Atletiek- en Trimvereniging Atledo Dongen

Bestuur & Commissies

Dagelijks bestuur

Voorzitter  
 
André Langeveld
voorzitter@atledo.nl
tel: 06-52664900
 
 
Secretaris  
Post adres:
Gerardus Majellastraat 2a
5101 BG Dongen
 
Hens Koreman
secretaris@atledo.nl
tel: 06-22936700

 
Penningmeester  
Factuur adres:
Venusstraat 16
5101 VG Dongen
 

Albert Verschure
penningmeester@atledo.nl 
tel: 06-41131860

(voor financiële administratie, kostendeclaraties en bestuurszaken)


Overige bestuursleden

TC Atletiek & WOC TC Lopen en Bewegen & TOC
Johan Flipsen
tc-atletiek@atledo.nl
woc@atledo.nl
Tessa Trommelen
tc-loop@atledo.nl
 
PR & Communicatie Activiteiten &
Vrijwilligerszaken
Anouk van Heteren
pr-communicatie@atledo.nl
Robin Flipsen
activiteiten@atledo.nl
vrijwilligers@atledo.nl

 

Commissies

Ledenadministratie Contributie PR & Communicatie

André Langeveld
ledenadministratie@atledo.nl 

Berkenheuvelstraat 15
5101 WC Dongen 

(wijzigingen en aanmelden/
opzeggen van lidmaatschap) 
Marianne Verschure
contributie@atledo.nl
tel: 06-41131860
Venusstraat 16
5101 WG Dongen

(contributienota's, betalingen,
incasso's)
Ben Barendse
pr@atledo.nl
 
Wedstrijdsecretariaat - Thuis Wedstrijdsecretariaat - Uit Clubkleding
Anke Flipsen
wedstrijd-thuis@atledo.nl
tel: 0162-317524

Dahliastraat 91
5102 ZC Dongen 
Monique Jacobs
wedstrijd-uit@atledo.nl
tel: 0162-370685

Gaarde 37
5103 AE Dongen
Anke Flipsen
clubkleding@atledo.nl
Coördinator
Pers & Publiciteit
Kantinebeheerder Kantinebeheerder
Gerdjan Kipping
pers-publiciteit@atledo.nl
tel: 06-48070293

(inleveradres stukjes voor
weekbladen & website)
Ad van Loon
kantine@atledo.nl
tel: 06-20447725

 
Sjan den Boer
kantine@atledo.nl
WOC Wedstrijdatletiek  TOC Loopevenementen Vertrouwenspersoon
Johan Flipsen 
woc@atledo.nl
VACANT Henk Overeijnder
vertrouwen@atledo.nl
tel: 0162-313730
Coördinator Jury Coördinator 
Verkeersregelaars
Activiteitencommissie
Johan Flipsen
juco@atledo.nl
Toon Trommelen
verkeersregelaar@atledo.nl
VACANT
Webbeheer Inhoud Webbeheer Techniek Webbeheer Ontwerp
Kris Beerens
webbeheer@atledo.nl
Joost Farla
 
Esther van Ham