meter 7.33.9 Linda Rutten Atledo 01-04-07
3.000 meter 11.38.9 Wieke Bastiani Scorpio 13-09-00
5.000 meter 16.06.83 Anja Smolders AVT (B) 05-09-03
4 x 100 meter 51.9 h Groene Ster Groene Ster 13-04-12
Zweedse estafette 2.24.3 Passaat Passaat 03-06-07
4 x 800 meter 10.31.0 Combi Combi 19-04-14
Hoogspringen 1.60 Esther van Ham Atledo 01-10-05
  1.60 Hilde van Zundert Scorpio 21-05-14
Verspringen 5.28 Yvet van der Sterren DAK 25-04-08
Polsstokhoogspringen 2.20 Esther van Ham Atledo 30-09-07
Hinkstapspringen 11.21 Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 21-05-14
Kogelstoten 4.000 gram 15.01 Nadine Broersen Sprint 17-05-17
Discuswerpen 1.000 gram 43.36 Bibi Lotte van der Horst AAC 17-05-17
Speerwerpen 600 gram 50.24 Bregje Crolls Weert 26-04-12
7-kamp 4.178 Linda Rutten Atledo 29-09-07
  15.9 h * 1.45 * 8.54 * 26.9 h * 4.90 * 32.22 * 2.27.1
10-kamp 4.961 Linda Rutten Atledo 27-09-08
  13.2 h * 4.94 * 8.22 * 1.40 * 1.03.0 h * 
16.7 h * 35.06 * 1.70 * 31.06 * 5.34.5

Terug naar boven

Mannen Senioren

100 meter 11.37 Benno Snepvangers Atledo 11-05-16
110 meter horden 16.81 Steven Nuytinck AV '56 24-06-12
150 meter 17.6 h Fabian Verdaas Scorpio 01-04-07
200 meter 22.91 Marc Lommert Statina 11-05-07
    Benno Snepvangers Spark 17-05-17
400 meter 50.73 Peter van Gorp Attila 05-09-03
600 meter 1.26.29 Marco Vermond Spado 20-05-15
800 meter 1.58.79 Gert-Jan Smit AV '56 03-06-07
1.500 meter 4.07.0 Wim Crollet SGOLA (B) 24-09-00
1 Engelse mijl 4.35.35 Ron Szigetti Attila 16-05-13
2.000 meter 6.20.0 Ralph Jacobs Atledo 01-04-07
3.000 meter 9.14.9 Pim Vergunst Scorpio 13-09-00
5.000 meter 14.59.13 Johan Schoors Duffel (B) 05-09-03
4 x 100 meter 43.2 h Attila Attila 11-04-08
Zweedse estafette 2.03.1 Scorpio Scorpio 08-05-11
Hoogspringen 2.00 Jordy van Bodegraven Achilles 03-06-08
Verspringen 6.93 Sander Hage Sprint 22-09-07
Polsstokhoogspringen 3.52 Tim Schellekens Atledo 28-09-14
Hinkstapspringen 14.21 Sander Hage Attila 06-05-10
Kogelstoten 7.260 gram 15.48 Vincent Jessen Attla 26-04-12
Discuswerpen 2.000 gram 45.35 Erwin Simpelaar AV '56 03-06-07
Speerwerpen 800 gram 73.73 Daan Meijer AV '34 01-09-12
10-kamp 5.600 Ralph Jacobs Atledo 26-09-09
  12.0 h * 5.99 * 9.09 * 1.95 * 53.0 h * 
17.4 h * 30.23 * 3.00 * 41.28 * 4.36.9

Terug naar boven

Vrouwen Masters 35

100 meter 13.50 Pascale Schure Phoenix 20-06-10
100 meter horden 18.1 h Rian Peeters Atledo 27-09-03
150 meter 24.9 h Sandra Habets Atledo 04-04-04
200 meter 28.44 Esther Nijdam Scorpio 08-05-11
400 meter 1.09.12 Rian Peeters Atledo 26-08-05
600 meter 1.55.00 Karin van Ham Atledo 20-05-15
800 meter 2.39.39 Martine Hendriksen Leiden Atletiek 20-06-10
1.500 meter 5.34.54 Jeanette Koene Hercules 03-06-07
1 Engelse mijl 5.58.03 Ingrid Zwets-Pelkmans Sprint 19-05-11
3.000 meter 10.44.29 Marjon de Kok Prins Hendrik 20-06-10
4 x 100 meter 59.66 PAC PAC 20-06-10
Hoogspringen 1.50 Rian Peeters Atledo 05-10-02
Verspringen 4.64 Therry in 't Groen Scorpio 13-09-00
Polsstokhoogspringen 1.80 Karin van Ham Atledo 29-09-13
Hinkstapspringen 9.84 Therry in 't Groen Scorpio 05-09-03
Kogelstoten 4.000 gram 11.58 Leonie Berden RKHAV 20-06-10
Discuswerpen 1.000 gram 41.90 Leonie Berden RKHAV 20-06-10
Speerwerpen 600 gram 35.15 Marielle Jansen Attila 26-08-05
7-kamp 3.544 Rian Peeters Atledo 27-09-03
  18.1 h * 1.50 * 9.39 h * 30.4 h * 4.03 * 31.36 * 2.42.2
10-kamp 2.771 Karin van Ham Atledo 28-09-13
  15.3 h * 3.94 * 8.78 * 1.20 * 1.14.6 h *
21.7 h * 22.55 * 1.80 * 0 * 7.25.3

Terug naar boven

Mannen Masters 35

100 meter 11.57 Werner Andrea Phoenix 20-06-10
110 meter horden 20.3 h Jeroen Farla Atledo 28-09-14
150 meter 21.3 h Gerdjan Kipping Atledo 01-04-07
200 meter 24.05 Alex van Krevelen Atledo 26-08-05
400 meter 53.25 Werner Andrea Phoenix 20-06-10
800 meter 2.03.87 Ronald Bassa Prins Hendrik 20-06-10
1.500 meter 4.17.04 Toon Heeren LTES 05-09-03
5.000 meter 15.17.03 Bernard te Boekhorst Phoenix 20-06-10
Zweedse estafette 2.12.0 Prins Hendrik Prins Hendrik 20-06-01
4 x 800 meter 10.30.0 Atledo Atledo 19-04-14
Hoogspringen 1.75 Dennis Francois Groene Ster 20-06-10
Verspringen 6.09 Peter van der Vliet Hercules 08-05-11
Polsstokhoogspringen 1.92 Jeroen Farla Atledo 28-09-14
Hinkstapspringen 12.47 Justin Francois Groene Ster 21-05-14
Kogelstoten 7.260 gram 13.83 Brian Lesterhuis Eindhoven Atletiek 20-06-10
Discuswerpen 2.000 gram 40.05 Ruben van Ameijden Fortius 08-04-17
Speerwerpen 800 gram 58.96 Brian Lesterhuis Eindhoven Atletiek 20-06-10
10-kamp 3.714 Jeroen Farla Atledo 27-09-14
  13.2 h * 4.98 * 8.41 * 1.52 * 1.02.4 h * 
20.3 h * 25.50 * 1.92 * 36.42 * 5.29.7

Terug naar boven

Vrouwen Masters 40

80 meter horden 14.1 h Rian Peeters Atledo 29-09-07
100 meter 13.46 Valérie Klosterman PAC 20-06-10
150 meter 21.2 h Sandra Habets Atledo 01-04-07
200 meter 31.0 h Rian Peeters Atledo 29-09-07
400 meter 1.08.7 h Marian Mahieu Atledo 02-10-10
800 meter 2.29.74 Marian Mahieu Atledo 20-06-10
1.500 meter 4.59.41 Marlien van Beek LADB 26-08-05
1 Engelse mijl 5.37.31 Marian Mahieu Atledo 06-05-10
3.000 meter 11.14.76 Lia Wijnberger Prins Hendrik 20-06-10
5.000 meter 18.22.15 Marijke von Bergh Attila 25-04-08
4 x 100 meter 58.35 Atledo Atledo 20-06-10
Hoogspringen 1.45 Rian Peeters Atledo 29-09-07
Verspringen 4.75 Evie Roelands DJA 24-09-00
Hinkstapspringen 9.23 Helen Boelens Prins Hendrik 25-08-07
Kogelstoten 4.000 gram 9.33 Tinka Smith Leiden Atletiek 20-06-10
Discuswerpen 1.000 gram 34.16 Karin Nienhuis Ciko '66 07-04-13
Speerwerpen 600 gram 29.25 Rian Peeters Atledo 30-09-07
7-kamp 4.101 Rian Peeters Atledo 29-09-07
  14.1 h * 1.45 * 8.42 * 31.0 h * 4.09 * 29.25 * 2.38.5

Terug naar boven

Mannen Masters 40

100 meter 12.27 Arjan Otten Eindhoven Atletiek 20-06-10
110 meter horden 19.9 h Gerdjan Kipping Atledo 28-09-08
150 meter 20.4 h Ton de Kort ACW '66 04-04-04
  20.4 h Rob Sergeant Scorpio 01-04-07
200 meter 24.49 Toine van Beckhoven Attila 21-05-14
400 meter 55.27 David Bömer DJA 06-05-10
800 meter 2.11.04 Olaf Simonse Reeuwijk 20-06-10
1.500 meter 4.14.83 Michiel Otten Prins Hendrik 20-06-10
1 Engelse Mijl 5.51.54 Mark Stuurman Loopgroep PK 26-04-12
3.000 meter 9.57.3 Luud Rutten Atledo 13-09-00
5.000 meter 15.07.12 Oskar de Kuijer Leiden Atletiek 20-06-10
4 x 100 meter 50.8 h Oss '78 Oss '78 12-04-13
Zweedse estafette 2.18.5 Parthenon Parthenon 20-06-10
Hoogspringen 1.70 Eric Geelen Leiden Atletiek 20-06-10
Verspringen 5.98 Jurgen van Berkum Parthenon 20-06-10
Polsstokhoogspringen 2.20 Gerdjan Kipping Atledo 28-09-08
Hinkstapspringen 10.72 Ron Hofmans ACW '66 11-05-07
Kogelstoten 7.260 gram 11.83 John van Rooij GVAC 11-04-10
Discuswerpen 2.000 gram 35.43 John van Rooij GVAC 11-04-10
Speerwerpen 800 gram 47.16 Eric Beaart Prins Hendrik 25-08-06
10-kamp 4.557 Gerdjan Kipping Atledo 27-09-08
  12.2 h * 5.13 * 6.84 * 1.50 * 55.6 h * 
19.9 h * 16.51 * 2.20 * 25.33 * 4.54.1

Terug naar boven

Vrouwen Masters 45

80 meter horden 15.3 h Rian Peeters Atledo 06-10-12
100 meter 14.13 Joke Torbijn - van der Koogh Parthenon 03-06-07
150 meter 22.5 h Annet van Steenhoven Scorpio 01-04-07
200 meter 29.71 Joke Torbijn - van der Koogh Parthenon 03-06-07
400 meter 1.15.42 Tiny Rutten Atledo 26-08-05
600 meter 1.55.73 Judith van Winkel Atledo 20-05-15
800 meter 2.45.1 Judith van Winkel Atledo 28-09-14
1.500 meter 5.40.71 Phily Brooymans Groene Ster 03-06-07
1 Engelse mijl 6.25.23 Tiny Rutten Atledo 25-08-06
2.000 meter 8.27.0 Tiny Rutten Atledo 01-04-07
3.000 meter 11.41.9 Nellie van Beers Oirschot 13-09-00
5.000 meter 21.18.21 Ria Musters DAK 05-09-03
Hoogspringen 1.35 Manon Bettonviel Attila 20-06-10
Verspringen 4.49 Christian Kouijzer RKHAV 20-06-10
Hinkstapspringen 9.60 Helen Boelens Prins Hendrik 19-05-11
Kogelstoten 4.000 gram 9.21 Yvon van Arendonk THOR 07-04-13
Discuswerpen 1.000 gram 32.43 Rian Peeters Atledo 02-09-12
Speerwerpen 600 gram 22.73 Carolien Smilde Atledo 25-08-06
7-kamp 3.745 Rian Peeters Atledo 06-10-12
  15.3 h * 1.30 * 8.672 * 32.3 h * 3.69 * 21.62 * 2.54.6
10-kamp 3.083 Trix Hoppenbrouwer Atledo 01/02-10-11
  15.8 h * 3.55 * 6.35 * 1.10 * 1.16.6 h * 0 * 16.00 * 0 * 15.06 * 6.17.1

Terug naar boven

Mannen Masters 45

100 meter 12.28 Peter Parren Weert 20-06-10
110 meter horden (106,7 cm) 18.06 Jurgen van Berkum Parthenon 24-06-12
150 meter 20.2 h Wim van den Wijngaard Scorpio 04-04-04
200 meter 26.52 Ton de Kort ACW '66 26-08-05
400 meter 57.47 Wim van den Wijngaard Scorpio 03-09-04
600 meter 1.29.43 Marc van Gils Eindhoven Atletiek 11-05-16
800 meter 2.05.61 Corne Haast Spado 03-06-07
1.500 meter 4.16.61 Alfons van Geel LTES 05-09-03
1 Engelse mijl 4.55.52 Michel van den Bos Delta Sport 06-05-10
5.000 meter 15.52.77 Tim Brouwer De Koning Leiden Atletiek 20-06-10
Zweedse estafette 2.47.0 Atledo Atledo 12-04-13
Hoogspringen 1.65 Jurgen van Berkum Parthenon 24-06-12
Verspringen 5.47 Ron Schijfs DJA 25-04-08
Polsstokhoogspringen 2.30 Johan Flipsen Atledo 03-10-10
Hinkstapspringen 12.37 Jurgen van Berkum Parthenon 24-06-12
Kogelstoten 7.260 gram 12.04 Albert van der Mee Sprint 15-04-07
Discuswerpen 2.000 gram 48.96 Piet Meijdam Hercules 03-06-07
Speerwerpen 800 gram 47.63 Eric Beaart Prins Hendrik 20-06-10
10-kamp 3.757 Gerard van Broekhoven Atledo 06-10-01
  12.7 h * 4.86 * 8.23 * 1.40 * 1.06.3 h *
0 * 26.40 * 0 * 28.21 * 5.57.2

Terug naar boven

Vrouwen Masters 50

100 meter 14.5 h Lena Jansen Energie 16-06-02
200 meter 30.4 h Lena Jansen Energie 16-06-02
800 meter 2.39.47 Eveline Botter De Spartaan 20-06-10
1 Engelse mijl 6.36.73 Trix Hoppenbrouwer Atledo 16-05-13
3.000 meter 11.37.03 Eveline Botter De Spartaan 20-06-10
5.000 meter 23.12.86 Tiny Rutten Atledo 06-05-10
Hoogspringen 1.15 TriX Hoppenbrouwer Atledo 28-09-13
Verspringen 4.22 Evie Roelands DJA 20-06-10
Hinkstapspringen 9.87 Janine Kortbeek Prins Hendrik 25-08-06
Kogelstoten 3.000 gram 9.53 Maria van den Berg DJA 19-04-14
Discuswerpen 1.000 gram 26.25 Rian Peeters Atledo 08-04-17
Speerwerpen 500 gram 25.46 Rian Peeters Atledo 08-04-17
7-kamp 2.901 Trix Hoppenbrouwer Atledo 28-09-13
  0 * 1.15 * 7.54 * 34.3 h * 3.40 * 21.19 * 3.03.5  
10-kamp 1.798 Lia Schellekens Atledo 28-09-13
  20.7 h * 2.49 * 7.74 * 1.10 * 0 *
0 * 16.62 * 0 * 15.27 * 0
 

Terug naar boven

Mannen Masters 50

100 meter 12.89 Ricardo Hill Parthenon 20-06-10
100 meter horden 20.4 h John Danyluk Atledo 28-09-03
200 meter 24.49 Kay Schaafsma Sprint 08-05-11
400 meter 57.64 Michiel van Essen Leiden Atletiek 20-06-10
600 meter 1.58.63 Jack Stokkermans Atledo 21-05-14
800 meter 2.19.71 Andre Reinders Atletiek Maastricht 20-06-10
1.500 meter 4.34.50 Paul Fergus LGD 20-06-10
1 Engelse mijl 5.32.99 Gerjan Diepstraten Atledo 06-05-10
3.000 meter 10.33.9 Gerard Joosten ACW '66 13-09-00
5.000 meter 16.55.75 Hans Verbaandert GVAC 20-06-10
Zweedse estafette 2.51.6 Atledo Atledo 13-04-12
Hoogspringen 1.65 Jeroen Bronwasser Prins Hendrik 20-06-10
Verspringen 5.93 Jeroen Bronwasser Prins Hendrik 20-06-10
Polsstokhoogspringen 2.12 Johan Flipsen Atledo 28-09-14
Hinkstapspringen 9.87 John Danyluk Atledo 05-09-03
Kogelstoten 6.000 gram 13.12 Piet Meijdam Hercules 20-06-10
Kogelstoten 7.260 gram 9.98 Kay Schaafsma Sprint 08-05-11
Discuswerpen 1.500 gram 52.87 Piet Meijdam Hecules 20-06-10
Discuswerpen 2.000 gram 29.00 Ryan Smits Groene Ster 03-06-07
Speerwerpen 700 gram 38.36 Ger Keijzers LGD 20-06-10
Speerwerpen 800 gram 57.46 Keith Beard Rotterdam Atletiek 01-09-12
10-kamp 3.716 Frank Pols Atledo 27-09-14
  13.7 h * 4.52 * 9.09 * 1.37 * 1.10.0 h *
20.5 h * 21.61 * 0 * 23.73 * 6.23.8

Terug naar boven

Vrouwen Masters 55

100 meter 15.6 h Riet Jonkers Attila 16-06-02
200 meter 32.4 h Riet Jonkers Attila 16-06-02
800 meter 3.16.19 Lia Verbeek Attila 20-06-10
1 Engelse mijl 8.00.40 Marianne van de Velden Atledo 16-05-13
3.000 meter 13.59.20 Maria Bloemsaat Scorpio 20-06-10
5.000 meter 22.15.17 Jannie de Vries Dynamica 20-05-15
Hoogspringen 1.40 Janine Kortbeek Prins Hendrik 20-06-10
Verspringen 4.36 Janine Kortbeek Prins Hendrik 20-06-10
Hinkstapspringen 9.60 Janine Kortbeek Prins Hendrik 19-05-11
Kogelstoten 3.000 gram 8.69 Anja Korff Eindhoven Atletiek 01-04-12
Discuswerpen 1.000 gram 21.95 Anja Korff Eindhoven Atletiek 01-04-12
Speerwerpen 500 gram 24.26 Jenny Marcelis Scorpio 04-04-04

Terug naar boven

Mannen Masters 55

100 meter 12.74 Kay Schaafsma Sprint 17-05-17
110 meter horden 22.7 Hens Koreman Atledo 28-09-14
150 meter 23.0 h Fred van Steenhoven Scorpio 01-04-07
200 meter 25.91 Kay Schaafsma Sprint 17-05-17
400 meter 59.04 Corné Haast Spado 17-05-17
1.500 meter 4.31.99 Martien van der Hoorn De Spartaan 20-06-10
1 Engelse mijl 5.38.16 Tini de Laat DAK 16-05-13
5.000 meter 16.00.38 John van der Wansem LADB 26-08-05
4 x 100 meter 59.08 Atledo Atledo 19-04-14
Zweedse estafette 2.44.1 Atledo Atledo 19-04-14
Hoogspringen 1.42 Justus van Nierop DAK 17-05-17
Verspringen 5.01 Ryan Smits Groene Ster 08-05-11
Polsstokhoogspringen 2.13 Johan Flipsen Atledo 24-09-17
Hinkstapspringen 9.46 Kees Havermans Scorpio 11-05-07
Kogelstoten 6.000 gram 12.01 Sjaak Ruhl Rotterdam Atletiek 20-06-10
Discuswerpen 1.500 gram 40.39 Albert van der Mee Sprint 08-04-17
werpen 700 gram 37.64 Glenn Gentle Achilles-Top 20-06-10
10-kamp 3.483 Frits van der Velden Atledo 06-10-12
  14.9 h * 3.60 * 7.93 * 1.25 * 1.11.1 h *
24.0 * 23.16 * 0 * 27.30 * 6.35.7 h

Terug naar boven

Vrouwen Masters 60

100 meter 18.20 Margreeth Hissink PAC 20-06-10
200 meter 31.32 Riet Jonkers Attila 03-09-04
Hinkstapspringen 10.05 Janine Kortbeek Prins Hendrik 21-05-14
Kogelstoten 3.000 gram 10.01 Annie van Anholt Attila 20-06-10
Discuswerpen 1.000 gram 32.28 Annie van Anholt Attila 20-06-10
Speerwerpen 400 gram 24.35 Jenny Marcelis Scorpio 15-04-07

Terug naar boven

Mannen Masters 60

100 meter 13.51 Ko Florusse Parthenon 20-06-10
100 meter horden 21.7 h Jan-Willem van Heteren Atledo 25-09-16
200 meter 29.67 Kees Havermans Scorpio 24-04-09
400 meter 1.02.04 Wim Scholtes Sparta 20-06-10
800 meter 2.23.50 Hans Smeets Achilles-Top 20-06-10
1.500 meter 4.53.89 Hans Smeets Achilles-Top 20-06-10
1 Engelse mijl 6.26.19 Jan van Liempt Atledo 21-05-14
5.000 meter 18.36.25 Roel Timmers Veteranen Nederland 19-05-11
Hoogspringen 1.32 Frits van der Velden Dongen 17-05-17
Verspringen 4.32 Kees Havermans Scorpio 24-04-09
Polsstokhoogspringen 1.93 Jan-Willem van Heteren Atledo 24-09-17
Hinkstapspringen 7.41 Gerard van Broekhoven Atledo 11-05-16
Kogelstoten 5.000 gram 10.17 Donald Segers RKHAV 20-06-10
Discuswerpen 1.000 gram 48.26 Teo Maat Fortuna 20-06-10
Speerwerpen 600 gram 35.75 Frits van der Velden Dongen 24-09-17
10-kamp 4.448 Jan-Willem van Heteren Atledo 25-09-16
  14,6 h * 4,18 * 7,95 * 1,15 * 1.10.0 h *
21.7 h * 22.56 * 1.70 * 31.19 * 6.21.0 h

Terug naar boven

Vrouwen Masters 65

80 meter horden 16.1 h Riet Jonkers Atledo 28-09-13
100 meter 16.8 h Riet Jonkers Atledo 02-10-10
200 meter 34.0 h Riet Jonkers Atledo 06-10-12
400 meter 1.15.1 h Riet Jonkers Atledo 02-10-10
800 meter 2.53.88 Riet Jonkers Atledo 20-06-10
1.500 meter 6.13.3 Riet Jonkers Atledo 03-10-10
Hoogspringen 1.20 Riet Jonkers Atledo 28-09-13
Verspringen 3.89 Riet Jonkers Atledo 02-10-10
Kogelstoten 3.000 gram 8.33 Jenny Marcelis Scorpio 08-04-17
Discuswerpen 1.000 gram 20.35 Jenny Marcelis Scorpio 08-04-17
Speerwerpen 400 gram 19.54 Jenny Marcelis Scorpio 08-04-17
7-kamp 5.261 Riet Jonkers Atledo 06-10-12
  16,3 h * 1,15 * 8,13 * 34,0 h * 3,51 * 13,75 * 3.03,2)
10-kamp 6.038 Riet Jonkers Atledo 02-10-10
  16.8 h * 3.89 * 8.28 * 1.15 * 1.15.1 h *
0 * 15.57 * 0 * 15.92 * 6.13.3

Terug naar boven

Mannen Masters 65

100 meter 15.72 Arie van Tol Leiden Atletiek 20-06-10
400 meter 1.16.10 Antoon Voermans Sprint 26-08-05
1.500 meter 6.07.17 Antoon Voermans Sprint 26-08-05
1 Engelse mijl 5.50.83 Roel Timmers Veteranen Nederland 21-05-14
5.000 meter 19.38.25 Roel Timmers Veteranen Nederland 26-04-12
Verspringen 3.77 Geert van Dijk Veteranen Nederland 03-09-04
Kogelstoten 5.000 gram 11.95 Frans de Laat Swift 11-05-16
Discuswerpen 1.000 gram 36.05 Frans de Laat Swift 11-05-16
Speerwerpen 600 gram 31.10 Jan van Empel GVAC 11-04-10

Terug naar boven

Vrouwen Masters 70

100 meter 17.31 Riet Jonkers Atledo 17-05-17
200 meter 35.84 Riet Jonkers Atledo 20-05-15
800 meter 3.23.8 Riet Jonkers Atledo 25-09-16
Hoogspringen 1.15 Riet Jonkers Atledo 24-09-16
Verspringen 3.24 Riet Jonkers Atledo 25-09-16
Kogelstoten 3.000 gram 8.13 Riet Jonkers Atledo 19-04-14
Discuswerpen 1.000 gram 13.75 Jeanne de Wilde SGOLA (B) 24-09-00
Speerwerpen 400 gram 12.77 Jeanne de Wilde SGOLA (B) 24-09-00
Speerwerpen 500 gram 14.48 Riet Jonkers Atledo 19-04-14

Terug naar boven

Mannen Masters 70

800 meter 2.47.25 Rob Kruis Typhoon 17-05-17
5.000 meter 24.13.05 André Aarts Scorpio 17-05-17
Kogelstoten 4.000 gram 10.66 Jan Smit PSV 16-06-02
Discuswerpen 1.000 gram 34.60 Jan Smit PSV 16-06-02
Speerwerpen 500 gram 25.48 Jan Smit PSV 16-06-02

Terug naar boven

Vrouwen Masters 75

Kogelstoten 3.000 gram 6.40 Jeanne de Wilde SGOLA (B) 05-10-03

Terug naar boven

Mannen Masters 75

Kogelstoten 4.000 gram 9.70 Jan Oerlemans Nijmegen Atletiek 17-04-05
Discuswerpen 1.000 gram 31.99 Jan Oerlemans Nijmegen Atletiek 17-04-05
Speerwerpen 500 gram 18.92 Jan Oerlemans Nijmegen Atletiek 15-04-07

Terug naar boven

Mannen Masters 80

Kogelstoten 3.000 gram 7.02 Jan Smit Eindhoven Atletiek 01-04-12
Discuswerpen 1.000 gram 19.61 Jan Smit Eindhoven Atletiek 01-04-12

Terug naar boven

Halrecords De Salamander

Halrecords van sporthal 'De Salamander' van de jaren 2002 - 2017

Klik HIER om ze in te zien. (update: 15-01-2017)


Terug naar boven